>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bukmacher 1xbet - opinie

C 326

carambula88

Użytkownik
U mnie dwa razy była weryfikacja. Pierwsza przeszedłem i po 1 dniu w nocy odblokowali wypłatę. Jednak po tygodniu odnosząc same wygrane i zlecając wypłatę 500 euro ponownie zablokowali. Trwa to już 19 dni. Wysłane wszystko, selfie z dowodem, sceeeny Skrilla, zdjęcia kart kredytowych itd.
Jeśli to pierwsza blokada to pisz maila na Security 1xbet..
U mnie odpisuja co maila to samo, a na koncie z 200 euro już 1650... Przecież nie będę specjalnie przegrywał..
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
U mnie dwa razy była weryfikacja. Pierwsza przeszedłem i po 1 dniu w nocy odblokowali wypłatę. Jednak po tygodniu odnosząc same wygrane i zlecając wypłatę 500 euro ponownie zablokowali. Trwa to już 19 dni. Wysłane wszystko, selfie z dowodem, sceeeny Skrilla, zdjęcia kart kredytowych itd.

Jeśli to pierwsza blokada to pisz maila na Security 1xbet..
U mnie odpisuja co maila to samo, a na koncie z 200 euro już 1650... Przecież nie będę specjalnie przegrywał..
A jak wyglądała u Ciebie ta pierwsza weryfikacja ?
U mnie po zablokowaniu konta przyszedł mail że mam dostarczyć dodatkowe dane. I faktycznie po zalogowaniu pokazał się formularz z pytaniami , tyle że na razie jest problem z wysłaniem tego ze strony (pokazuje błąd serwera). Dostałem też info że mailem tego nie mogę wysłać, mogę tylko ze strony 1xbet.
Ktoś też tak miał ?
 
vielebny 0

vielebny

Użytkownik
Jestem kolejnym przypadkiem na przestrogę ku zakładaniu konta u tych stalinowców ???? . Buk jedynie nastawiony na krojenie z kasy. Gdy się przegrywa wszystko jest ok, gdy zaczyna wpadać problemy z weryfikacją + okrojone kursy na zakłady np. typu 1x2 3,12 - 1,15. NIE ZAKŁADAJCIE TAM KONTA CHYBA ŻE CHCECIE MIEĆ PROBLEMY NA WŁASNE ŻYCZENIE...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Panowie mam pytanie, wplacilem 100zł i dostalem 100zł bonusu, jaka kwote musze miec zebym mogl wyplacic bonus ?
Dostałeś zapewne bonus powitalny, wobec tego przeczytaj dołądnie ich regulamin ile razy trzeba obrócić po jakim kursie.
 
M 8

moleee

Użytkownik
Witam, chcialem wyplacic pieniadze z 1xbet i odrzucono wyplate z powodu weryfikacji konta.
Jak konketnie sie weryfikuje konto ?
zdjecie lub skan dowodu ? i jeszcze pisze cos takiego &quot;strony z pieczątką rejestracyjną&quot; oco chodzi ?
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Na początku była fajna firma, ale teraz? Tragedia. Mają coś na livie, stawiasz i znika równo z końcem seta/kwarty. Mimo wygranej dostajesz zwrot lub czekasz na zwrot kilkanaście godzin. I jeszcze odwołują się do regulaminu gdzie są podane oficjalne strony skąd biorą wyniki. Tam wynik meczu wisi oczywiście od razu, a oni na to nie reagują. Rozmowa na czacie to drugie dno, gość który tam siedzi nie potrafi nic załatwić.
 
M 8

moleee

Użytkownik
Witam niezabardzo wiem oco chodzi :
To complete your account verification please provide us with a new set of photos. This must be a picture where you are holding your ID card near your face on the background of the mailing with security department to complete the verification process.
Mam trzymac dowod osobisty i co jeszcze ?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Musisz zrobić zdjęcie dowodu przy twarzy na tle tego e-maila. Także powodzenia w gimnastykowaniu się ????
Gdybyś był zaskoczony takim wymogiem, to poczytaj ten temat. To chory buk.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
jednak nie założyłem tu jeszcze konta ale wie ktoś może czy są jakieś buki które oferują kilka linii pkt na żywo ?
 
13tristan37 515

13tristan37

Użytkownik
Jezeli dajmy na to otrzymałem 30$ bonusu to musze to obrócić 3 x po 3 zdarzenia? (minimum 90$?)
Dajmy na to wygram 300$ i jak bede chcial wyplacic to bede musial mieć na saldzie głownym też 300$?
Czy moge postawić bety na następny dzień czy musze jeszcze znalezc cos dzisiaj? (po 22)
Bardzo proszę o pomoc, bo bardzo slabo to jest sformulowane na stronie
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
cytat: jednak nie założyłem tu jeszcze konta ale wie ktoś może czy są jakieś buki które oferują kilka linii pkt na żywo ?
Na przykładzie piłki ręcznej to na pewno Bet365 i Unibet, ale najbardziej rozwinięty w tej kwestii jest 1xbet, więc można duże stawki ładować na overy i undery. Co do stawki max. to jest zawsze napisana gdy tworzymy kupon, ale bardzo łatwo to obejść stawiając np. 3 zakłady po 150 zł co jest stawką max. więc tak naprawdę limitów nie ma więc jak ktoś lubi grać za duże stawki to polecam.
Zamykanie zakładów trochę gorsze niż w Bet365 ale też ujdzie, im dalej w mecz może już nie być opcji zamknięcia, ale za to nawet zakłady na linie poniżej i powyżej można zamykać, czego w Bet365 chyba nie było, ale mogę się mylić.
Wypłacać jeszcze nie wypłacałem, więc nie wiem jak to działa ale niedługo na pewno się podziele.
cytat: Jezeli dajmy na to otrzymałem 30$ bonusu to musze to obrócić 3 x po 3 zdarzenia? (minimum 90$?)
Dajmy na to wygram 300$ i jak bede chcial wyplacic to bede musial mieć na saldzie głownym też 300$?
Czy moge postawić bety na następny dzień czy musze jeszcze znalezc cos dzisiaj? (po 22)
Bardzo proszę o pomoc, bo bardzo slabo to jest sformulowane na stronie
pogadaj z nimi na czacie dość ogarnięci są goście.
Ogólnie polecam bukmachera, fajnie że można grać zakłady typu: dany zawodnik/klub nie wygra turnieju np. Liga mistrzów, snooker
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Jestem kolejnym przypadkiem na przestrogę ku zakładaniu konta u tych stalinowców . Buk jedynie nastawiony na krojenie z kasy. Gdy się przegrywa wszystko jest ok, gdy zaczyna wpadać problemy z weryfikacją + okrojone kursy
A masz u nich w ogóle konto, czy tylko piszesz, by dokopać &quot;stalinowcom&quot;?
Kursy u nich są spoko, jedne z wyższych! Support bardzo szybki i dobry, można u nich wszystko załatwić bez problemu.
Jeśli chodzi o weryfikację, to ode mnie chcieli tylko zdjęcia dowodu, a nie skanu. Cyknąlem fotkę i za 5 minut konto było potwierdzone.
Wygrywam u nich i nigdy nie miałem problemu z wypłatą. Płacą szybko: 10-15 minut.
Prawie cały czas ktoś jest u nich na czacie i bardzo często po polsku.
Jest polska waluta, mnie nie zlimitowali.
Bonusu u nich nie bralem.
Dla mnie dobry buk.
Ostatnio tylko mam problem z wpłatą kasy przez Skrilla, ale to chyba Skrill coś popieprzył.
Czy ktoś ma podobne problemy?
 
C 16

craig133

Użytkownik
Ja mam problem, od dzisiaj rana nie mogę dokonać przelewu poprzez skrill gdyż otrzymuję informacje &quot; Skrill requires cookies to be enabled in order to enjoy full functionality on our services. In order to pay using Skrill, please enable cookies by changing your browser’s Preferences/Options. If you have a third-party cookie manager or option you will have to configure it to allow cookies from Skrill in order to pay .&quot; u innych buków normalnie moge korzystać ze skrilla...
 
O 32

odmurzyniacz

Użytkownik
Ja mam problem, od dzisiaj rana nie mogę dokonać przelewu poprzez skrill gdyż otrzymuję informacje &quot; Skrill requires cookies to be enabled in order to enjoy full functionality on our services. In order to pay using Skrill, please enable cookies by changing your browser’s Preferences/Options. If you have a third-party cookie manager or option you will have to configure it to allow cookies from Skrill in order to pay .&quot; u innych buków normalnie moge korzystać ze skrilla...
mam dokladnie ten sam problem w 1xbecie. napisalem do skrilla ale nie odpowiadaja. wie ktos jak temu zaradzic?
 
O 32

odmurzyniacz

Użytkownik
1xbet : Niestety, mamy problemy techniczne ze Skrill, przepraszamy za utrudnienia. Jak wszystko zostanie naprawione, to dostanie Pan wiadomość drogą mailową.
Nic trzeba czekać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 16

craig133

Użytkownik
Dzięki za informacje. Wracając do tematu opinii o 1xbet to z mojej strony mogę polecić tego buka, weryfikacja z dowodu osobistego na moja prośbę, kursy eleganckie, szybkie wypłaty na skrill, póki co limitów nie odczułem mimo grania za średnio wysokie stawki, jedynie na mniej znane wydarzenia.
 
Do góry Bottom