>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

H 73,5K

hagi84

Użytkownik
chcesz maile od nich? jeden z najwiekszych zlodziei na rynku od lat
Wiadomo wiekszosc graczy rekreacyjnych bedzie buka zachwalac , problem zaczyna sie jak ich skubiesz regularnie
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
W rankingu SBR bukmacher wpisany na Black list z dopiskiem "Over a dozen reported confiscations". Generalnie scierwobuk. Jedyni na rynku, ktorzy oprocz standardowego limitowania graczy stosuja rowniez obnizanie kursow nakladane na konto. Przykladowo ja mam u nich limit jakos 100zl na zaklad i do tego kurs przed zalogowaniem na konto wynosi powiedzmy 2.20 to juz po zalogowaniu na moje konto wynosi 1.60 . Oszukali mnie na 30k robiac zwrot w zakladzie, ktory powinien byc wygrany. Co ciekawe 2 tygodnie wczesniej zagralem dokladnie taki sam zaklad tylko, ze za drobne i wtedy nie mieli problemu rozliczyc go na plus. Weryfikacja konta tez jest u nich upokazajaca i ja np musialem wysylac im okolo 50x zdjecie zanim w koncu zaakceptowali je z moja morda przy ktorej trzymam dowod osobisty i w tle w jakosci HD musial byc jeszcze widoczny mail od nich z numerem referencyjnym. Mam u nich jedno konto nic nie kombinowane i juz podziekowalem im kilka lat temu za wspolprace. Aha jak sie zalozy konto w jakims ich klonie typu melbet, 22bet, betwinner, astekbet to wszystkie limity i marze na kursach automatycznie przechodza do klonow.
 
P 271

piotrek93

Użytkownik
Nie ma co marnowac na nich czasu. Ukradli mi kiedy 4 stowy, tzn zamkneli konto bez przyczyny z hajsem na nim. Co z tego ze mają jedne z najwyższych kursow na rynku, jesli regularnie okradają ludzi
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
A nie można by ich zbanowac tak żeby nie mieli ani jednego konsumenta?

Nawet w UK mogą co najwyżej sobie bannery na stadionie kupic i to takie wyświetlane i przewijane, nie stale. Nie ma szans żeby ktoś normalnie zagral i w ich wypadku to w 100% popieram bo sa gnojami wiec oby zdechli

Jaki problem w Polsce ich zablokować? Tam podobno jeden donos wystarczy i ban?

Rok czy dwa ktoś z tej firmy nawet tutaj był i pisal otwarcie ze ich kursy to lipa i sluza przyciagnieciu uwagi i klientow z takim podejsciem powinni byc wsadzeni do armaty i wystrzeleni na Moskwe

Poza tym jak ktos przejdzie weryfikacje raz to powinna byc na zawsze o ile czegos nie zmienaisz, pomijajac juz fakt ze w ogole nie powinni operowac na wschod od Buga


A jesli ktos pisze, ze kurs spadl z 2,3 na 1,6 to jest gigantyczna wartosc na zdarzenei przeciwne wiec tylko uderzac (ewentualnie robic surebeta soczystego)
 
P 271

piotrek93

Użytkownik
A jesli ktos pisze, ze kurs spadl z 2,3 na 1,6 to jest gigantyczna wartosc na zdarzenei przeciwne wiec tylko uderzac (ewentualnie robic surebeta soczystego)

Jedyną opcją w graniu z nimi jest robienie właśnie surebetów z tymi przekręconymi kursami. Sam nie próbowałem, i raczej nie mam w planach. Ktoś tak grał?
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Chyba czegos nie rozumiecie. Kursy spadaja na wszystkie zdarzenia po zalogowaniu a nie na jedno ktore chcecie zagrac. Nie ma tam zadnego surebeta. Ponizej wklejam kursy sprzed zalogowania sie na moje konto i po. Przed zalogowaniem 1.68 - 2.15. Po zalogowaniu 1.48 - 1.80.

1589198149232.png
 
psychol32 420,5K

psychol32

Użytkownik
Chyba czegos nie rozumiecie. Kursy spadaja na wszystkie zdarzenia po zalogowaniu a nie na jedno ktore chcecie zagrac. Nie ma tam zadnego surebeta. Ponizej wklejam kursy sprzed zalogowania sie na moje konto i po. Przed zalogowaniem 1.68 - 2.15. Po zalogowaniu 1.48 - 1.80.

Pokaż załącznik 345
U mnie kolejne spadki są po postawieniu pierwszego zakładu. Gdyby się chciało zagrać kilka takich samych ze wzgledu na limity. Nagle z kursu 1.80 robi się 1.30
Nie powiem bo do niedawna tam grałem duże kursy jak znalazłem ciekawy mecz którego nie było w ofercie innych buków. Ale w końcu zlimitowali mnie do jednego zakładu na zdarzenie i przygoda się skończyła.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
U mnie kolejne spadki są po postawieniu pierwszego zakładu. Gdyby się chciało zagrać kilka takich samych ze wzgledu na limity. Nagle z kursu 1.80 robi się 1.30
Nie powiem bo do niedawna tam grałem duże kursy jak znalazłem ciekawy mecz którego nie było w ofercie innych buków. Ale w końcu zlimitowali mnie do jednego zakładu na zdarzenie i przygoda się skończyła.
Lacze sie z Toba w bolu. Nie wiem jak u Ciebie ale ja moge postawic tylko jeden zaklad na dane zdarzenie. Przykladowo jesli limit na jakis bet wynosi na moim koncie 100zl to jesli postawie pierwszy zaklad za 1zl to pozniej drugiego takiego samego obojetnie z jaka stawka juz nie moge postawic :LOL:
 
waska 131

waska

Użytkownik
Panowie chcialbym wyplacic pieniadze na revolut przez sepa co mam wpisac w kod swift banku odbiorcy i w iban ??? Pomoze ktos ? Dzieki
 
valueanalyst 462

valueanalyst

Użytkownik
Jeśli chcecie zarobić tam parę groszy to trzeba tam pokazać się jako idiota. Przegrać tysiąc czy dwa tysiące euro, grać taśmy, przekręcić na slotach... Dzięki temu kilka z moich kont ma status VIP, mam telefon do osób odpowiedzialnych za "moje konta" i mimo iż balans jest już znacznie do przodu tj. ponad 15k euro na wszystkich kontach łącznie, to nadal myślą, że to kwestia szczęścia.
Oczywiście od czasu do czasu zagram zupełne idiotyzmy aby pokazać iż mają rację - niech jak najdłużej trwają w przekonaniu iż to oni mnie ograją :)
 
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Jeśli chcecie zarobić tam parę groszy to trzeba tam pokazać się jako idiota. Przegrać tysiąc czy dwa tysiące euro, grać taśmy, przekręcić na slotach... Dzięki temu kilka z moich kont ma status VIP, mam telefon do osób odpowiedzialnych za "moje konta" i mimo iż balans jest już znacznie do przodu tj. ponad 15k euro na wszystkich kontach łącznie, to nadal myślą, że to kwestia szczęścia.
Oczywiście od czasu do czasu zagram zupełne idiotyzmy aby pokazać iż mają rację - niech jak najdłużej trwają w przekonaniu iż to oni mnie ograją :)
Wygrywasz te tysiące euro tak jak w swoim temacie? Gdzie miałeś wszystkim udowodnić zarobek 300j. a skończyłeś nie nieudanych podbojach UFC? :D
 
joj 12

joj

Użytkownik
A ktos posiada wiedzę jakie buki mają równie bogatą ofertę co 1xbet na kartki, rzuty rozne itd Mogą być klony itd
 
Do góry Bottom