>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

18bet

A 511

amigo007

Użytkownik
Miasto
Polska
Daj znać jak dostaniesz od nich odpowiedź, lub przelew. Zobaczymy czy można kiedykolwiek rozważać u nich grę.

D 0

david89

Użytkownik
Daj znać jak dostaniesz od nich odpowiedź, lub przelew. Zobaczymy czy można kiedykolwiek rozważać u nich grę.
Od innego uzytkownika forum wiem, ze wyplacal stamtad calkiem niedawno wyzsze kwoty od mojej, ale w moim przypadku pewnie dostane za pare dni wiadomosc ze rzekomo wykryli kilka kont na moim IP :D tak jak innym, ktorzy opisywali problemy

D 0

david89

Użytkownik
Przez tydzien pisali, ze dzial finansowy jest zajety i ze nadali najwyzszy priorytet, a dzisiaj sie okazuje ze sa problemy techniczne. Chyba wszystko im siadlo wlacznie z odczytywaniem emaili. Pokrywa sie to z opiniami na ich temat

Ostatnia edycja:
D 0

david89

Użytkownik
Po prawie 3 tygodniach proszenia sie o pieniadze (codziennie byl problem techniczny albo dzial finansowy byl zajety) i po kilku negatywnych opiniach na trustpilot w koncu wyplacili i zatwierdzili dokumenty + poprosili o usuniecie opinii z trustpilot'a.

joj 12

joj

Użytkownik
Czy 1bet który jest klonem chyba powyzszego buka normalnie akceptuje polaków?

P 1,4K

przestrzalninja

Użytkownik
Opinie podobno jeszcze gorsze jak 18bet?
gorsze, bo to curacao a 18bet to malta. w 1bet dostalem limit po tygodniu gry... ale wczesniej dostalem je w 18bet. aktualnie czekam na wyplate w 1bet. obie firmy zwiekszyly mi marze na azjatyckie linie w tym samym momencie i aktualnie wyslalem im zapytania ze screenami o co z tym chodzi i jak to mozliwe oraz cisne ich swoja lamana angielszczyzna na trustpilot :LOL: na szczescie limity jako tako omijam grajac live kombo, bo niektore mecze moge grac. mam tylko limit na rynek pilki noznej pozostale nie. jak przyjdzie jesien to hokeja sobie spokojnie pogram.

P 1,4K

przestrzalninja

Użytkownik
jak ktos tam ma konto to czy mozecie wpisywac kwote wieksza niz wynosi limit i jest ona wysylana do analityka czy nie ma juz tej opcji? nie wiem czy tylko mi to wylaczyli a lubie ich dreczyc 🙃

nie moge juz grac combo w ogole a marzy nie mam zwiekszonej tylko kursy sie zmieniaja, bo moje konto jest normalne co zostalo sprawdzone - taka odpowiedz na chacie, bo support to nie chce ze mna pisac xd

P 1,4K

przestrzalninja

Użytkownik
dzieki za odpowiedzi xd juz sie dowiedzialem, ze tylko moje konto ma takie ograniczenia. co do 1bet to wyplacili mi kase. wyplata zlecona 23.07 dzisiaj doszla na konto. normalnie to powinno zajac 48h. brak kontaktu z supportem w tym czasie tylko chat i opinie na stronach rankingowych.

ranczo0123 12,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
dzieki za odpowiedzi xd juz sie dowiedzialem, ze tylko moje konto ma takie ograniczenia. co do 1bet to wyplacili mi kase. wyplata zlecona 23.07 dzisiaj doszla na konto. normalnie to powinno zajac 48h. brak kontaktu z supportem w tym czasie tylko chat i opinie na stronach rankingowych.
Z tego co zauwazylem to u nich jest tak, ze jak zaladujesz hajs na jakies zdarzenie pod limit to po zmianie kursu limit masz zerowany i znowu mozna ladowac. Cos podobnego jak na Unibecie. Dobrze mowie?

P 1,4K

przestrzalninja

Użytkownik
Z tego co zauwazylem to u nich jest tak, ze jak zaladujesz hajs na jakies zdarzenie pod limit to po zmianie kursu limit masz zerowany i znowu mozna ladowac. Cos podobnego jak na Unibecie. Dobrze mowie?
tak, 3 razy mozna grac to samo. tzn. z tego co pamietam, bo juz prawie rok moge tylko raz hehe moze wiecej niz 3 razy mozna grac, ale 3 razy przy limicie na bank. mozna tak owczy ped wywolywac xd

edit; a zdarzenia biora od ruskiego m.in. jakby kogos to interesowalo. nawet staty takie same. generalnie to nie jest bukmacher tylko operator. nie jest to moja wiedza, dowiedzialem sie tego tutaj od kogos innego.

Otrzymane punkty reputacji: +33