>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19 kolejka Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
R 0

radas86

Użytkownik
Górnik Zabrze - Arka Gdynia Typ: X ✅

Moim zdaniem granie na Górnik w dniu dzisiejszym jest bardzo ryzykowne. Górnik wygrał ze słabiutkim Ruchem w kiepskim stylu, i to w derbach czyli mobilizacja była ogromna. Myślę, że Arka po fatalnym meczu z Jagą się odbuduje i wywiezie z Górnego Śląska przynajmniej jeden punkt.

ŁKS Łódz - Cracovia Kraków Typ: 2 ⛔

W dniu dzisiejszym o godzinie 17:45 dojdzie do pojedynku ŁKS-u z Cracovią w którym moim zdaniem będą górą piłkarze z Krakowa. ŁKS wygrał z grającą prawie przez cały mecz w 10-tke Odrą tylko 1:0. W tym spotkaniu bardzo raziła skutecznośc piłkarzy ŁKS-u myślę, że w tym meczu będzie podobnie.Co do Cracovii to uważam, że z meczu na mecz będą grali coraz lepiej i w dniu dzisiejszym poradzą sobie z Łodzianami.


Mój główny kupon na 19 kolejkę ekstraklasy

ŁKS Łódź - Cracovia Kraków 1.46 x2
Piast Gliwice - GKS Bełchatów 1.40 x2
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 1.28 1
 
lukanio87 23

lukanio87

Użytkownik
Spotkanie: ŁKS Łódź - Cracovia Kraków
Typ: under 2.5
Kurs: 1.50
Bukmacher: Expekt
Analiza:


Dzis o godzinie 17:45 na stadionie przy Al. Unii 2 w Łodzi w pierwszym meczu 19 kolejki polskiej Ekstraklasy ŁKS Łódź zmierzy sie z Cracovia Krakow. Trudno jednoznacznie wskazac faworyta tego spotkania, ale z pewnoscia wynik tego meczu moze miez duze znaczenie w walce obu zespołow o pozostanie w szeregach Ekstraklasy. Obydwie druzyny przed rozpoczeciem rundy rewanzowej byly i nadal sa brane pod uwage jako glowni kandydaci do spadku. W pierwszej tegorocznej kolejce obie druzyny zaprezentowaly sie jednak calkiem dobrze wygrywajac swoje spotkania. ŁKS pokonal na wyjezdzie dosc niespodziewanie 0-1 Odre Wodzislaw, natomiast Cracovia w takim samym stosunku pokonala na wlasnym boisku Piasta Gliwice po bramce sprowadonego zima Bartosza Slusarskiego. Mimo zwyciestwa trener Artur Platek nie byl zadowolony z gry wlasnego zespolu. ŁKS po 18 meczach i dorobkiem 19 punktow zajmuje obecnie 12 miejsce w ligowej tabeli i ich ligowy los bedzie sie zapewne wazyl do ostatniej ligowej kolejki. W osmiu rozegranych spotkaniach na wlasnym boisku zdobyli 9 punktow (2-3-3). Jesienia pilkarze Grzegorza Wesolowskiego nie rozpieszczali swoich kibicow gra zdobywaac tylko 4 bramki, tracac ich 7. Trener gospodarzy nadal nie moze korzystac z uslu Marcina Adamskiego, pozostali zawodnicy sa do dyspozycji trenera, na zolte kartki uwazac beda musieli obroncy Tadas Papeckys i Tomasz Hajto, co w przypadku tego drugiego moze okazac sie bardzo trudne. Cracovia to 14 druzyna ligowej tabeli. O ile w meczach na wlasnym boisku spisuja sie niezle, tak na obcych terenach graja bardzo slabo, zdobywajac jak narazie 6 punktow w 9 meczach. Zdobyli tylko 5 bramek, a stracili ich 15. Wszystko wskazuje na to, ze w dzisiejszym spotkaniu miejsce w podstawowym skladzie straca Lukasz Tupalski, Marek Wasiluk, Dawid Misan oraz Tomasz Moskala, ktory w meczu z Piatsem naciagnal miesien dwuglowy. Na ich pozycjach powinni wystapic Piotr Polczak, Slawomir Szeliga, Pawel Nowak oraz Pawel Sasin. Jesienią Cracovia pokonala LKS 2:0 po dwoch bramkach Dariusza Pawlusinskiego. Obie druzyny naleza do jednych z najbardziej underowych druzyn naszej ligi i po dzisiejsym spotkaniu rowniez nie spodziewalbym sie jakis popisow strzeleckich. Jak bedzie okaze sie juz dzisiaj po godzinie 19.

Przewidywane sklady:

ŁKS: Wyparło – Radżius, Hajto, Ognjanović, Papeckys – Geworgian, Świerczewski, Kascelan, Drumlak, Smoliński – Czerkas.

Cracovia: Cabaj – Kulig, Karwan, Polczak, Szeliga – Sasin, Kłus, Baran, Nowak, Pawlusiński – Ślusarski.
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
ŁKS Łódź - Cracovia
TYP : x2

Dla wielu jest to mecz z pieknym kursem i duzymi szansami na wygrana przyjezdnych. Dla przypomnienia zaczerpujac informacji ze statystyk, ŁKS nie przegrał z Cracovia na własnym stadionie przeszło 47 lat! To o czyms swiadczy. Dla mnie mecz ten bedzie widowiskiem ukazujacym wielka ochote do gry z obu stron. Obie druzyny mają o co walczyc- obie zagrozone sa spadkiem. Obie druzyny w poprzedniej kolejce zwyciezyly a na najwieksze brawa zasluguje wygrana dzisiejszych gospodarzy. Kurs mowi sam za siebie ale przed runda wiosenna bylem zdania ze ŁKS jest murowanym spadkowiczem a jedna wygrana jeszcze o niczym nie swiadczy. Ciekawą propozycja jest over 2.5. O ile Cracovia ten mecz moze przegrac (dla nich trudny teren) to sądze ze dla Łodzian to jest mecz ostatniej szansy (pomimo ze ledwo rozpoczela sie rudna wiosenna). Z malą przewaga stawiam na gosci!
Górnik Zabrze - Arka Gdynia
Typ: 1

Nikt nie wiezyl w to ze Górnik moze podniesc sie jeszcze w tym sezonie! Jeszcze tego nie uczynil ale dzisiejszy mecz jak najbardziej za tmy przemawia. Druzyna Arki w poprzedniej kolejce przegrala wysoko z Jagielonia i nie pokazala nic dobrego. Co wiecej, Arka nie zachwyca w meczach na wyjezdie! To moze byc zly poczatek rundy dla Gdynian.
Piast Gliwice - GKS Bełchatów
Typ: x2

Piast przez przerwe zimowa nie sprowadzil do Gliwic zadnego rasowego napastnika. Wg. mnie jest to druga druzyna do spadku zaraz za ŁKS. GKS bedzie trudno walczyc o najwyzsze lokaty pomimo dobrych spotkan z faworytami ale nie zdziwie sie gdy beda przegrywac spotaknia ktore powinni bez problemow zwyciezyc! Goscie zagraja bez Garguly ale sadzac po liczbie strzelonych goli gospodarzy w poprzedniej rundzie bylbym do tego meczu spokojny.
Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów
Typ: 1

Ruch powinien czuc sie zagrozony swoja sytuacja. Nie wykazal sie pozytywnie pod wzgledem tranferow co przynioslo porazke w waznych dla nich derbach. Lechia zawsze miala falujaca forme, potrafila zarowno wygrywac jak i przegrywac wazne spotkania. Trudno przewidziec wynik w meczu na takim poziomie ale przewiduje tu x badz 1, a pokusilbym sie o tylko to drugie.
Wisła Kraków - Polonia Warszawa
Typ: 1

Przed Wislakami szereg najwazniejszych meczow w tej rundzie. Walka z viceliderem, derby oraz potyczki z liderem i wizyta w bełchatowie! Jesli w tym meczu nie wykaza sie dobra gra to moga pomarzyc o czymkolwiek! Ostatni przegrany mecz z Lechem pokazal mimo wszytko ze grac jeszcze potrafia. Jesli sie nie myle to Wisla wygrala ost 10 meczów z Polonia tak wiec bardzo trudne zadanie przed Warszawiakami!
Śląsk Wrocław - Polonia Bytom
Typ: 1x

Ciezki pojedynek ktory zapewne ucieszy publicznosc. Podaje calą kolejke wiec pokusze sie o taki Typ.

Lech Poznań -Jagiellonia Białystok
Typ: 1

W tym spotkaniu nie widze innego rezultatu niz 1. Wprawdzie Jagiellonia wygrala w ladnym stylu ostatnie spotkanie i powrót do polskiej ligi Frankowskiego okazal sie dobry to pojedynek z LEchem wydaje sie byc za trudny. Ostatnia wygrana z Wisła daje pewnosc ze Poznaniacy po odpadnieciu z UEFA chca &quot;grysc&quot; polskie kluby.
Legia Warszawa - Odra Wodzisław
Typ: 1

Teoretycznie łatwe zwyciezstwo powinno dac Legii 3pkt. Warszawiacy napewno nie poddadza sie w walce o tytul mistrza wiec tego spotkania nie powinni przegrac. Nie sadze aby byla powtorka z zeszlego roku i Odra potrafila by zrobic wrecz sensacje i pokonac LEgie na Łazienkowskiej!
ŁKS Łódź - Cracovia x2 ⛔ Eh...
ŁKS Łódź - Cracovia over 2.5 ✅
Górnik Zabrze - Arka Gdynia 1 ⛔
Piast Gliwice - GKS Bełchatów x2 ⛔
Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów 1 ✅
Wisła Kraków - Polonia Warszawa 1 ✅
Wisła Kraków - Polonia Warszawa over 2.5 ✅
Śląsk Wrocław - Polonia Bytom 1 ✅
Lech Poznań -Jagiellonia Białystok 1 ✅
Legia Warszawa - Odra Wodzisław 1 ✅
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dzisiaj krótko...

Jak słysze, że trener ŁKS-u po meczu z Odrą mówi, że nie wie czy jego drużyna ma grać o remis czy o zwycięstwo to wydaje mi się, że ŁKS myśli głównie o tym aby meczów nie przegrywać i z takim nastawieniem zagra z Cracovią, a że Pasy super skuteczne nie są to liczę na under.

na Górnika może i kurs marnieje co raz bardziej i chciałoby się widzieć większy, ale dla mnie był jeszcze do zaakceptowania i zainwestowałem w wygraną Zabrzan, ktorzy na dzien dzisiejszy wydają mi się byc mocniejszą druzyną i tabela tutaj nie ma znaczenia.

z oferty Unibet...
ŁKS Łódź - Cracovia | under 2,5 - 1,55 ⛔
Górnik Zabrze - Arka Gdynia | 1 - 1,75 ⛔
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Over po 23 minutach.... ten mecz nie jest nudny. Niedokladne akcje ale jednak jedna za druga. Zagralem na live over 4,5 no ale zobaczymy.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Górnik Zabrze - Arka Gdynia - X (2:2)
Ja gram czysto na remis. Zgadzam sie ze kurs na Gornik jest marny ze szok! Tym bardziej ze Arka w tabeli stoji wyzej znacznie wyzej. Gornik jest ostatni. Mysle ze dzis zobaczymy remis, poniewaz Arka bedzie chciala sie pokazac lepiej za ostatnia porazke 3-0 a Gornik zachecony skromnym zwyciestwem 1-0 bedzie walczyl. Mam nadzieje ze sily sie wyrownaja i bedziemy mieli remis czyli po punkcie dla kazdego...Sadze iz nie bedzie to zly wynik dla zadnej ze stron.
pozdrawiam.
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
&quot;W pierwszym spotkaniu 19. kolejki Ekstraklasy ŁKS Łódź wygrał z Cracovią 4:3. Jak przystało na mecz &quot;o sześć punktów&quot; (wszak obydwie ekipy walczą o utrzymanie), piłkarze dali z siebie wszystko. Dzięki temu widowisko było wyjątkowo emocjonujące i stało na bardzo dobrym poziomie&quot;
Nie mam słow na to co zrobila Cracovia. Prowadzila do 89&#39; by przegrac cale spotkanie i tak wazne dla nich 3 pkt!
 
kafi87 9

kafi87

Użytkownik
Mecz ŁKS-Cracowi mistrzostwo świata. Jak dla mnie slyszna wygrana ŁKS ktora zostawila wiecej zdrowia no boisku niz przeciwnicy szkoda tylko ze strzelili na 4:3 (ze spalonego) bo popsuli mi troche kupony ale to nic tak jest pilka. Spodziewalem sie nudnego meczu i niesamowitej kopaniny a im pMecz ŁKS-Cracowi mistrzostwo świata. Jak dla mnie slyszna wygrana ŁKS ktora zostawila wiecej zdrowia no boisku niz przeciwnicy szkoda tylko ze strzelili na 4:3 (ze spalonego) bo popsuli mi troche kupony ale to nic tak jest pilka. Spodziewalem sie nudnego meczu i niesamowitej kopaniny a im p[oprostu chcialo sie biegac i zrobili calkiem dobre widowisko. Wiecej takich mecz w ktorych gra sie do konca.
 
R 0

radas86

Użytkownik
Nikt chyba się nie spodziewał, że w tym meczu padnie tyle bramek. Nie ma co za bardzo gloryfikowac ŁKS-u bo składnych akcji było mało. Na defensywe Cracovii aż żal było patrzec
 
olek_ 0

olek_

Użytkownik
Co do meczu ŁKS-Cracovia pisalem juz w swoim temacie.
Dla mnie był to X z dosyc duzym prawdopodobienstwem i tak powinno sie skonczyc
90 minuta 3-3 sedzia dolicza 4 minuty a w 95 min 20 sek pada gol na 4-3. Ktos powie okey ale byly przzerwy i dlatego sedzia przedlozyl. W takim razie bysmy dochodzili do absurdu przedluzac przedluzony juz czas?...Gdy sedzia dolicza 4 minuty co by sie na boisku nie dzialo po za skrajnymi sytuaacjami powienien skonczyc mecz po doliczeniu ok pare sekund weicej tak ale takie cos...Remis bylby sprawiedliwy

Co do meczu Górnika z Arka
Tu przed meczem przewidywałem czysta 1 nadal w nia wierze lecz nie bedzie łatwo. Do przerwy 1-2 dla gosci . Gornik zdobyl bramke po akcji nowych w zespole z Zabrza Przybylski do Szczota ten do Gorawskiego i 1-1 Arka natomiast imponuje skutecznoscia i...szczesciem... . O ile sie nie myle pieknie wykonany wolny Nawrocika slupek i jedyny w obrebie pola karnego zawodnik Arki dopada do pilki i gol. Bramek tu jeszcze nie zabraknie jak Gornik zacznie grac szybciej bez dlugich bezsensownych pilek wygra to ...czyzby znowu grad goli?
 
K 0

katowiczanin

Użytkownik
Dzisiaj cała Polska gra KSG i kurs już jest tak marny, że kijem żal tego dotykac. Lepiej odpuścic albo zagrac X2. Jedna jaskółka wiosny nie czyni-mówie o derbach które przecież i tak rządzą się swoimi prawami. KSG ostatni raz wygrał z Arką 3 lata temu a póżniej 3 mecze i 3 WINY Arki. Gdynianie ostatni mecz przegrali z Jagą ale faworytem nie byli przecież. Dzisiaj ich stac na wywiezieni chociaż jednego pkt tego jestem pewien! Zobaczcie tez na tabele. Pozdro i żeby nie było lamentu
Myśle, że delikatnie moge sobie wkleic ✅ A buki zarobiły niesamowicie dzisiaj. Pozdro i do jutra
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Myśle, że delikatnie moge sobie wkleic ✅ A buki zarobiły niesamowicie dzisiaj. Pozdro i do jutra
Jesli mozesz to odnies sie jeszcze do samego spotkania i jego analizy. Moim skromnym zdaniem remis nikogo nie zadowala a Górnik mogl ten mecz wygrac.

Dla typera najczesciej najwieksza porazka nie jest przegrana lecz remis ???? Najgorszy jest ten niedosyt.. Jutro kolejne mecze, co sadzicie o overach?
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Gratuluję tym, którzy dziś skutecznie typowali. Mi niestety ta sztuka kompletnie się nie powiodła, ale mimo to nie narzekam, bo muszę przyznać, że dzisiejsze spotkania w miarę fajnie się oglądało.

Proszę jednak o podsumowywanie swoich typów za pomocą edycji posta, a nie za opcją cytuj.
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Typ na jutro to Śląsk Wrocław - Polonia Bytom 1 1,55 ✅ Na innaugaracje obie te drużyny zremisowały, Slask z lechia a Polonia z Wisłą Kraków po 1-1. Sląska grał na wyjeździe, polonia u siebie. Myślę że solidny Śląsk u siebie będzie chciał się zrehabilitowac za ten remis i wygrać z Polonią.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Wisla Krakow - Polonia Warszawa
Z powodu klopotow technicznych nie napisze na te kolejke zadnej analizy. Jednak postaram sie teraz troszke poruszyc hitu biezacej kolejki jakim bezwatpienia jest pojedynek Wisly Krakow z Polonia Warszawa. Biala Gwiazda po 18 kolejce zajmuje 4 miejsce - Czarne Koszule 3. Wisla oficjalnie mierzy w mistrzostwo. W klubie z Warszawy jest podobna sytuacja. Jednak uwazam, ze zadna z wymienionych ekip tego celu nie osiagnie (oceniajac po przygotowaniach i poczatku rundy wiosennej). Wisla z Polonia Bytom zagrala bardzo slabo. Ten fakt moze dziwic poniewaz z zespolu nie odeszli zadni kluczowi zawodnicy. Przed jutrzejszym meczem to zdanie jest juz nieaktualne poniewaz wlodarzy Bialej Gwiazdy rzucili sie na pieniadze oferowane za dotychczasowy filar defensywy - Clebera. W tygodniu zespol z Krakowa gral w Pucharze z Lechem Poznan. Mecz ten wygrali goscie 0:1. Tutaj nalezy wspomniec ze gra Wislakow wygladala juz lepiej.
Polonia Warszawa w pierwszym meczu tej rundy rowniez nie zachwycila. Grajac z Legia zremisowala 0:0. Sam wynik jeszcze moze nie jest taki zly jednak gra pilkarzy trenera Zielinskiego pozostawiala jeszcze troche do zyczenia. Na pochwale na pewno zasluzyli obroncy, ktorzy zagrali bardzo pewnie nie dopuszczajac Legii do stworzenia groznyxh sytuacji.
Moim zdaniem jutro Wisla moze miec duze problemy z zagrozeniem bramki Polonii jesli defensorzy rowniez zagraja tak dobrze. Warto jeszcze wspomniez ze Polonia moze pochwalic sie bardzo dobrym bilansem spotkan wyjazdowych. Jak dla mnie warto jutro zagrac x2. Wierze, ze Wisla przebudzi sie z zimowego snu ale nie sadze by to nastolo juz jutro. Dodatkowo ciekawie wyglada rowniez typ under 2,5 (chociaz po dwoch dzisiejszych meczach az ciezko sie to pisze ;) ).
Moje propozycje:
Polonia lub remis
under 2.5
 
tombas222 47

tombas222

Użytkownik
Spotkanie: Wisła Kraków - Polonia Warszawa
typ: under 2,5
kurs: 1.65
buk: Bwin
analiza:

ostatnie 6 meczów Wisły:
04/03/2009 REMES Puchar Polski Wisla Krakow vs. Lech Poznan L - 0:1
27/02/2009 Orange Ekstraklasa Polonia Bytom vs. Wisla Krakow D - 1:1
05/12/2008 Orange Ekstraklasa Wisla Krakow vs. Odra Wodzislaw W - 3:1
29/11/2008 Orange Ekstraklasa Ruch Chorzow vs. Wisla Krakow L - 1:0
26/11/2008 Puchar Ekstraklasy, Group A Cracovia Krakow vs. Wisla Krakow D - 0:0
23/11/2008 Orange Ekstraklasa Slask Wroclaw vs. Wisla Krakow L - 2:1

ostatnie 6 meczów Polonii:
27/02/2009 Orange Ekstraklasa Polonia Warszaw vs. Legia Warszaw D - 0:0
06/12/2008 Orange Ekstraklasa Piast Gliwice vs. Polonia Warszaw W - 0:2
30/11/2008 Orange Ekstraklasa Polonia Warszaw vs. Arka Gdynia D - 0:0
25/11/2008 Puchar Ekstraklasy, Group D LKS Lodz vs. Polonia Warszaw D - 1:1
22/11/2008 Orange Ekstraklasa Polonia Warszaw vs. Gornik Zabrze W - 2:0
19/11/2008 Puchar Ekstraklasy, Group D Polonia Warszaw vs. Jagiellonia Bialystok W - 1:0

Meczem kolejki 19. w Polsce na pewno można okrzyknąć spotkanie pomiędzy Wisłą Kraków a Polonią Warszawa. Obie ekipy walczą w tym sezonie o mistrzostwo i porażka jednej z drużyn może bardzo zmniejszyć jej szanse na osiągnięcie tego celu. Wisła obecnie w tabeli zajmuje 4. miejsce natomiast Polonia jest o jedno oczko wyżej. Faworytem zdaje się być ekipa gospodarzy, która wygrała pierwszy mecz na Konwiktorskiej 2-0. Jednak jak wiadomo mecz meczowi nie równy i w tym spotkaniu możemy spodziewać się naprawdę wielu rzeczy tym bardziej że Polonia gra naprawdę skuteczny futbol szczególnie w defensywie, która jest najlepszą obroną w lidze polskiej - w 18. meczach stracili tylko 9 goli czyli jak łatwo wyliczyć tracą w tym sezonie 0,5 na mecz! W ofensywie także jest przyzwoicie, ponieważ strzelili 25 goli choć w tej statystyce są gorsi od Wiślaków, którzy mają na swoim koncie 29 goli ale także 14 straconych. W poprzedniej kolejce przyjezdni grali mecz na własnym boisku z Legią Warszawa i ledwie zremisowali 0-0 choć przez większość meczu dominowali. Polonia na pewno będzie w tym meczu walczyć o zwycięstwo mimo iż w Krakowie gra się naprawdę ciężko. Wisła ma u siebie fantastyczny bilans (7-1-1) jednak początek rundy nie zapowiada się dla gospodarzy zbyt udanie. W poprzedniej kolejce zremisowali w Bytomiu z miejscową Polonią 1-1 a w środku tygodnia przegrali w Pucharze Polski pierwszy mecz ćwierćfinałowy z Lechem na własnym obiekcie 0-1. Jednak Wiślacy przekonują że nie ma kryzysu i że zagrają w tym meczu o zwycięstwo więc możemy się spodziewać emocji. Historia meczów między tymi drużynami w ostatnich latach jest zdecydowanie na korzyść Wiślaków, którzy w 12 spotkaniach wygrali 11 i raz zremisowali. Jednak nie ma co patrzeć na historię, ponieważ Polonia to teraz zupełnie inna ekipa. Grają skuteczny futbol i pokazali już nie raz, że zasługują przynajmniej na grę w europejskich pucharach. Wiślacy jak narazie w tej rundzie strzelili tylko 1 gol a 2 stracili więc nie wygląda to za ciekawie. Polonia natomiast nadal świetnie gra w defensywie i nie sądzę aby nagle w meczu z Wisła zaczęła grać słabej dlatego jestem przekonany do małej ilości goli w tym meczu. Uważam że goście będą spokojnie rozgrywali ten mecz czekając na swoją okazję ale jeśli Wisła za bardzo się nie podpali to myślę że mecz ten zakończy się remisem 0-0. Dlatego moim typem w tym spotkaniu jest under 2,5. Mój typ: 0-0
 
R 0

radas86

Użytkownik
Piast Gliwice - GKS Bełchatów ⛔
Typ: 2

Moim zdaniem zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu jest zespół GKS-u. Piłkarze z Bełchatowa po meczu z Lechem zostawili naprawdę dobre wrażenie i jeżeli zagrają w podobnym stylu to odniosą zwycięstwo nad swoim rywalem. Piast zajmuje obecnie ostatnie miejsce w ligowej tabeli i nawet nie mają atutu w postaci własnego boiska ponieważ swoje mecze wciąż muszą rozgrywac w Wodzisławiu. Myślę, że po ciężkim meczu trzy punkty pojadą do Bełchatowa.

Nieobecni:
Piast:Wysocki,Adamek
GKS B.: Kuklis, Nowak, Cecot
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
Piast Gliwice - GKS Bełchatów
Typ: 2
Moim zdaniem zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu jest zespół GKS-u. Piłkarze z Bełchatowa po meczu z Lechem zostawili naprawdę dobre wrażenie i jeżeli zagrają w podobnym stylu to odniosą zwycięstwo nad swoim rywalem. Piast zajmuje obecnie ostatnie miejsce w ligowej tabeli i nawet nie mają atutu w postaci własnego boiska ponieważ swoje mecze wciąż muszą rozgrywac w Wodzisławiu. Myślę, że po ciężkim meczu trzy punkty pojadą do Bełchatowa.
Nieobecni:
Piast:Wysocki,Adamek
GKS B.: Kuklis, Nowak, Cecot
odradzam granie takiego typu. Bełchatów to nie jest jakiś potentat ligowy, w tym momencie to jest średnia, który w zasadzie nie gra o nicy. Dodatkowo nie ma Nowaka i Garguły. Reszta grajków, to przeciętni grajkowie. Piast dawno nic nie wygrał i może wygrać po prostu zwykłym prawem serii 1-0. Osobiście nie wydaje mi się aby w Wodzisławiu padła dzisiaj 2. Skłaniałbym się raczej ku 1x na Piasta
 
B 0

browar112

Użytkownik
odradzam granie takiego typu. Bełchatów to nie jest jakiś potentat ligowy, w tym momencie to jest średnia, który w zasadzie nie gra o nicy. Dodatkowo nie ma Nowaka i Garguły. Reszta grajków, to przeciętni grajkowie. Piast dawno nic nie wygrał i może wygrać po prostu zwykłym prawem serii 1-0. Osobiście nie wydaje mi się aby w Wodzisławiu padła dzisiaj 2. Skłaniałbym się raczej ku 1x na Piasta
Ehh.Sorki nazimek ale ta analiza nie jest zbytnio rozsadna.
Jesli uwazasz ze Belchatow jest sredniakiem polskiej ligii to sorry.
Sredniacy wygrywaja w Poznaniu?? Z tego co wiem to GKS jako jedyny zespol pokonal Lecha w poznaniu,czego nie uczynili pilkarze takich zespolow jak wisla,legia,polonia warszawa.
Co do &quot;reszty&quot; grajkow,to widac ze nie siedzisz w temacie.
GKS sprowadzil niedawno bardzo bramkostrzelnego ukrainca Igora Migalewskiego(w sparingach na obozach pokazal co potrafi),Obronce Mate Lacića i Michala Sobczaka.
Do formy wrocil Tomasz Wróbel,ktory spisuje sie fenomenalnie na pomocy.
Jesli mozesz to zachecam do zobaczenia skrotu meczu GKS-LECH POZNAŃ i zobaczysz ze sie grubo mylisz.
Wedlug mnie bedzie to ciezki mecz dla GKSu,ale 3 punkty powedruja na ul.Sportowa w Bełchatowie.
Wedlug mnie czysta 2
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
Ehh.Sorki nazimek ale ta analiza nie jest zbytnio rozsadna.
Jesli uwazasz ze Belchatow jest sredniakiem polskiej ligii to sorry.
Sredniacy wygrywaja w Poznaniu?? Z tego co wiem to GKS jako jedyny zespol pokonal Lecha w poznaniu,czego nie uczynili pilkarze takich zespolow jak wisla,legia,polonia warszawa.
Co do &quot;reszty&quot; grajkow,to widac ze nie siedzisz w temacie.
GKS sprowadzil niedawno bardzo bramkostrzelnego ukrainca Igora Migalewskiego(w sparingach na obozach pokazal co potrafi),Obronce Mate Lacića i Michala Sobczaka.
Do formy wrocil Tomasz Wróbel,ktory spisuje sie fenomenalnie na pomocy.
Jesli mozesz to zachecam do zobaczenia skrotu meczu GKS-LECH POZNAŃ i zobaczysz ze sie grubo mylisz.
Wedlug mnie bedzie to ciezki mecz dla GKSu,ale 3 punkty powedruja na ul.Sportowa w Bełchatowie.
Wedlug mnie czysta 2
Na początku chciałem powiedzieć jedno. Nie zarzucaj mi ignorancji, bo siedzę w temacie i to głęboko. To, ze GKS wygrał kiedyś tam na Lechu, to nic nie oznacza. Wygrali w 1 kolejce z Lechem, a nastepnie przez 4 kolejki cisza. Poza tym jakichś Migalewskich to do polskiej ligi przychodzi cała masa i na ogół nigdy nic z nich nie ma. Sprowadzili nie Michała a Marcina Sobczaka, który pojechał zawojować ligę słowacką i nie rozegrał w niej nawet jednego spotkania. A Mate Lacić, to nie jest żaden heros.
Poza tym na jakiej podstawie twierdzisz, że Wróbel już jest fenomenalny jak zagrali raptem jedną kolejkę?
Widziałem Bełchatów w spotkaniue PE z Legią i nie zaprezentował nic ciekawego. Meczu z Lechem nie mialem okazji oglądać, ale generalnie nie spodziewam się cudów.
Nie odważyłbym się stawiać czystej dwójki na Bełchatów, bo nie ma do tego większych podstaw. Z tym, że to jest sport i wszystko może się zdarzyć.
Osobiście wydaje mi się jednak, że Piast zdobędzie jakieś punkty w tym spotkaniu.
P.S. Z jakiego jesteś miasta?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom