>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Włamanie na Konto 1xBET i wypłata srodków

N 0

NewBest

Użytkownik
Witam mam pytanie, do osób które ogarniają temat, włamano mi sie na konto 1xbet nie wiem jak- zlamano hasło, ale to nic, zdarzylo mi sie to 1 raz w zyciu najgorsze ze ukradli mi z konta ponad 12000zł wypłata na Krypto - / Dodam tylko że mam zabezpieczone wypłacenie srodków SMS kodem, Nie jestem wstanie pojąc jak to jest mozliwe prosze o pomoc
 
N 0

NewBest

Użytkownik
Nie mam pojęcia czy to WIRUS, na komputerze, czy cokolwiek innego zlamanie hasła, cokolwiek innego, jak mozliwe jest ze pózniej przy wpłaceniu srodków. podali sms Koda który przychodzi na mój telefon. i co teraz zrobić wogóle bo nie moge przez to czuc sie bezpiecznie myslalem ze takie rzeczy to nie sa mozliwe, ze mozna wlamać sie na konto i jeszcze wyplacić srodki bez podawania sms kodu
 
G 0

gubernator_nh

Gość
a skąd mamy wiedzieć niby ?
Post automatycznie złączony:

poza tym daj czas, jest rano, może ktoś odpisze sensownie
 
waska 131

waska

Użytkownik
Może jakiś błąd systemu się wkradł daj znać jak dalej się sprawa potoczyła powodzenia
 
M 546

mathix

Użytkownik
Mi kiedyś w ten sam sposób zniknęło 20k. Wtedy pomógł mi użytkownik tego forum o nicku 1xbet. Po jego interwencji zwrócili mi środki. Było to w 2018 roku
 
Otrzymane punkty reputacji: +532
M 546

mathix

Użytkownik
Nie podali przyczyny, po prostu przeprosili i wypłacili jako rekompensatę wszystko co zginęło. Dostawałem wtedy też smsy po rusku, że ktoś zmienił hasło, później kody do wypłaty ale to nie było moje działanie, trwało to kilka minut, bardzo dziwna sprawa to była..
 
N 0

NewBest

Użytkownik
to niezle ja na telefon zadnego sms nie dostalem/ a Przy kazdym logowaniu, czy wyplacie srodkow trzeba podac sms koda tez to miales wlaczone?
 
maarcin14 657,9K

maarcin14

Użytkownik
masz dostęp do tego konta ? sprawdź czy ktoś nie zmienił jakoś danych , jakie podejmował kroki , kryptowaluty to ciężka sprawa do zlokalizowania ale skoro wypłacił musiał też zrobić depozyt tą metodą . sprawdż też historię logowań , z tego co pamiętam na stronie 1xbet jest taka możliwość . pisałes do czatu , co oni na to ?
 
N 0

NewBest

Użytkownik
w skrócie srodków mi nie zwrócą od 3 dni mam ciągle wlamy na konto jestem przerazony , nawet jesli na 1 komputerze mam wirusa to na czystym komputerze . gdzie pobieralem tylko steama i lige legend, i tam zmieniam haslo oni dalej sie wlamuja bo widze IP z kanady/ chodzi oto ze w krypto mialem wplat na okolo 20-30tys/ i na krypto mozesz wyplacic na jaki chcesz portfel/ tylko ze przy wyplacaniu trzeba podać sms kod, a oni to zlamali i ustawiam mega trudne hasla i 3 dni z zrzędu wlamuja mi sie na konto 1xbet napisal ze sam wyplacilem srodki co jest kpina , nigdy nie pisalem do nich a gram tam 5 lat. w szoku jestem jak to jest mozliwe nikt nie wie i nie chce pomóc masakra kazali mi wgrac jedynie authenticatora google.. i dzis to zrobie ale to i tak nie pomoze skoro wlamuja mi sie na konto bez problemu i omijaja sms kody lub je lamia
Post automatycznie złączony:

emaila nie da sie zmienić. na emaila mi sie nie włamali, bo ja zabezpieczone ze nie mozna tego zmienić. zablokowana kłotka na 1x bet jedyne co mozna zmienic to numer telefonu ale tego nie zrobili / zmieniaja ciągle to haslo do konta 1xbet nic wiecej. i widze logowanie z MC booka Apple - bo mam w bezpieczenstwie wszystkie logowania Kanada Torono / OS X kanada Baie D" urfe i ich IP nie moge uwierzyc ze takie rzeczy sa mozliwe no ale faktycznie są i nie wiem nawet jak oni to robią myslalem ze mam 1 komputer zwirusowany i jakos pozyskali moje dane w ten sposób, nie wpisalem loginu hasel ani sms kodów przez zadne strony posrednie/ tylko 1xbet.com / lub ich 1x2017.xyz masakra jakas wie ktos co zrobić ten 1 komputer oddaje na smietnik ale na tym 2 tez zmienialem hasło nie uzywajac tego starego / myslac ze tam jest wirus / i tez mi sie wbijają
Post automatycznie złączony:

zmieniaja mi 2 razy-3 w ciagu dnia haslo i ja sobie przypominam przez meila bo do niego sie nie wkradli a tylko w ten sposób da sie przypomniec haslo
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Czy ten użytkownik 1xbet nadal jest na forum ? Mam ten sam problem wypłacono mi z konta ponad 90k

Kliknij na jego Avatar... następnie kolejny raz kliknij na jego Avatar:

Dołączył Lipiec 14, 2022
Ostatnio widziany Lipiec 16, 2022
Lipiec 16, 2022
Lipiec 16, 2022

wyślij mu prywatną wiadomość. Nawet jak się nie loguje to dostanie powiadomienie o wiadomości na email i może tutaj zajrzy.
 
Do góry Bottom