>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bukmacher 1xbet - opinie

ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Ma ktoś pojęcie o co chodzi, jak liczone są te ich bonusowe punkty? Pytałem o to na czacie, wysłałem tez maila do supportu i odpowiedź jest jedna: &quot;punkty liczone są indywidualnie dla każdego gracza&quot;. Pytania bardziej szczegółowe np. czy za zakłady przegrane czy wygrane, czy istnieje jakiś konkretny przelicznik pozostają bez konkretnej odpowiedzi, zbywająca formułka - myślę że oni chyba sami tego nie wiedzą ???? Sprawdzam to saldo co jakiś czas, raz dostałem 4000, teraz blisko 3000pkt, w praktyce można to wymienić na darmowe zakłady. Jak ktoś tam gra/grał to warto sprawdzić, zakładka &quot;1xBonus&quot; --&gt; &quot;1xPromo&quot;, należy nacisnąć pomarańczowy przycisk &quot;Informacje o punktach promocyjnych&quot;. Może też coś znajdziecie, cholera wie...
Podbijam pytanie, może ktoś zna odpowiedź a może przy okazji ktoś dowie się i sprawdzi swoje saldo punktowe i znajdzie jakąś miłą niespodziankę.
Co od samego 1xbeta - gram tam ostatnio coraz częściej, wypłaty na koncie do 15 minut na Skrillu, ciągle też mimo że wypłacam co jakiś czas kwoty rzędu kilku tysięcy nie poprosili o żadne dokumenty do weryfikacji. Ogólnie w sumie mogę polecić.
 
P 75

piter152

Użytkownik
Jak jest na ta chwile z wyplacalnoscia wplacilem 1700 zl czego zaluje
Ugralem 1800 lacznie mam 3500 i juz sa schody musze wyslac screeny ze skrilla pierwszy raz widze cos takiego zdjecia karty debetetowej moze zaraz odpis urodzenia listem do moskwy
Edit: Jednak to wystarczylo szybka wyplata szczerze powiedziawszy to jestem zaskoczony ze tak szybko poszlo a dzial bezpieczenstwa tez odpowiadal dosyc szybko w przeciagu 30 min na kazdy kolejny mail
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Na SBR są na czarnej liście, więc jak ktoś tam jeszcze wpłaca kasę to zbyt mądre to nie jest, a tu widzę niektórzy tam jeszcze grają...
 
U 0

Usunięty użytkownik 110919

Gość
po kilku wygranych betach oferta kursow jest dla mnei znacznie gorsza niz dla innych graczy. Sa to zwyczajni oszusci, nie przyjmuja graczy ktorzy nie sa dla nich zrodlem pieniedza.
 
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
Powiem Wam, że nie czytałem wcześniej opinii tutaj na ich temat i wczoraj wpłaciłem tam kasę (głównie dlatego że mieli w ofercie hokej kobiecy), zagrałem kupon za bonus i za depozyt udało się, że wszedł ten za depozyt i bonus został zamknięty. Wypłaciłem kasę z konta głównego nie jakieś kokosy, ale kwotę 4 cyfrową i kasa po 5 min na skrillu. Wiem że może miałem farta no ale nie mogę nic złego o nich powiedzieć w mojej krótkiej przygodzie z nimi.
 
B 91

blacky777

Użytkownik
mam pytanie ile najdluzej czekal ktos na weryfikacje konta?
w moim przypadku trwa to juz 2 miesiace po wysłaniu kilkunastu zdjęć i za kazdym razem gdy pytam kiedy bede mogl zlecić wyplate pisza ta sama regułę ze wkrótce
 
M 78

michal89216

Użytkownik
mam pytanie ile najdluzej czekal ktos na weryfikacje konta?
w moim przypadku trwa to juz 2 miesiace po wysłaniu kilkunastu zdjęć i za kazdym razem gdy pytam kiedy bede mogl zlecić wyplate pisza ta sama regułę ze wkrótce
Duża część się nigdy nie doczekała weryfikacji.
 
P 75

piter152

Użytkownik
Ja wysylalem lacznie 3 rzeczy zdjecie dowodu karty i skrilla ale za kazdym razem odpisywali mi w ciagu godziny maksymalnie wplacalem na tego buka 2 tysiace ale rezygnowalem z bonusow a ty jaka kwote wplacales moze od 5 cyfrowki robia jakies wieksze problemy
 
B 91

blacky777

Użytkownik
ogolnie mam do wypłaty okolo 2 k funa i pisza mi ze konto jak będzie zweryfikowane wysla maila ale moge na nim grać. Czyli jasne przeslanie przegraj i wtedy zweryfikujemy ???? tylko ze mam tak nisko ustawione kursy ze nie zamierzam tak nic grac
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Od kilku dni można brać udział w noworocznej promocji:
https://www.1xbet.com/pl/newyear
Pod koniec przewidziane jest losowanie wartościowych nagród, każdego dnia natomiast wystarczy wykonać 3 zadania (które nie są szczególnie wymagające, wystarczy postawienie nawet 1zł by zadanie zostało zaliczone). Po skończeniu wszystkich trzech czekają atrakcyjne bonusy - raz dostałem kod bonusowy na darmowy zakład za 7zł, innym razem jednak były to kwoty powyżej 100zł. Być może wysokość bonusów jest indywidualna, nie mam pojęcia. W każdym razie oferta zachęcająca.
 
M 8

moleee

Użytkownik
Ogolnie odradzam tam grac, oferta i kursami zachecaja jednak gdy przychodzi do wyplaty to albo kaza zmienic sposob wyplaty srodkow albo zaczyna sie zmudna weryfikacja, przesylanie zdjec kont bankowych itp, i jakis durnych zdjec z monitorem. Choc ostatecznie sie doczekalem wyplaty to przenioslem sie do innych bukow.
 
B 91

blacky777

Użytkownik
dokładnie popieram po 2 miesiącach weryfikacji , wczoraj zablokowali konto i musze pisac do nich wnioski o odblokowanie a siana jak nie ma tak nie ma , omijajcie tego buka szerokim lukiem i nie kumam osób ktore namawiaja na otwieranie tam kont
 
K 123

karwan1988

Użytkownik
Już nie wiem co o nich myśleć, zastanawiam się czy tam założyć konto ale są opinie pozytywne i negatywne. Na forum jest kilku graczy którzy wygrywają i graja za grubszą gotówkę i jakoś nie mają problemu, przyklad: Fonfe, Pan Szlachcic...zaś tu widzę że ruscy robią kłopoty z wypłatami i każą robic dziwaczne zdjecia z mailami ????
Ja myślę tylko o obrocie bonusu i wypłacie, warto dla bonusu tam wpłacić, obrócić i wyjąć do normalnego buka czy też beda robic schody? ;)
Większość gram live i normalne sporty i ligi.
 
K 123

karwan1988

Użytkownik
Już nie wiem co o nich myśleć, zastanawiam się czy tam założyć konto ale są opinie pozytywne i negatywne. Na forum jest kilku graczy którzy wygrywają i graja za grubszą gotówkę i jakoś nie mają problemu, przyklad: Fonfe, Pan Szlachcic...zaś tu widzę że ruscy robią kłopoty z wypłatami i każą robic dziwaczne zdjecia z mailami ????
Ja myślę tylko o obrocie bonusu i wypłacie, warto dla bonusu tam wpłacić, obrócić i wyjąć do normalnego buka czy też beda robic schody? ;)
Większość gram live i normalne sporty i ligi.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Moja opinia o tej firmie jest pozytywna, dużo tam wpłacam i wyplacam, praktycznie 90% transakcji dających mi Skrill Vip silver ( 15 tys euro ) dokonałem w 1xbet, ale mam na uwadze , że pewnego dnia mogą mi nie wypłacić kasy i zażądać bzdurnej weryfikacji jak niejednej osobie. Wypłacam mniejsze sumy i częściej, jakbym miał u nich np. 10 tys to bym wypłacał po 500zł na Skrill, wypłaty faktycznie zajmują ok 10 minnut, a może mniejsze sumy puszcza automat, a jednorazowa duża kwota musi być zaakceptowana ręcznie i wtedy robią problemy.
 
tom3kt 100

tom3kt

Użytkownik
Witam nie moge wyplacic kasy z 1xbet wyskakuje mi:

To withdraw you must satisfy the bonus conditions.

Niestety nie mam u nich zadnego bonuu tydzien temu wyplacilem pieniadze i nie bylo zadnego problemu prosze o pomoc?
 
Do góry Bottom