>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19 kolejka Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
19 kolejka Polskiej Ekstraklasy

Kursy:


Bukmacher: Unibet
Już w najbliższy weekend (piątek-niedziela) rozgrywana jest 19 kolejka Polskiej Ekstraklasy.
Zapowiadają się ciekawe spotkania, a więc zapraszam wszyskich do wspólnego analizowania oraz dyskusji na temat tej kolejki
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Co sądzicie o Górniku Zabrze w pojedynku z Arką Gdynia ? Widziałem grę Górnika w Derbach z Ruchem i choć może nic wielkiego to nie było to mimo wszystko wydaje mi się, ze w tej rundzie powinnismy zauwazyc widoczny postęp w grze Zabrzan. Nie wiem jednak do końca jak zaprezentowała się Arka w meczu z Jagiellonią stąd ciężko mi jest się zdecydować czy aby na pewno grać śmiało jedynkę na gospodarzy czy jednak wstrzymać się z tym typem.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Górnik u siebie, Arka kolejny wyjazd i moim zdaniem kolejne baty . Dostać 3-0 z Jagą, nic Jagielloni nie ujmując, to już poważna wtopa, a Górnik bardzo ładnie zagrał z Ruchem i w piątek powinni zebrać 3 punkty, muszą odrabiać przecież straty z jesieni. Jak dla mnie typ jak najbardziej do grania ???? Mi wpadło jeszcze w oko Polonia B. x2 , Lecha i Legii chyba nie oplaca sie grac w tej kolejce.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
dla mnie ciekawie wygląda Śląsk z dobrym kursem.w ostatnim meczu Slask mogł zgarnac 3 pkt ale sami sobie winni , znakomicie pokazał się Seba Mila który siał wiele złego pod bramką Lechii. Polonia też sprawiła sporą sensację urywając punkty Wiślakom aczkolwiek to co grała Biała Gwiazda w I połówce to wygladalo slabiutko aczkowiek w drugiej cos drgnelo , ale i tak nic specjalnego Bytomianie nie pokazali. po za tym Slask w domu gra co też powinno miec spore znaczenie
 
kafi87 9

kafi87

Użytkownik
Jak dla mnie ciekawie zapowiada sie potyczka Lech- Jagielonia nie ma sensu akurat tutaj grac na lech po bardzo niski kursie lecz sprubowac zagrac Over 2,5. Kolejarze sa bardzo bramkostrzelni i zapewne zagraja ofnsywnie( tak jak zwykle) co przyczyni sie do strzelenia paru goli a w dodatku Jaga po ostatnich wzmocnieniach dysponuje Grosickim i Frankowskim ktorzy napewno strzela gola w tym spotkaniu.
Over 2,5 -1.8⛔
Kolejnym meczem jaki mam zamiar grac jest Gornik Zabrze-Arka gdynia.
Gornik jesli chce sie utrzymac a taki mam w zasadzie plan musi wygrywac takie mecze jak ten. Gra przed wlasna publicznoscia, wygral derby slaska, moim zdaniem Kasperczak wie co robi jest jednym z lepszych trenerow naszej ligi piatkowy mecz bedzie tylko kolejnym krokiem do utrzymania sie w lidze.
Gornik Zabrze- Arka Gdynia ---1----1,9 pln⛔
Bardzo ciekawym meczem do typowania jest Piast- GKS. Przyznam ze w duzej mierze do obstawiania tego meczu zmotyowoal mnie kurs na Belchatowian 2.6 calkiem niezle wyglada. Mimo ze bełchatow sprzedal paru dobrych zawodnikow a Gargula ma kontuzje sadze ze powinni sobie poradzic ze slabiutkim piastem a jesli nie to dla bardziej ostrożnych 2X
Pisat-GkS -----2------2,6 pln⛔
Piast-GKS ------2X------1,37 pln⛔
DUpa i jeszcze raz DUPA!!!????
 
A 0

arai

Użytkownik
Dzisiaj skończyłem się katować oglądaniem meczy z ostatniej kolejki.Wierzcie mi-nie było lekko(np cracovia-piast albo polonia-legia).Po obejrzeniu wszystkich meczy proponuję na weekend zagrać lech-jagiellonia +2,5 i piast-bełchatów 2.W jagielloni Frankowski chyba odrodził się na nowo.Grał tak jak kiedyś w wiśle-bez fajerwerków ale był tam gdzie być powinien żeby strzelić czy tylko dostawić nogę.Super mecz zagrał też Grosicki-rajdy skrzydłami i dokładne wrzutki na pole karne.Jeżeli zagrają tak z lechem to jaga na pewno coś ustrzeli bo obrona lecha nie jest nie do przejścia i też popełnia wiele błędów i zdecydowanie lepiej poznaniowi idzie z przodu niż z tyłu.Mając taką pomoc i atak o bramki dla lecha też nie ma się co martwić.Reasumując strzelą jedni i drudzy i liczę że będą to przynajmniej 3 gole.
Co do drugiego typu to...O piaście nie ma nawet co pisać bo wg mnie to była największa nędza i dno tamtej kolejki.Oglądanie meczu cracovia-piast sprawiało mi ból.Zero ładu i składu w grze obu drużyn,zero pomysłu na grę.I wątpię w to żeby piast u &quot;siebie&quot;(chyba na stadionie w wodzisławiu) coś mógł urwać gksowi który naprawdę dobrze zaprezentował się w poznaniu.
 
A 0

arai

Użytkownik
Kafi87 proponuje jeszcze typ na zabrze.Powiem tak.Arka w rundzie jesiennej prezentowała się solidnie i jej postawa z jagiellonią bardzo mnie zaskoczyła.Mecz z górnikiem chyba zweryfikuje jej formę i dlatego wstrzymałbym się z typem na zabrze.Tym bardziej że zabrze w derbach niczego wielkiego nie pokazało.To fakt że mają nóż na gardle ale Czesio po tym można powiedzieć blamażu w jagielloni może coś wymyślić.Teraz pytanie co wymyśli Henio.Może się okazać że obaj panowie wymyślą remis.I wg mnie tak się to skończy.Może i bym się pokusił o typ na zabrze(bo jest motywacja utrzymania się w lidze) ale gdyby kurs oscylował w pobliżu 2.5.Za 1.9wydaje mi się że nie warto ryzykować.Jak dla mnie NO BET
 
parker.94 0

parker.94

Użytkownik
Dla mnie najpewniej zapowiada się mecz Górnik Zabrze - Arka Gdynia. Oczywiście mowie tutaj o zwycięstwie zabrzan. Oglądałem obydwa ostatnie spotkania tych zespołow czyli górnika z Ruchem i Arki z Jagiellonią. Górnik zagrał całkiem niezły mecz widac że swieżości w ich grze przynieśli nowi zawodnicy np. Szczot. Arka nie zagrała zbyt dobrego meczu. Przegrali 3-0 w bardzo zlym stylu. Drugim argumentem przemawiajacym za Górnikiem jest to że muszą nadrabiać punkty stracone w poprzedniej rundzie, bo jak wiemy zajmują 15 miejsce w tabeli czyli są w strefie spadkowej. A po trzecie grają u siebie , a co za tym przemawia wspaniała atmosfera. Mieszkam na śląsku i mysle że przejade sie na ten meczyk bo spotkanie zapowiada sie naprawde interesująco.

Myśle że na weekend puszcze taki kuponik:

Górnik Zabrze - Arka Gdynia Typ: 1
Piast Gliwice - GKS Bełchatów Typ: 2
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok Typ: over 2,5

-----=====:spokodfhgfh:MOJE TYPY:spokodfhgfh:=====-----
http://forum.bukmacherskie.com/s...ad.php?t=26839
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
ŁKS - Cracovia Kraków

Otwierającym 19 kolejkę Ekstraklasy będzie właśnie mecz tych dwóch ekip które walczą o utrzymanie w ekstraklasie , obie zrobiły pierwszy krok ku temu i wygrały 1 spotkania czas na potyczkę między sobą. Uważam że na dzień dzisiejszy to właśnie goście z Krakowa mają lepszą kadrę , ŁKS ma bardzo nie równy zespół i graczy jak wiadomo zaawansowanych wiekowo. W Drużynie Cracovi znakomicie spisuje się powracający do Polski Bartosz Ślusarski który już zdążył podkreślić swoją obecność i strzelić bramkę. W Spotkaniu nie wystąpi na pewno Marcin Adamski który leczy uraz. Warto podkreślić fantastyczną formę Bodzia Wyparły który uchronił zespół ŁKS-u od remisu w Wodzisławiu. Zdecydowanym faworytem konfrontacji jest Cracovia która na dzień dzisiejszy dysponuje lepsza kadrą i mocniejsza psychiką jak będzie pokaże boisko.
Moje propozycję:
ŁKS - Cracovia - 2 @@ 2,85 Scandic
Powyżej 2,5 gola @@ 2,40 Scandic
Czy będzie rzut karny ? TAK @@ 3,40 Scandic
.................................................................................
Ile padnie goli w kolejce 19. over 16,5 Scandic.
W 18 kolejce padło bardzo mało bramek uważam że w tej nasi ligowcy się przełamią i strzelą więcej niż 16,5 bramek sądzę również że nie powinno się o to martwić.

Ile zostanie przyznanych żółtych kartek w kolejce 19 under 28,5
Już w pierwszej kolejce udało się ustrzelić ten typ uważam że na tym etapie rozgrywek nasi ligowcy grają czysto i fair znają się tylko jednorazowe wypatki jednak sędziowie żadko kiedy sięgają po kartki.
Typ największego ryzyka : Mecz z największą ilością kartke Wisła Kraków - Polonia @@6,50
 
czorny 0

czorny

Użytkownik
Dla mnie najciekawiej wygląda typ na Śląsk. Myślę,że 1,50 nie jest jakoś zachwycające na ten mecz,ale w pełni zadowalające. Zespół z Wrocławia gra naprawdę dobrze u siebie, tydzień temu mógł spokojnie pokonać Lechię,ale zabrakło szczęścia i trochę cwaniactwa. Ale i tak remis na wyjeździe na sam początek nie jest złym wynikiem. Mówiono we Wrocławiu o walce o mistrza(spora przesada) jednak powalczyć o puchary na pewno będą chcieli,skład mocny,duży plus to charyzmatyczny trener.A rywale nie zachwycają(Legia,Polonia,Wisła). Zakładając,że puchar Polski wywalczy ktoś z trójki Lech,Legia,Polonia 3 miejsce również gwarantuj grę w pucharze Uefa i Śląsk na pewno ma ochotę na sprawienie takiej niespodzianki. No więc jeżeli chcą liczyć się w walce o puchary to jest to ostatni dzwonek i muszą zacząć regularnie zdobywać punkty. Polonia po remisie u siebie z Wisłą, ale wcale nie zagrali Bóg wie jakiego wspaniałego meczu,typowe bytomskie bronieni się i liczenie na kontrę. Ja uważam,że osłabiona Polonia w okienku transferowym nie utrzyma tak wysokiego miejsca w tabeli i trochę spadnie, będą głównie walczyć na swoim boisku o jak najwięcej punktów i spokojne utrzymanie. A w tym meczu Śląsk odniesie zwycięstwo:spokodfhgfh:
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
W meczu ŁKS - Cracovia bardziej pewne jest 1 jak 2 według mnie. Jednak w tym meczu wole skierować się ku typowi na under bo nie sądze aby oba zespoły stworzyły barwne widowisko. W bezpośrednich meczach tez czesciej padal under.
Typ:under 2,5
Typ:under 3,5 za bardzo dużą stawkę można grać

Śląsk - Polonia
Oczarowani nie wiem czym niech grają. Ja masówek wole nie ruszać. Bardziej skłaniam się ku typowi na żuty rożne. W meczach Śląska tylko w 3 meczach padło ich mniej niż 9,5

Wisła - Polonia W
under. tak na wyczucie

Lechia - Ruch
Ruch to zespół który w moim odczuciu powinien spaść bo nic nie wnosi do ligi oprócz antyfutbolu w ponad połowie swoich meczy. Lechia u siebie jest groźna a w meczu ze Śląskiem gdyby zawodnicy ofensywni zachowali trochę zimnej krwi to może by i wygrała. W tym meczu sugeruję jedyneczkę
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Polonia po remisie u siebie z Wisłą, ale wcale nie zagrali Bóg wie jakiego wspaniałego meczu,typowe bytomskie bronieni się i liczenie na kontrę.
Troche mnie to zdanie rozbawilo;-)
Widziales Ty jakis mecz Polonii w tym sezonie, bo mam wrazenie, ze nie? Polonia to bardzo ofensywnie nastawiona druzyna, grajaca w kazdym meczu o 3 punkty i zwyciestwo. Swiadczy o tym jak najbardziej bilnas bramek. Az 22 strzelone i az 27 straconych. Nawet w meczach z tymi teoretycznie lepszymi pilkarze nie nastawiali sie na &quot;obrone Czestochowy&quot;, tylko starali sie strzelic gola, wiec nie wprowadzaj ludzi w blad;-)

Aczkolwiek zwyciestwo Slaska jest bardzo prawdopodobne. Na przestrzeni ostatnich lat spotykalismy sie z nimi bardzo czesto, i w 3 i w 2 lidze. Jakie wnioski z tamtych meczy? U nas to my bylismy lepsi, we Wroclawiu to Slask nadawal warunki gry. Dla Polonii to trudny teren. Nie gram tego meczu, tymbardziej, ze jade na mecz. Ale nie wiem, czy kurs 1,5 nie jest troche zanizony.
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
Lechia - Ruch
Ruch to zespół który w moim odczuciu powinien spaść bo nic nie wnosi do ligi oprócz antyfutbolu w ponad połowie swoich meczy. Lechia u siebie jest groźna a w meczu ze Śląskiem gdyby zawodnicy ofensywni zachowali trochę zimnej krwi to może by i wygrała. W tym meczu sugeruję jedyneczkę
zdecydowanie zgadzam się z Tobą. Ruch prezentuje się przeciętnie. Lechia u siebie jest raczej mocna. Gdańszczanie nie wygrali od 5 kolejek i najwyższa pora, aby zgarnąć pełną pulę, bo jak nie będą wygrywali u siebie z drużynami prezentującymi podobny poziom to może być krucho.
Wg mnie Cracovia nie wygra w Łodzi. W pierwszym spotkaniu niby wygrali, ale tak w rzeczywistości to w ogóle nie zachwycili, a poza tym z kim grali. Piast to nr do spadku niestety.
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Moje przypuszczenia:
ŁKS - Cracovia
W tym meczu jestem skłonny zagrać na wynik over&#39;owy. Statystyki może na to nie wskazują, ale oglądając grę ŁKSu z Odrą można śmiało stwierdzić, że 1 bramka to minimum jakie mogli strzelić piłkarze z Łodzi. Nie będę się rozpisywał o zmarnowanych sytuacjach Ełkaesiaków. Do tego wzmocnienia z przodu przez takich piłkarzy jak Piotr Świerczewski czy Marcin Smoliński, na pewno drużynie pomogą w zdobywaniu bramek. Zauważyłem też, że obrona Łodzian popełniała czasem błędy, które mogły się skończyć nieciekawie.
Jeśli chodzi o drużynę Cracovii, to w meczu z Piastem nie stworzyli oni sobie za wielu dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Odniosłem wrażenie, że czasem brakowało im pomysłu na grę. Jednak klub wzmocnił się bardzo kupując między innymi Pawła Sasina oraz Bartosza Ślusarskiego i to właśnie ta dwójka najbardziej przyczyniła się do zdobycia 3 punktów w pojedynku z Piastem. Jeśli chodzi o obronę to piłkarze Pasów, w niektórych sytuacjach bardziej człapali niż biegali.
Myślę, że zawodnicy obu drużyn wpiszą się na listę strzelców i ujrzymy przynajmniej 3 bramki w tym meczu.
Mój typ:
Il. bramek: over 2.5 ✅✅✅

Górnik Zabrze - Arka Gdynia
O tym meczu trochę krócej, bo nie oglądałem Wielkich Derbów Śląska i nie mogę za dużo powiedzieć na temat gry drużyny Henryka Kasperczaka. Widziałem, że bramkę zdobyli z rzutu wolnego. Jeśli chodzi o grę to w skrótach widać, było zmianę na lepsze w porównaniu do jesieni. Prawdopodobnie wpływ na to miały całkiem nie złe transfery oraz to, że wspomniany wyżej trener Kasperczak mógł całą zimę przepracować nad przygotowaniem drużyny do rozgrywek.
W pierwszej kolejce rundy wiosennej piłkarze z Gdyni zostali rozbici przez Jagiellonię. Mecz stał na wysokim poziomie, a obydwie drużyny często zagrażały bramce rywali. O ile w ataku jeszcze to jakoś wyglądało, to z tyłu Arka grała fatalnie. Moim zdaniem, gdyby nie nieskuteczność piłkarzy Jagi, to wynik byłby o wiele wyższy. Jeśli drużyna Czesława Michniewicza nie poprawi swojej gry w defensywie, to bardzo ciężko będzie im zdobywać punkty wiosną.
Moje typy:
Zwycięzca: Górnik Zabrze
Il. bramek: under 2.5
 
czorny 0

czorny

Użytkownik
Troche mnie to zdanie rozbawilo;-)
Widziales Ty jakis mecz Polonii w tym sezonie, bo mam wrazenie, ze nie? Polonia to bardzo ofensywnie nastawiona druzyna, grajaca w kazdym meczu o 3 punkty i zwyciestwo. Swiadczy o tym jak najbardziej bilnas bramek. Az 22 strzelone i az 27 straconych. Nawet w meczach z tymi teoretycznie lepszymi pilkarze nie nastawiali sie na &quot;obrone Czestochowy&quot;, tylko starali sie strzelic gola, wiec nie wprowadzaj ludzi w blad;-)
Hmmm...no może trochę przesadziłem z tym typowym bytomskim bronieniem się(widziałem Polonie w akcji w tym sezonie:jezora: ) Ale przez Ciebie chyba też trochę przemawia lokalny patryjotyzm(wcale Ci się nie dziwię) Ok,starali strzelić się gola,ale no nie mów mi,że np z Wisłą toczyli grę jak równy z równym,grali atakiem pozycyjnym tyle co Wisła?Czy starali się kontrolować grę...Polonia raczej stara się strzelić bramkę,ale po kontrze(co im dobrze wychodzi). Więc nie zmienię zdania,że we Wrocławiu przez większość meczu będą się bronić.
Moje subiektywne zdanie ????
Pozdrawiam.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Lechia Gdańsk powinna poradzić sobie z Ruchem . I zgodzę się , z wcześniejszymi wypowiedziami . Drużyna z Chorzowa nic nie wnosi do Ekstraklasy , a powinni , jeśli spadliby do niższej ligi , to na pewno nie byłaby to wielka strata . Lechia jest u siebie groźna , jeśli to pokaże w tym meczu , to nie może być innego wyniku , niż tylko ich zwycięstwo . Z niecierpliwością czekam również na mecze Legii Warszawa i Lecha Poznań ???? Ciekaw jestem , czy i w tym wypadku będą tutaj same zwycięstwa gospodarzy :jezora:
 
kafi87 9

kafi87

Użytkownik
A i jeszcze chyba tak do swoich typow dożyce ŁKS- Cracovia na X Dwie kiepskie druzyny ktore ostatnie swoje spotkania wygraly. Spodziewam sie ze zagraja zachowawczo i mecz bedzie bez wiekszych wrazen czyli 1-1
ŁKS-Cracovia X 3,0
ŁKS-Cracovia under2,5 1,5
ŁKS-Cracovia 1-1 ????
 
oczo3 0

oczo3

Użytkownik
Hmm, widzę, że ktoś mnie ubiegł w takim typowaniu na ten mecz, ale dam ten post mimo wszystko…

Spotkanie: ŁKS Łódź – Cracovia Kraków
Typ: x⛔⛔⛔

Analiza:
W piątek 6 marca o godzinie 17:45 drużyny ŁKS-u oraz Cracovii na stadionie w Łodzi zainaugurują rozgrywki 19. kolejki polskiej Ekstraklasy. Faworyta w tym spotkaniu trudno wskazać. Więcej atutów wydaję się mieć Cracovia z powracającym na polskie boiska Bartoszem Ślusarskim. Jednak ich ostatni mecz nie zachwyca, co prawda wygrali z Piastem Gliwice 1-0 (bramka Ślusarskiego), ale sposób, w jaki to osiągnęli na porywał. ŁKS (z Piotrem Świerczewskim w składzie) również wygrał swoje pierwsze wiosenne spotkanie na wyjeździe pokonując Odrę Wodzisław. Warto zaznaczyć, że łodzianie znaczną część tego meczu grali z przewagą 1 zawodnika, gdyż w 10. minucie czerwoną kartkę za faul przed polem karnym ujrzał bramkarz Odry, Stachowiak. Przewaga ŁKS-u z tego powodu była widoczna, lecz mimo wielu okazji ŁKS skromnie zwyciężył. Jednak tak do końca pierwszymi meczami na wiosnę nie można się sugerować. Ogólnie rzecz biorąc zarówno klub z Łodzi jaki i Krakowa prezentują w tym sezonie podobną formę, notują podobne wyniki i są blisko siebie w ligowej tabeli. Drużyny te nie są bramkostrzelne. W dotychczasowych 18 spotkaniach w lidze strzeliły odpowiednio 12 i 11 bramek, często w ich meczach padało mniej niż 3 bramki. Obie drużyny walczą o pozostanie w Ekstraklasie. Aby to osiągnąć musza konsekwentnie powiększać swój dorobek punktowy i zwycięstwa w pierwszych meczach z rywalami mającymi taki sam cel w tym sezonie na pewno nieco podbudowały atmosferę w drużynach. ŁKS na swoim terenie nie powinien przegrać z Cracovią, ale o zwycięstwo też nie będzie łatwo, a remis nie będzie chyba bardzo krzywdzący dla obu ekip. Typuję remis, przewidywany wynik to 1-1. Oczywiście może być inaczej, ale myślę, że to dość prawdopodobny rezultat.

Wynik:4-3
Co to za mecz! Normalnie jak nie w polskiej lidze. Do przerwy 1-2, do 86&#39; 2-4, no ale ŁKS wziął się do roboty, jak dla mnie trochę za bardzo... Gra do końca popłaca. No i się chłopaki rozstrzelali. To pewnie będzie połowa goli tej kolejki... Aż muszę sobie ten mecz obejrzeć.

Inne propozycje:
poniżej 2,5 bramki⛔
połowa/koniec meczu – x/x⛔
dokładny wynik 1-1⛔
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Spotkanie : Górnik Zabrze - Arka Gdynia​


W 19 kolejce polskiej ekstraklasy zmierzą się zespoły z dołu tabeli : przedostatni Górnik Zabrze i zajmująca siódme miejsce Arka Gdynia. Dużym jednak argumentem przemawiającym za tym że wygra ten mecz Górnik jest fakt, iż grają u siebie. Z 15 punktów które zdobywali w tym sezonie, aż 11 na własnym stadionie. Z 23 punktów Arki tylko 7 zdobyli na swoim stadionie. Górnik praktycznie bez osłabień w porównaniu z poprzednią kolejką gdzie wygrali z Ruchem na wyjeździe w WDŚ 1-0, jedynym osłabieniem jest brak Grzegorza Bonina który pauzuje za żółte kartki, w jego miejsce znalazł się Adam Marciniak. Moim zdaniem ta runda będzie jak najbardziej rundą Górnika, a przede wszystkim muszą starać się już jak najszybciej zapewnić sobie miejsce nad strefą spadkową, a mając takich zawodników jak m.in. Damian Gorawski, Tomasz Zahorski, Przemysław Pitry, Paweł Strąk czy obrońca Michał Pazdan powinno im to się udać. Arka bardzo słabo zagrała pierwszy mecz na wiosne przegrywając z &quot;Jagą&quot; aż 0-3. W kadrze Arki na ten mecz nie znaleźli się : Bartosz Karwan, Grzegorz Niciński, Krzysztof Bułka i Tomislav Basić. Arka na pewno nie podda się w Zabrzu ponieważ muszą udowodnić kibicom, że mecz z Jagiellonią był wypadkiem przy pracy, aczkolwiek ja uważam że na Górnik będzie to za mało. Górnik w tym sezonie strzela mało goli, strzelili dopiero 9 w 18 kolejkach co jest troche powodem do wstydu. Przewiduje tutaj mało bramek, sądzę że po pierwszej połowie gola możemy nie ujrzeć, chciałbym natomiast aby gol padł po przerwie i aby to Górnik go strzelił.

Moje propozycje :
Górnik
p/k Remis / Górnik
under 2,5
Dokładny wynik 1-0


Moje 2 propozycje ciekawych zakładów na weekend z bukmachera scandic ;)

Ilość remisów w 19 kolejce : OVER 2,5 @ 1,90
Ile czerwonych kartek w 19 kolejce : OVER 1,5 @ 1,85


1wszy typ : Myślę, że remis padnie w 1wszym meczu kolejki mianowicie ŁKS - Cracovia. Czuję też remis w 2 sobotnich meczach, mianowicie Lechia - Ruch i Śląsk - Polonia Bytom, może też Wisła - Polonia Warszawa. Myślę że jak na 8 meczów, i lidze w której pada mało goli jaką jest polska liga ten typ jest do przemyślenia, jeśli ktoś gra w scandicu.

2gi typ : W poprzedniej kolejce ujrzeliśmy aż 4 kartki. Typ oczywiście bardziej na czuja, ale widzę że polscy sędziowie lubią &quot;częstować&quot; czerwonymi kartonikami. Typ bardziej jako ciekawostka, mimo to iż kursy na under/over są ustawione tak samo to moim zdaniem over jest pewniejszy ; )
 
K 0

katowiczanin

Użytkownik
Dzisiaj cała Polska gra KSG i kurs już jest tak marny, że kijem żal tego dotykac. Lepiej odpuścic albo zagrac X2. Jedna jaskółka wiosny nie czyni-mówie o derbach które przecież i tak rządzą się swoimi prawami. KSG ostatni raz wygrał z Arką 3 lata temu a póżniej 3 mecze i 3 WINY Arki. Gdynianie ostatni mecz przegrali z Jagą ale faworytem nie byli przecież. Dzisiaj ich stac na wywiezieni chociaż jednego pkt tego jestem pewien! Zobaczcie tez na tabele. Pozdro i żeby nie było lamentu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom