>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher 1xbet - opinie

milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Grałem trochę u nich kilka miesięcy temu i wpłaty/wypłaty przez Ecopayz wówczas normalnie przebiegały. Teraz wpłaciłem przez Jeton, zagrałem kilka zakładów i przy próbie wypłaty wyskakuje mi weryfikacja... Wpisałem dane prawidłowe z dowodu, bez żadnego zatwierdzania od razu wszystko OK, ale oczywiście kraju z Ukrainy nie można zmienić i tym samym adresu. Teraz w kolejnym kroku jestem proszony o wysłanie na maila zdjęć dowodu osobistego. Czy jak im wyślę dokumenty to zweryfikują mi konto, czy zablokują całkiem możliwość wypłaty i całe konto u nich?
 
B 648

brof123

Użytkownik
Grałem trochę u nich kilka miesięcy temu i wpłaty/wypłaty przez Ecopayz wówczas normalnie przebiegały. Teraz wpłaciłem przez Jeton, zagrałem kilka zakładów i przy próbie wypłaty wyskakuje mi weryfikacja... Wpisałem dane prawidłowe z dowodu, bez żadnego zatwierdzania od razu wszystko OK, ale oczywiście kraju z Ukrainy nie można zmienić i tym samym adresu. Teraz w kolejnym kroku jestem proszony o wysłanie na maila zdjęć dowodu osobistego. Czy jak im wyślę dokumenty to zweryfikują mi konto, czy zablokują całkiem możliwość wypłaty i całe konto u nich?
Prosza cie o to by ci pomoc , bys mogl u nich grac ,bo walcza o kazdego klijenta , a jak zablokuja to i tak nic nie tracisz ,b o bez weryfikacji raczej nie wyplacisz
 
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Udało mi się przejść weryfikację... Najpierw prosili o dowód osobisty, później o screeny z Ecopayz, gdzie robiłem pierwszy przelew. Ostatnio wpłacałem przez Yetona ale mimo to odrzucili po weryfikacji wypłatę, musiałem pisać na maila do nich i wtedy zatwierdzili. Jeśli ktoś będzie im wysyłał screeny czegokolwiek to nigdy nie edytujcie tego, bo z automatu odrzucają. Zdjęcia, screeny muszą być w oryginale, bez żadnych edycji.
 
xamon 133,6K

xamon

Użytkownik
Udało mi się przejść weryfikację... Najpierw prosili o dowód osobisty, później o screeny z Ecopayz, gdzie robiłem pierwszy przelew. Ostatnio wpłacałem przez Yetona ale mimo to odrzucili po weryfikacji wypłatę, musiałem pisać na maila do nich i wtedy zatwierdzili. Jeśli ktoś będzie im wysyłał screeny czegokolwiek to nigdy nie edytujcie tego, bo z automatu odrzucają. Zdjęcia, screeny muszą być w oryginale, bez żadnych edycji.
miałem dokładnie to samo jak chciałem wypłacić Jetonem pierwszy raz, chcieli zdjęcia dowodu + screena z wpłaty Jetonem, normlana procedura przy wypłacie czymś nowym. Zatwierdzili w 10 minut po wysłaniu tego wszystkiego na maila i wypłaty od tego czasu są bezproblemowe.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Czy do ruska da sie wpłacić wirtualna kartą Revoluta? chciałem do nich wrócić konto mam cały czas. A wpłacał ktos kartą krypto
Revo i rusek to nie jest dobre polaczenie bo Revo moze potem robic problemy. Proponuje przez jakis portfel. A jak 1xbet nie ma takiej mozliwosci to zaloz konto na 22bet/888starz. Tam masz jetona, skrilla czy netellera i przez nie rob transakcje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
Ma ktoś doświadczenie z wypłatami SEPA z 1xbet? Konkretnie jak szybko akceptują, ile idzie i czy trzeba wszystkie pola tam wypełniać np. adres i siedziba banku, czy wystarczy tylko IBAN i BIC/SWIFT? I ewentualnie z jakiego banku/kraju przychodzi przelew? Z góry dzięki za odpowiedź.
 
b1991 3K

b1991

Użytkownik
Ma ktoś doświadczenie z wypłatami SEPA z 1xbet? Konkretnie jak szybko akceptują, ile idzie i czy trzeba wszystkie pola tam wypełniać np. adres i siedziba banku, czy wystarczy tylko IBAN i BIC/SWIFT? I ewentualnie z jakiego banku/kraju przychodzi przelew? Z góry dzięki za odpowiedź.
Pół roku temu jeszcze zlecałem regularnie. Akceptowali mi w kilka godzin, pierwszą +24h. Najważniejsze, żeby IBAN i SWIFT się zgadzał, całą resztą możesz sobie wymyślić - przelew i tak dojdzie. Mi przychodziły z Turcji i Irlandii, no i pomniejszone o przewalutowanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
basturk77 9,9K

basturk77

Użytkownik
Miał ktoś problem ostatnio ze zmianą lokalizacji konta na 1xbet? Na czacie twierdzą, że nie ma takiej możliwości
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom