>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

basturk77 9,9K

basturk77

Użytkownik
  1. Każdy zarejestrowany klient może posiadać tylko jedno konto. Klient może zarejestrować tylko jedno konto na rodzinę, adres, adres e-mail, adres IP, kartę kredytową/debetową, e-portfel lub metodę płatności elektronicznej. Osoby powiązane z klientem w inny sposób również nie mogą dokonać rejestracji w serwisie.
to kursywa tez zmieniasz ?
Czyli w Polsce może grać tylko jeden Mateusz Kowalczyk?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Czyli w Polsce może grać tylko jeden Mateusz Kowalczyk?
Zaloz konto na te "nowe" dane w jakims klonie i sprawdz :) 22bet lub 888bet. Limity przechodza z automatu, maksymalnie trwa to jeden dzien (u mnie tyle to trwalo w saphirebet) i bedziesz wiedzial ;)

edit: jest jeszcze helabet jakbys w tamtych juz mial konto
 
Ostatnia edycja:
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Od wczoraj odrzuca wpłaty kartami. Ale u ruska często coś przestaje działać na dwa dni a później wraca do normy. W 22bets można paysafecaed wpłacać
 
waska 131

waska

Użytkownik
Panowie dziś chyba ktoś chciał lub może nawet i włamał mi się na konto całe szczęście nic nie było na nim miał ktoś podobna sytuację w ostatnim czasie coś możecie doradzić jak się uchronić? W załączniku wysyłam kody które przyszły mi na mój numer telefonu
 

Załączniki

D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
Panowie może mi podpowiecie jakiś sposób bo ja już dostaje kurwicy z tym Ruskiem. Miałem tam konto lata temu założone, kiedyś się coś grało, ale nie pamiętam żebym robił weryfikację. W weekend trochę siana wpadło na plażówce, normalnie wypłacali, aż w końcu limity o 0.01 i pograne. Konto do weryfikacji, 200 euro jeszcze tam leży i czeka. Zdjęcie dowodu, portfela którym wpłacałem no i zaczęło się robienie selfiaczkow. Z dowodem spoko, ale teraz chcą z dowodem i otwartym mailem z działu bezpieczeństwa. No i się zaczęły cyrki....nic im nie pasuje, zdjęć nawysylalem już z 30 i dalej coś. Jakość zła, nie może być lustrzanego odbicia, zdjęcie o zbyt małej ilości mb, jeden wielki cyrk. Tak chorej weryfikacji nie pamiętam jak żyje, a najmłodszy już nie jestem. Ktoś miał podobne kabarety?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Panowie może mi podpowiecie jakiś sposób bo ja już dostaje kurwicy z tym Ruskiem. Miałem tam konto lata temu założone, kiedyś się coś grało, ale nie pamiętam żebym robił weryfikację. W weekend trochę siana wpadło na plażówce, normalnie wypłacali, aż w końcu limity o 0.01 i pograne. Konto do weryfikacji, 200 euro jeszcze tam leży i czeka. Zdjęcie dowodu, portfela którym wpłacałem no i zaczęło się robienie selfiaczkow. Z dowodem spoko, ale teraz chcą z dowodem i otwartym mailem z działu bezpieczeństwa. No i się zaczęły cyrki....nic im nie pasuje, zdjęć nawysylalem już z 30 i dalej coś. Jakość zła, nie może być lustrzanego odbicia, zdjęcie o zbyt małej ilości mb, jeden wielki cyrk. Tak chorej weryfikacji nie pamiętam jak żyje, a najmłodszy już nie jestem. Ktoś miał podobne kabarety?
Tak. Obecnie taka weryfikacja to juz standard u ruska. Eliminują Polakow jeden po drugim. Niech ktoś Ci zrobi zdjęcie na tle maila i będzie git.
 
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
Tak. Obecnie taka weryfikacja to juz standard u ruska. Eliminują Polakow jeden po drugim. Niech ktoś Ci zrobi zdjęcie na tle maila i będzie git.
Zawsze taka weryfikacja była. Fotki musi zrobić druga osoba, dowód i mail (na telefonie) nie może być zasłonięty i zdjęcia muszą być robione przy świetle dziennym.
 
b1991 3K

b1991

Użytkownik
Panowie może mi podpowiecie jakiś sposób bo ja już dostaje kurwicy z tym Ruskiem. Miałem tam konto lata temu założone, kiedyś się coś grało, ale nie pamiętam żebym robił weryfikację. W weekend trochę siana wpadło na plażówce, normalnie wypłacali, aż w końcu limity o 0.01 i pograne. Konto do weryfikacji, 200 euro jeszcze tam leży i czeka. Zdjęcie dowodu, portfela którym wpłacałem no i zaczęło się robienie selfiaczkow. Z dowodem spoko, ale teraz chcą z dowodem i otwartym mailem z działu bezpieczeństwa. No i się zaczęły cyrki....nic im nie pasuje, zdjęć nawysylalem już z 30 i dalej coś. Jakość zła, nie może być lustrzanego odbicia, zdjęcie o zbyt małej ilości mb, jeden wielki cyrk. Tak chorej weryfikacji nie pamiętam jak żyje, a najmłodszy już nie jestem. Ktoś miał podobne kabarety?
Generalnie nie natrafiłeś na weryfikację - nie do przejścia. Można powiedzieć, że to u nich i każdego klonu norma. Musisz zrobić faktycznie ostre zdjęcie, z mocnym źródłem światła przed twarzą, żeby wszystko było widoczne i nieucięte. Przejdzie na 100%
 
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
Generalnie nie natrafiłeś na weryfikację - nie do przejścia. Można powiedzieć, że to u nich i każdego klonu norma. Musisz zrobić faktycznie ostre zdjęcie, z mocnym źródłem światła przed twarzą, żeby wszystko było widoczne i nieucięte. Przejdzie na 100%
Po wysłaniu 50 fotek wreszcie akceptowali i tu się zgodzę - nie jest nie do przejścia, natomiast jest zrobiona tak żebyś nie chciał jej przejść. Po całej procedurze weryfikacji, po prostu porobili zwroty na zakłady które grałem i zabrali sobie 200e z konta, zostawiając końcówkę. Napisali że bukmacher może w każdej chwili odmówić gry bez podania przyczyny i cześć. Tak czułem że się historia z Ruskiem skończy, ale liczyłem, że po prostu dostanę bloka bo im dokumenty nie pasują. Nie mieli się do czego przyjebac to po bez zbędnego tłumaczenia porozliczali zakłady po kursie 1 i nara.
 
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
Po wysłaniu 50 fotek wreszcie akceptowali i tu się zgodzę - nie jest nie do przejścia, natomiast jest zrobiona tak żebyś nie chciał jej przejść. Po całej procedurze weryfikacji, po prostu porobili zwroty na zakłady które grałem i zabrali sobie 200e z konta, zostawiając końcówkę. Napisali że bukmacher może w każdej chwili odmówić gry bez podania przyczyny i cześć. Tak czułem że się historia z Ruskiem skończy, ale liczyłem, że po prostu dostanę bloka bo im dokumenty nie pasują. Nie mieli się do czego przyjebac to po bez zbędnego tłumaczenia porozliczali zakłady po kursie 1 i nara.
Zdarza się i tak u nich. Max kilkaset pln trzymam u nich na koncie. Tak na jeden strzał zeby było
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Posiadacie możliwość wypłat z 1xbeta kartą? U mnie na chwilę obecną nie ma takiej opcji. Nie wiem czy to błąd ze strony ruska czy tylko mi ta możliwość zabrali :v
 
Do góry Bottom