>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

14. Kolejka Speedway Ekstraligi - 29 lipca + mecze zaległe 7 sierpnia

Status
Zamknięty.
S 13

spiskowiec

Użytkownik
Dodaje G. Hancock ilość punktów 10.5 ++ 1,7 Fortuna przeglądają starty, punkty i rywala który jest do pokonania myślę, że będzie miał bliski kompletu. Do tej pory w ostatnich spotkaniach Polonia 11 Stal 10 Toruń 9 Lotos 10 z Tarnowem 10 ze Stalą 12. Analizując spotkanie z Falubazem Gdzie Protasiewicz zdobył 12, a Jonsson 14. Przewiduje, że wstrzeli się miedzy wynikiem Protasiewicza a Jonssona.

Brawo swoje zrobił +++
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
drugi i ostatni bet na dziś. Również over punktowy Australijczyka w barwach Apatora, z tym że chodzi o Chrisa Holdera. Linia do pokonania taka sama jak w przypadku Sullivana, wczorajsza słaba postawa była głównie spowodowana deszczem i trudnym torem. Argumentacja w sumie identyczna jak do typu wcześniejszego, Chrispy w parze z juniorem to wiele punktów nie straci, 9 oczek to zdecydowanie minimum jakie Holder dziś wykręci.
Holder over 8 @ 1.66
Bet365
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Robert Kościecha-Adrian Miedziński(+1) 1 @ 1,75 Milenium✅6-2
Moim zdaniem jeden z fajniejszych zakładów jakie dało na dzisiaj Milenium. Kostek jedzie w parze z juniorem, a potem dostaje Kulakova, tak więc pokazuje to, że dzisiaj punktów na swoich kolegach z ekipy nie powinien punktów tracić, chociaż może z Curyłą czy Woźniakiem przyjechać nawet na 5:1 więc ewentualnie może go poprowadzić. Ale jednak dużo łatwiej będzie mu o punkty, aniżeli gdyby miał Gapę czy Buczka. Miedziak z kolei jedzie z Wardem i na nim punkty tracić będzie, bo jednak Darky to dzisiaj powinien być lider Aniołów. W czwartym biegu dostanie Ząbika do pary i jeśli nie zastąpiony przez juniora albo kogoś innego jeśli będzie można taktyczną zrobić, to na koledze z pary nie straci punktów. Co ciekawe obaj Kościecha i Miedziński jadą ze sobą dwukrotnie tak więc Kostek ma okazje sam tą przewagę wypracować. Do tego pamiętajmy, że obaj zawodnicy to są zawodnicy swojego toru i jeśli jadą u siebie to robią sporo punktów, a że dzisiaj Kostek na własnym torze to będzie lepszy.
Dla porównania Bet365 daje Kostka ale z handicapem -3...
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Feekus też uważam to za bardzo dobry typ. Nie wiem czym się buk kierował przy doborze tej lini. Kangur w tym sezonie osiąga w Polsce bardzo dobre wyniki zarówno w Toruniu jak i na wyjeździe. Jedzie w parze z juniorami wiec dodatkowy +
Równie dobrze wygląda over na puka. Duńczyk w tym sezonie notuje bardzo dobre występy.
Tor zna bardzo dobrze ( jeździł w Zg przed przejściem do Gorzowa).
Przy obecnej formie Tomka, Iversen jest 1 zawodnikiem do taktyków
Puk over 9 1.66⛔ ;/ 1 p
Kangur over 8
1,66 bet365✅
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Jura Pavlić - Przemysław Pawlickii h2h points
Na pierwszy rzut oka młodszy Pawlicki powinien tutaj spokojnie wygrać.
Ale mała wyliczanka. Ostatnie mecze u siebie h2h:
z Zielona Górą: 4-7
z Gorzowem: 9-4
z Bydgoszczą: 12-10
z Toruniem: 12-9
z Gdańskiem: 11-12 (w jednej parze)
z Wrocławiem: 12-10
Czy na pewno to Pawlicki powinien być aż tak zdecydowanym faworytem? W Lesznie to nigdy nie wiadomo, kto ma łatwiejsze biegi a kto nie (D) ale wydaje mi się Chorwat spod &quot;13&quot; ma nieco łatwiejszy układ. Poza tym jak oglądam zawody w Lesznie, to mam zawsze wrażenie że Przemek nie do końca lubi na tym kartoflisku fruwać. O ile na wyjeździe na taki typ bym się nie skusił, o tyle w Lesznie widzę value. Pavlić to zawodnik własnego toru, u siebie ma średnią 2,231 pkt/bieg, a Pawlicki 2,065 pkt/bieg. Ogólna forma porównywalna, ostatnim meczem za bardzo bym się nie przejmował, bo obaj pojechali poniżej oczekiwań, więc po takim kursie trzeba próbować!

Jura Pavlić @ 3.20
Betsafe ala betsson ⛔ 4-13
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Toruń +6 @1,90 Bet365

Toruń jedzie do Bydgoszczy po zwycięstwo. Nie ma co pisać, że Sully czy Miedziński sobie nie poradzą na przyczepnym torze bo to nie prawda. Niebezpieczna kopa w Lesznie, a przyczepny tor w Bydgoszczy to 2 różne sprawy. Tor jest szybki, fajny i będzie on pasował Holderowi, Wardowi, czy wymienionym wcześniej Miedziakowi i Ryanowi. Wszystko w rękach juniorów w tym meczu. Jak Pulczyńskie, a szczególnie Emil przeciwstawi się mocnym juniorom gospodarzy to Toruń ma szanse na zwycięstwo. Jak Toruńscy juniorzy będą dawali się &quot;ojechać&quot; to za Ząbika wskoczą taktyki i BDG nie odskoczy na więcej oczek. +6 pobieram z chęcią, uważam że mecz będzie oscylował wokół remisu i że z remisu będą zadowoleni zarówno goście, jak i gospodarze.

Adrian Miedzinski +3 - Robert Kosciecha @1,57 Bet365

Kostek ostatnio najgorszy występ w tym sezonie w Bydgoszczy. Dziś łatwo o punkty nie będzie miał bo Toruń ma 4 mocnych liderów. +3 na Adriana wiedząc, że ma pewne miejsce w nominowanym to myślę, że dobra opcja. Adrian jeździ ostatnim czasy równo więc z +3 czemu nie?

Bydgoszcz - Toruń Remis Sportingbet @19

Tarnów +2 @1,75 Bet365

Tarnów zleje dziś gospodarzy jak ostatnio uczyniła to Z. Góra. Wystarczy spojrzeć na nazwiska to na każdej pozycji lepszego zawodnika mają goście. Kołodziej czy Hancock nie powinni dziś przegrywać, zagadką będzie 2 para Madsen Vaculik, ale nie sądze by ci przegrywali 1-5 swoje biegi. Janowski coś czuje, że będzie miał swój dzień i wykręci sporo oczek. Gomólski i Jamróg też mogą jakieś punkciki przywieść na Adamczewskim i Musielaku. Piotrek mocno poobijany, jechał ostatnio dobrze, ale przy wstrząśnieniu mózgu i potłuczeniach to te 3 dni dadzą mu nieźle w kość. Dziś nie spodziewałbym się po nim jakiejś wysokiej zdobyczy, stąd bet na niego z Janowski w parze.

P. Pawlicki - Janowski @1,80 Bet365

Z. Góra -4
@1,75 Bet365

Tutaj jak zawsze napinka, że Gorzów tanio skóry nie sprzeda, a myślę, że Z.G jak zwykle wygra. Dudek nie ma śladu po kontuzji, + PePe i Jonsson to już mamy przynajmniej 33 oczka. Holtański czy Loktajew dziś z MJJ, Gollobem Kasperem czy Zagarem też dziś się pościgają i nie są na straconej pozycji. Reasumująć MJJ 1 raz na tym torze, Gollob wiemy wszyscy jak jeździ w tym sezonie, Kasper w Zielonce nigdy nie błyszczał i dziś coś czuje, że będzie woził tyły. 2 junior też lepszy w Zielonej. Wszystko przemawia za gospodarzami. Iversen i Zmarzlik to trochę mało. Nawet jak się przebudzi Tomek to i tak nie dadzą rady wygrać.

Loktaev - MJ Jensen @2,37 Bet365

Spore value, reszta w opisie meczu

Gollob poniżej 9,5
@2,20 Tobet

Tomek bez formy, reszta w opisie meczu
Holder powyżej 8 i Iversen powyżej 9 w bet365 też warte uwagi kursy @1,61 i @1,66 temu nie gram
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Ryan Sullivan over 9 punktów 1,95 Bet365 ✅
Ryan powinien być jednym z liderów Aniołów. Ostatnio drużyna jest bardzo skuteczna u siebie na torze więc bardzo możliwe, że dzisiaj zobaczymy Ryana na torze aż sześć razy bo jednak uważam, że goście przyjadą dzisiaj do Bydgoszczy nie po to by bronić bonusa ale także po 2 duże punkty za meczowe zwycięstwo. Tak jak Feekus wspomniał wyżej Ryan ma bardzo łatwy układ biegowy do tego w parze bardzo, bardzo słabego Ząbika na &quot;Motoarenie&quot; a co dopiero na wyjeżdzie. Linia o jeden punkt wyższa niż w Tobecie, ale tam już kurs tak spadł, że zagrałem w Bet365 ponieważ uważam, że 10 punktów jest spokojnie w zasięgu &quot;Kangura&quot; który w Bydgoszczy chyba z tego co wiem lubi jeżdzić.
Niels K. Iversen over 9 punktów 1,66 Bet365 ⛔ haha
Kurs trochę niski jak na żużel, ale też linia wzięta z nieba. Handicap na gości nie podoba mi się zdecydowanie wolałbym +8,5. Uważam, że dzisiaj pierwszą osobą która na torze w Zielonej Górze pojawi się sześciokrotnie będzie właśnie Duńczyk. Jest liderem Stali od początku sezonu, nie wiadomo jak z formą Tomka więc stosowanie rezerw taktycznych przez gości jest bardzo prawdopodobne a wtedy to właśnie &quot;Puk&quot; jako liderem będzie próbował odrabiać straty. Stawiam tutaj zdecydowanie over, nie wiem czym sugerował się Bet365 bo nawet w pięciu startach Duńczyk powinien zrobić 10 punktów.
Andreas Jonsson over 10 punktów 1,72 Bet365 ⛔ haha
Andreas ostatnio mnie zawiódł w Lidze Szwedzkiej. Ale dzisiaj musi zrobić te 11 punktów jeśli Falubaz myśli o wygraniu meczu, bez jego dużej zdobyczy punktowej to Stal wygra mecz. Bo kto jak nie Jonsson i Protasiewicz ma punkty zdobywać? Wiadomo, że Aleksnadr i Patryk zrobią swoje ale na Holta i Łukasza raczej nie ma co liczyć stąd punkty Jonssona są dzisiaj po prostu nie zbędne. Ostatnio w Lidze polskiej pokazuje super formę. w Niedziele w Lesznie przegrał tylko raz i zdobył 14 punktów. Nie zdziwię się jak dzisiaj powtórzy ten wynik. Martwi mnie tylko, że pojedzie dzisiaj pewnie dwa razy z Patrykiem i może go puszczać do przodu. Ale uważam, że jeden bieg dzisiaj wygra i w reszcie przywiezie po dwa punkty i typ spokojnie będzie overowy.

Dzisiaj tylko typy na zawodników, na wystawione handicapy kompletnie nie mam pomysłu ;) choć kusi bardzo Tarnów +2, ale te &quot;młode wilczki&quot; z Leszna są na prawdę nie obliczalne.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Krzysztof Buczkowski - Robert Kościecha 2 @ 2.50 Betsafe ZWROT wielki pech. niesłuszne wykluczenie + błąd w 14 biegu ...
W ostatnim meczu z Rzeszowem Robert zawiódł, ale tor nie był przygotowany tak jak zazwyczaj. Pogoda pokrzyżowała plany gospodarzom i tor był twardszy.
Teoretycznie lepszym żużlowcem i to o wiele jest Buczkowski, ale na torze w Bydgoszczy nie stawiałbym Buczka w roli aż tak zdecydowanego faworyta. Kościecha to typowy zawodnik własnego toru, który cała &quot;flotę&quot; motorów przygotowuje pod mocno przyczepny własny tor. Widać to na wyjazdach, gdzie nie istnieje ale własnym torze to gwarant punktów w tym sezonie.
z Lesznem: 8-10
z Gorzowem: 8-10
z Wrocławiem: 9-11
z Tarnowem: 9-9
z Zieloną Górą: 10-8
Kościecha jedzie po &quot;13&quot; czyli teoretycznie trudniejszy numer, ale jeśli zacznie dobrze to może to wyjść jednak na jego korzyść. W 4 serii jedzie z Miedzńskim i Ząbikem + Kułakowem. Poza tym spodziewam się, że Kościecha zakręci 7-8 pkt po 4 startach i pojedzie w biegu 14 z dobrego pola, a Buczek często jeździ w 15 z Emilem, ale tam niestety zazwyczaj przywozi 0.
Jak dla mnie 50/50, milenium wystawiło 2.15 na Roberta, także w Betsafe daje value.
Za mniejszą stawkę pobieram
@ co do Miedzińskiego to nie trzeba wiele szukać, by wiedzieć że on toru w Bydgoszczy nie lubie. W ostatnich 3 oficjalnych turniejach (2*KA+mecz ligowy) zdobył 7 pkt w 13 startach, także te -3 na Kościeche wcale nie jest złe, zwłaszcza po takim kursie ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom