>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18 kolejka Orange Ekstraklasy [22.02-24.02.2008r.]

Status
Zamknięty.
maciej991 0

maciej991

Użytkownik
Górnik Zabrze-Lech Poznań
Tak jak przypuszczałem. Przerwa w rozgrywkach wpłynęła na grę zarówno jednej jak i drugiej drużyny. Zarówno Lech jak i Górnik grali bardzo asekuracyjnie. Zdaniem ekspertów karnego dla Lecha nie było. Ja mecz widziałem i jak dla mnie... był. Kurs na Lecha był przyzwoity więc graty dla tych co obstawili 2 :spokodfhgfh:
Pozdrawiam.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Tak, mój kochany Leszek wygrał pierwszy mecz wyjazdowy w wiosennej kolejce! Quinteros wykorzystał rzut karny i proszę, a nikt mi nie wierzył, że Lech nie da rady, ja postawiłem czyściutką jedyneczkę i proszę, wygrana po kursie 2.80 ???? Teraz już Lech traci tylko jeden punkt do Legii Warszawa, no ale po piętach im depcze wciąż Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski które traci do Lecha również jeden punkt, a więc Lechici się muszą ostro sprężyć i cisnąć teraz w każdym meczu ????
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Powiedzmy sobie szczerze, to nie Lech gral dobrze tylko Gornik slabiutko ... , a karny szczerze to tez z kapelusza ale licza sie trzy pkt , mam nadzieje ze za tydzien przy Bulgarskeij pokaze sie lepsza druzyna bo z taka gra narazie nie ma na co licyzc , ale wiadomm wiele drzuyn gralo jakos &quot;dziwnie&quot; w tej kolejce , to tyle z mojej strony.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Komplet wyników 18 kolejki Orange Ekstraklasy
ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok 0:0
Korona Kielce - Wisła Kraków 1:1
Widzew Łódź - Odra Wodzisław Śląski 4:3
Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 0:0
Groclin Grodzisk Wielkopolski - Legia Warszawa 1:0
Cracovia Kraków - Polonia Bytom 1:1
Zagłębie Lubin - PGE GKS Bełchatów 1:0
Górnik Zabrze - Lech Poznań 0:1

*
Jak zauważyliście na 8 spotkań padło aż 7 underów i tylko jeden over
*
W tej kolejce kibice zobaczyli 14 bramek w tym 7 w Łodzi
*
Wisła Kraków choc zremisowała powiększyła swoją przewagę na drugim zespołem
*
Jedyną drużyną która wygrała na stadionie rywala był Lech
* W pojedynku mistrza z wicemistrzem górą... mistrz czyli Zagłębie Lubin
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom