>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

16 Kolejka Premier League 8-9.12.2012 + Sunderland - Reading

Status
Zamknięty.
airborne 105

airborne

Użytkownik
A JA krótko o QPR.........
Będzie bardzo ciężko o utrzymanie...dziś była realna szansa na wygraną.....wielka szkoda..... Rendkapp Ma ciezki orzech do zgryzienia.....

co do derbów..... MANCHESTER BYŁ...JEST....I BĘDZIE CZERWONY..... ????
 
H 32

hardrigar

Użytkownik
Zazwyczaj odpuszczam sobie wylewanie pomeczowych żalów w przypadku porażki, ale to co dzisiaj zrobił Mike Jones w Meczu Arsenal - WBA woła o pomstę do nieba. Po takich meczach, gdzie arbiter wybacza totalnie wynik spotkania bukmacherzy powinni anulować zakłady (i tak tak, wiem, że oni na takich sytuacjach również zarabiają ;)). Ja dosłownie czuje się okradziony przez arbitra tego spotkania.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
West Ham – Liverpool

Liverpool faworytem? Dziwią mnie kursy na to spotkanie. Wg mnie nieznacznym faworytem jest West Ham i typuję jego zwycięstwo. Młoty radzą sobie bardzo dobrze, szczególnie u siebie, gdzie z bilansem 4-3-1 zajmują wysokie miejsce w tabeli domowej. Ostatni mecz to niespodziewana wygrana z Chelsea, ale równie dobrze mógł być remis – Młoty po prostu popisały się lepszą skutecznością. Wcześniej West Ham odniósł dwie porażki: z Tottenhamem i Man United (obie na wyjeździe). Jak widać Młoty mają teraz trudny terminarz, do tego dochodzi mecz z Liverpoolem. Przede wszystkim nie zagra Suarez – człowiek, który dla swojej drużyny strzelił 10 bramek z 19, które łącznie zdobyli The Reds. Poza tym w czwartek Liverpool rozgrywał mecz w LE, na wyjeździe z Udinese, wygrany 1:0, czym zapewnili sobie awans. Także morale powinny być dobre, gorzej chyba będzie z formą fizyczną – 3 dni odpoczynku po na pewno męczącej podróży do Włoch. Poza tym pobyt we Włoszech nieco się przedłużył i piłkarze Rodgersa, zamiast wylecieć do Anglii we czwartek po meczu, wylecieli dopiero w piątek po południu. Ostatnie mecze to wygrana z Southampton zaledwie 1:0, porażka z Tottenhamem 1:2, remis ze Swansea 0:0, wygrana z Wigan 3:0 i remis z Chelsea 1:1. Wyniki średnie, jak na klub z aspiracjami do miejsca w pucharach. Z Southampton Liverpool jak zwykle nie zachwycił skutecznością – dużo strzałów, słupki. Teraz jeszcze nie zagra Suarez, więc może być ciężko ze zdobywaniem bramek. Do tego Liverpool na wyjazdach gra bardzo przeciętnie – ich bilans to 1-4-2.

West Ham – Liverpool ⛔ 2:3
Typ: 1DNB
Kurs: 2,05
Stawka: 3/10
Buk: Bwin


Everton – Tottenham

Tutaj myślę, że dojdzie do przełamania ekipy Moyes&#39;a. Everton bardzo dużo remisuje – aż 8 remisów – najwięcej w lidze. Ostatnio seria 3 remisów. Everton to trochę dziwna drużyna. Potrafi przegrać z największymi ogórkami w lidze, a tydzień później ograć jednego z potentatów. Potrafi stwarzać sobie w każdym meczu multum sytuacji bramkowych, by wykorzystać zaledwie jedną i zremisować. The Toffess grają ładną dla oka piłkę, ale co z tego jak brakuje skuteczności. Liczę na przełamanie z Tottenhamem. Poprawiła się dyspozycja obrońców: Jagielki i Distin&#39;a. Ofesywa wygląda bardzo dobrze, mimo że znów zabraknie Mirallasa, Neville&#39;a i Anichebe. No ale jest Fellaini – ten kto widział jak gra, wie ile znaczy on dla drużyny. Na korzyść Evertonu działa także to, że mieli dłuższy czas na odpoczynek. Piłkarze AVB w czwartek rozgrywali mecz z Panathinaikosem w ramach LE, wygrany 3:1.
Tottenham nie potrafi ustabilizować formy. Odniósł już trzecie zwycięstwo z rzędu, a wcześniej trzy porażki. Warto wspomnieć o ostatnich zwycięstwach, nie wiem czy są one wynikiem bardzo dobrej formy Kogutów, czy po części szczęścia i słabej formy przeciwnika. Z Fulham 3:0, ale Fulham w kryzysie i gra do straty bramki była wyrównana. Z Liverpoolem 2:1, ale The Reds mogli spokojnie pokusić się o remis. Z West Ham 3:1 i tutaj zasłużona wygrana. Prawdziwym sprawdzianem będzie spotkanie z mocną ekipą Evertonu. Dużym osłabieniem Kogutów jest brak Bale&#39;a. Drużyna straci dużo, bo Bale w tym sezonie strzelił już 6 goli.

Everton – Tottenham ✅ 2:1
Typ: Everton
Kurs: 2,00
Stawka: 3/10
Buk: Bwin


Derby Manchesteru na razie odpuszczam. Jak coś wymyślę na ten mecz to jeszcze napiszę.
 
A 10

atpwta

Użytkownik
Everton - Tottenham
Typ: 1
Kurs: 2 (Bet365)

W niedzielę na Goodison Park stawią sobie czoło drużyny, które walczą o czołowe lokaty przed zimową przerwą. Everton jest siódmy w tabeli, a Tottenham czwarty, lecz zespoły te dzielą tylko 3 punkty, także w razie zwycięstwa Evertonu zrówna się on liczbą zdobytych oczek z Kogutami. The Toffees ostatnio nie zachwycają w lidze - w ostatnich 5 spotkaniach wygrali zaledwie raz (10 listopada), więc to najwyższy czas, by zdobyć kolejny komplet. Mogą wykorzystać lekkie zmęcznie graczy AVB, którzy ostatnie spotkanie zagrali 6 grudnia, więc zaledwie 3 dni temu - w związku z tym mogą odczuwać lekką zadyszkę. W ostatnich 5 starciach Tottenhamu ekipa ta zdobyła aż 13 punktów, więc będzie to dla Evertonu dodatkowy motywator, by zakończyć tę passę. W kadrze Villasa-Boasa brakuje jednak bardzo waznego ogniwa, którym jest Gareth Bale. Oprócz tego kontuzjowani są m.in. Assou-Ekotto, Parker i Dawson. Zespół z Liverpoolu zagra bez Anichebe, Neville, Mirallasa i Colemana, który przechodzą rekonwalescencję. Myślę, że Everton na własnym stadionie pokona Kogutów i przed styczniem zdąży dogonić czołówkę. Kurs na gospodarzy ciągle spada, niedawno było na Everton 2.25!
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Everton - Tottenham
Everton powyzej 1,5 gola @ 1,89 betsson✅
Tym razem gram po raz kolejny na Everton, który jest bardzo groźny zwłaszcza na swoim terenie. Ich najbliższym rywalem będzie Tottenham notujący bardzo dobre wyniki od momentu porażki z Arsenalem - trzy ligowe zwycięstwa z Liverpoolem, West Hamem i Fulham mogą z pewnością napawać optymizmem kibiców Spurs. Warto jednak przypomnieć, że z Evertonem zagrają bez swojego kluczowego zawodnika Bale&#39;a, który tak naprawdę w pojedynkę potrafi odmienić losy spotkania. Na dodatek grają na wyjeździe i to nie na byle jakim terenie. Tottenham nie rozgrywa najlepszych zawodów poza domem, świadczą o tym szczególnie wyniki, a grając bez Bale&#39;a jeszcze bardziej komplikuje im się sprawa. Everton zaś zalicza sporo remisów i związku z tym spadli dzisiejszego dnia na 7 lokatę. Wreszcie czas na wygraną gospodarzy, z Arsenalem zasłużyli na zwycięstwo, mieli masę sytuacji i tak naprawdę zdziwiłem się że nie udało im się zdobyć kompletu punktów. Do gry wraca bodajże Mirallas, który na pewno wniesie wiele do ofensywy The Toffees. Na ten moment ofensywa Evertonu wygląda naprawdę imponująco z Fellainim i Jelaviciem na czele, Tottenham nie radzi sobie z tego typu drużynami, dostali baty od Arsenalu na wyjeździe, może i czerwona kartka wszystko przekreśliła, ale nie chce mi się wierzyć, żeby gospodarze nie zdołali zdobyć chociaż jednej bramki przy obecnej ofensywnej sile rażenia.

Man City - Man United
United +1 @ 1,65 Expekt✅
Powyzej 24,5 fauli @ 1,65 Expekt⛔
Czas na zemstę ze strony United po ostatnich dwóch ligowych porażkach z odwiecznym rywalem. Szczerze mówiąc nie chce mi się wierzyć w porażkę United, którzy wygląda znacznie lepiej od City na ten moment. Dołączył do nich van Persie, który momentalnie wkomponował się w zespół i stał się jednym z najważniejszych graczy w drużynie Fergusona. Jestem pewien, że Fergie nie dopuści do kolejnej porażki z City, poza tym gospodarze nie są w najlepszej formie i dochodzi do tego niepewny występ Silvy, jednak znając życie postawią go na nogi by zagrał w tak prestiżowym meczu. Problemy nie kończą się wyłącznie na urazach, napastnicy City również nie sprawują się tak jak powinni. Atak United robi ogromne wrażenie, zwłaszcza dwójka środkowych van Persie - Rooney. Z tego co widziałem Anglik nie gra w pełni na pozycji snajpera, wraca do obrony, rozgrywa piłkę i przede wszystkim gra drużynowo. Van Persie to typowy egzekutor, który potrafi każdy błąd defensora zamienić na bramkę i obrońcy City będą musieli się wiele napracować, żeby go zatrzymać. Zawodnicy obu drużyn nie będą się oszczędzać, w końcu to derby, najważniejszy mecz w sezonie dla dwóch Manchesterów. Wszyscy są zdeterminowani i zaangażowani, co często kończy się wieloma faulami i kartkami. Dlatego też miejmy nadzieję, że będzie świadkami świetnego widowiska, które pozostanie w pamięci kibicom na wiele, wiele czasu.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Kolejny mój typ na derby:
Kompany kartka Tak
3.20
Tobet
Derby, derby, derby... obrońcy City będą mieli sporo roboty. Z ciekawości sprawdzałem ostatnie potyczki City-United w Premier League i zauważyłem,że w ostatnich 3 meczach jakie były rozgrywane, Vincent otrzymywał kartkę. Zaznaczam,że było tak w meczach ligowych, nie mylić z potyczkami pucharowymi.
Kompany w tym sezonie otrzymał kartkę, zaledwie jedną w meczu z Fulham, więc może zagrać ostrzej bo nie grozi mu ich nadmiar a co z tym idzie pauza.
Sędziuje Atkinson, sędzia nieobliczalny, chciałbym aby tylko wynik nie został wypaczony w żadną ze stron. Moim zdaniem, można próbować na karteczkę dla tego zawodnika a ze strony United polecam kurs na kartkę dla Rio, który najlepsze lata ma za sobą i niestety może mieć problem z szybkimi zawodnikami Obywateli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Dobra pompujemy balonik z derbami coraz mocniej.Zacznijmy od poruszenia kwestii LM.Tak macie racje City z takim składem nie miało prawa nie wyjść dwa razy z rzędu z grupy,ale ja mimo wszystko będę starał się spojrzeć na to bardziej łagodnie.Wystarczy popatrzeć na to jak trudne było to mimo wszystko zadanie.Pierwsza edycja przeciwnicy:Napoli,Bayern,Villarreal.Może hiszpańska ekipa to był typowy outsider lecz dwie pierwsze ekipy były bardzo wymagające.W tym przypadku zaważył moim zdaniem brak doświadczenia i frajersko taktycznie rozegrane mecze z drużyną z Neapolu.W drugiej edycji:Real,Borussia,Ajax.Znów grupa śmierci,lecz tym razem brakiem doświadczenia nie można się już tak zasłaniać.Wszystkie drużyny były po prostu lepsze i silniejsze.Ja do piłkarzy City nie miałbym pretensji.Według mnie wszystkiemu winny w tych rozgrywkach jest włoski trener.Brak pomysłu na grę,słabo przez niego dobierana taktyka,brak motywacji itd.Mi nasuwa się jednak pytanie jakie w tym czasie boje i z kim toczył gigant w rozgrywkach europejskich UTD? Krótkie przypomnienie.Utd w tym czasie dwa razy z rzędu trafiało na &quot;grupę śmiechu&quot; w której w tamtym roku nie dało rady ekipie Basel...Teraz udało im się wyjść i nie możemy im odebrać między innymi pokonanie takich &quot;europejskich mocarstw klubowych&quot; jak Braga czy Cluj.Kapitalne młode i silne rezerwy z kilkoma ogranymi piłkarzami nie poradziły sobie już z Galatą czy u siebie z rumuńskim potentatem...Nie zapominajmy też o solidnym laniu od Bilbao sezon wcześniej w LE.Podkreślę to Utd jest póki co zespołem lepszym od City lecz tylko w rozgrywkach europejskich.Liga to już inna bajka.Ostatnie dwa bezpośrednie starcia pokazały kto jest obecnie krok do przodu,a kto krok w tył.MC nie jest już tylko głośnym sąsiadem,MC jest mistrzem i MU ciężko będzie to zmienić.Ten sezon jest niby u City słabszy. Czy ja wiem czy słabszy 15 meczy - 0 porażek.MU zdarzyły się już wpadki lecz teraz oni przewodzą w tabeli.To jest ich pierwszy plus w tej chwili.Drugim plusem gości tego meczu jest bardzo dobra gra w ofensywie.Widać że Van Persie nie zapomniał jak się strzela i ma już 10 brameczek.Wiadomo jednak,że jeżeli są plusy to muszą być też i minusy. Minusem na pewno jest słaba postawa defensywy,która traci zbyt dużo bramek.Plusem City jest na pewno ich stadion,&quot;Twierdza Etihad&quot; na której są niepokonani w rozgrywkach ligowych od 37 spotkań!Drugim plusem jest bardzo dobra gra w defensywie.Kompany jest niczym mur w ostatnich meczach,Nastasić wydaje się,że ma odcięty układ nerwowy i imponuje pewnością siebie na boisku.Minusy w przypadku The Citizens są dwa.Pierwszym jest presja,której muszą sprostać patrząc na sytuację w tabeli,a drugim jest wyraźny zanik formy formacji ofensywnej.Mało stwarzanych sytuacji podbramkowych widać aż za bardzo.Widać,że minusy i plusy obu ekip się równoważą i zapowiada się na prawdę ekscytujące widowisko.Ja bardziej skłaniał bym się ku remisowi,a co do moich głównych typów na to spotkanie to przedstawiają się one następująco: Krótkie przypomnienie.Utd w tym czasie dwa razy z rzędu trafiało na &quot;grupę śmiechu&quot; w której w tamtym roku nie dało rady ekipie Basel...T eraz udało im się wyjść i nie możemy im odebrać między innymi pokonanie takich &quot;europejskich mocarstw klubowych&quot; jak Braga czy Cluj.Kapitalne młode i silne rezerwy z kilkoma ogranymi piłkarzami nie poradziły sobie już z Galatą czy u siebie z rumuńskim potentatem...Nie zapominajmy też o solidnym laniu od Bilbao sezon wcześniej w LE.Podkreślę to Utd jest póki co zespołem lepszym od City lecz tylko w rozgrywkach europejskich.Liga to już inna bajka. Ostatni ie dwa bezpośrednie starcia pokazały kto jest obecnie krok do przodu,a kto krok w tył. MC nie jest już tylko głośnym sąsiadem, MC jest mistrzem i MU ciężko będzie to zmienić.Ten sezon jest niby u City słabszy.Czy ja wiem czy słabszy? 15 meczy 0 porażek. MU zdarzyły się już wpadki lecz teraz oni przewodzą w tabeli.To jest ich pierwszy plus w tej chwili.Drugim plusem gości tego meczu jest bardzo dobra gra w ofensywie.Widać że Van Persie nie zapomniał jak się strzela i ma już 10 brameczek.Wiadomo jednak,że jeżeli są plusy to muszą być też i minusy. Minusem na pewno jest słaba postawa defensywy,która traci zbyt dużo bramek. Plusem City jest na pewno ich stadion,&quot;Twierdza Etihad&quot; na której są niepokonani w rozgrywkach ligowych od 37 spotkań!Drugim plusem jest bardzo dobra gra w defensywie.Kompany jest niczym mur w ostatnich meczach, Nastasić wydaje się,że ma odcięty układ nerwowy i imponuje pewnością siebie na boisku.Minusy w przypadku The Citizens są dwa. Pierwszym jest presja,której muszą sprostać patrząc na sytuację w tabeli,a drugim jest wyraźny zanik formy formacji ofensywnej.Mało stwarzanych sytuacji podbramkowych widać aż za bardzo.Widać,że minusy i plusy obu ekip się równoważą i zapowiada się na prawdę ekscytujące widowisko. Ja bardziej skłaniał bym się ku remisowi,a co do moich głównych typów na to spotkanie to przedstawiają się one następująco:
@1,60 BTS✅
@1,70 Over 2,5✅

Bukmacher:WilliamHill
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
MC nie jest już tylko głośnym sąsiadem,MC jest mistrzem i MU ciężko będzie to zmienić.
- City mnie nie martwi, to był tylko jednorazowy wyskok. Mamy narzędzia, plan i determinację, by powrócić na szczyt. Jednak trochę czasu musi minąć zanim ból zniknie. - mówił sir Bobby Charlton kilkanaście godzin po dramatycznym zakończeniu sezonu 2011/12.
I jak tu się nie zgodzić ze słowami Charltona, widać,że w City coś się psuje. Roberto narzeka na napastników i sam się gubi bo co chwilę inne ustawienie z przodu. W szatni moim zdaniem kwas, dołóżmy do tego niesmak związany z LM, oki Borussia i Real poza zasięgiem ale z Ajaxem powinni zgarnąć 6 punktów. Gdyby nie awansowali to nikt nie robiłby afery ale moim zdaniem coś się zacięło. A zatnie się jeszcze mocniej na początku roku kiedy to Yaya Toure wyjedzie na PNA.
Co do samego meczu, przeczuwam szachy bo twierdzę,że żadna z ekip nie chce przegrać tego meczu. Dla MU remis komfortowy bo zauważmy,że City będzie miało ciężką drugą część sezonu... wyjazd na Emirates, na Goodison Park, na Old Traffold.
Daily Mail donosi,że wczoraj trenował Cleverley i Valencia ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Co do samego meczu, przeczuwam szachy bo twierdzę,że żadna z ekip nie chce przegrać tego meczu.
Mi się widzi to trochę inaczej i przytoczę tu słowa komentatora z Cyfry+ Marcina Rosłonia:
Sir Alex zagrał zbyt defensywnie, Czerwone Diabły nie poszły na wymianę ciosów, liczyły na remis. Tym razem stawiam, że Fergie zagra o pełną pulę bez kalkulacji. Do stracenia są tylko 3 punkty i pozycja lidera, do (od)zyskania przewaga mentalna nad The Citizens i znów rządy w mieście.
szczególne wpada w oko druga część wypowiedzi. Dziś stawiam, że to Mancini zagra defensywnie. Dużo się pisze już o nowym managerze w City, dzisiejsza porażka być może tylko dokończy sprawę zwolnienia Manciniego którego uważam za słabego do Premier League.
Ja nad tym meczem nie zamierzam się produkować nie wiadomo ile, bo nie wiem jakbym się starał to i tak obiektywny nie będę. Większość (nie wszyscy) typujących w tym meczu i tak będą kierowali się sympatiami/antypatiami. Mecz zapowiada się znakomicie i fajnie by było jakby sprostał zadaniu ;)
 
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Manchester City – Manchester Utd
Połowa lub koniec spotkania
Typ: Remis @ 1.70 bwin ⛔ 2-3 :kwasny4565: tak blisko remisu i idiotyczny faul Teveza, a później to już zadziałał geniusz RvP.. Szkoda :sad:
Suma goli
Typ: Poniżej 3 @ 1.73 Pinnacle ⛔
Zdecydowanie najważniejszy jak do tej pory mecz tego sezonu. W derbach jednego z najbardziej piłkarskich z miast spotykają się najwięksi pretendenci do tytułu, a jednocześnie dwie najlepsze drużyny w tabeli. Manchester United ma przewagę 3 punktów, ale jako goście są underdogami, zwłaszcza, że w poprzednim sezonie wyraźnie przegrali z City oba mecze. Tego meczu nie można przegapić, bo może zdecydować do której części Manchesteru powędruje tytuł na koniec sezonu.
City ma problemy z kontuzjami kilku ważnych graczy. Raczej nie pojawi się na murawie Silva (ścięgno Achillesa), podobnie jak Milner, Kolorov i Richards. Do składu powinien za to wrócić Clichy, również Rodwell i Yaya Toure powinni zacząć od początku. Bez Silvy w składzie Obywatelom będzie brakować iskry bożej w linii pomocy i kreowanie szans golowych będzie pozostawione osobistym zdolnościom Toure, Aguero i Teveza. United też mają swoje problemy z kontuzjami, które wykluczyły Cleverleya, Andersona, Naniego i Vidicia. Valencia powinien być gotowy do gry, z kolei Kagawa ma minimalne szanse na występ w dzisiejszym szlagierze. Głównym obszarem słabości United wydaje się być środek pomocy, gdzie możemy się spodziewać Giggsa z Carrickiem. Naprzeciw siebie będą mieć Barry’ego i Toure, którzy zdecydowanie górują nad parą pomocników Czerwonych Diabłów. Jeśli United dadzą się zdominować w środku pola, to będzie im bardzo trudno odzyskać posiadanie piłki i uruchomić ich największą broń, czyli graczy ofensywnych. Bez podań nawet najlepsi napastnicy niewiele zdziałają. United mogliby nieco zminimalizować to zagrożenie przez dodanie jeszcze jednego gracza do środka pomocy, ale wobec kontuzji Cleverleya nie bardzo widać odpowiedniego kandydata, by był w stanie zrobić różnicę na tej pozycji.
Jak można się było spodziewać według buków to Manchester City jest faworytem tego meczu. Gospodarze są niepokonani na Etihad w tym sezonie (6-2-0). Z kolei United na wyjazdach doznało 2 z 3 swoich porażek w tym sezonie, ale wygrało pozostałe 6 meczy (6-0-2). W ostatnich 5 meczach Manchester City widzieliśmy średnio 2.4 gola, podczas gdy średnia goli w meczach United to 3.6. Nic zatem dziwnego, że wobec takich statystyk buki faworyzują wynik overowy w tym meczu. Pomimo tego uważam, że ten mecz może być dużo bardziej zacięty i wyrównany niż się może wydawać. Nie wierzę, żeby w takim meczu najlepsze zespoły Premier League poszły na wymianę ciosów. Obie ekipy doskonale zdają sobie sprawę z wagi tego meczu i z pewnością będą chciały wpierw upewnić się, że nie stracą gola, a dopiero później postarać o jego zdobycie. Dlatego uważam, że under 3 jest bardzo rozsądnym rozwiązaniem. Nie wydaje mi się, żebyśmy zobaczyli dzisiaj prawdziwy klasyk, który będzie wspominać latami. Wobec sporych osłabień w obu zespołach nie zdziwię się wcale, jeśli obaj szkoleniowcy zadowolą się status quo i będziemy świadkami nudnego remisu, który obie strony uznają za sprawiedliwy.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;w:UseFELayout/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w ???? oNotOptimizeForBrowser/&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ja nad tym meczem nie zamierzam się produkować nie wiadomo ile, bo nie wiem jakbym się starał to i tak obiektywny nie będę. Większość (nie wszyscy) typujących w tym meczu i tak będą kierowali się sympatiami/antypatiami. Mecz zapowiada się znakomicie i fajnie by było jakby sprostał zadaniu
Może i tak ale nie oszukujmy się,że City rządzi w Manchesterze, mogą kupić Messiego, Ronaldo ale historii nie kupią a to ona pokazuje wielkość klubu, prawda taka,że United może a City musi... wszystko zależy od Obywateli, ja poluje na remis. Teraz już pograłem za 40zł na X po 3.50 od bet365 i robię dokładkę na live zaraz jak mecz się zacznie. Jak będzie inny wynik to będzie zwrot ;) a więc stracę 40zł , padnie remis, którym mi śmierdzi będzie fajny zysk i chociaż minimalnie zmniejsze stratę jaka ciągnie się za mną od początku roku kiedy to poszedłem za mocno w progresje na remis United na wyjeździe.
Patrząc obiektywnie (w miarę) to remis jest bardzo prawdopodobny:
- United gra minimalistycznie, jak stracimy zaś bramkę jako pierwsi to szczytem będzie remis
- City u siebie nie przegrało - 2 remisy z AFC i Evertonem
- MU nie ma ani jednego remisu w lidze, ba w tym sezonie nie dzielili się punktami.
- Kontuzje w MU - Tom i Ando, niby kto ma kreować grę? Giggs?
- City w lidze u siebie ostatni raz przegrali - 10 grudnia 2010! czyli aż 37 spotkań temu! A polegli z Evertonem.
-
United na wyjazdach w Premier League nie rozpieszczają - w tym sezonie przegrali już dwa razy. W tamtym sezonie mistrza oddaliśmy też na wyjazdach przegrywając z Wigan czy właśnie z City, ostatni remis MU to mecz z lutego, który odbija mi się do dziś remis 3-3 z Chelsea (miało iść 400zł na X a odpuściłem progresję i dlatego jestem w plecy 1300zł)
Bogatszy w doświadczenie nie zamierzam porywać się z motyką na słońce, chciałbym aby United wygrało ale nie jest to takie oczywiste i wolę próbować celować w remis.
 
funnyman 735

funnyman

Użytkownik
Hit w Premier League. Lider podejmuję mistrza kraju bla bla bla. Ciężko jest tutaj jednoznacznie wskazać faworyta. Absencje w szeregach United wydają się większe ,zwłaszcza w drugiej linii ,ale pozostaje cały czas wielka siła ofensywna. Jednak ja tutaj widzę nieznacznego faworyta w ekipie gospodarzy , ale nie dotykam tego meczu 1x2. Zagram na rzuty rożne w pierwszej połowie. Patrzę w kilka ostatnich meczów pomiędzy City a UTD. W ostatnim starciu do przerwy mieliśmy 9 kornerów. Sięgając jeszcze głębiej , 4 razy mieliśmy over 5 kornerów i tylko raz była ta liczba nie przekroczona. Myślę ,że po takim kursie typ warty ryzyka. Tutaj mamy wiadomo fifty fifty ,jednak spodziewam się ataku City na początku i 2/3 rogów już w pierwszych 10 minutach ,bo jest to potwierdzone w przeszłości.
Over 5 rożnych w 1. połowie 2.00 Bet365
4/10
Dużo było napisane o tym meczu i popieram typ moich przedmówców. West Ham zaimponował mi w meczu z Chelsea i dzisiaj powinni z Lvc ugrać przynajmniej remis.
West Ham dnb
5/10
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
@Edyp - właśnie o tym mówie - Wielka Firma nie przegrywa z Rumunami nawet jak gra &quot;rezerwami&quot; na własnym obiekcie - szanujmy się trochę. Czy ja wjeżdzam na SAF - nie? Każdy kto nie za MU zawsze musi atakować Twoj klub - weźcie wrzućcie na luz. Mam szacunek do Fergusona i do tego co osiągnął dla angielskiej piłki ale nie o tym była analiza...
Umiejętność przechylania szali to mają Clattenburg i Webb...
@ bo86bo - niekoniecznie, City też miało słabe mecze np. z Sunderlandem, tutaj nie upatrywałbym jakieś dużej mocy sprawczej - końcówka sezonu zadecydowała, mimo bardzo trudnego terminarza odrobienie 8 punktów i wygrana w Derbach - to zadecydowało o mistrzostwie
Remis też jest bardzo realny, jedyne co wykluczałbym to porażkę na własnym obiekcie.
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, liga angielska, godz 14.30
Manchester City - Manchester United
TYP: 1 DNB
KURS: 1.55
BUK: Expekt
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 14.30 rozpocznie się hitowe spotkanie 16 kolejki Pierwszej ligi angielskiej a zmierzą się ze sobą zespoły które zajmują odpowiednio drugie i pierwsze miejsce. A więc chodzi o spotkanie pomiędzy Manchesterem City a Manchesterem United. Faworyta tego meczu bardzo ciężko jest wyznaczyć lecz uważam że bliżej zwycięstwa mogą być gospodarze bo jednak atut własnego boiska może im pomóc. Lecz z drugiej strony Manchester City jakoś nie potrafi z tego atutu korzystać i np. remisuje na własnym stadionie wygrane mecze. Gospodarze tego meczu w lidze angielskiej znajduja się na drugiej pozycji z dorobkiem 33 oczek i mają stratę do lidera trzy oczka. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie osiem meczy w których to sześć spotkań wygrali i dwa mecze zremisowali. Strzelili oni w tych meczach 19 goli i stracili sześć goli. Na wyjeździe natomiast rozegrali siedem meczy w których to wygrali trzy mecze i cztery mecze zremisowali. Strzelili oni w tych meczach 9 goli a stracili pięć meczy. A więc jak widać na własnym stadionie umieją grać i wygrywać lecz potrafią zremisować wygrany mecz. W lidze mistrzów Manchester City nie awansował do kolejnej fazy na rzecz Dortmundu i Realu Madryt. Zagrali w tych rozgrywkach fatalnie i teraz mogą się jedynie skupić na lidze angielskiej. Ale jak wiadomo szejkowie nie po to wkładali tyle pieniędzy aby odpaść z fazy grupowej już na tym etapie. Ale jeśli wygrają ligę to jednak odkupią złość szejków i powinno wszystko grać. Ale jeśli chcą wygrać tą ligę to ten ważny mecz muszą wygrać. W ostatniej kolejce na własnym stadionie zremisowali oni z Evertonem 1:1. Natomiast goście tego meczu w lidze znajdują się na pierwszej pozycji z dorobkiem 36 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie siedem meczy w których to sześć meczy wygrali i jeden mecz zremisowali. Strzelili oni w tych meczach 19 goli i stracili 9 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni osiem meczy w których to sześć meczy wygrali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 18 goli i stracili 12 bramek. A więc jak widać w tym sezonie spisują się nieźle ale jeszcze meczu nie zremisowali. W ostatniej kolejce spotkali oni się z zespołem Reading i wygrali tamten mecz 4:3 lecz dwukrotnie w tym meczu przegrywali i łatwo im nie było i musieli się z jednym z najgorszych zespołów ligi namęczyć. W lidze mistrzów awansowali do kolejnej fazy z pierwszego miejsca chociaż dwa ostatnie mecze w lidze mistrzów przegrali ale już byli pewni awansu do kolejnej fazy i grali w rezerwowych składach. U gospodarzy w tym meczu na pewno nie wystąpią Milner, Richards i Kolarov z powodu kontuzji natomiast u gości zabraknie z powodu kontuzji Vidica, Valenci, Naniego, Kagawy i Cleverleygo. A więc jak widać w tym meczu paru ważnych graczy nie zagra i to w obu zespołach. Ja jednak uważam że w tym meczu padnie mnie niż 3.5 goli oraz padnie minimalne zwycięstwo gospodarzy i dlatego też stawiam na wynik 1:0 lub padnie remis 1:1

Przewidywane składy:
Manchester City: Hart - Zabaleta, Kompany, Natstasic, Clichy - Y. Touré, Barry - Silva, Tevez, Nasri - Agüero.
Manchester United: De Gea - Rafael, Smalling, Ferdinand, Evra - Carrick, Fletcher - Welbeck, Rooney, Young - Van Persie.
sędzia: Martin Atkinson
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
WHU - LIVERPOOL
Dziwi mnie fakt, dlaczego bukmacherzy wystawili takie duże kursy na gospodarzy. Biorąc pod uwagę fakt, że spisują się lepiej od Liverpoolu, a dodatkowo świetna gra na swoim terenie to tylko kilka z wielu czynników, które nakierowały mnie na ten typ.
PRzede wszystkim tylko Arsenal i to na początku sezonu zdołał wygrać na terenie Młotów. Kolejna rzecz, która jest bardzo ważna w tym pojedynku to fakt iż za kartki zawieszony jest SUAREZ czyli główna postać The Reds.
Wyniki osiągane przez Liverpool w 75% mogą zawdzięczać właśnie Urugwajczykowi. West Ham w ostatnim czasie świetnie poradził sobie z Chelsea. Byłem pod ogromnym wrażeniem ich gry w II połowie spotkania.
Liverpool nie gra nic nadzwyczajnego. Wymęczone zwycięstwo u siebie z Southamptonem nie robi na mnie żadnego wrażenia. Dodatkowo ciężka podróż do Włoch gdzie rozgrywali ostatni grupowy mecz Pucharu UEFA.
Czynniki na korzyść WHU:
✅ Dobra gra gospodarzy na własnym boisku
✅ Świetna atmosfera i doping niesamowitych kibiców
✅ Brak Luisa Suareza w ekipie gości
✅ Fatalna gra Liverpoolu na wyjazdach

TYP: 1 (DNB) @2.15 STS
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
@ bo86bo - niekoniecznie, City też miało słabe mecze np. z Sunderlandem, tutaj nie upatrywałbym jakieś dużej mocy sprawczej - końcówka sezonu zadecydowała, mimo bardzo trudnego terminarza odrobienie 8 punktów i wygrana w Derbach - to zadecydowało o mistrzostwie
Zdecydowały dwie rzeczy - po pierwsze i przede wszystkim frajerstwo United w meczu z Evertonem na OT i mecz z Wigan na wyjeździe. A jakby tego było mało niestety zadecydowały czynniki nie zależne do MU czyli walka o utrzymanie między Rovers a QPR... kiedy QPR dowiedziało się,że nie muszą urwać punktów City bo Rovers przegrali w swoim meczu to wyraźnie mniej w dupie walkę. Sytuacja kiedy stracili na 2-2 i zachowanie graczy QPR którzy zamiast wycofać i rozegrać z tyłu a potem but na afere i bronienie wyniku 2-2 to zaczęli od środka i od razu piłka oddana City a wtedy duch walki wziął górę i gol na 3-2! City zasłużyło w tamtym sezonie bo grali najlepiej z czołówką i skorzystali z prezentu United, które zbyt szybko otworzyło szampany :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
airborne 105

airborne

Użytkownik
MAN CITY - MAN UTD

Szlagier Weekendu. Bez wątpienia coś na co czekało wielu kibiców.
Dwa walczące o tytuł zespoły, które w dniu dzisiejszym stoczą ciężki bój o punkty. Faworytem oczywiście jest drużyna gospodarzy, która jeszcze nie przegrała na swoim terenie żadnego spotkania.
NIe ukrywam, że Ferguson ma dzisiaj spory problem jeśli chodzi o obrone.
Nie dość, że w ostatnim czasie zespół Czerwonych Diabłów tracił dużo bramek to dodatkowo dzisiaj ujrzymy w środku obrony najprawdopodobniej Ferdinanda, który najlepsze lata gry ma już za sobą. Jego forma w dzisiejszym meczu stoi pod dużym znakiem zapytania. Biorąc pod uwagę jego fatalne błędy w ostatnich występach tego gracza trudno powiedzieć jak zmotywany dzisiaj do meczu wyjdzie RIO.
Co do Manchesteru City mogę stwierdzić tylko tyle, że zespół ten będzie dziś nastawiony na gre ofensywną więc spodziewam się tutaj szybkich kontr ze strony UNITED. Dla mnie wynik jest sprawą otwarty i na pewno nie decydowałbym się tutaj na ryzyko wytypowania zwycięzcy tego spotkania.
Remis na pewno zadowoli Fergusona, a dla Manciniego wynik inny jak zwycięstwo będzie sporym zawodem.
Podsumowanie:
✅ Słaba gra w obronie UNITED
✅ Świetna gra w ataku CITY jak i w UNITED
✅ CITY w każdym meczu na swoim terenie strzelało min. 1 bramkę
✅ UNITED było w stanie strzelać bramki w 4/5 meczy wyjazdowych
✅ Aż w 8 spotkaniach ekipy DIABŁÓW padał Over


TYP: BTS (Obie strzelą bramkę) @1.55 STS
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
[ SKŁADY ] Manchester United vs Manchester City
[Manchester United:] De Gea - Rafael, Evans, Ferdinand, Evra - Valencia, Cleverley, Carrick, Young - Rooney, Van Persie.
Rezerwowi: Johnstone, Jones, Giggs, Smalling, Hernandez, Welbeck, Scholes.
[Manchester City:] Hart - Zabaleta, Kompany (C), Nastasic, Clichy - Yaya Toure, Barry - Nasri, Silva, Aguero - Balotelli
Rezerwowi:
Pantillmon, Lescott, K. Toure, Maicon, Garcia, Tevez, Dzeko.
z mufc.pl
MU w bardzo fajnym ustawieniu aż chyba skuszę się pograć na ich zwycięstwo.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Derby i po derbach :]
Nie ukrywam, że cieszę się z takiego obrotu spraw, nie ukrywam, że brałem pod uwagę 3 pkt ale nie powiem, że spodziewałem się aż takiej dramaturgii. Ale przecież United w tym sezonie funduje takie emocje co mecz, aczkolwiek nie liczyłem na coś podobnego dziś.
Mecz można podzielić na II połówki , I dla United, 10 min przewaga z której nic nie wynikało dla City. Jedna akcja, druga akcja 0:2 i komfortowa sytuacja Diabłów. Mając w pamięci choćby mecz z Chelsea to wiedziałem, że tu do końca będzie zacięta gra. MU w I połowie przejęło inicjatywę i tak nieśmiało trochę atakowali bramkę City. Na II połówkę Obywatele wyszli naładowani i od początku ruszyli do ofensywy. Zostali skarceni bo bramka Younga zdobyta prawidłowa, ale sędzie nie wiadomo skąd dopatrzył się spalonego, gdzie nawet powtórek nie trzeba było. Mam nadzieję, że to trochę przytemperuje opinię, że sędziowie decyzje podejmują tylko na korzyść United. Później byłą jeszcze kontrowersja z rajdem Toure ale sędzia użył gwizdka już po tym jak minął Rooneya, Toure minął jeszcze bodajże Rafaela ale sędzia już był w trakcie gwizdania więc tu jakoś nie pokrzywdził MC. Tymbardziej, że do bramki było jeszcze daleko. Wracając jeszcze do tego niby spalonego Younga. Efektem tego poszła kontra i City złapało kontakt. Później będąc na fali pod koniec meczu udało im się doprowadzić do remisu. Piękny gol RVP w ostatnich minutach dał 3 pkt United i przerwał znakomitą passę City bez porażki u siebie. Zachowania kibiców nie ma chyba co komentować bo rozpieszczeni tamtym sezonem chyba nie potrafią przegrywać.
Mecz dramaturgią kapitalny ( zależy dla kogo w sumie). Ciekawi mnie jedynie jak taki mecz wpłynie na dalszą postawę City w tym sezonie.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Zachowania kibiców nie ma chyba co komentować bo rozpieszczeni tamtym sezonem chyba nie potrafią przegrywać.
Oczywiście nie pochwalam zachowania kibiców City ale moim zdaniem Ferdinand jest też sam sobie winny,bo sam sprowokował swoimi gestami do publiczności taki obrót spraw.Co do meczu,świetny.Szkoda tylko,że z takim zakończeniem.MC przegrało bitwę,ale wojna wciąż trwa ???? Byle tylko nie ukazała się jutro informacja,że Mancini zwolniony lecz to na szczęście mało prawdopodobne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom