>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

basturk77 9,9K

basturk77

Użytkownik
Czy dalej ma ktoś z Was problem ze zmianą lokalizacji na Polskę? Zarejestrowałem na Rosję i non stop na czacie piszą, że nie przyjmują graczy z Polski, więc mi nie zmienią.
 
K 4,6K

kajo88

Użytkownik
Czy dalej ma ktoś z Was problem ze zmianą lokalizacji na Polskę? Zarejestrowałem na Rosję i non stop na czacie piszą, że nie przyjmują graczy z Polski, więc mi nie zmienią.
Mi jakiś czas temu pisali, że mam wybrać inny kraj, grać i się nie przejmować - ew. weryfikację mi przyjmą na polskie ID - w sumie u rusków to wszystko jedno, jak będą chcieli to hajs zawiną tak czy siak :)
 
U 0

Usunięty użytkownik 174558

Gość
U mnie zmiana dns nie pomaga, ciagle odmowa dostepu. Dns mam ustawione na ruterze i na kompie i lipa
 
basturk77 9,9K

basturk77

Użytkownik
Pan z czatu twierdzi, ze nie zmieni lokalizacje, ale mogę grać byleby imię, nazwisko, data urodzenia i numer dowodu był prawidłowy. Telefonu nie muszę weryfikować. Tylko teraz jak najlepiej wpłacać kasę, bo muchbetter najbardziej mi pasuje, ale nie przejdzie bez zweryfikowanego numeru?
 
N 0

n1qq

Użytkownik
Z mojej strony gorąco polecam 1xbet. Przeważnie stawki mam wyższe niż u innych Bukmacherów. Gram z Norwegii więc VPN nie potrzebny, ale jak przylatuje do Polski to NordVPN działa zarówno na PC jak i Telefonie. Ogromna ilość zakładów i opcji no i co dla mnie najważniejsze - czytelny interfejs.
 
basturk77 9,9K

basturk77

Użytkownik
Kto z korzystających z 1xbet gra na PC - jaka jest najnowsza witryna?
Od czego zależy, czy transmisja jest dostępna czy wyskakuje "not available"?
 
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Zwracam uwagę wszystkim grającym w rosyjskich bukach, wasze dane osobowe mogą zostać wykorzystane do różnych celów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
Do góry Bottom