>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

150$ do PartyPoker

Status
Zamknięty.
I 0

imek744

Użytkownik
Pytanie za 100 punktów . Zapomniałem jaki mam mail a znam hasło jak go odzyskać????prosze pomózcie ???? ???? ???? :;/: :;/:
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Pytanie za 100 punktów . Zapomniałem jaki mam mail a znam hasło jak go odzyskać????prosze pomózcie ???? ???? ???? :;/: :;/:
wchodzisz do party pokera-&gt;my account-&gt;change/vadilate e-amil -&gt;i tam jest ????
 
I 0

imek744

Użytkownik
Mam wielki problem!!!!!!!!! Załozyłem konto na partypoker na te same dane ale na iiny maila tak jak kazali. Dziś dostałem bonus rozegrłem te 30rh i złożylem depozyt z Moneybookers i zleciłem wypłate a tu zachwile że konto zablokowane a za 10 minut że zamrozone! Dzwoniłem na ich infolinie i jakos tam gadałem i gościo mówił że mam 2 konta!!!Pomóżcie!!!!!!!!!!!POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEST TO NIEAKTUALNE DZIś MI KONTO ODMROZILI I MAM MA KONCIE PARTY $$ ILE TRZEBA RH żEBY WYPłACIC TE 50$
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
Dear waldu2,

unfortunately we can not transfer your 50$ to your account as it has not been created using our bonus code. For further information please refer to this article.

Best regards,
pure
o co im chodzi ?? kod promocyjny wpisywalem na 100%
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Ja też zdałem ale to głowna zasługa MAzaq dzięki stary jesczze raz ????
powiadacie ze jutro o tej porze bedzie kaska ????
extra ;-)
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Ok quiz wypełniłem dobrze i teraz pytanie : musze coś robić dodatkowo czy już automatycznie mi dodadzą kase?
bo wchodze w swoj prosfil na pokerstrategy i jakis ticket mam wiec patrze i go chyba trzeba jakos wypłenić prawda ???? ?
tylko ze jak chce przejść do tamtej strony to pisze ze nie ma takiej strony :-?

EDIT:
ok juz weszedłem na tamtą strone ale tam chyba nic nie ma? wiec moje pytanie:
czy trzeba cos jeszcze robic po wypełnieniu quizu czy sami dodadzą kase?
 
I 0

imek744

Użytkownik
Ok quiz wypełniłem dobrze i teraz pytanie : musze coś robić dodatkowo czy już automatycznie mi dodadzą kase?
bo wchodze w swoj prosfil na pokerstrategy i jakis ticket mam wiec patrze i go chyba trzeba jakos wypłenić prawda ???? ?
tylko ze jak chce przejść do tamtej strony to pisze ze nie ma takiej strony :-?

EDIT:
ok juz weszedłem na tamtą strone ale tam chyba nic nie ma? wiec moje pytanie:
czy trzeba cos jeszcze robic po wypełnieniu quizu czy sami dodadzą kase?
sami dadzą
 
K 0

kubapuch

Użytkownik
mi dali po jakis 3h, jestem w szoku, ze tak szybko ???? (dzis zlozylem i po 3h mialem)
ale niemal od razu przeslalem im skan dowodu (tak na wszelki wyupadek ???? )
Dziekuję osobie ktora napisala o tej promocji!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom