>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

16 Kolejka Premier League 8-9.12.2012 + Sunderland - Reading

Status
Zamknięty.
psotnick 953,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Sunderland – Reading
Połowa lub koniec spotkania
Typ: Sunderland @ 1.62 bwin ✅ 3-0 :spokodfhgfh: trochę wyczekali z tym 3 golem, ale nie ma na co narzekać ????
(Azjatycka suma goli)
Typ: Powyżej 2.5 @ 2.025 bet365 ✅
Kolejny mecz o 6 punktów na dnie tabeli między zespołami pod ogromną presją. Ewentualna przegrana Reading pozostawi ich 6 punktów poniżej bezpiecznego miejsca, a z takiej pozycji może być im ciężko przetrwać na tym poziomie rozgrywek do przyszłego sezonu. Sunderland już w tej chwili jest dużo niżej w tabeli niż powinien i w takim meczu nie ratuje ich nic innego niż wygrana, oczywiście jeśli chcą wykaraskać się w końcu ze strefy spadkowej i wyciągnąć do przynależnego im miejsca w środku tabeli. Jeśli chodzi o absencje to Sunderland wystąpi bez Cattermole&#39;a i Browna, którzy już od dłuższego czasu pozostają na liście kontuzjowanych. Podobna sytuacja jest w Reading, gdzie brakować będzie Guntera, Kebe, McCarthy&#39;ego i Karacana. Obie ekipy już zdążyły się przyzwyczaić do nieobecności tych graczy, chociaż ubytki gości wydają się większe. Spodziewam się, że manager Sunderlandu, Martin O’Neill, wyraźnie zakomunikował swoim piłkarzom, że potknięcie w takim meczu i z takim rywalem nie będzie tolerowane i jedyną opcją jest pełna pula. Powrót do składu ich najlepszego strzelca Stevena Fletchera powinien dać im duży impuls, jako że był jedynym graczem, który stanowił prawdziwe zagrożenie pod bramką rywali (6 goli i 2 asysty). Sunderland jako gospodarze są faworytem, ale ostatnio bardzo się męczyli na własnym obiekcie nie wygrywając żadnego z ostatnich 5 meczu. Wydaje się, że dzisiaj nie może być lepszego rywala na przełamanie tej złej passy, tym bardziej, że Reading na wyjazdach radzi sobie jeszcze gorzej (0-1-4). Pomimo słabych domowych wyników Sunderlandu postawię na ich przełamanie w dzisiejszym meczu, lepszego rywala do tego nie mogli sobie wymarzyć. Oba zespoły dostarczały raczej overowych wyników (średnio 3.4 na mecz), pomimo tego buki spodziewają się niskiego wyniku. Ale nie ma w tym nic dziwnego, jeśli spojrzy się na fakt, że Sunderland strzelił tylko 4 gole w 5 ostatnich meczach u siebie, zaś Reading ledwie 3 w 5 meczach wyjazdowych. Obie ekipy mają bardzo chwiejne defensywy, za to bardzo ciężko idzie im strzelanie goli. Wobec powrotu najlepszego strzelca gospodarzy może się to zmienić nieco na korzyść, dlatego właśnie w Sunderlandzie upatruję lekkiego faworyta do zwycięstwa przy overowym wyniku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mareq_7 354

mareq_7

Użytkownik
Tutaj nie bawię się w typowanie 1,X, 2 a uderzam w karteczki, po bardzo zacnym kursie, który moim zdaniem jest bardziej adekwatny do ryzyka jak stawianie po takim samym kursie na zwycięstwo ekipy O&#39;Neila.
Jak coś to jest jeszcze bardzo fajny zakład na bet365 - kto otrzyma więcej żółtych kartek - Sunderland po kursie 3,1. Niestety brak zwrotu jeśli będzie remis - zdarzenie trzy drogowe, ale idąc twoją drogą dedukcji myślę że tez można pograć za drobne.
 
bo86bo 8,5K

bo86bo

Użytkownik
Jak coś to jest jeszcze bardzo fajny zakład na Bet365 - kto otrzyma więcej żółtych kartek - Sunderland po kursie 3,1. Niestety brak zwrotu jeśli będzie remis - zdarzenie trzy drogowe, ale idąc twoją drogą dedukcji myślę że tez można pograć za drobne.
Fajna opcja i warta gry ja dodatkowo wymyśliłem...
Sunderland - Reading
Sunderland -1 kartka
5.50
Bet365

Mecz pod tym względem opisałem, już wcześniej w dziale Premier League, na potrzebę typu dnia dziś wynalazłem taki o to ciekawy zakład. Sunderland gra bardzo ostro, łapią bardzo dużo kartek... Reading w ostatnim czasie w ostatnich 4 meczach zaledwie 1 kartka. Moim zdaniem można próbować za drobne, nie ukrywam,że sam idę dziś ostro w kierunku kartek w tym meczu. Wiadomo w jakiej sytuacji są Czarne Koty, muszą wygrać ale może im to nie być ułatwione, znając agresywną i często brutalną grę zawodników Sunderlandu skłaniam się ku temu,że będą znacznie brylować w tym aspekcie.
Sędzią jest Swarbrick, który w 5 meczach jakie sędziował w najwyższej randze rozgrywek w Anglii pokazał 17 kartek.
Moim zdaniem typ ma szanse powodzenia. Nie pchałbym się w typowanie wyniku w tym spotkaniu.
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Dobrą analizę napisał bo86bo, rzeczywiście Sunderland gra bardzo ostro nawet jak na wyspy, i z pewnością będzie to mecz walki (o 6 pkt) dlatego nie będę się powtarzał z analizą.
Ja w ofercie Expekt znalazłem Sunderland - Reading
Łączna liczba popełnionych fauli (Dogrywkla wliczana, jeżelli zostanie rozegrana) -
Typ: Powyżej 23,5
Kurs 2,10
I spróbuje za drobne ????
 
D 54

domeltomek

Użytkownik
Sunderland - Reading
Sunderland @1,95

Widziałem ostatni mecz czarnych kotów i pomimo porażki pokazali kawałek dobrej piłki, szybkie tempo, dużo sytuacji bramkowych jednak brakło skuteczności. Widać po nich dużą chęć walki, uważam że jeżeli dziś zagrają z taką samą determinacją to odniosą zwycięstwo, Rywal to benjaminek, bezpośredni przeciwnik w walce o utrzymanie na dodatek mocno osłabiony.
 
M 837

marcios

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Data i godzina spotkania: 11.12.2012 rok – 20:45
Spotkanie: Sunderland - Reading – Ilość rzutów rożnych w meczu – under/over 11,5
Typ: Over
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Już dziś o godzinie 20,45 na Stadium of Light miejscowy Sunderland podejmie zespół z Reading, będzie to zaległy mecz 2 kolejki Premier League, który pierwotnie miał odbyć się 25 sierpnia, ale ze względu na fatalny stan murawy został wówczas przełożony na 11 grudnia. Po 15 kolejkach oba zespoły bardzo zawodzą swoich fanów i zajmują miejsca w strefie spadkowej, Sunderland jest 18 z 13 punktami a Reading 19 z zaledwie 9 punktami, tak więc jeśli dziś Reading przegra na dobre ugrzęźnie w strefie spadkowej obok QPR, Sunderland wygrywając awansuje na 15 miejsce w tabeli i pomału pewnie zacznie piąć się w tabeli bo potencjał kadrowy tego zespołu na pewno jest dużo większy niż walka o utrzymanie. Jeśli chodzi o kontuzje to wśród gospodarzy wciąż nie zagra najlepszy strzelec Steven Fleczer a także pomocnik Lee Cattermole i obrońca Wes Brown. Wśród gości nie zagrają: bramkarz Alex McCarthy , obrońcy Chris Gunter i Sean Morrisom, pomocnicy Jimmy Kebe i Jem Karacan a niepewny występu jest Rosyjski napastnik Pavel Pogrebnyak. Ja w tym meczu zagrałem zakład na ilość rzutów rożnych a mianowicie over 11,5 kornera, gram tak ponieważ oba zespoły notują sporo rożnych w swoich meczach a przede wszystkim Sunderland na własnym stadionie miewa w każdym meczu sporo rożnych min w ostatnim meczu siebie przeciw Chelsea miał 11 rożnych, to skoro przeciw tak silnemu rywalowi popularne Czarne Koty nabiły tyle kornerów to dziś gdzie zagrają o wygraną z rywalem słabym powinni sami znów koło 10 rożnych zanotować a mając tak znakomitego skrzydłowego jak Adam Johnson czy błyskotliwego pochodzącego z Beninu pomocnika Sessegnona to ma kto inicjować akcje ofensywne, które zazwyczaj przynoszą sporą ilość rzutów rożnych, a i goście są zespołem nieobliczalnym i wiedzą, że tego meczu przegrać nie mogą bo będzie nie wesoło w tabeli to i oni pewnie zagrają o 3 punkty i swoje kornery dołożą. Tak wiec dla mnie w dzisiejszym meczu najlepszym typem jest over 11,5 rzutu rożnego po dobrym kursie 2,05 jaki mamy w tym momencie w Bwin.

Przewidywane składy:

Sunderland: Mignolet - Bardsley, Cuéllar, O&#39;Shea, Rose - Larsson, Gardner, McClean, Johnson - Sessegnon, Wickham

Reading: Federici - Cummings, Mariappa, Gorkss, Shorey - Robson-Kanu, Leigertwood, Tabb, McAnuff - Le Fondre, Roberts

Sędzia: Neil Swarbrick

&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if !mso]&gt;&lt;object classid=&quot;clsid:38481807-CA0E-42D2-BF39-B33AF135CC4D&quot; id=ieooui&gt;&lt;/object&gt; &lt;style&gt; st1\:*{behavior:url(#ieooui) } &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
wsh1899 5

wsh1899

Użytkownik
Uwazalbym z kartkami w meczu Sunderland - Reading - zastanawiam sie skad wzial sie ten typ - we wszystkich 7 meczach Sunderland rozegranych u siebie ich przeciwnicy zawsze otrzymywali wiecej kartek. Co do tego, ze Sunderland lapie bardzo duzo kartek to ponownie zastanawiam sie z jakich statystyk sie to wzielo, bo ich srednia to 1.2 kartki na mecz u siebie, natomiast ich przeciwnikow az 3.2 . Fakt, ze Reading kartek lapie malo, bo 1.0 srednio na mecz rozgrywany na wyjezdzie, ale ich przeciwnicy jeszcze mniej, bo srednio 0.7. W zwiazku chociazby z tym zupelnie nie rozumiem typu powyzej i polecam albo ryzykowne Reading 0 @ 1.95 lub bezpieczne Reading +1 @ 1.33. Biorac pod uwage to, ze druzyny przyjezdne statystycznie jednak troche bardziej sa kartkowane od gospodarzy to ten typ powinien sie sprawdzic.
Kursy z Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bo86bo 8,5K

bo86bo

Użytkownik
Uwazalbym z kartkami w meczu Sunderland - Reading - zastanawiam sie skad wzial sie ten typ - we wszystkich 7 meczach Sunderland rozegranych u siebie ich przeciwnicy zawsze otrzymywali wiecej kartek.
Zgodzę się ale zauważ,że dotychczas grali z ekipami które grają ostro a ich ekipy często faulują i łapią kartki: Liverpool, Wigan, NU, Aston Villa, West Bro, QPR czy Chelsea. Owszem ryzyko jest ale moim zdaniem Czarne Koty zrobią swoje, pozdro. Fajnie,że zauważyłeś taką tendencje ale zauważ też,że w realnie w żadnym z tych meczy Sunderland nie był faworytem. Idąc dalej tym tokiem, straty punktowe mieli wpisane w straty a dziś nie mogą sobie pozwolić na inny wynik jak wygrana a jak nie ułoży się coś po ich myśli, to da znać o sobie frustracja.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Miałem coś pograć w tym meczu ale sobie odpuszczę. Fajny wywiad widziałem gdzieś z Adamem Johnsonem. Przepraszał kibiców za dotychczasową sytuację, za słabe wyniki i ogólne problemy. Zarazem zapowiedział, że dziś serce zostawią na boisku i zrobią wszystko by wygrać bo wiedzą jaka jest sytuacja i z jakim grają rywalem gdzie 3 pkt to konieczność. Na Stadium of Light jednak Czarne Koty potrafią jednak spiąć poślady i coś ugrać. Ja jednak sobie odpuszczam bo śmierdzi mi ten kurs. Reading może i nie punktuje ale w każdym meczu stawia wysoko poprzeczkę, wszystkie ich mecze na styku, mecz loteria. No chyba, że jak kto lubi pobawić się tak jak wyżej w jakieś zakłady poboczne typu kartki itp to polecam ;)
 
wsh1899 5

wsh1899

Użytkownik
Idąc dalej tym tokiem, straty punktowe mieli wpisane w straty a dziś nie mogą sobie pozwolić na inny wynik jak wygrana
Dokladnie, dlatego Sunderland bedzie musial atakowac, co powoduje jeszcze wiecej okazji do fauli dla Reading ???? W kartkowych zakladach opieram sie tylko na statystykach + absencjach majacych wplyw na kartki. W tym przypadku, jezeli o kartki chodzi to duzo zalezy od tego czy uda sie Sunderlandowi wczesnie zdobyc bramke, tak jak zauwazyles - im dluzej bedzie trwal mecz, a wynik bedzie dla nich niekorzystny (za taki tez mozna przyjac remis) tym bardziej ich frustracja moze rosnac. Jednak srednia roznica az dwoch kartek miedzy nimi a przeciwnikami daje do myslenia, nawet jezeli grali z kartkowymi druzynami.
Pozdrawiam i powodzenia zycze,
wsh1899
 
bo86bo 8,5K

bo86bo

Użytkownik
Nie chce przekonywać na siłę ale Reading ma szybkich zawodników a często O&#39;Shea nie nadąża za grą, do tego wraca po kontuzji... Fletcher w podstawie, dawno nie strzelał a wiadomo,że charakterek on ma no i mój ulubiony Gardner, który już 7 kartek miał w tym sezonie.
A teraz analiza składu Sunderlandu:
Mignolet (0)
Colback (1) - Cuéllar (2) - O&#39;Shea (2) - Rose (2)
McClean (1) - Larsson (1) - Gardner (7) - Johnson (1)
Sessègnon (0)
Fletcher (2)
No i żeby nie być nieobiektywnym Reading
Federici (0)
Cummings (1) - Pearce (0) - Mariappa (2) - Shorey (0)
McCleary (0) - Tabb (2) - Leigertwood (0) - McAnuff (0)
Hunt (2)
Le Fondre (1)
W nawiasie kartki zawodników, to takie zestawienie 11 na ten mecz, moim zdaniem kartki w kierunku Sunderlandu są dobrym tropem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wsh1899 5

wsh1899

Użytkownik
Co do Gardnera to faktycznie jest mocno kartkowy, ale az 4 kartki dostal w wyjazdowych meczach, a od 3 spotkan Sunderlandu u siebie kartki nie otrzymal. No nic, trzeba poczekac do 90 minuty, w koncu statystyka tez potrafi klamac. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom