>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

15 dolarow bez depozytu od stryyke

Y 0

ylwia

Użytkownik
Czesc wszystkim.Załozyłam nowe konto bo nie pamietam hasła.Zarejestrowałam sie na tym stryyke pare godzin temu!OCzywiscie wysłałem skan dowodu.Moje pytanie brzmi drodzy koledzy: Czy mogę spoedziewać sie dzisiaj pieniędzy na koncie? DLatego ze jestem optymistką zadam drugie pytanie.Czy mozna wypłacić pieniadze na moneybookers albo neteller/pozdrawiam ????
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Czesc wszystkim.Załozyłam nowe konto bo nie pamietam hasła.Zarejestrowałam sie na tym stryyke pare godzin temu!OCzywiscie wysłałem skan dowodu.Moje pytanie brzmi drodzy koledzy: Czy mogę spoedziewać sie dzisiaj pieniędzy na koncie? DLatego ze jestem optymistką zadam drugie pytanie.Czy mozna wypłacić pieniadze na moneybookers albo neteller/pozdrawiam ????
Ona czy on ??
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Mam problem zagrałem w pokera za łaczną kwote około 30$.Mam na koncie 17$ i chce to przelać na zakłady i wyskakuje mi błąd:podana kwota jest wyższa od kwoty posiadanej na koncie pokerowym. Podana kwota jest wyższa od kwoty posiadanej na koncie pokerowym!
ONGAME_NoBonusTransferAllowed
Nie moge nawet przelac 1 euro.Co zrobić?Pomoze ktos?
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Zobacz czy nie przelewasz czasem kasy z zakladów na pokera, bo ja za pierwszym razem tez nie moglem skumac co jest.

Jezeli tak jest to kliknij na jakis podkreslony tekst i Ci sie zmieni formularz i wtedy pójdzie.
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Serio mamy już taką opinię ???? ?
Czy pytasz o kasę bonusową?
Będzie jeszcze lepiej. Trochę dłużej czekają pokerzyści. To ze względu na sprawdzanie historii gry, co jest konieczne przy dużej ilości turniejów prywatnych i akcji bonus za free.
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Dalej nie mogę przelac pieneidzy na zakłady.Wchodze w transfer- wspisuje kwote pytanie osobiste odpowiedź hasło daje przelej i pisze ze Podana kwota jest wyższa od kwoty posiadanej na koncie pokerowym.Co jest nie tak??
 
babilon 0

babilon

Użytkownik
Dalej nie mogę przelac pieneidzy na zakłady.Wchodze w transfer- wspisuje kwote pytanie osobiste odpowiedź hasło daje przelej i pisze ze Podana kwota jest wyższa od kwoty posiadanej na koncie pokerowym.Co jest nie tak??
za malo masz obrocone ????
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Jak grałeś turnieje i coś wygrałeś to może nie obróciłeś. Napisałeś do supportu, żeby sprawdzili historię gier? Napisz mi na priv login ze stryyke
 
P 0

pawelwerp

Użytkownik
Stryyke_expert, w czwartek wieczorem wysłałem skan dowodu mam alias w pokerze, zrobiłem wszystko, mam szanse dostać te 15 $ jeszcze dzisiaj czy te 2-3 dni oczekiwania wykluczają weekend i tak jakbym 1,5 dnia dopiero czekał ?
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Pewnie już nawet wysłałeś. Jeśli przeszło to Twoje szczęście. Przy pierwszej wypłacie jest wymagany jednak dokument potwierdzający adres zamieszkania.
 
Do góry Bottom