>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

islandski 905

islandski

Użytkownik
Zawsze się dziwiłem tylu negatywnym opinion. Od siebie musze powiedzieć, że najpierw grałem jak debil, trochę udając i oprocz tego mam niezbyt duze stawki 50-500zl więc nie mam minimalnych limitow i normalnie gram tam caly czas wplacajac i wyplacajac na ecopayz w sekunde. Kursy, oferta i brak podatów sprawiaja ze to jeden z moim najlepszych bukmacherow.
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Zawsze się dziwiłem tylu negatywnym opinion. Od siebie musze powiedzieć, że najpierw grałem jak debil, trochę udając i oprocz tego mam niezbyt duze stawki 50-500zl więc nie mam minimalnych limitow i normalnie gram tam caly czas wplacajac i wyplacajac na ecopayz w sekunde. Kursy, oferta i brak podatów sprawiaja ze to jeden z moim najlepszych bukmacherow.
Po prostu albo przegrywasz albo jesteś maks na zero, wtedy limitu nie dostaniesz
 
D 0

Demonikor90

Użytkownik
Jakby ktos chcial wyplacac na paypal to nie polecam, znajomy mial przypadek wyplaty na paypal i zablokowali mu srodki na 180 dni. Jak zleca sie wyplata na paypal przez 1xbet to przychodza wplaty na paypal od roznych osob (mohamedy itp)
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Czy ktoś wygral z nimi walkę ?
Mecz napoli- cagliari z dzis.
Zagralem over 11.5 celnych strzalow. Na stronie oficjalnej jest 13celnych

Dodatkowo u siebie na stronie w wynikach maja 13celnych a rozliczyli na minus i support twierdzi że na transmisji bylo tylko 9celnych strzałów. Uważają ze na oficjalnych stronach czesto sa błędy i rozliczają na podstawie transmisji. Odpisali ze poprawia wynik na 13, jeśli wyślę im 13 screenów z każdym oddanym strzałem. Jakis żart
Screenshot_20210502-181227_Messenger.jpg Screenshot_20210502-184526_22Bet.jpg
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Rozumiem Cie ale trzeba takie rzeczy poprostu wkalkulowac w koszty grania na rusku. Nie dyskutuj z nimi bo zasypia Cie weryfikacjami, czegos sie dopatrza i Cibjeszcze konto zablokuja. Podejdz do tematu na spokojnie i sie odegraj na nich.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Rozumiem Cie ale trzeba takie rzeczy poprostu wkalkulowac w koszty grania na rusku. Nie dyskutuj z nimi bo zasypia Cie weryfikacjami, czegos sie dopatrza i Cibjeszcze konto zablokuja. Podejdz do tematu na spokojnie i sie odegraj na nich.
To nie 10zl zeby całkowicie odpuścić temat. Oczywiście napisalem reklamacje na maila , ale została odrzucona. Także olewam temat, spróbować warto bylo
 
L 2,4K

lolekpolek

Użytkownik
Korzysta ktoś/korzystał z opcji przyjamowania zakładów po danym kursie ? Ta opcja działa bez zarzutu czy coś kombinują albo miał ktoś jakieś perypetie z tym związane?
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Jest jakaś szansa na dotarcie do nazwisk konsultantów drogą oficjalną? Mają ci złodzieje w ogóle jakiś punkt regulaminu który mówi że muszą się przedstawić na życzenie klienta czy wolna amerykanka? Drogą nieoficjalna trochę mi zajmie czasu ale nie odpuszczę im 😀
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Tak, na czacie
Imiona zmienione, zdjecia tez nie sa prawdziwe dla bezpieczenstwa. Informacje uzyskane na chacie nie sa wiazace - jest to w regulaminach bukmacherow. Obsluga klienta na niskim poziomie, bo zadaniem tych ludzi jest denerwowanie uzytkownikow u bukmacherow pokroju ruskiego... Ruski ma chyba swojego dostawce chata/supportu, wiec marne szanse na dotarcie do nich... I nie, nie maja obowiazku sie przedstawic.
 
Do góry Bottom