>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

19 kolejka Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
1 0

14honor88

Użytkownik
Spotkanie : Śląsk - Bytom
Typ : 1
Kurs : 1.50
Buk : expekt
Ostatnie sobotnie spotkanie w którym Śląsk Wrocław będzie podejmował Polonie Bytom. Spotkanie będzie niezmiernie ciekawe szczególnie ze względu na jednego zawodnika. Kiedyś trener Śląska Ryszard Tarasiewicz stwierdził że nie widzi w swojej drużynie napastnika , który &quot;zarzuca kotwice i czeka w polu karnym&quot;. W efekcie zawodnik nigdy nie zagrał nawet 1 min w ligowym meczu Śląska i został wypożyczany do okolicznych klubów. Aż w końcu trenerzy dali mu wolna rękę i odszedł. Trafił do Poloni Bytom i w tym sezonie ma najwięcej z wszystkich piłkarzy Śląska i oczywiście P. Bytom - Grzegorz Podstawek bo o nim mowa dziś znowu zawita do Wrocławia gdzie jest wychowankiem i ma wielka ochotę udowodnić Tarasiewiczowi że był w błędzie nie dając mu szansy gry.
Obie &quot;11&quot; w poprzedniej kolejce odnotowały po remisie 1:1, Śląsk po dobrym spotkaniu z Lechią zaś P.Bytom wygrywając 1:0 z Wisłą Kraków straciła bramkę po ewidentnym błędzie obrony. Dla Wrocławian był to 4 mecz bez porażki. teraz wracają do domu gdzie mają bilans (6:two:1 | 18-7) i pod względem pkt zdobytych u siebie zajmują w tabeli 3 lokatę. Zupełnie inaczej idzie Poloni która ma wyjazdowy bilans (2:eek:ne:5 | 8-14). W sumie to jakiś szczególnych argumentów nie ma po stronie Sląska jednak mi się wydaje że wygrają. Są z roku na rok coraz lepiej poukładaną drużyną. Teraz poprawiła się także linia obronna gdyż trener ściągnoł z Boltonu J.Fojut, podczas wprawy do Boltonu Tarasiewicz miał okazję spotkać się w Londynie z Arsene&#39;a Wengerem, by przysfoić sobie jego filozofię futbolu. Teraz bogatszy o więdzę z drużyną która jak by nie patrzeć zajmuje 5 lokatę nie powinien mieć problemów z Polonia Bytom. Wrocławianie byli już bliscy wygrania w Bytomiu w poprzedniej rundzie gdzie mecz zakończył się wynikiem 1:1. I dziś już na własnym obiekcie powinni zdobyc upragnione 3 pkt.
 
olek_ 0

olek_

Użytkownik
Skłaniam sie ku Nazimkowi.
Sadze , że w tym meczu moze byc wszystko zalezy jak sie ulozy. Jednak GKS to dobrze funkcjonujacy zespol ale jak zauwazyl NAzimek praktycznie sa sredniakiem z niezlym skladem. Ale to nie jest Wisla , Lech czy Legia gdzie brak jednego dwoch nic nie przesadza . Tu o ile wiem brak Cecota, Nowaka juz nie wspominam Garguly.
Absolutnie nie odbieram szans na wygrana GKS sam chcialem postawic na 2 i byc moze ona padnie. Jednak calkiem prawdopodobny jest X.
Jedyne nad czym bym sie zastanowil to czy warto stawiac 1X moim zdaniem ...juz moze lepsze bedzie te ryzyko na 2 bo nie wiem czy x2 sie oplaci.
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Lechia Gdansk - Ruch Chorzow
typ: 1
kurs: 1,8


Jak dla mnie to dzisiaj najpewniejszy mecz. Spotykają się drużyny, które w zeszłym tygodniu zagrały zgoła odmiennie. Zacznę od Lechii.
Lechiści spotkali się na własnym stadionie ze Śląskiem Wrocław. Jak wiemy, Śląsk to zespół bardzo poukładany, który o dziwo gra bardzo ładną, a przede wszystkim skuteczną piłkę. Gdańszczanie nie pochylili się przed faworytem meczu i dzielnie z nimi walczyli, ostatecznie remisując 1:1. Nie oglądałem tego spotkania w całości, ale po fragmentach, skrótach i pomeczowych analizach ekspertów muszę stwierdzić, że Lechia to fajny zespół, który nie powinien mieć żadnych problemów z utrzymaniem się w lidze. Bramka Kowalczyka była naprawdę najwyższej jakości. W zeszłotygodniowym meczu Lechia grała w pierwszej połowie lepiej od Śląska, sprawiając wrażenie lepiej przygotowanej do sezonu. Częściej utrzymywali sie przy piłce, mając więcej z gry. Nie przełożyło sie to jednak na bramki, chociaż kilka okazji ku temu było. W drugiej połowie, kiedy to Śląsk zaczynał przejmować batutę na boisku, padły bramki. Co ważne, nawet po stracie bramki, Lechia potrafił a w kilka minut wrócić na właściwy tor i walczyć o uratowanie punktu, co jak wiemy udało sie im.
Gra Lechii mogła sie w tym meczu podobać. Własne boisko i prawie 10 tysięcy publiczności to miejsce, w którym źle gra sie piłkarzom obcych drużyn. Po stronie Lechii, obok dobrej gry i poukładania zespołu, to powazny argument za nimi.

Ruch z kolei grał tydzień temu derby z Górnikiem. Jak się zaprezentował? Może zamiast powiedzieć wprost, powiem, że Górnik, który grał naprawdę słabo, popełniając masę błędów, był od gospodarzy o klasę lepszy. Coś nie wyszło trenerowi Pietrzakowi przygotowanie swojej drużyny do sezonu. Można powiedzieć, że to tylko jeden mecz, że to jeszcze o niczym nie świadczy. Ja jednak nie wierzę w przebudzenie Ruchu, który jest według mnie w beznadziejnej formie na tak trudnym terenie w Gdańsku. Daleka podróż, wiele godzin spędzonych w autobusie, a potem mecz, na obcym stadionie, przy wrogo nastawionej publiczności. Ruch, który nie ma w swoich szeregach gracza, który poniósł by ich do zwycięstwa nie poradzi sobie w dzisiejszym meczu. Chorzowianie moim zdaniem będą do ostatnich kolejek walczyć o utrzymanie. W tej formie, nawet przewaga, którą uzyskali w rundzie jesiennej może nie wystarczyć.
Według mnie Lechia to w tym momencie drużyna dużo lepsza od Ruchu. Według mnie to najpewniejsze spotkanie dzisiaj. Kurs 1,8 bardzo zachęcający.
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
-vs-



Spotkanie: WKS Śląsk Wrocław -vs- Polonia Bytom
Typ: X/1 (połowa/koniec)
Kurs: 4,2
Buk: Expekt

Analiza: W 19 kolejce Ekstraklasy na stadion przy ul. Oporowskiej przyjadą piłkarze Polonii Bytom. Oba zespoły w pierwszej kolejce rundy wiosennej zaprezentowały się z dobrej strony. Piłkarze WKS odnieśli w przyjacielskim meczu z Lechią Gdańsk remis 1-1. Gracze z Bytomia osiągnęli nie wątpliwie ogromny sukces remisując z obecnym mistrzem Polski Wisłą Kraków. Beniaminek z Wrocławia spisuje się bardzo dobrze. Ryszard Tarasiewicz bardzo dobrze kieruje drużyną, która odnosi dobre rezultaty. Po 18 kolejkach zajmują wysokie 5 miejsce z dorobkiem 31pkt. Na własnym stadionie Śląsk ma jeden z lepszych bilansów w lidze (6-2-1). To tutaj potrafili ograć Wisłę Kraków. Tarasiewicz w przerwie zimowej wiele czasu spędził podpatrując angielski zespół Arsenal Londyn i pomału zacznie wprowadzać metody szkolnictwa z Wysp. W zespole są cenni zawodnicy jak wybrany najlepszym piłkarzem Dolnego śląska Janusz Gancarczyk czy były reprezentant Polski Sebastian Mila. Silną stroną wrocławian w tym sezonie są stałe fragmenty gry, po których Śląsk zdobył aż 15 goli. Polonia Bytom to także mocna drużyna, której nie można lekceważyć. Przekonały się już o tym takie kluby jak Legia, Lech czy Wisła tracąc punkty. Trener Motyka wprowadził niespotykaną taktykę &quot;szarańcza&quot; przy wykonywaniu rzutów rożnych, które stałą się bardzo skuteczna. Zespół jednak na wyjazdach nie radzi sobie tak dobrze jak na własnym podwórku. Bilans na wyjazdach to tylko 2 zwycięstwa, 1 remis i aż 5 porażek. W przerwie zimowej klub z By6tomia opuścili: Marcin Komorowski (Legia Warszawa), Mariusz Przybylski (Górnik Zabrze), Jakub Zabłocki (Lechia Gdańsk). Pozyskano natomiast doświadczonych graczy jak Jerzy Brzęczek i Marcin Radzewicz oraz czeski obrońca Lukas Kilar. Trener Marek Motyka nie musi się martwić o zestawienie pierwszej 11. Wszyscy gracze są gotowi do gry.

Uważam, że spotkanie będzie bardzo wyrównane i zadecyduje jeden gol w końcówce spotkania. Za wrocławianami przemawia własne boisko jak i historia. Polonia na stadionie przy Oporowskiej nie może wygrać od 1973r.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Na początku chciałem powiedzieć jedno. Nie zarzucaj mi ignorancji, bo siedzę w temacie i to głęboko. To, ze GKS wygrał kiedyś tam na Lechu, to nic nie oznacza. Wygrali w 1 kolejce z Lechem, a nastepnie przez 4 kolejki cisza. Poza tym jakichś Migalewskich to do polskiej ligi przychodzi cała masa i na ogół nigdy nic z nich nie ma. Sprowadzili nie Michała a Marcina Sobczaka, który pojechał zawojować ligę słowacką i nie rozegrał w niej nawet jednego spotkania. A Mate Lacić, to nie jest żaden heros.

Poza tym na jakiej podstawie twierdzisz, że Wróbel już jest fenomenalny jak zagrali raptem jedną kolejkę?

Widziałem Bełchatów w spotkaniue PE z Legią i nie zaprezentował nic ciekawego. Meczu z Lechem nie mialem okazji oglądać, ale generalnie nie spodziewam się cudów.

Nie odważyłbym się stawiać czystej dwójki na Bełchatów, bo nie ma do tego większych podstaw. Z tym, że to jest sport i wszystko może się zdarzyć.

Osobiście wydaje mi się jednak, że Piast zdobędzie jakieś punkty w tym spotkaniu.

P.S. Z jakiego jesteś miasta?
A co sie spodziewałeś? Że GKS będzie grał jak Barcelona zawrotny futbol?

GKS w ostatnich swoich meczach pokazał że potrafi konstruować ładne akcje i bez Graguły i Nowaka. Nawet powiem więcej... w wielu meczach Garguła opóźnia akcje zespołu. Nowaka szkoda ale i on nie jest niedozatąpienia. Jeśli chodzi o tego Ukraińca... Jeśli uważasz ze jest to własnie jeden z takich przecietniaków których do nas przychodzi spora ilość no to właśnie pokazałeś że jednak nie siedzisz w temacie;D obejrzyj sobie sparingi i zobaczysz ile ten zawodnik wniósł do zespołu i jak on wtedy grał.
Pozatym to jest mecz nie z Legią nie z Wisłą tylko z Piastem który ma jeszcze mniej do zaprezentowania i nawet setek nie umie wykorzystać.
Podpieram się 2x ale uważam że będzie 2
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Co do meczu Lechii z Ruchem to srodek defensywy Gdanskiej Lechii moim zdaniem nie wygląda zbyt ciekawie i choc także skłaniałbym się ku graniu na gospodarzy to ostatecznie postanowiłem odpuścić ten mecz. Podobnie zresztą jak pojedynek Wisły z Polonią, który jest dla mnie no bet. Wisła ma dobrych zawodnikow i moze zagrać swietny mecz mimo, ze z Lechem i Bytomiem osiągała niekorzystne wyniki. Z drugiej jednak strony Polonia swietnie gra w obronie itp. No bet dla mnie.

Skupiam sie na pozostalych dwoch dzisiejszych meczach i liczę, że po wczorajszych pudłach dziś trafię swoje typy.

Piast Gliwice - GKS Bełchatów
Piast już od dawien dawna nie zdobył bramki i w sumie nie jest powiedziane, że dziś tej czarnej serii nie przełamie. Jednak czy wystarczy to do zwycięstwa ? Moim zdaniem niekoniecznie. GKS co prawda bez Nowaka i Garguły ważnych ogniw ofensywy jesienią, ale mimo to jest wstanie zdobywać bramki o czym przekonaliśmy się w ich spotkaniu z Lechem Poznań. Ujek i Wróbel wydają się być w dobrej dyspozycji, a kto wie może o występach z gier sparingowych przypomni sobie Ukrainiec Mihalewskij. Według mnie Piast moze przełamać niemoc strzelecką, lecz w tym spotkaniu rozgrywanym w Wodzisławiu nie odniesie zwycięstwa.
Mój typ: x2 - 1,40 w Unibet
Śląsk Wrocław - Polonia Bytom
Kontuzjowany Sotirović, Łudziński nieskuteczny, a Szewczuk wydaje się być poza formą, czy Śląsk w związku z tym strzeli jakiegoś gola w dniu dzisiejszym ? Moim zdaniem tak, bo są przecież także i inni zawodnicy. Jest Sebastian Mila, który potrafi strzelać i po akcjach i bezpośrednio ze stałych fragmentów gry. Właśnie są dobrze grający głową obroncy, ktorzy mogą wykorzystywac dosrodkowania &quot;Rogera&quot;. Do tego dynamiczni skrzydłowi bracia Gancarczykowie, ktorzy przed tygodniem w Gdansku niczego wielkiego nie zaprezentowali, ale przed własną publicznością mogą zagrać na właściwych dla nich obrotach. Polonia Bytom zaskoczyła wielu całkiem niezle prezentując sie w pojedynku z Wisłą. Mi osobiscie przyjemnie ogląda się spotkania z udziałem druzyny Marka Motyki. Polonia ma ciekawych napastników Podstawek w duecie czy to z Zielinskim czy z Jugoviciem, ktorzy potrafi przytrzymac piłkę przy nodze mogą sprawiac problemy niejednej formacji defensywnej. Minusem Polonii jest jednak brak jako takiej pewnej pary środkowych obronców oraz odejscie Komorowskiego, ktorego ma zastąpic Marcel Surowiak. Pewniakiem w obronie jest tylko Hricko, ktory jest solidnym defensorem. Pozostali zawodnicy wielkimi graczami nie są i jestem zdania, ze w dniu dzisiejszym Polonia choc jedną bramkę strzeli, ale takze i straci. Stąd typ na dużą ilość bramek.
Mój typ: over 2,5 - 1,95 w Unibet
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
Dobrze, aż sobie dzisiaj zanim wyjade na Wisłę oglądnę pojedynek Bełchatowa i zobaczę co to za ukraiński wirtuoz gra w składzie Bełchatowa. Niestety sparingów nie mialem okazji oglądac, bo i gdzie? Ale skoro one są dla Was tak wielkim wyznacznikiem to Odra Opole nie wygra meczu w 2 lidze, bo w sparingach miała problemy z 4 i 5 ligowcami. Póki co o tym wspaniałym napastniku Bełchatowa wiem tyle, że strzelił 5 bramek w 18 spotkaniach dla Hetmana Zamość w 3 lidze.......
 
shatan 0

shatan

Użytkownik
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Jaga strzeli 1.76

Faworytem całego meczu wydaje się być drużyna Franca Smudy. Kolejorz mecze z takimi rywalami musi wygrywać, jeśli marzy o MP. Typ, nie ukrywam, opieram na świetnym powrocie Frankowskiego do Ekstraklasy. Zagrał jedno spotkanie, strzelił 2 gole. Doświadczonemu wychowankowi białostockiego klubu z pewnością będzie zależało na dobrym występie i wyniku. Argument w postaci dobrej formy jednego zawodnika może wydawać się śmieszny, ale zeszłotygodniowe 3-0 z Arką świadczy o solidnie przepracowanym okresie przygotowawczym. Myślę, że wynik 2-1 lub 3-1 jest jak najbardziej możliwy.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Wisla Krakow - Polonia Warszaw X
Witam.
Moj typ na dzis to remis w spotkaniu Wisly Krakow i Poloni Warszawa. Jest to bardzo ciekawy mecz z kilku powodow. Oba zespoly dziela tylko dwa punkty w tabeli. Polonia do tej pory zgromadzula ich 36 a Wisla 34. Jest to bardzo niewiele. Zespoly zamuja kolejno 3 i 4 miejsce w tabeli. W obu zespolach graja jedni z najlepszych strzelcow w lidze P. Brozek 12 oczek i F. Ivanovski 8 oczek. W ostatnie kolejce Wisla zaprezentowala sie bardzo slabo ledwie remis 1-1 z Polonia Bytom, Polonia Warszawa zanotowala duzo cenniejszy wynik bo 0-0 z Legia w meczu derbowym. Polonia jest w tym sezonie potencjalnym zagrozeniem dla czolowki tabeli. Wisla natomist powoli zaczyna odstawac. A w tym sezonie moim zdaniem zawodzi. Do zespolu na dzisiejszy mecz wracaja: Baszczynski i Zienczuk. Sadze ze Polonia zagra bardzo madrze w obronie i w ataku, wkoncu nie nadarmo jest na 3 miejscu w tabeli. Wisla bedzie szarpac, chcac odegrac sie za ostatni remis. Mimo wszystko sadze ze z takim zespolem jakim jest Polonia nie zagra az tak otwartej pilki bojac sie kontry. Moim typem jest remis, ktory bez dwoch zdan bedzie sprawiedliwy dla obu ekip i podzial po punkciku nie zachwieje mocno czolowka tabeli!
pozdrawiam.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Spotkanie: Piast - Bełchatów
Typ: Bełchatów DNB [remis nie ma zakładu]
Kurs: 1.66
Buk: Betsson
Analiza: Aż mnie dziwi że są tak wysokie kursy na gości?! Zajmują 5 miejsce w tabeli biorąc udział w walce o puchary i &quot;podium&quot;. Nadal zmagają się w Pucharze Polski [choć już nie długo:p ]. Piast natomiast rozpaczliwie walczy o utrzymanie. Kontrast jest spory. Jednak mój typ jest bardziej powodowany postawą obu zespołów w poprzedniej kolejce. Piast bowiem powazał nam jak przegrać w kiepskim stylu macz z Cracovią. Bełchatów też się nie popisał przegrywając u siebie ze zmęczonym Lechem... ale 2-3 z liderem to nie 1-0 z Cracovią. Poza tym styl gry jest nieporównywalny. Chaotyczny Piast kontra konsekwentny Bełchatów.
Dotychczasowy bilans meczy tej pary wypada kożystnie dla gości, bowiem na pięć konfrontacji Bełchatowianie wygrali 3, zremisowali 2 i jeszcze nigdy nie przegrali z Piastem.
Odnośnie absencji to nie zagrają:
Piast:Wysocki,Adamek
GKS B.: Kuklis, Nowak, Cecot
Typ, byłby czystą 2 ale patrząc na wczorajsze mecze to uznałem że lepiej zabezpieczyć ten typ DNB. Lepiej mniej zarobić niż stracić! Jak dla mnie mega pewniak. Polecam!
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Piast Gliwice - GKS Bełchatów
Dzisiaj zmierzą się ze sobą 16, ostatnia drużyna ligi Piast Gliwice, i 5ta drużyna ligi GKS Bełchatów. GKS mimo że w ostatniej kolejce zanotowali porażkę, pokazali się w miarę dobrze przegrywając z Lechem u siebie 2-3, tracąc ostatniego gola w 90&#39;. Piast nic nie pokazując, przegrał ze słabą Cracovią 0-1. Typ na to że Bełchatów będzie prowadził już do przerwy mogę podeprzeć faktem, iż Bełchatów na pewno będzie starał się od początku narzucić swój styl gry, i Piast nie wytrzyma ich warunków. Na Śląsk z druzyną GKSu nie pojechał w dalszym ciągu Piotr Kuklis i Dawid Nowak, oraz Edward Cecot. Są to spore osłabienia, ale do zastąpienia. Pamiętajmy, iż GKS ma w swoich szeregach takich zawodników jak Patryk Rachwał, Tomasz Wróbel, Carlo Costly, czy w bloku defensywnym bramkostrzelny obrońca Dariusz Pietrasiak. W jutrzejszym meczu nie wyobrażam sobie innego wyniku niż pewne zwycięstwo GKSu, już do przerwy.​

Moje typy :
GKS ⛔
GKS / GKS ⛔
under 2,5 ✅
Piast nie strzeli ⛔

EDIT : kiepawo ...
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Typ: Jaga nie strzeli
Kurs: 2,00

Typ opieram na suchej statystyce meczów Jagielloni:
W meczach wyjazdowych Jagiellonia Białystok strzeliła tylko 2 bramki na 9 meczów. (z Odrą i Arką)

A zatem Jagiellonia wyjazdy gra fatalnie, tymbardziej z Lechem Poznań raczej nie da rady strzelić bramki. Oczywiście Frankowski jest jakimś kontrargumentem, jednak bramkę trzeba wypracować, a Jagiellonia w meczu z :Lechem raczej nie będzie istnieć ????
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
dobry z ciebie kibic :p
tyle że pewnie nie oglądasz innych meczy poza spotkaniami Lecha. Bo widzisz Jaga po zimie to ciut inny zespół. Frankowski nie jest genialnym napastnikiem ale wie gdzie i kiedy stanąć, poza nim jest jeszcze Grosik, który gdyby nie róletka to pewnie szarpałby się dalej w Legii bo gra dobrze a tydzień temu to udowodnił.
Jaga tego meczu raczej nie wygra bo lech to lech. Tylko pamiętać należy że w każdym kolejnym ich meczu było widać coraz większe zmęczenie. Tu oczywiście pochawała dla nich bo pokazali klase ale zmęczenia nie ukryją. Z Wisłą nie grali tego co potrafią a z Bełchatowem 3 oczka w ostatniej minucie uratował Lewandowski. Uważan że typ na Jaga strzeli test całkowicie uzasadniony, tak samo jak over 2,5 lub nawet 3,5.
 
B 0

bluecat

Użytkownik
Spotkanie: Wisła Kraków - Polonia Warszawa
Typ: X/1
Kurs: 4.90
Bukmacher: Unibet

Analiza: Z jedną z najciekawszych par sobotnich spotkań wybrałem mecz w Krakowie który zapowiada się na bardzo ważny z kilku względów. Wisła po wpadce na początku sezonu i remisie z Polonią Bytom 1-1 jest w ciężkiej sytuacji przed obrona mistrzowskiego tytułu. Zawodnicy Macieja Skorży tracą już do lidera Ekstraklasy Lecha Poznań aż 5punktów. Przewaga nie mała zważywszy że Lech będzie grał u siebie jeszcze właśnie… z Wisła Kraków. Nastroje w ekipie MP są mizerne i tylko wygrana z takim przeciwnikiem jakim jest Polonia może zespół obudzić do jeszcze lepszej gry. Polonia w tym sezonie jest „Czarnym koniem” rozgrywek. Mimo remisu na Konwiktorskiej tydzień temu z Legia pokazał że o tytuł zawodnicy Zieleńskiego będą walczyć. Wisła na własnym stadionie traci mało bramek. Jak do tej pory stracili tylko 8 bramek z czego aż 4 z Lechem Poznań na jesieni. Polonia w tym meczu powinna być równorzędnym przeciwnikiem dla Wisły której 3punkty sa niezwykle potrzebne. Przewiduje tutaj że dopiero w drugiej połowie spotkania gospodarze przechylą szale zwycięstwa.
 
R 0

radas86

Użytkownik
Wisła Kraków - Polonia Warszaw ⛔
Typ: x2

Dzisiaj na stadionie przy ulicy Reymonta dojdzie do hitu kolejki bo tak chyba można nazwac pojedynek zespołów zajmujących obecnie trzecią i czwartą pozycje w ligowej tabeli. W tym meczu skłaniam bym się do typu na remis lub na zwycięstwo gości. Moim zdaniem piłkarze Wisły ostatnio nie zachwycają swoją gra, najpierw bezbarwny remisowy mecz z Polonią Bytom a następnie nie najlepszy mecz z Lechem. Polonia W. rundę wiosenną także rozpoczęła remisem jednak sprawiali lepsze wrażenie i dlatego uważam, że dzisiaj nie przegrają.

Inne typy:
Lechia - Ruch 1 ✅
Śląsk - Polonia B. 1 ✅
Lech - Jagiellonia Obie strzelą
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
VS

⚽ Wisła Kraków - Polonia Warszawa Under 2,5 1,70 ⛔
▶ Bet-at-home

Dziś o 18.15 nie wątpliwie HIT 19 kolejki Ekstraklasy. Na stadionie przy Reymonta spotykają się dwie drużyny które ciągle mają aspiracje na mistrzostwo Polski. A grają 3 z 4 drużyną ???? W ostatnich meczach obydwie druzyny nie zachwyciły. Wisła z Polonią dopiero w II połowie zaczęła w miarę przyzwoicie grać. Za to w pierwszej grali bardzo słabo. Polonia natomiast w meczu z Legią pokazali antyfutbol. Bardzo brzydki mecz moim zdaniem. Choć w tamtym meczu tzn przy Konwiktorskiej lepiej zagrali podopiczeni Zielińskiego.
Nad Skorża ostatnio zebrały się szare chmury. Zdobył ledwo punkt w Bytomiu z na tygodniu przy Reymonta uległ Lechowi 0:1. Mimo iż w tamtym meczu od początku nie grali Boguski z Brożkiem to i tak mimo ich wejścia na boisko nie wiele się zmieniło. W Wiśle bardzo dużo zależy właśnie od Brożka. Jeżeli jest w formie to Wisła wygrywa , jeżeli ma słabszy okres gry to i Wiślakom się gorzej wiedzie. Dziś Paweł powinien zagrać aczkolwiek jeszcze chyba nie jest w takiej formie w jakiej był na jesieni, co za tym idzie Wisła może mieć ciężko ze zdobywaniem bramek.
Czarne Koszule natomiast to bardzo solidny zespół w grze defensywnej. Zresztą o czym świadczą bramki przez nich stracone. W 18 meczach stracili 9 bramek co jest bardzo dobrym wynikiem. podopieczni Jacka Zielińskiego już od ponad 10 spotkań (wliczając puchary) nie zanotowała overa. Często w meczu wogóle nie było bramek lub jak już padały to jedna , żadko dwie.
Wiślacy w ostatnich sezonach można powiedzieć że przy Reymonta uczyli grać w piłkę czarne koszule aplikując im w meczu pięć , cztery czy trzy bramki. Od tamtych sezonów wiele się zmieniło bo jak wszyscy wiemy Polonia przed tym sezonem połączyła siły z Grocklinem i powstał z tego bardzo solidny klub jak już wspomniałem bdb defensywnie ???? , który odrazu po połączeniu klubów gra o najwyższe cele.
Tak więc w tym spotkaniu patrząc na to kto w nim zagra czyli dwie drużyny które walczą o głowne cele powinno sprawić że mecz otwarty nie będzie. Dodając fakt iż Polonia ma najlepszą ligową destrukcje tylko bardziej utwierdza mnie w tym że gradu goli nie będzie. Warto też dodać że otwartej gry nie będzie ze względu na to że przegrany w tym meczu poważnie ograniczy swoje szanse na dogonienie Lecha który jutro gra teoretycznie łatwy mecz w Poznaniu z Jagielonią który powinni wygrac.​
 
tombas222 47

tombas222

Użytkownik
Spotkanie: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
typ: 1 (HC 0-1)
kurs: 1.90
buk: Bwin
analiza:

ostatnie 6 meczów Lecha:
04/03/2009 REMES Puchar Polski Wisla Krakow vs. Lech Poznan W - 0:1
01/03/2009 Orange Ekstraklasa Belchatow vs. Lech Poznan W - 2:3
26/02/2009 UEFA Cup Udinese vs. Lech Poznan L - 2:1
19/02/2009 UEFA Cup Lech Poznan vs. Udinese D - 2:2
05/02/2009 Club Friendly Games Spartak Moscow vs. Lech Poznan L - 1:0
17/12/2008 UEFA Cup, Group H Feyenoord Rotterdam vs. Lech Poznan W - 0:1

ostatnie 6 meczów Jagi:
28/02/2009 Orange Ekstraklasa Jagiellonia Bialystok vs. Arka Gdynia W - 3:0
06/12/2008 Orange Ekstraklasa Gornik Zabrze vs. Jagiellonia Bialystok L - 1:0
29/11/2008 Orange Ekstraklasa Cracovia Krakow vs. Jagiellonia Bialystok L - 2:0
25/11/2008 Puchar Ekstraklasy, Group D Legia Warszaw vs. Jagiellonia Bialystok L - 2:1
22/11/2008 Orange Ekstraklasa Belchatow vs. Jagiellonia Bialystok L - 2:0
19/11/2008 Puchar Ekstraklasy, Group D Polonia Warszaw vs. Jagiellonia Bialystok L - 1:0

Na zakończenie 19. kolejki polskiej Ekstraklasy rozegrane zostaną dwa mecze: Legia Warszawa - Odra Wodzisław Śląski oraz Lech Poznań - Jagiellonia Białystok. Mnie osobiście bardziej interesuje ten drugi mecz dlatego skupię się na nim. Mimo iż Kolejorz odpadł z rozgrywek Pucharu UEFA to nie mogliśmy się wstydzić za ich grę, naprawdę dobrą można nawet powiedzieć &quot;nie polską&quot; grę. Atakowali, grali dużym pressingiem, Udinese bardzo często w obu meczach było spychane do głębokiej defensywy. Niestety nie udało się pokonać ekipy z Udine i awansować do kolejnej rundy ale za to możemy się teraz cieszyć dobrą grą Lechitów na polskich boiskach. W 18. kolejce podopieczni Franciszka Smudy rozegrali dobry mecz i ostatecznie po trafieniu Roberta Lewandowskiego w doliczonym czasie gry pokonali dobrze grający w tamtym meczu GKS Bełchatów. Następnie 3 dni później gracze z Wielkopolski grali mecz Pucharu Polski na stadionie im. Henryka Reymana w Krakowie gdzie grali z miejscową Wisłą i... pokonali Wiślaków 1-0. Widać więc że Lech Poznań jest w formie i na pewno po tych meczach można stwierdzić że Kolejorz nikogo się nie boi i będzie pewnym krokiem zmierzał po mistrzostwo Polski. W 19. kolejce plany pokrzyżować Lechowi jednak ma zamiar Jagiellonia Białystok, która po fatalnej końcówce rundy jesiennej, fantastycznie zaczęła rundę wiosenną. Na początek mocno wzmocnia przed drugą częścią sezonu Jagiellonia pokonała Arkę Gdynia na własnym boisku 3-0. 2 gole dla Jagi strzelił wracający na polskie boiska Tomasz Frankowski, który ma być największym zagrożeniem ze strony gości w tym meczu. W pierwszym meczu między tymi drużynami w tym sezonie padł wynik 3-0 dla Lecha mimo że spotkanie rozgrywane było w Białymstoku. Jednak jak już napisałem wyżej Jaga to teraz zupełnie inna drużyna. Rok temu Lech pokonał u siebie Jagiellonię aż 6-1 jednak tym razem spotkanie zapowiada się na ciekawsze ponieważ w tym pierwszym meczu wiosny goście naprawdę pokazali się z bardzo dobrej strony. Podopieczni Franciszka Smudy zapewne zagrają tak jak zwykle czyli będą się starali zdominować boisko i atakować cały czas więc przyjezdnych czeka naprawdę ciężki mecz. Uważam jednak że mimo iż Jaga pokazała w poprzedniej kolejce że potrafi grać w piłkę to Lech Poznań jest dla niej zbyt mocnym rywalem jak na tę chwilę i dlatego myślę że Lech wygra różnicą kilku goli choć na początku mecz może być bardzo wyrównany. Mój typ: 3-1
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Legia Warszawa - Odra Wodzisław​

Wicelider tabeli Legia Warszawa mierzy się z 14drużyną ligi Odrą Wodzisław. Legia jutro zagra bez swojego podstawowego bramkarza Janka Muchy, zastąpi go pozyskany właśnie z Odry Wojciech Skaba. Wojtek w tym musi pokazać trenerowi że nie jest gorszy od słowackiego rywala. Nie zagra również inny Wojtek, mianowicie Szala. Po czerwonej kartce klub nie odwołał się i Szala będzie pauzował 2 mecze ... Legia jutro musi wygrać, ponieważ dzisiaj ważny mecz wygrała Wisła z Polonią i doskoczyła juz Legię z ilością punktów, jutro też Lech gra nienajtrudniejszy mecz z Jagiellonią i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to zainkasują Lechici 3 pkty. Dlaczego 2-0? Odra w swoich szeregach nie ma światowej klasy snajperów i moim zdaniem jutro nie pokonają bramkarza Legii. W Legii liczę na Takesure Chinyame, który z 12 golami jest wiceliderem tabeli strzelców i będzie gonił Pawła Brożka który dzisiaj znowu strzelił gola w meczu z Polonistami. Myślę że Legia nie wygra więcej niż 2-0 ponieważ w meczu z Polonią nie zachwycili i pogromu nie będzie, aczkolwiek myślę że na średnią Odrę i ich obecna forma wystarczy.

Moje propozycje :

Legia
under 2,5
Dokładny Wynik 2-0

EDIT : Soory za Chinyame w analizie, jednak nie zagra, nie doczytalem ... ale typ oczywiscie podtrzymuje. i bez niego dadza rade ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom