>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher 1xbet - opinie

maarcin14 657,8K

maarcin14

Użytkownik
Z mojego konta na 1xbet zniknęło ponad 90k zł , zacząłem dostawać SMS o wypłatach, konto wyzerowane . Napisałem do nich ale narazie zero odpowiedzi. A pani na czacie odpisywała "proszę się nie stresować "...
masz jakieś dowody tego "zniknięcia " ? mając 2 posty nie jesteś jakoś mega wiarygodny , nigdy nie miałem problemów z 1xbet i dlatego jest to dla mnie podejrzana sytuacja
 
K 0

kojot92

Użytkownik
masz jakieś dowody tego "zniknięcia " ? mając 2 posty nie jesteś jakoś mega wiarygodny , nigdy nie miałem problemów z 1xbet i dlatego jest to dla mnie podejrzana sytuacja
A co za różnica ile kto ma postów? Co mam Ci pokazać screeny ze ktoś te pieniądze wypłacił? Nie zależy żebyś mi wierzył, napisałem bo może ktoś też miał taką sytuację
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Macie farmazoniarze , pomoc nie potraficie ale o screena to się będą upominać. Pokaż załącznik 21381
tutaj masz użytkowników, których spotkała podobna sytuacja:

 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Na odzyskanie kasy w 99.9% nie ma szans. Nie pochwaliłeś się gdzieś w internecie/przy znajomych, że posiadasz takie saldo? Najciemniej pod latarnią jak to mówią. Dosyć szybko było to zatwierdzane przez buka, ja na e-portfel zazwyczaj czekałem 5-10 minut, tutaj minuta, więc pewnie poszło na krypto.

Druga sprawa też nie jest zbyt mądre trzymać taką gotówkę u buka i to jeszcze w 1xbet.
 
K 0

kojot92

Użytkownik
Nie powinienem trzymac faktycznie, ale nie zmienia to faktu że to zwykła kradziez i nie rozumiem jak ktoś mógł wpisać kod SMS który przychodził do mnie.
 
waska 131

waska

Użytkownik
Też mam podobne rzeczy od dwóch miesięcy. Koło 10tego każdego miesiąca dostaje smsy na telefon z kodami do zmany hasla też takie dostawałeś?
 
D 0

defox2

Użytkownik
Dzisiaj u mnie zdarzyło się to samo. Najpeirw sms z kodem do zmiany hasła i dwa smsy z kodem do wyplaty. Do mojego telefonu nikt nie ma dostępu i mogę ze 99.999% pewnością wykluczyć infekcję jakimś gównem bo jestem świadomym użytkownikiem, poza tym telefonu używam głównie do komunikacji firmowej. Wygląda to na ich wewnętrzny mechanizm czyszczenia kont, ewentualnie na działanie jakiegoś ich pracownika który ma do kont dostęp.
Do konta w tej chwili nei mam dostępu, chciałem zresetować hasło ale mail nie przychodzi. Pytanie dlaczego jak sam chce zmeinić hasło to przychodzi mail, a jak ktoś zmienił to przyszedł sms.

Ok udało się zalogować, w historii sesji jest logowanie z Kanady. Mieliście włączonego Authenticatora od google?
 
Ostatnia edycja:
K 0

kojot92

Użytkownik
Dzisiaj u mnie zdarzyło się to samo. Najpeirw sms z kodem do zmiany hasła i dwa smsy z kodem do wyplaty. Do mojego telefonu nikt nie ma dostępu i mogę ze 99.999% pewnością wykluczyć infekcję jakimś gównem bo jestem świadomym użytkownikiem, poza tym telefonu używam głównie do komunikacji firmowej. Wygląda to na ich wewnętrzny mechanizm czyszczenia kont, ewentualnie na działanie jakiegoś ich pracownika który ma do kont dostęp.
Do konta w tej chwili nei mam dostępu, chciałem zresetować hasło ale mail nie przychodzi. Pytanie dlaczego jak sam chce zmeinić hasło to przychodzi mail, a jak ktoś zmienił to przyszedł sms.

Ok udało się zalogować, w historii sesji jest logowanie z Kanady. Mieliście włączonego Authenticatora od google?
Ja miałem włączone tylko SMS I logowanie też z Kanady więc myślę że to oni poprostu czyszczą ludziom konta bo jak niby ktoś zczytal kody z twojego telefonu?
Post automatycznie złączony:

I tak jak mówisz też gdy sam chciałem zmienić hasło do dostawałem maila a tutaj byl sms .
 
Ostatnia edycja:
b1991 3K

b1991

Użytkownik
Zaraz ktoś napisze, że to banalne. Całe zaplecze 1xbet pracuje z Rosji, obsługa klienta, analitycy, programiści itd. Wkurwieni sankcjami kradną Polakom ich środki. SMSy, które wszyscy dostajemy do zmiany hasła czy wypłaty są generowane przez system, który przed przesłaniem kodu na nasz telefon przechodzi przez jeden system, który jest "namacalny" przez jebanych rusków. Wpisują kody i zdalnie robią wszystko. Co potwierdza czas trwania takiej wypłaty, zlecenie i zrealizowanie. Przejęcie takich SMSów przez osoby niepowiązane z 1xbet oczywiście istnieje, ale to chodziłoby o kwoty znacznie większe. Teraz to jest tak, że zwalniany z 1xbet pracownik, dorobi sobie do pensji bo wie, że nic mu za to nie grozi. Bo grozi?

Generalnie szanse na odzyskanie są zerowe, wystąpienie na drogę prawną z terytorium Polski w niczym nie pomoże. K kojot92 jak chcesz odezwij się do mnie na pw. Powiem co i jak można zrobić.
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Zapytam czy ktoś z was miał coś podobnego na bukach 22bet, 888starz, 20 bet? Po tych kmoentarzach zastanawiam sie poważnie nad wywaleniem apki 1xbet z tel. Ja mam tam opcje gogle authenticator ale podejrzewam że jeśli nie pierwsza osoba o tym trąbi to faktycznie chyba czyszczą konta... Dajcie znać czy kogoś spotkało coś podobnego na tych w/w
 
D 0

defox2

Użytkownik
Jak będą chcieli to wyczyszczą ci konto nawet z Google authenticator.
Ty miałeś to włączone?
Z mojej historii sesji wynika że logowanie z Kanady było już wcześniej, ale wtedy nie miałem wpłaconych żadnych środków, wiec ten ktoś raczej nie ma informacji o saldzie i próbuje w ciemno
 
A 185

adikos

Użytkownik
Jeśli robi to ktoś z 1xbet, to żadne zabezpieczenie nic wam nie da,bo mają dostęp do kont od wewnątrz. Nie bez powodu ten Buk ma taką opinię jaką ma.
 
E 1K

Eryk933

Użytkownik
miałem identyczną sytuację wczoraj, ostatnio wygrywałem większe sumy (na szczęście na 1xbet zostawiłem 2 k tylko - od zawsze mam w nawyku wypłacać na portfele elektroniczne i tam trzymać kasę). I teraz najlepsze - z czwartku na piątek znikneło mi 200 zł i tego nawet nie ma w historii operacji!!! Następnie rano ktoś dwukrotnie próbował wypłacić kasę na kryptowaluty, na szczęście nigdy tak nie wpłacałem kasy i transakcja się nie powiodła. Potem szybko zleciłem wypłatę na jeton.

Ale jak to możliwę, że ktoś przechwycił smsy które do mnie trafiały? To musi być sprawa kogoś z firmy. To nie przypadek, że akurat jak wygrałem kasę to nagle jest próba kradzieży.

Ps. 30 minut przed kradzieżą połączyłem się przez Blototh w Traficarze, ale to chyba jest kompletnie bez znaczenia?
 
Do góry Bottom