>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

16 Kolejka Premier League 8-9.12.2012 + Sunderland - Reading

Status
Zamknięty.
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
a który z zawodników jakiego kolwiek klubu jak jego drużyna wygrywa ważny mecz, albo jak strzeli bramkę to dla kibicow przeciwnej ekipy nie będzie prowokujący? Nie popadajmy w skrajności bo zaraz powiesz że zawodnicy po zwycięstwie nie powinni się cieszyć bo to prowokuje.
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
Ja mam tylko nadzieje, że bezmózg TEVEZ otrzyma solidną karę od FA za to chamskie kopnięcie Jonesa...... Szkoda gadać w jaki sposób ten człowiek spalił się w oczach kibiców UNITED a przede wszystkim w oczach Fergusona.
Zero szacunku......

ZASŁUŻONE ZWYCIĘSTWO MANCHESTERU UNITED
(NIe uznany GOL pozostawie bez komentarza bo podejrzewam że mecz wtedy skończyłby się blamażem 0-3.....)...
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
a który z zawodników jakiego kolwiek klubu jak jego drużyna wygrywa ważny mecz, albo jak strzeli bramkę to dla kibicow przeciwnej ekipy nie będzie prowokujący? Nie popadajmy w skrajności bo zaraz powiesz że zawodnicy po zwycięstwie nie powinni się cieszyć bo to prowokuje.
Sorry ale normalne cieszenie się z bramki,a prowokacja to dwie różne rzeczy.Nie widziałem żeby którykolwiek z piłkarzy City podbiegał po zdobytej bramce do kibiców Utd w meczu na Old Trafford i ich prowokował,a tam mecz zakończył się wynikiem 1:6.Van Persie cieszył się normalnie przy sektorze swoich kibiców,a w tym czasie Ferdinandowi coś odbiło i chyba pomylił kibiców.Ma za swoje.Tak to się kończy jak chce się za bardzo kozaczyć
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Sorry ale normalne cieszenie się z bramki,a prowokacja to dwie różne rzeczy.Nie widziałem żeby którykolwiek z piłkarzy City podbiegał po zdobytej bramce do kibiców Utd w meczu na Old Trafford i ich prowokował,a tam mecz zakończył się wynikiem 1:6.Van Persie cieszył się normalnie przy sektorze swoich kibiców,a w tym czasie Ferdinandowi coś odbiło i chyba pomylił kibiców.Ma za swoje.Tak to się kończy jak chce się za bardzo kozaczyć
A co to podział jakiś na sektory gdzie się można cieszyć a gdzie nie ? Nie no sory. I nie zwalaj winy na Rio, że dostał monetą bo cieszył się tam gdzie nie trzeba :| Jones też Teveza sprowokował i dlatego słusznie kopa dostał ? Pogrubionym zdaniem niestety pozamiatałeś. W takm razie Messi za kopnięcie piłką w kibiców Realu też powinien dostać monetą, a Rooney za całowanie herbu United w narożników kibiców Evertonu nie powinien się w ogóle cieszyć z goli, bo może ktoś go jeszcze nożem rzuci...
Dziś w ogóle cały dramatyczny dzień w Premier League. Derby Manchesteru to raz, Everton w doliczonym czasie dokonał cudu i ograł rzutem na taśme Koguty strzelając 2 gole w doliczonym czasie. I mecz na Upton Park - Piękny gol Johnsona, potem 2 gole i dominacja Młotów, a w ostateczności wygrywa Liverpool 2:3. Oby więcej takich meczów w Premier League ( oczywiście pod względem sportowym)
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
West ham przegrał tylko dlatego że kontuzji doznał Diame, zszedł i gra się posypala a szkoda bo liczyłem już na kolejny zysk. Cóż bywa i tak a tego Sterlinga chciałbym w United
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
A co to podział jakiś na sektory gdzie się można cieszyć a gdzie nie ? Nie no sory. I nie zwalaj winy na Rio, że dostał monetą bo cieszył się tam gdzie nie trzeba :| Jones też Teveza sprowokował i dlatego słusznie kopa dostał ? Pogrubionym zdaniem niestety pozamiatałeś. W takm razie Messi za kopnięcie piłką w kibiców Realu też powinien dostać monetą, a Rooney za całowanie herbu United w narożników kibiców Evertonu nie powinien się w ogóle cieszyć z goli, bo może ktoś go jeszcze nożem rzuci...

Dziś w ogóle cały dramatyczny dzień w Premier League. Derby Manchesteru to raz, Everton w doliczonym czasie dokonał cudu i ograł rzutem na taśme Koguty strzelając 2 gole w doliczonym czasie. I mecz na Upton Park - Piękny gol Johnsona, potem 2 gole i dominacja Młotów, a w ostateczności wygrywa Liverpool 2:3. Oby więcej takich meczów w Premier League ( oczywiście pod względem sportowym)
Nie zwalam całkowicie winy na Ferdinanda ale uważam,że w takich chwilach trzeba zachować trochę więcej rozsądku i pokazać swoją radość w sposób normalny,nie tak demonstracyjny,szczególnie krok od kibiców drużyny przeciwnej.Sprawca na pewno otrzyma dożywotni zakaz stadionowy i dobrze, bo takie zachowania należy karać i to najostrzej jak się da.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Oglądałem mecz, nie należę do fanów MU, lecz miałem neutralnego obserwatora (dziewczynę,oglądać ogląda, nie zna składów zna zasady, wie co to spalony ;) czy przywilej korzyści).
W końcówce zauważyła, nadgorliwość sędziego.
Tak szybko o co mi chodzi (nie chcę napinki czy coś, nie oglądałem tylko fragmentu od 45-55m).
1) Sędzia troszkę zbytnio pobłażał MU w obronie, Kun Aguero i Tevez (mowa o I połowie) wydryblowali parę razy obronę MU i będąc faulowanymi na miękkich nogach strzelali, sędzia moim zdaniem powinien przerwać grę w takich przypadkach i dać wolnego.
2) Sytuacja z Yaya Toure, wykiwał 3 graczy na lewej flance, idzie sam na sam i przybywa na ratunek sędzia..... po co przerywa grę (przywilej jak nic), trochę kogoś nie chciał skrzywdzić.
watch?v=-QRUKGliy98&amp;feature=plcp (od 1:24)
3) Tevez w II połowie w polu karnym faulowany w jednej z akcji - powinien paść by ładniej wyglądało, ale gość jest hardy i nie było zamierzonego celu.
4) Rzut wolny w ostatniej minucie, Tevez przebiegał tuż obok zawodnika MU, może musnął jego rękawka, zawodnik MU pada jak po ciosie boksera.
5) Bramka Younga - powinna być uznana.
Mecz był dobry szybki, widowiskowy - od 70 min zmienił się w &quot;nie dać skrzywdzić&quot; kogoś. A potem nie ma się co dziwić, że Tevezowi i kibicom i innym graczom puściły nerwy. Co jak co, ale ja wierzę w City, bo nie grają w żadnych europejskich pucharach i skupią się na lidze, już rok temu pokazali że 5-7 punktów potrafią odrobić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 24

danio

Użytkownik
jak dla mnie MU wszystkie mecze wygrywa fartem,albo sedziowie tak jak z CFC,alo w ostatniej minucie bramka z niczego...nie rozumiem jak takie druzyny moga prowadzic w lidze?United to dobra druzyna ale nie ta co kiedys...niestety temu tak pisze o nich.
 
J 0

jackognt

Użytkownik
Oglądałem mecz, nie należę do fanów MU, lecz miałem neutralnego obserwatora (dziewczynę,oglądać ogląda, nie zna składów zna zasady, wie co to spalony ;) czy przywilej korzyści).
W końcówce zauważyła, nadgorliwość sędziego.
Tak szybko o co mi chodzi (nie chcę napinki czy coś, nie oglądałem tylko fragmentu od 45-55m).
1) Sędzia troszkę zbytnio pobłażał MU w obronie, Kun Aguero i Tevez (mowa o I połowie) wydryblowali parę razy obronę MU i będąc faulowanymi na miękkich nogach strzelali, sędzia moim zdaniem powinien przerwać grę w takich przypadkach i dać wolnego.
2) Sytuacja z Yaya Toure, wykiwał 3 graczy na lewej flance, idzie sam na sam i przybywa na ratunek sędzia..... po co przerywa grę (przywilej jak nic), trochę kogoś nie chciał skrzywdzić.
watch?v=-QRUKGliy98&amp;feature=plcp (od 1:24)
3) Tevez w II połowie w polu karnym faulowany w jednej z akcji - powinien paść by ładniej wyglądało, ale gość jest hardy i nie było zamierzonego celu.
4) Rzut wolny w ostatniej minucie, Tevez przebiegał tuż obok zawodnika MU, może musnął jego rękawka, zawodnik MU pada jak po ciosie boksera.
5) Bramka Younga - powinna być uznana.

Mecz był dobry szybki, widowiskowy - od 70 min zmienił się w &quot;nie dać skrzywdzić&quot; kogoś. A potem nie ma się co dziwić, że Tevezowi i kibicom i innym graczom puściły nerwy. Co jak co, ale ja wierzę w City, bo nie grają w żadnych europejskich pucharach i skupią się na lidze, już rok temu pokazali że 5-7 punktów potrafią odrobić.

Chciales byc obiektywny, lecz tego obiektywizmu ci troche zabraklo... sedzia poblazal nie tylko graczom MU, w wielu sytuacjach nie gwizdal i w odwrotna strone, dzieki czemu mecz byl szybki, to sa derby, a w takich meczach nikt sie nie bedzie klepal po plecach, gdyby sedzia czesciej uzywal gwizdka, spowolniloby to spotkanie, przez co nie byloby to juz tak atrakcyjne dla widzow. Sytuacja nr 3 opisywana przez ciebie (w pelni sie z nia zgadzam), sedzia nie powinien uzywac gwizdka a z kartka powinien zaczekac do zakonczenia akcji przez graczy City, lecz chyba zgodzisz sie ze mna ze najwiekszy blad popelnil nie uznajac gola dla United na 3:0, dlaczego do tego nie wklejasz linka tylko w paru slowach wspominasz na samym koncu jako malo istotne zdarzenie? Karny dla City? takich sytuacji stykowych tez bylo i z drugiej strony, chociazby Evra vs Ture, nie trafil w pilke, tylko w nogi... jak dla mnie ewidentny karny. Nie ma co teraz sie szczypac kiedy powinien gwizdnac a kiedy nie, dla mnie dwa bledy sedziego (jednen nie glownego a liniowego) to sytuacja kiedy nie uznaje gola dla United i sytuacja z Ture... a tak to mozna tylko napisac...BARDZO DOBRE SEDZIOWANIE
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Mi się wydaje że ten ktoś celował w mózg ferdinanda, no cóż, nie trafił, ale nie smuce się tym. Myślałem że Torres jest najbardziej znienawidzonym napastnikiem w Premier League ale od tego sezonu nikim jest tak że Van Persie. Wielcy piłkarze jak Henry czy Beckham nie odchodzą do innych ekip z Premiership. Nie dziwie się fanom Arsenalu że go nie trawią bo odchodząc do mu spalił na stosie wszystko co zrobił dla Kanonierów.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Mi się wydaje że ten ktoś celował w mózg ferdinanda, no cóż, nie trafił, ale nie smuce się tym. Myślałem że Torres jest najbardziej znienawidzonym napastnikiem w Premier League ale od tego sezonu nikim jest tak że Van Persie. Wielcy piłkarze jak Henry czy Beckham nie odchodzą do innych ekip z Premiership. Nie dziwie się fanom Arsenalu że go nie trawią bo odchodząc do mu spalił na stosie wszystko co zrobił dla Kanonierów.
To bardzo mało wiesz he he, a co złego zrobił Kanonierom? Moim zdaniem ich kibice powinni byli być mu wdzięczni za to,że odszedł teraz i dał zarobić Arsenalowi nie mało, swoją drogą nie jest to wychowanek Arsenalu a klub zarobił na nim krocie biorąc pod uwagę to,że po tym sezonie mógłby odejść za free i AFC nie miałoby nic z transferu. Znienawidzony może zostać jedynie Tevez, koleś który wybił się dzięki MU a przy odejściu obrzucił wszystkich od kibiców po zarząd błotem... Torres też nie rozumiem tego porównania,że jest znienawidzony ale spoko może mało wiem.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
To jeszcze ja odpowiem na kilka pytań
1) Sędzia troszkę zbytnio pobłażał MU w obronie, Kun Aguero i Tevez (mowa o I połowie) wydryblowali parę razy obronę MU i będąc faulowanymi na miękkich nogach strzelali, sędzia moim zdaniem powinien przerwać grę w takich przypadkach i dać wolnego.
tak jak kolega jackognt. sędzie od samego początku pozwalał na twardą i zdecydowaną grę przez co widowisko było świetne. gra była ostra ale nie brutalna, a zarazem zgodna z przepisami.
2) Sytuacja z Yaya Toure, wykiwał 3 graczy na lewej flance, idzie sam na sam i przybywa na ratunek sędzia..... po co przerywa grę (przywilej jak nic), trochę kogoś nie chciał skrzywdzić.
pisałem już wczoraj, że po wślizgu Rooneya sędzia wziął już gwizdek w celu przerwania gry. Fakt, że pośpieszył się ale tu gola ne było czy coś więc już nie dramatyzujcie, że jakoś skrzywdził brutalnie City i zabrał im pkt. Zauważyłem, że po meczach United zrobiła się moda na wytykanie błędów sędziów na ich korzyść i szukanie na siłę przyczyn wygranej. Jakoś mało jest protestów o to, że w 60 min powinno być 0:3 i po meczu bo City już by się nie podniosło. Lepiej płakać po sytuacji, gdzie sędzia przerwał akcję na połowie boiska bo wolny jak czołg Toure minął 3 piłkarzy i by zaraz gola strzelił :|
3) Tevez w II połowie w polu karnym faulowany w jednej z akcji - powinien paść by ładniej wyglądało, ale gość jest hardy i nie było zamierzonego celu.
IMO karnego sędzia by nie gwizdnąl. walka bark w bark, tyle że w polu karnym. bodajże kolo Toure też Evre wyciął i tam też słusznie karnego nie było.
4) Rzut wolny w ostatniej minucie, Tevez przebiegał tuż obok zawodnika MU, może musnął jego rękawka, zawodnik MU pada jak po ciosie boksera.
jeśli mówisz o tym faulu po którym RVP strzelił gola to nie wiem czy Ty oglądałeś w końcu ten mecz czy zajęty byłeś np dziewczyną. Rafael na pełnym gazie biegł, Tevez niepozornie ale jednak wstawił mu kosę w nogi. Jak miał Rafael upaść w pełnym biegu ? Miał się delikatnie położyć ? Weź się rozpędź ile możesz i nich ktoś Cię z nienacka z tyłu kopnie w kostkę to zobaczyć o co chodzi.
Mecz był dobry szybki, widowiskowy - od 70 min zmienił się w &quot;nie dać skrzywdzić&quot; kogoś.
poproszę kilka faktów i wydarzeń boiskowych gdzie od 70 min graliśmy w &quot;nie dać skrzywdzić kogoś&quot; no chyba, że pod koniec nie dać skrzywdzić tego kibica City, który wlazł na boisko i Hart go zabrał.
Chciałeś być obiektywny ale nijak Ci się to udało. Mecz był świetny, ładne gole, ŚWIETNE sędziowanie ale z urzędu się szuka jakiś kontrowersji. Pan Sławek by się przydał ????
Co jak co, ale ja wierzę w City, bo nie grają w żadnych europejskich pucharach i skupią się na lidze, już rok temu pokazali że 5-7 punktów potrafią odrobić.
United też do wiosny mają spokój z Europą. O ile w City nie zajdzie większych zmian ( czyt Mancini) to też uważam, że liga będzie grać do maja tak jak rok temu. Aczkolwiek Mansour dostał mocne powody aby coś zmienić, LM klapa, United ucieka, trodne wyjazdy w II części sezonu... Mancini może nie dotrwać nawet może i świąt w Anglii.
Posty Danio i massimo ???? powinienem dawno je usunąć, ale niech jeszcze trochę poleżą i niech każdy przeczyta, bo później znowu będę miał zarzuty, że robie sobie prywatę z tego działu :|
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Fulham - Newcastle
Fulham poniżej 1.5 kartki
1.50
Bet365

Sędziuje Mason, który nie daje dużo kartek a Fulham gra czysto, nawet w meczu derbowym z Tottenhamem nie dostali zawodnicy Jola a sędziował wtedy Cris Foy.
Zawodnicy tej ekipy zebrali w tym sezonie 13 kartek żółtych i 1 czerwoną. Moim zdaniem Fulham nie złapie dziś 2 kartek.
Do tego ciekawie wygląda typ na zwycięstwo Fulham. NU moim zdaniem w ostatniej kolejce wygrało głównie dzięki czerwonej kartce zawodnika Wigan. Fulham moim zdaniem wygra dziś z NU, które jest mocno osłabione kadrowo a w drużynie Wieśniaków powroty - Hangelanda, Reithera i Kacaniklica. Do tego pod znakiem zapytania stoi występ występ Obertana, Ben Arfy i Demba Ba.
W sumie waham się między wygraną Fulham a zagraniem na over 2.5 bramki.
 
dyrczu 46

dyrczu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Anglia PREMIER LEAGUE
Spotkanie: Fulham- Newcastle
Typ: 1
Kurs: 2,08
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
W poniedziałek jak zawsze spotkań nie ma za wiele, ale postanowiłem napisać analizę do ostatniego meczu 16 kolejki PREMIER LEAGUE. Zmierzą się ze sobą sąsiadujące drużyny, które zajmują kolejno 13 i 14 pozycję. Mają identyczny bilans spotkań, ale to Fulham ma lepszy bilans bramkowy. Tak więc skąd mój typ?
Otóż argumentów nie jest za wiele, ale przekonują mnie one co do zwycięstwa Fulhamu.
Po 1 przewaga własnego boiska, co może się wydawać głupie ale daje to na prawdę dużo i często nawet z tego czynnika wynikają różne sensacje ; )
Po 2 w drużynie Newcastle kilka kontuzji, tzn. Steven Taylor 11 meczy (obrońca), Yohann Cabaye 10 meczy (pomocnik), i do tego 3 zawodników, którzy borykają się z kontuzjami od dawna i nie zagrali jeszcze ani jednego spotkania. Pod znakiem zapytania stoją występy: Hatem Ben Arfa 12 meczy (pomocnik), Gabriel Obertan 6 meczy (napastnik). Nie jest pewny występ najlepszego strzelca Newcastle Demba Ba 10 bramek.
Za to w drużynie Fulham niedysponowany jest Bryan Ruiz 9 meczy ( napastnik).

Newcastle w swoich ostatnich 5 meczach wyjazdowych bez zwycięstwa, bilans 0-2-3.
Fulham ma na swoim koncie dobre mecze z nie byle kim bo: remis z Arsenalem, Chelsea i Evertonem. U siebie bilans może marny, bo 3-1-3, ale mieli trudnych przeciwników.

Myślę, że w tym meczu zwycięsko wyjdzie Fulham, bo musi przełamać też passe nie wygranych meczy, a trafia się im przeciwnik z którym walczą o miejsce w tabeli w PREMIER LEAGUE, więc na pewno będą zmotywowani. Wydaje mi się, że bedzie to skromna wygrana.

Pomogłem? Kliknij dzięki ; )
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, liga angielska, godz 21
Fulham FC - Newcastle United
TYP: under 3
KURS: 1,64

BUK: Pinnacle Sports

Analiza:

Jutro o godzinie 21 rozpocznie się ostatnie spotkanie 16 kolejki pierwszej ligi angielskiej a zmierzą się ze sobą Fulham z zespołem Newcastle. Faworytem tego meczu są gospodarze na których kurs jest około 1,90 zł. Gospodarze tego meczu w lidze znajdują się na 13 pozycji z dorobkiem 17 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni siedem meczy w których to trzy mecze wygrali, jeden mecz zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 13 goli i stracili 10 bramek. Na wyjeździe w tym sezonie rozegrali oni osiem meczy w których to jeden mecz wygrali, cztery mecze zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 12 goli ale stracili oni aż 16 bramek. A więc jak widać w tym sezonie Graja w kratkę i ciężko powiedzieć jak się zaprezentują w tym meczu. W ostatniej kolejce rozegrali oni mecz na własnym stadionie z zespołem Tottenham i doznali porażki aż 3:0. Natomiast goście tego meczu w lidze znajdują się na 14 pozycji z dorobkiem 17 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie osiem meczy w których to cztery mecze wygrali, jeden mecz zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 10 goli i stracili 9 bramek. Na wyjeździe wiedzie im się gorzej ponieważ w siedmiu meczach nie wygrali żadnego meczu, a jedynie cztery mecze zremisowali i trzy mecze przegrali. A więc jak widać na wyjazdach grają słabo i w tym meczu dlatego nie są faworytami. W ostatniej kolejce zmierzyli oni się z zespołem Wigan i wygrali oni tamten mecz 3:0. Moim zdaniem ten mecz zakończy się zwycięstwem gospodarzy ponieważ jakoś nie chce mi się wierzyć że goście ten mecz wygrają dlatego też stawiam wynik 1:0 ;)
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dzisiaj bardzo ciekawy mecz w Premier League. Fulham bedzie grało prawie w pełnym składzie, bo wracają Kacaniklic i Hangeland i Riether. Ostatnio ich mecze nie stały na takim poziomie jak wczesniej i były to niezbyt urodziwe pojedyni. Fulham raczej przyzwyczaiło nas do tego, że ich mecze są raczej overowe i tak powinno byc dzisiaj. Newcastle gra słabo w tym sezonie, do tego są dość mocno osłabieni, bo nie ma Cabaya i Taylora z tych wiekszych osłabień. Wraca Ben Arfa i to może nam zapewnić dobry mecz, bo bez niego Newcastle mocno sie męczy. Jednak i tak moim faworytem jest Fulham, które u siebie jest mocne, aczkolwiek przgrali ostatnio 2 mecze, ale z Tottenhamem przy osłabieniach jakie mieli to żaden wstyd przegrać, zwłaszcza jak zobaczymy jak świetnie Koguty ostatnio sie prezentują. Wczęsniej z Sunderalndem czerwo dla Hangelanda ustawiło mecz.

Ja dzisiaj zaproponuje granie na bramki Berbatova. Strzelił narazie 5 w tym sezonie, zaliczył ten kilka asyst i jest zdecydowanie najważniejszą postacia w drużynie Fulham. Wykonuje ona stałe fragmenty z karnymi włącznie, a to zawsze szansa na gola. Newcastle jakiejś defensywy nie mają rewelacyjnej, a Fulham, które strzelało już 2 gole na Old Trafford, 3 na Emirates czy 3 u siebie z West Bromem pokazało, że moc z przodu jest.

Zaproponuje więc:

Berbatow strzeli //2.37 ⛔- jest to mój główny typ i lepiej chyba to zagrac niz czystą jedynke, bo śmierdzi ten mecz spora liczbą bramek, a jak tak to Berba napewno strzeli.

Berbatov strzeli 2 gole lub więcej // 8.50⛔
Berbaov strzeli 3 gole lub więcej // 34.00⛔

Te 2 ostatnie to tak bardziej dla fun, żeby się lepiej oglądało ;)

edit// Nie wiem jak te typy nie siadły. Jakby Berba był w swojej normalnej dyspozycji strzeleckiej to by tutaj 2 bramki conajmniej strzelił :/
 
N 23

nekar

Użytkownik
Fulham FC - Newcastle United
Jak mówimy o strzelcach bramki w tym meczu to zaproponuję Mladena Petrica.
Tworzy on z Berbatovem całkiem dobrze rozumiejący się zespół, groźny dla najlepszych. W ostatnich 10 meczach strzelił 4 bramki, może liczyć na podania Berbatova, który ostatnio kreuje wiele zagrań. Kurs zachęcający w bet365 - 2.62n.
Mladen wszedł w 85 min, zdążył zaliczyć poprzeczkę.
bet void.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Fulham team v Newcastle: Schwarzer, Riether, Hughes, Hangeland, Riise, Duff, Sidwell, Baird, Kacaniklic, Berbatov, Rodallega.
Newcastle team v Fulham: Krul; Simpson, Williamson, Coloccini, Santon; Anita, Tiote; Cisse, Ben Arfa, Gutierrez; Ba.

⚽ Fulham-Newcastle 1 2.10 William Hill ( ja grałem jeszcze po 2.05) ✅ 2:1
Szybko. Sroki się męczą niemiłosiernie. Z Wigan dopomogło szczęscie czyli szybko czerwona kartka złapana przez Wigan na początku meczu. Potem samo poszło, ale wcale tak kolorowo nie było. Sroki, po kontuzjach i w słabej formie. Fulham gra dobrą piłkę, może i ostatnio też nie szło zbytnio ale dziś dobry mecz na przełamanie i kurs też fajny. Ba i Ben Arfa w pierwszym składzie ale do końca ich wystepy były pod znakmiem zapytanie więc pewnie jakieś urazy były
Trochę za późno ogarnąłem :|
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Znakomite zawody można było obejrzeć na zakończenie 16 kolejki Premier League. zresztą nie tylko dzisiejszy mecz mógł się podobać. Na Craven od samego początku tempo meczu było bardzo szybkie. Widać było, że Fulham zaczęło &quot;z jajem&quot; i , że pierwszej połowie chcieli zakończyć mecz. Okazji ku temu było co nie miara, sam Berbatov to mógł klasycznego hat-tricka upolować. Jednak do połowy skończyło się po szczęśliwym golu Sidwella. Jeszcze przed przerwą mógł wyrównać Collocini ale piłkę po jego strzale głową z 13-14 metrów z okienka wybił bodajże Riether. Drugą połówkę z większym animuszem rozpoczęli goście co pięknym golem udokumentował Ben Arfa. Ten jednak jako że jest po kontuzji nie był gotowy na pełne 90 min i Pardew musiał go zmienić. Ale jeszcze znaim to nastąpiło gospodarze po centrze Duffa i główce Rodallegi objęli prowadzenie, którego nie oddali do końca. Dodam, że poprzeczek,spojeń czy słupków dla obu ekip było co nie miara. Mecz świetny.
Jutro mamy jeszcze jeden mecz w Premier League. Zaległy mecz z 2 kolejki. O ile pamiętam na północy w Anglii wtedy były obfite opady deszczu i mecz Sunderlandu musiał zostać odwołany. Trochę czasu trzeba było czekać, aż znajdzie się termin do rozegrania, no i padło na 11 grudnia.
William Hill proponuje takie kursy:

Ciężka sytuacja dla jednych i drugich. Obie ekipy w strefie spadkowej. Reading jak chce złapać kontakt z ostatnim bezpiecznym miejscem to musi ten mecz wygrać, Czarne Koty natomiast ostatnimi czasy są pod dużą presją i co jak co ale z takim beniaminkiem tez muszą zagrać o pełną pulę. Choćby dlatego, ze remis tu nikogo nie urządza sprawia, że fajny mecz się zapowiada. Kto wie, może nie będzie gorszy od tego dzisiejszego.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Sunderland - Reading
Sunderland powyżej 1.5 kartki
2.10
Bet365
Obie ekipy mają o co walczyć, Sunderland jak nie zacznie zbierać punktów u siebie to marnie ich widzę,zwłaszcza,że 17 kolejka dla nich nie będzie wymarzoną wycieczką bo jadą na Old Traffold ;) Jak ostro i bezkompromisowo gra Sunderland nie muszę mówić, w takim meczu moim zdaniem kartek nie zabraknie ... Sunderland zebrał w tym sezonie aż 24 kartki, chyba,że źle policzyłem :p Sam Gardner zebrał już 7. Sędziować będzie Pan Swarbrick, który dotychczas sędziował 12 spotkań ale tylko 5 z tego było w ramach Barclays Premier League, resztę sędziował na niższych szczeblach. W tych 12 spotkaniach pokazał aż 43 kartki. Patrząc tylko na EPL to w 5 meczach kartonikiem uraczył zawodników 17 kartkami, co daje mu ładną średnią 3.5 kartki na mecz.
Tutaj nie bawię się w typowanie 1,X, 2 a uderzam w karteczki, po bardzo zacnym kursie, który moim zdaniem jest bardziej adekwatny do ryzyka jak stawianie po takim samym kursie na zwycięstwo ekipy O&#39;Neila.
Dokładam także typ Sunderland pierwszy otrzyma kartkę 2.20 bet365.
Już miałem grać na Sunderland powyżej 1.5 kartki ale wcześniej jeszcze wszedłem zobaczyć jaki kurs jest na to zdarzenie i jestem miło zaskoczony. Osobiście stawkę jaką miałem na zdarzenie Sunderland powyżej 1.5 kartki rozbiłem na pół i tak pół na pierwszy typ i pół na drugi, co w moim przekonaniu nie da mi przegrać zainwestowanej kwoty. Tyle tytułem wstępu a teraz do rzeczy, przede wszystkim Reading gra dość czysto ale nie to a ostatnie potyczki Reading mnie skusiły aby tak zagrać.
Na ostatnie 5 spotkań tylko raz dostali jako pierwsi żółtą kartkę a było to za sprawą Robertsa w meczu z Evertonem, od tamtej pory w 4 kolejnych meczach dostali zaledwie 1 kartkę. Warte odnotowania jest to,że wszystkie te 4 mecze przegrali.
Jak jeszcze coś wymyślę to będę edytował dalej ale to raczej jutro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom