>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

18bet

D 720

david89

Użytkownik
Daj znać jak dostaniesz od nich odpowiedź, lub przelew. Zobaczymy czy można kiedykolwiek rozważać u nich grę.
Od innego uzytkownika forum wiem, ze wyplacal stamtad calkiem niedawno wyzsze kwoty od mojej, ale w moim przypadku pewnie dostane za pare dni wiadomosc ze rzekomo wykryli kilka kont na moim IP :D tak jak innym, ktorzy opisywali problemy
 
D 720

david89

Użytkownik
Przez tydzien pisali, ze dzial finansowy jest zajety i ze nadali najwyzszy priorytet, a dzisiaj sie okazuje ze sa problemy techniczne. Chyba wszystko im siadlo wlacznie z odczytywaniem emaili. Pokrywa sie to z opiniami na ich temat
 
Ostatnia edycja:
D 720

david89

Użytkownik
Po prawie 3 tygodniach proszenia sie o pieniadze (codziennie byl problem techniczny albo dzial finansowy byl zajety) i po kilku negatywnych opiniach na trustpilot w koncu wyplacili i zatwierdzili dokumenty + poprosili o usuniecie opinii z trustpilot'a.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Opinie podobno jeszcze gorsze jak 18bet?
gorsze, bo to curacao a 18bet to malta. w 1bet dostalem limit po tygodniu gry... ale wczesniej dostalem je w 18bet. aktualnie czekam na wyplate w 1bet. obie firmy zwiekszyly mi marze na azjatyckie linie w tym samym momencie i aktualnie wyslalem im zapytania ze screenami o co z tym chodzi i jak to mozliwe oraz cisne ich swoja lamana angielszczyzna na trustpilot :LOL: na szczescie limity jako tako omijam grajac live kombo, bo niektore mecze moge grac. mam tylko limit na rynek pilki noznej pozostale nie. jak przyjdzie jesien to hokeja sobie spokojnie pogram.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
jak ktos tam ma konto to czy mozecie wpisywac kwote wieksza niz wynosi limit i jest ona wysylana do analityka czy nie ma juz tej opcji? nie wiem czy tylko mi to wylaczyli a lubie ich dreczyc 🙃

nie moge juz grac combo w ogole a marzy nie mam zwiekszonej tylko kursy sie zmieniaja, bo moje konto jest normalne co zostalo sprawdzone - taka odpowiedz na chacie, bo support to nie chce ze mna pisac xd
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
dzieki za odpowiedzi xd juz sie dowiedzialem, ze tylko moje konto ma takie ograniczenia. co do 1bet to wyplacili mi kase. wyplata zlecona 23.07 dzisiaj doszla na konto. normalnie to powinno zajac 48h. brak kontaktu z supportem w tym czasie tylko chat i opinie na stronach rankingowych.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
dzieki za odpowiedzi xd juz sie dowiedzialem, ze tylko moje konto ma takie ograniczenia. co do 1bet to wyplacili mi kase. wyplata zlecona 23.07 dzisiaj doszla na konto. normalnie to powinno zajac 48h. brak kontaktu z supportem w tym czasie tylko chat i opinie na stronach rankingowych.
Z tego co zauwazylem to u nich jest tak, ze jak zaladujesz hajs na jakies zdarzenie pod limit to po zmianie kursu limit masz zerowany i znowu mozna ladowac. Cos podobnego jak na Unibecie. Dobrze mowie?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Z tego co zauwazylem to u nich jest tak, ze jak zaladujesz hajs na jakies zdarzenie pod limit to po zmianie kursu limit masz zerowany i znowu mozna ladowac. Cos podobnego jak na Unibecie. Dobrze mowie?
tak, 3 razy mozna grac to samo. tzn. z tego co pamietam, bo juz prawie rok moge tylko raz hehe moze wiecej niz 3 razy mozna grac, ale 3 razy przy limicie na bank. mozna tak owczy ped wywolywac xd

edit; a zdarzenia biora od ruskiego m.in. jakby kogos to interesowalo. nawet staty takie same. generalnie to nie jest bukmacher tylko operator. nie jest to moja wiedza, dowiedzialem sie tego tutaj od kogos innego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
"Your withdrawal request has been received in our system. In order for us to handle it, we kindly ask that you forward one additional item - A notarized identity verification.

In case you do not understand what document exactly we require from you, we are clarifying it for you:

Notarized proof of identification is for example a copy of your ID document (or passport), verified with a stamp and a signature by a notary public officially appointed by state government.

To clarify, you just need to make a photo copy of one of the above-mentioned, have it printed out and take it to a notary to verify it with a signature and stamp.

Afterwards, send a photograph of that document as a reply to this e-mail.

Thank you for your cooperation in advance!"

Oho juz pajace z 18bet wymyslaja zeby tylko nie wyplacic. "Poświadczony notarialnie dowód tożsamości to na przykład kopia dowodu osobistego (lub paszportu), potwierdzona pieczęcią i podpisem przez notariusza oficjalnie wyznaczonego przez rząd stanowy. Dla wyjaśnienia wystarczy zrobić kopię zdjęcia jednego z wyżej wymienionych, zlecić jego wydrukowanie i zanieść do notariusza w celu weryfikacji podpisem i pieczątką. "

Ktos sie z takim czyms spotkal? Jak to ominac?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Zlimitowali mnie na maxa do 5 zl w 18bet na normalnych rynkach. W "build a bet" moge pokombinowac i tak do okolo 1k zl moge wlozyc na cos przy kursie okolo 2.00. Stwierdzilem, ze zaloze sobie konto na ich klonie w betrophy. Na tym klonie od razu na podstawowych rynkach limity smieciowe po 20 euro. Za to w zakladce zbuduj zaklad mozna i 1500 euro wsadzic. No i wsadzilem 500 euro na jakiegos beta w build a bet z LaLiga. Zaklad wygrany ale od razu zablokowali mi gre w build a bet w tym betrophy. Po dwoch tygodniach myslalem, ze moze maja jakies problemy techniczne i dalej wszystkie kombinacje w builderze zablokowane. Mysle dobra zaloze konto w klonie zodiacbet. Limity takie same jak w betrophy. Wplacam 200 euro i wybieram zaklady z buildera. Pokazuje 1300 euro limit. Gram za 200 euro. Bet mieli, mieli, mieli. Pyk odrzucony, zwrot stawki, rynki na builderze tak samo zablokowane jak w betrophy. Pytam na maila dlaczego nie moge nic wybrac z buildera to odpisali, ze zostalem wykluczony z tego rynku. Teraz bede musial dziubac po te 20 euro bo sobie zazyczyli obrot przed wyplata x5. Co ciekawe Betrophy i Zodiacbet maja ta sama licencje Bellona N.V. z Curacao i tylko tam od razu mnie powykluczali z buildera. W 18bet mimo limitow na podstawowe bety po 5 zl to builder moge grac za okolo 1k i nie blokuja i nie robia takich komedii jak tamci ale 18bet ma inna licencje z Malty.
 
czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
Ja mocno przed nimi ostrzegam.
Z jakieś 3-4 lata temu przy kolejnej wypłacie poprosili drugi raz o weryfikacje. Wszystko dostarczyłem, po czym chcieli rozmawiać przez telefon. Po rozmowie powiedzieli, że wszystko jest ok i żebym czekał na wypłatę.
Jakież było moje zdziwienie gdy następnego dnia nie mogłem zalogować się na konto, zablokowali mnie twierdząc, że moje ip jest powiązane z innym kontem :) Żadnego bonusa u nich nie brałem (nie pamiętam nawet żeby był), jaki jest sens posiadania multikonta u buka, u którego po każdym zakładzie zbijany był kurs? Nie mam pojęcia.
1700 euro poszło się jeb@c.
Serdecznie nie polecam
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ja mocno przed nimi ostrzegam.
Z jakieś 3-4 lata temu przy kolejnej wypłacie poprosili drugi raz o weryfikacje. Wszystko dostarczyłem, po czym chcieli rozmawiać przez telefon. Po rozmowie powiedzieli, że wszystko jest ok i żebym czekał na wypłatę.
Jakież było moje zdziwienie gdy następnego dnia nie mogłem zalogować się na konto, zablokowali mnie twierdząc, że moje ip jest powiązane z innym kontem :) Żadnego bonusa u nich nie brałem (nie pamiętam nawet żeby był), jaki jest sens posiadania multikonta u buka, u którego po każdym zakładzie zbijany był kurs? Nie mam pojęcia.
1700 euro poszło się jeb@c.
Serdecznie nie polecam
Mowisz o 18bet czy o ktoryms klonie?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Gdzie mozna skarge napisac na 18bet? Zwlekaja z wyplata juz 2 tygodnie a czat zaslania sie, ze w ostatnim czasie maja zwiekszona liczbe wyplat i dlatego to tyle trwa. Oczywiscie nadali mojej sprawie priorytet ale nic to nie dalo. Na jakims askgamblers czy cos sie przejmuja opiniami? Gdzie tam im cos mozna napisac?
 
D 720

david89

Użytkownik
Ja jakieś 3 lata temu dodałem opinię na trustpilot i przejęli się tym. Ponad 3 tyg czekałem na ponad 7k, cały czas były problemy techniczne żeby zrealizować wypłatę, po dodaniu opinii idoładnym opisaniu całej historii po kilku dniach zrealizowali wypłatę i poprosili o usunięcie negatywnej opinii
 
Otrzymane punkty reputacji: +546
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Po rowno 19 dniach w koncu wyplacili mi kase. Czat tylko co kilka dni mnie zwodzil, ze przepraszaja i ze moja sprawa zostanie zgloszona i potraktowana priorytetowo. Oczywiscie na gadaniu sie konczylo i nic sie nie dzialo. Wczoraj zalozylem im skarge na askgamblers i chwile po tym gdy zobaczylem, ze tam admini ta skarge mi zatwierdzili uderzylem znowu na czat do 18bet i powiedzialem, ze wleciala ode mnie na nich skarga. Zalaczylem tez linka do niej. Zagrozilem tez, ze kolejna skarge jak to nie pomoze zloze na trustpilot a nastepnie do organu ktory wydal im licencje swiadczenia gier hazardowych online. Czat znowu przepraszal i znowu zapewnial, ze nadadza mojej sprawie priorytet. Po kontakcie z czatem po 3h w koncu zrealizowali wyplate. Nie wiem tylko czy ta skarga sie tak przejeli i ona ich tak zmotywowala czy i tak mieli mi ta kase wyslac i nie mialo to zadnego wplywu. Na askgamblers nikt jeszcze sie od nich do mnie nie zglosil zebym im wycofal ta skarge. Ciekawi mnie czy buki ktore maja ocene 1 czyli najgorsza takie jak 18bet na askgamblers i sa wpisane tam na blacklist mimo wszystko cos tam sie jednak przejmuja tym czy im to lata.
 
Do góry Bottom