>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

15 dolarow bez depozytu od stryyke

Y 0

ylwia

Użytkownik
Czesc wszystkim.Załozyłam nowe konto bo nie pamietam hasła.Zarejestrowałam sie na tym stryyke pare godzin temu!OCzywiscie wysłałem skan dowodu.Moje pytanie brzmi drodzy koledzy: Czy mogę spoedziewać sie dzisiaj pieniędzy na koncie? DLatego ze jestem optymistką zadam drugie pytanie.Czy mozna wypłacić pieniadze na moneybookers albo neteller/pozdrawiam ????
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Czesc wszystkim.Załozyłam nowe konto bo nie pamietam hasła.Zarejestrowałam sie na tym stryyke pare godzin temu!OCzywiscie wysłałem skan dowodu.Moje pytanie brzmi drodzy koledzy: Czy mogę spoedziewać sie dzisiaj pieniędzy na koncie? DLatego ze jestem optymistką zadam drugie pytanie.Czy mozna wypłacić pieniadze na moneybookers albo neteller/pozdrawiam ????
Ona czy on ??
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Mam problem zagrałem w pokera za łaczną kwote około 30$.Mam na koncie 17$ i chce to przelać na zakłady i wyskakuje mi błąd:podana kwota jest wyższa od kwoty posiadanej na koncie pokerowym. Podana kwota jest wyższa od kwoty posiadanej na koncie pokerowym!
ONGAME_NoBonusTransferAllowed
Nie moge nawet przelac 1 euro.Co zrobić?Pomoze ktos?
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Zobacz czy nie przelewasz czasem kasy z zakladów na pokera, bo ja za pierwszym razem tez nie moglem skumac co jest.

Jezeli tak jest to kliknij na jakis podkreslony tekst i Ci sie zmieni formularz i wtedy pójdzie.
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Serio mamy już taką opinię ???? ?
Czy pytasz o kasę bonusową?
Będzie jeszcze lepiej. Trochę dłużej czekają pokerzyści. To ze względu na sprawdzanie historii gry, co jest konieczne przy dużej ilości turniejów prywatnych i akcji bonus za free.
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Dalej nie mogę przelac pieneidzy na zakłady.Wchodze w transfer- wspisuje kwote pytanie osobiste odpowiedź hasło daje przelej i pisze ze Podana kwota jest wyższa od kwoty posiadanej na koncie pokerowym.Co jest nie tak??
 
babilon 0

babilon

Użytkownik
Dalej nie mogę przelac pieneidzy na zakłady.Wchodze w transfer- wspisuje kwote pytanie osobiste odpowiedź hasło daje przelej i pisze ze Podana kwota jest wyższa od kwoty posiadanej na koncie pokerowym.Co jest nie tak??
za malo masz obrocone ????
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Jak grałeś turnieje i coś wygrałeś to może nie obróciłeś. Napisałeś do supportu, żeby sprawdzili historię gier? Napisz mi na priv login ze stryyke
 
P 0

pawelwerp

Użytkownik
Stryyke_expert, w czwartek wieczorem wysłałem skan dowodu mam alias w pokerze, zrobiłem wszystko, mam szanse dostać te 15 $ jeszcze dzisiaj czy te 2-3 dni oczekiwania wykluczają weekend i tak jakbym 1,5 dnia dopiero czekał ?
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Pewnie już nawet wysłałeś. Jeśli przeszło to Twoje szczęście. Przy pierwszej wypłacie jest wymagany jednak dokument potwierdzający adres zamieszkania.
 
Do góry Bottom