>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher 1xbet - opinie

L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Nie grac u tego bukmachera bo nie da sie wyplacic kasy!! oczekuja rzeczy niemozliwych do wykonania. Jak ktos cos wygra to juz nie wyplaci. Wyslałem wszystkie dokumenty, wszystkie screny, skrila. zdjecie dowodu przy twarzy. bylem nawet z kompem u fotografa, robilem zdjecie twarzy przy dowodzie i kazdym emailu od nich. nadal piszą ze nie czytelne. Poprostu weryfikacja niemozliwa do spelnienia, jak nie to to tamto i kasa pewnie przepadnie
 
P 102

para00

Użytkownik
Najśmieszniejsze jest to ze podejrzewam ze pełno ludzi się rejestruje bo gra z pewnym Panem.Nie bardzo wiem jak można zakładać konto u buka z rankingiem d- ? przy c juz nie ma tak naprawdę całkowitej pewnosci
 
B 0

bercikoff

Użytkownik
Siema
Mam pytanie. Zrobiłem ostatnio konto na 1x becie, wpłaciłem kase, pogralem troche, ale jednak nie jestem zadowolony z tego bukmachera i chciałbym wypłacić kasę. Na skrilla. Chciałem dać zlecenie wypłaty i tu pojawił się problem. Mam napisane że nie spełniłem warunków obrotu bonusem. Kwestia taka że bonusu zwykłego sie zwyczajnie pozbyłem, ale pokazuje mi jeszcze 400zł bonusu na automaty (jakoś tak). Co z tym fantem zrobić? Czy to też musze jakoś &quot;przegrać&quot; i będę mógł wypłacić moją kasę? Trochę tego wszystkiego nie ogarniam i byłbym wdzięczny jakby ktoś mi pomógł ;)
 
C 16

craig133

Użytkownik
Pytanie czy pozbyłeś się z salda podstawowego czy bonusowego, w promocji czarny piątek dostajesz 100% i masz to obrócić 3 razy no chyba, że przegrasz wszystko z konta bonusowego i dopiero wtedy możesz zlecić wypłatę z podstawowego.
 
H 82,7K

hagi84

Użytkownik
przy jakich sumach chca dokumenty do Rosji?
Nie ma opcji mniejszymi sumami wyplacac?
I kazdy ma taki problem?
Ode mnie ludzie normalnie wyplacali i stad moje pytanie
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Postawiłem wczoraj w 1xbet kosza włoskiego U20 że drużyna wygra wszystkie 4 kwarty @30 i pięknie weszło. Co z tego jak te ruskie zmienili kurs po meczu na @7 i teraz wisi nierozliczone.. a @7 to prawie było na zwycięstwo tej drużyny w całym meczu. No może coś między 3.75-5. Było to też na livie 365 więc wszystko jasne.

Byliby stratni dobre 4k euro więc próbują mnie dymać..
Dam znać jak się rozwinie sytuacja, ale nie spodziewam się niczego innego niż rozliczenie po @7 lub zwrot.
 
wszechx 23

wszechx

Użytkownik
Witam wplacilem 400zl i zostalo mi tylko 1000zl na koncie bonusowym do obrotu pozostalo mi 300 jesli to obroce to bede mogl wyplacic czy jeszcze obrot w kasyne bede musiał wykonac z gory dzieki za odp
 
U 0

Usunięty użytkownik 110919

Gość
Czy ktos wie w jaki sposob trzeba zrobic zdjecie dowodu osobistego zeby zostalo zaakceptowane ? NIestety mam z tym problemy i nie moge wyplacic pieniedzy.
 
M 0

macknroe

Użytkownik
adamjan92 mam identyczną sytuacje ! wysyłka dokumentów do Rosji !
1. Wpłaciłem 1,5tyś
2. W tym wypadku pech chciał, że doszedłem do 6,7tyś.
3. Zleciłem wypłatę i się zaczęło...
Pierwsze co to blokada konta + wysłanie dowodu = zrobione
Poprosili o dalszą weryfikacje i wysłanie dokumentów potwierdzające wpłatę w neteller = zrobione
Teraz HIT ! Proszą o wysłanie potwierdzenia wpłat neteller, skan dowodu, paszportu oraz wpłat z konta bankowego na neteller do ROSJI !
&#39;The investigation regarding your claim is suspended until we receive photocopies of your passport and bank documents that confirms transactions in favor of the company: If you made a deposit into your account via e-wallet to which your bank card (or bank account) is linked, you need to provide a screenshot from My account section in the payment system that confirms transactions to the company. Also you need to provide a bank statement that confirms transactions to e-wallet. Address: 35 Semashko, Mytischi, Russian Federation 141014, of.19, box 1. Further instructions will be sent to you by e-mail.&quot;
Okej, w takim razie jutro list do Rosji. Żaden problem. Ciekawe ile będzie trzeba czekać...
Ktoś miał tak jeszcze i przeszedł ten proces ?
 
A 205

amindada

Użytkownik
Na Twoim miejscu nie liczyłbym specjalnie na pieniądze. Oni tak właśnie robią- niekończaca się weryfikacja, coraz to nowe wymysły. Na 95% nie skończy się na wysyłce do Rosji, później będą piętrzyć inne bzdurne wymogi, byle tylko nie wypłacić pieniędzy. Mogłeś zlecać wyplatę w transzach, wtedy być może byś coś miał, a jak poszło od razu 6700 to całość przyblokowali.
 
M 0

macknroe

Użytkownik
Na forum surebety.pl piszą, że weryfikacja może potrwać do 2 miesięcy nawet więc na to się nastawiam. Na szczęście na wszystkie transakcje mam potwierdzenia + wszelkie aktualne dokumenty. Mogą wymyślać co chcą ???? W końcu opcje się im skończą (chyba) :&gt;
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Na forum surebety.pl piszą, że weryfikacja może potrwać do 2 miesięcy nawet więc na to się nastawiam. Na szczęście na wszystkie transakcje mam potwierdzenia + wszelkie aktualne dokumenty. Mogą wymyślać co chcą ???? W końcu opcje się im skończą (chyba) :&gt;
Jak im się skończą opcje, przestaną odpisywać.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
osza włoskiego U20 że drużyna wygra wszystkie 4 kwarty @30 i pięknie weszło. Co z tego jak te ruskie zmienili kurs po meczu na @7 i teraz wisi nierozliczone.. a @7 to prawie było na zwycięstwo tej drużyny w całym meczu. No może coś między 3.75-5. Było to też na livie 365 więc wszystko jasne. Byliby stratni dobre 4k euro więc próbują mnie dymać.. Dam znać jak się rozwinie sytuacja, ale nie spodziewam się niczego innego niż rozliczenie po @7 lub zwrot.
Miałem podobnie, kurs @ 100 zmienili na 10, też kwarty -2.5 na doga, gdzie niemal 10 było na ich win. 20k przepadło, nie licz na zmianę, żebyś nie wiem ile pisał...
Na tamtej stronie ten bukmacher ma 0/10
SBR ma D-, a to minimalnie lepiej niż taki otobecik... Nie grajcie tam, będziecie się męczyć przy wypłacie i albo Wam wypłacą, albo listy do Rosji itd itd itd
 
B 7

bolex1x

Użytkownik
Administracja powinna usunąć ten banner z pierwszego posta który zachęca do rejestracji , ludzie są ruchani na kasę , udowodniono już że to scam ale nie trzeba zarobić trochę grosza na jeleniach rejestrujących się przez wasze forum.
 
S 29K

sobolekk

Użytkownik
Administracja powinna usunąć ten banner z pierwszego posta który zachęca do rejestracji , ludzie są ruchani na kasę , udowodniono już że to scam ale nie trzeba zarobić trochę grosza na jeleniach rejestrujących się przez wasze forum.
Warto grac jesli ktos nie gra za duze pieniadze, bo przy kwotach niewielkich nie ma problemu z wyplata a kursami i oferta bije wszystkie inne buki o wiele
 
tshwow 1

tshwow

Użytkownik
Unikać! Kasy nie da się wyciągnąć, ściemniają, wymyślają, chcą coraz to nowe dokumenty i ciągle coś nie gra. Mam tam 7k, z którym nic nie mogę zrobić, walczę z nimi od 2 tygodni, chyba wysłałem już wszystko co możliwe. Po prostu złodzieje.
 
Do góry Bottom