>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

15 dolarow bez depozytu od stryyke

ramzi 0

ramzi

Użytkownik
stryyke expert? a mogę zamazać 3 cyfry numeru i 3 cyfry peselu? bo to mi się wydaje podejrzane trochę...
 
X 41

xradzix

Użytkownik
EHH pogubilem sie ????
Te 15 dolarow mam postawic w pokerze tak?
Musi to być narazi 15$ czy moze byc np 3razy po 5?
Pozniej moge robic z kasa co chce tak?
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Mozesz stawiac jakie chcesz sumy, tylko łącznie musisz za 15$ postawić...w pokerze...tak...

hmmm stryyke ekspert? długo się czeka na te pieniądze?
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Witam
Moglby mi ktos pomoc?
Mam problem.. Wczoraj zarejestrowalem konto w serwisie jednak nie doszedl do mnie link aktywujacy to konto.
Gdy zas pisze na maila [email protected]">[email protected] wraca mi na poczte wiadomosc powrotna ze mail nie zostal wyslany.

Prosze o jakas rade....
wyslij maila na adres [email protected]
stryyke expert? a mogę zamazać 3 cyfry numeru i 3 cyfry peselu? bo to mi się wydaje podejrzane trochę...
Mozesz zakryć pesel
Mozesz stawiac jakie chcesz sumy, tylko łącznie musisz za 15$ postawić...w pokerze...tak...
hmmm stryyke ekspert? długo się czeka na te pieniądze?
Jedni czekają krócej inni dłużej.
POBIERAJCIE SOFT ILE MOŻNA PROSIĆ!!!
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Heh to fajnie, że mogę zakryć pesel...jednakże zamazałem 3 cyfry w numerze dowodu, a pesel zostawiłem, zobaczymy co z tego wyniknie ????

mam 16$ bez numeru dowodu ????
Dlatego nie potrzeba im dawać numeru dowodu, jeśli ktoś się boi (Już zostałem oszukany przez jedną firmę i musiałem spłacać jej poczynania...:/ )
 
X 41

xradzix

Użytkownik
bonus super. Duzy plus dzieki stryyke expert za wszelką pomoc.
Z 16$ zrobiłem ponad 40 ????
I teraz mam pytanie wypłacał ktoś z was już kase z tego styyke były jakieś problemy?
 
O 0

ogryzekpl

Użytkownik
uzbieralem troche kaski na srtyyke. I postanowilem ja dzis wyplacic na Netellera. Wchodze w wyplaty wszystko wypelniam i wyskakuje mi ze musze wyslac im to faksem!!!! plus skan dowodu ktory wysylalem kilka dni temu!!! Pierwszy raz spotykam sie z takimi utrudnieniami. Nie posiadam faksu i nie mam pojecia jak teraz wyplacic moje pieniadze.
 
O 0

ogryzekpl

Użytkownik
lipa, lipa. wyslalem do nich meila czy istnieje inny sposob wyplaty.ale szczerze watpie. Musze im wyslac jakis formularz i zdjecie dowodu
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Nie siać zamętu proszę.
Pod pojęciem drukuj fax kryje się formularz. Jak ktoś tego nie nacisnął znaczy, że nie ma formularza. Pracuję nad tym by pojawił się specjalnie dla was tekst drukuj formularz.
NIKT WAM NIE MÓWI, ŻE TREBA WYSYŁAĆ FAXEM.

Wręcz przeciwnie już kilka razy mówiłem, że można WSZYSTKIE DOKUMENTY MOŻNA WYSŁAĆ MAILEM!!!

Formularz jest po polsku też. Kto go nie ma a chce mieć niech napisze do supportu i dostanie formularz na pocztę
 
X 41

xradzix

Użytkownik
czy jak skorzystał z tych 15$ to moge korzystac teraz rowniez z promocni 125% od pierwszego depozytu i czy mozna wplacac przez Moneybookers?
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
czy jak skorzystał z tych 15$ to moge korzystac teraz rowniez z promocni 125% od pierwszego depozytu i czy mozna wplacac przez Moneybookers?
Jak skorzystałeś z promocji pokerowej NADAL MOŻESZ SKORZYSTAĆ z akcji super bonus. Skorzysta z niej jednak tylko ten który po zalogowaniu kliknie na banner na stronie (ten z monetami) i w ten sposob bonus aktywuje.
Po wpłacie 20 euro, 25 euro będzie dopisane do konta.

JEST TO JEDNAK BONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU!!!


Ps. Proponuję by każdy w zakładce KONTO i dalej LOSY sprawdził, zanim do stryyke coś wpłaci, jaki bonus jest u niego aktywny. Bonusy aktywne są widoczne w polu otwarte losy.

Można wpłacać przez MB
 
X 41

xradzix

Użytkownik
Bonus odrazu dodany.
Ile razy trzbea go obrucic i jakie minimalne ako jest?

____________________________________________________________________
mozna to jakos usunac bo chyba net musial zamulic i 3 razy sie to samo dodalo
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Bonus odrazu dodany.
Ile razy trzbea go obrucic i jakie minimalne ako jest?

____________________________________________________________________
mozna to jakos usunac bo chyba net musial zamulic i 3 razy sie to samo dodalo
Musiałem edytować gdyż

Bonus pokerowy:

1 razy calosc bet. Minimalna wyplata 30 euro

Bonus 125%:

Obrót 5x bonus plus 1x depozyt po kursie 1,3
 
Do góry Bottom