>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

14. Kolejka Speedway Ekstraligi - 29 lipca + mecze zaległe 7 sierpnia

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP


Pasjonująco zapowiada się 14 kolejka spotkań. Szlagierem będą spotkania derbowe pomiędzy Polonią Bydgoszcz i Unibaxem Toruń oraz Stelmetu Falubazu ze Stalą Gorzów. Ponadto rewelacyjna ostatnio Unia Leszno podejmie lidera z Tarnowa, a dużo emocji powinno również przynieść spotkanie dwóch najsłabszych drużyn Ekstraligi.


Oto rozkład par na najbliższą niedzielę:


Dospel Włókniarz Częstochowa - Lotos Wybrzeże Gdańsk 16:30
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów 17:30

PGE Marma Rzeszów - Betard Sparta Wrocław 18:00
Polonia Bydgoszcz - Unibax Toruń 18:00
Unia Leszno - Azoty Tauron Tarnów 19:00

Zapraszam do dyskusji i podawania typów.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Gdyby ktoś miał informacje na temat składu Wybrzeża w dzisiejszym spotkaniu to prosiłbym o udostępnienie + link. Mile widziane wypowiedzi na temat pogody obecnie oraz wczorajszej w miastach, gdzie mają się odbyć mecze Ekstraligi.
Jeśli chodzi o aurę przy Olsztyńskiej to około 23 przeszła burza, jednak opady nie były aż tak silne, teraz ładne białe chmurki i nic nie wskazuje, żeby jeszcze dziś padało.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Bydgoszcz około 15 km od stadionu
wczoraj wieczorem burza i momentami gwałtowny deszcz. Ale jak widzę kałużę które były ogromne około 1 nocy, na chwile obecną już zniknęły. Niebo zachmurzone więc trudno powiedzieć czy będzie padać. Oby nie bo dzisiaj świetne mecze do typowania ; ). Myślę, że ten deszcz również nie wpłynął jakoś strasznie na tor, tym bardziej, że ostatnie dni to &quot;skwar&quot; w Bydgoszczy.
Szkoda tylko, że nikt nie pomyślał o tym, żeby w Zielonej Górze jechać o 17:00 a w Bydgoszczy 19:00 co by były na żywo na TVP oba mecze derbowe i myślę, że mecz w Bydgoszczy zdążyło by się odjechać przed pierwszym meczem naszych siatkarzy na Igrzyskach ;)
 
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
W Bydgoszczy podobnie.W nocy trochę popadało ale nie tyle by tor nie nadawał się do jazdy...Teraz jest kilka chmur ale raczej nie zanosi się na deszcz...
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Co do składu Gdańska, to dzisiaj nie jedzie THJ. Maks raczej się pojawi, chociaż trzeba czekać na jakieś konkretne informacje.
After today’s training in Gdansk Tomas must continue to rest. The decision was made that he will be gone from speedway another week.
The training was not at all good and immediately after Tomas met doctors, coaches, management and mechanics. The decision was not hard to grasp.
Tomas of course wants back on track as soon as possible but in the current situation, there is no chance that he can race and hold the bike.
E/ Ponoć Bodganow też nie jedzie : O
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Gorzów +8? Bomba, chyba nikt nie wierzy, że Stal dostanie 10cioma od Falubazu. Dudek po kontuzji, Holta, Jabłoński to nie są gwarancje do zdobywania punktów. Tomek wczoraj coś pojechał, Iversen i Zmarzlik w dobrej formie. Kasprzak w ZG radził sobie przyzwoicie, a Zagar koło 5-6 spokojnie zrobić powinien. Gwarancja zwrotu przy ewentualnym 49:41 jest doskonałą opcją na to spotkanie, bo nie spodziewam się aż takiej przewagi miejscowych.
Gorzów +8 @ 1.75
Tobet
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Leszno - Tarnów +2 @1,85 tobet
Tarnów +2,5 unibet @1,80 lepsza opcja
Wg mnie faworytem jest Tarnów, dodatnie handi na nich zaskoczyło mnie. Wiadomo Leszno to Leszno, recydywa jak to mówią w Toruniu, przygotowują trudne czasem niebezpieczne tory, żeby tylko wygrać. Owszem to zadziała na płaczków z Torunia czy przymykającego gaz Golloba z Gorzowa. Tym razem po 2 stronie stanie lider Tarnów, z Cieślakiem na czele. Marek wie co podpowiedzieć zawodnikom, nie byle jakim.
Przemek i Jurica to trochę mało na pakę z Tarnowa. Młodzież wg mnie nie da rady dzisiaj. Z Hampelem owszem, ale bez niego to nie liczyłbym na zwycięstwo gospodarzy. Kołodziej wraca na stare śmieci, Vaculik w formie, Hancock i Janowski ich nie trzeba opisywać.
Mój typ 43:47
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +8 2 @ 1,75 Tobet ▶ odwołany
Przy takim handicapie musiałem postawić na Stal. Co prawda Stal nigdy w Zielonej nie czuła się znakomicie, ale kadrowo są o wiele lepsi niż ich rywale. Dudek wraca po kontuzji i nie wiadomo czego można się po nim spodziewać. Tacy zawodnicy jak Holta, Loktajew i Jabłoński żadnymi pewniakami nie są. Protasiewicz i Jonsson to trochę za mało by zlać Stal. Goście swoją siłę pokazali w ostatnim meczu z Unią. Iversen ma sezon konia. Gollob wczoraj nawet nieźle, Jensen jest w dobrej formie. Kasprzak i Zagar raczej powinni nieźle zapunktować. Zmarzlik spokojnie może wygrać z juniorami gospodarzy. Handicap +8 na Stal to ewidentnie za dużo. Mecz będzie na styku.
 
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
Gorzów +8? Bomba, chyba nikt nie wierzy, że Stal dostanie 10cioma od Falubazu. Dudek po kontuzji, Holta, Jabłoński to nie są gwarancje do zdobywania punktów. Tomek wczoraj coś pojechał, Iversen i Zmarzlik w dobrej formie. Kasprzak w ZG radził sobie przyzwoicie, a Zagar koło 5-6 spokojnie zrobić powinien. Gwarancja zwrotu przy ewentualnym 49:41 jest doskonałą opcją na to spotkanie, bo nie spodziewam się aż takiej przewagi miejscowych.

Gorzów +8 @ 1.75

Tobet
Podpisuję się pod tym.Troszkę zdziwiony jestem tą linią.Obie drużyny wiedzą o co jadą a na ten moment Gorzów zdaje się być w zdecydowanie lepszej formie.Atutem ZG jest zapewne własny obiekt ale to dzisiaj może okazać się za mało...Tobet dał ofertę na wszystkie mecze prócz pojedynku derbowego Polonia-Unibax. Myślą jeszcze...;)
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Unia Leszno - Tauron Azoty Tarnów H(0 - 2) 2 1,85 Tobet

Tarnów bardzo mocna i wyrównana ekipa.Janowski na pozycji juniora to bardzo duży atut bo może zastąpić Lamparta który pojedzie słabszy bieg. Leszno bez Jarka i tak radzi sobie nadspodziewanie dobrze jednak w meczu z takim rywalem będzie piekielnie ciężko o korzystny wynik.Przemek,Pavlic Baliński to są zawodnicy którzy na chwilę obecna są w stanie powalczyć z Tarnowianami.
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Dzisiaj nas czeka ciekawe spotkanie na leszczyńskim stadionie. Unia, która jest w gazie wygrała dwa poprzednie mecze, z Gorzowem u siebie oraz z Gdańskiem na wyjeździe obydwa wynikiem 51-39. Co prawda goście to lider tabeli i faworyt do zdobycia mistrzostwa, wyjazdy w rundzie rewanżowej nie idą po ich myśli. Przegrane z Gorzowem i Gdańskiem nie był przypadkowe. Patrząc na skład Unii na pierwszy rzut oka jest fatalnie: cały czas bez Hampela, brak lidera, nierówna forma Baliego. Goście natomiast wydają się być niepokonani: Hancock, Kołodziej, Vaculik, Madsen, Janowski. Jednak gdy się przyjrzymy bliżej to zawodnicy Unii obecnie biją na głowę Tarnów. Bardzo dobry występ Juricy Pavlić we wczorajszym GP, Zdobycie srebrnego kasku w piątek przez Przemka Pawlickiego, super jeżdzący młodzicy Piotrek Pawlicki i Tobiasz Musielak szczególnie u siebie. Do tego dochodzi waleczny Baliński, który w każdym biegu jeździ bardzo agresywnie i potrafi wyrwać punkty. Tarnowanie natomiast są w dołku. Wczoraj Hancock i Vaculik nic szczególnego nie GP w Gorican nie pokazali.
Młodzikom zabraknie doświadczenia na leszczyńskim torze co się skończy stratą punktów. Uważam, żę pomimo pierwszego meczu gdzie Tarnów robił Unię u siebie 56-34 teraz rolę się odwrócą. To nie ten sam Tarnów. Oczywiście wielkim plusem Unii jest swój tor natomiast Tarnowa to jeżdżacy Kołodziej w barwach Unii sezon temu. Unia jest w tym sezonie u siebie nie pokonana i nie widzę podstaw, żeby miało się to zmienić. Kursy bardzo wyrównane, na Tarnów 2.10. Liczę na minimalne zwycięstwo leszczyńskiej Unii. Obecnie w Lesznie bardzo ciepło i duszno, w nocy szałała burza i deszcz, bardzo możliwe również burze na wieczór, a na mokrym torze wiadomo kto sobie lepiej radzi. :smile:
Unia Leszno - Tarnów, 1 @ 1.70
Tobet
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Kto rano w niedzielę wstaje, to powyższa firma bukmacherska darmowe pieniążki daję. Dziś najbardziej elektryzujący i prestiżowy pojedynek żużlowy w Polsce i na całym świecie. Odwieczne derby województwa lubuskiego zapowiadają się arcyciekawie. Warto wspomnieć, że to już 78 pojedynek pomiędzy tymi zespołami. Dziś Stal Gorzów ma szansę wygrać w Zielonej Górze za 3 punkty i jak zapowiada honorowy prezes Stali Gorzów - Władysław Komarnicki nic innego jak dzisiejsze zwycięstwo się nie liczy. W drużynie gospodarzy pewniakami do dużej ilości zdobytych punktów są na pewno Protasiewicz i Jonsson. Obydwaj są w znakomitej formie i dziś będzie ciężko ich wyprzedzić. Myszka Miki mają problem z resztą seniorów. Holtański w tym sezonie bardzo słaby, Jankowski to nie jest zawodnik na ekstraligę, a Loktajev może co najwyżej zrobić kilka punktów. Po kontuzji wraca Dudek i ciężko liczyć, by ciągnął wynik swojego zespołu, jak przed kontuzją. W zespole gości ostatnio doszło do kilku zgrzytów, ale po zwycięstwie z Tarnowem wszystko wraca na właściwe tory, tylko każdy w Gorzowie czeka na przebudzenie ich kapitana. Dziś po raz pierwszy od niepamiętnych czasów Gollob nie poprowadzi pary, ale zrobi to 20 letni Michael Jepsen Jensen, który ten sezon może zaliczyć do bardzo udanych. Punktuję bardzo dobrze w Polsce i innych ligach, a ponadto zdobył z reprezentacją DPŚ. Iversen sezon życia i właśnie Niels Kristian jest w tym roku liderem Stali. Razem z Matejem Zagarem są jedną z najlepszych par w ekstralidze, jak nie najlepszą. Krzysiek Kasprzak po udanym początku sezonu nieco przygasł, ale dziś każdy punkcik z jego strony będzie na wagę złota. Zmarzlik fenomenalny mecz tydzień temu z Tarnowem. To młodziutki Bartek zmieniał Golloba i wygrywał biegi. Jeśli dziś Tomek się odbuduje, co pokazał już wczoraj w Gorican to Stal Gorzów ma szansę dziś wygrać. Wynik meczu będzie na styku, a handi +8 i to dwu-drogowo to sporo za dużo jak na vicelidera tabeli.
Gorzów +8 @ 1.75 Tobet

Kolejarz u siebie z Rybnikiem powinien wygrać na luzie. Ostatnio +42 z Piła, która zajęła 1 miejsce i miejsce w półfinale ma już zapewnione. Kolejarz to drużyna, która u siebie jest nie do pokonania i wątpię, by dziś się coś zmieniło, tym bardziej, że podopieczni Piotrka Żyto są w świetnej formie. Byłem na trenigu w czwartek i piątek i Polacy + Witek świetnie się prezentowali. Gała wypożyczony, więc będzie z niego dziś pociecha, każdy punkt na wagę złota w porównaniu do wyczynów &quot;Drożdżówki&quot;. Unia natomiast zmierzy się z liderem z Tarnowa i chodzą słuchy o odpuszczeniu meczu przez podopiecznych Cieślaka, aby trafić właśnie na Unię w półfinale play-offów. W nocy i nad ranem spadło dużo deszczu, więc dziś będzie pod koło, a to zdecydowanie faworyzuje Byki. Marma nie powinna mieć problemów z Wrocławiem, który na wyjazdach spisuję się słabo. Po zwycięstwie w Częstochowie, Rzeszów chyba trafił na właściwe tory i z meczu na mecz jedzie coraz lepiej. Przyjemny tripelek na dzisiejsze popołudnie.

Kolejarz &amp; Unia &amp; Marma @ 2.15 Tobet
Darky po kontuzji spisuję się dobrze i punktuję solidnie na każdym torze. Tor w Bydgoszczy mu leży, więc dziś koło 10 punktów powinien się zakręcić. Zwycięstwo w turnieju indywidualnym w Bydgoszczy w KA, poprzedzającym sezon również sugeruję, że Wardowi ten tor pasuję. Miedziński na wyjazdach spisuję się w kratkę. Na pewno życzyłby sobie, by jego zdobycz punktowa na obcych torach była większa. Dziś w parze chłopaki jadą razem, a sądzę, że Darcy będzie w każdym biegu przyjeżdżał przed Miedziakiem.

Ward - Miedziński 1 @ 1.65 Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
U 0

ul1938

Użytkownik
Co prawda goście to lider tabeli i faworyt do zdobycia mistrzostwa, wyjazdy w rundzie rewanżowej nie idą po ich myśli. Przegrane z Gorzowem i Gdańskiem nie był przypadkowe.
W meczu w Gorzowie po 7 biegach Tarnów prowadził 26:16, po dwój trójkach zaciął się Kołodziej który przywiózł trzy zera, dwa razy go przywieźli na 5:1 raz na 4:2. Gdyby nie to myślę że wynik byłby bardziej na styku.
Co do meczu w Gdańsku to dodaj że Tarnów tam jechał bez 2 swoich armat a więc bez Hancocka i Kołodzieja, po 12 biegach prowadzili nawet 2 punktami, fatalna końcówka i porażka.
Bardzo dobry występ Juricy Pavlić we wczorajszym GP
Oby tylko nie zaowocowało to słabszą postawą dziś.
Tarnowanie natomiast są w dołku. Wczoraj Hancock i Vaculik nic szczególnego nie GP w Gorican nie pokazali.
Nie ma to jak porównywać zawody ligowe do GP na torze gdzie jakiś duży turniej odbywa się raz do roku. Czy nic nie pokazali? Hancock powiększa przewagę nad 2 i 3 Crumpem i Holderem, Vaculik miał pecha bo gdyby nie przerwany bieg po upadku Holdera (był na prowadzeniu) byłby w półfinale.
To nie ten sam Tarnów.
W jakim sensie nie ten sam, mają full skład bez kontuzji. Hancock i Kołodziej 10 punktów w Lesznie zrobią co najmniej, Vaculik z Janowskim też coś dołożą i już jest koło 40, jak wypali Madsen to Tarnów wygrywa.
Unia jest w tym sezonie u siebie nie pokonana i nie widzę podstaw, żeby miało się to zmienić.
Nie widzisz podstaw? Przyjeżdża lider. Prawda jest taka że jak Adamczeski zanotuje słabszy mecz (ma do tego prawo jest juniorem), do tego Batchelor pokaże formę jaką prezentuje w Lesznie (max ok 4-5 pkt) do tego słabszy Musielak (który ma dołek) i jest problem.
a na mokrym torze wiadomo kto sobie lepiej radzi. :smile:
Nie wiem czy wiesz, ale Tarnów też preferuje tory przyczepne.
Podsumowując to wszystko to analiza na ⛔ Rozumiem że jesteś z Leszna i całym sercem za Unią, ale przydało by się troszkę więcej obiektywizmu, w bukmacherce nie ma miejsca na sentymenty. Kursy też jakieś dziwne wystawione że Leszno faworytem. Powinno być na odwrót. ja bym grał spokojnie +2 na Tarnów no chyba że sprawdzi się to o czym się mówi, że Tarnów odpuszcza dziś aby wywalić Toruń poza PO. Pozdr.
 
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Nie wiem czy wiesz, ale Tarnów też preferuje tory przyczepne.
Kto konkretnie ? Startowiec Hancock czy może Madsen ???? ? No ludzie nie piszcie bzdur..

Coś ode mnie:
Protasiewicz over 11 1.90 Tobet

Protas ostatnio w dobrej formie, ostatni mecz z Gdańskiem i komplet punktów we wspaniałym stylu. Wiadomo, że Gorzów to dużo mocniejsza drużyna, ale ktoś dzisiaj musi zdobywać punkty w drużynie gospodarzy i stawiam, że to właśnie Piotr będzie dzisiaj liderem Falubazu. 12 punktów do zdobycia.

Leszno 1.70 - Tarnów Tobet
Tutaj stawiam na zwycięstwo gospodarzy. Na papierze na pewno silniejszy jest Tarnów zwłaszcza biorąc pod uwagę brak Hampela w drużynie gospodarzy. Myślę jednak, że Jaskółki dzisiaj nie będą się za wszelką cenę zabijać o zwycięstwo. Pierwsze miejsce po RZ i tak jest bardzo prawdopodobne i przegrana w Lesznie nic w tej kwestii nie zmieni. Ponadto trudny, przyczepny tor powoduje, że goście nie będą dzisiaj dawać z siebie 100% i ryzykować niepotrzebnych i głupich kontuzji.
http://rdn.pl/index.php/sport/3138-jaskolki-zmierza-sie-z-leszczynskimi-bykami
Posłuchajcie wypowiedzi Cieślaka, który woli Leszno niż Toruń w wielkiej czwórce co tylko skłania mnie do grania na gospodarzy.
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Dla mnie najpewniejsze z tych meczy wydaje się handicap na Rzeszów -10pkt po 1,90 Tobet lub -8,5pkt po 1,75 Unibet. ✅✅ 53-37
Wrocław jest to drużyna własnego toru, na wyjeździe z każdym wysoko przegrywają (-32 Tarnów, -14 Leszno, -14 Bydgoszcz, -26 Częstochowa, -26 Zielona Góra, -29 Toruń). Nie wyobrażam sobie aby nawiązali oni wyrównaną walkę na torze w Rzeszowie. Dodatkowo będzie tylko tu walka o punkt bonusowy więc liczę na wygraną Rzeszowa min. 12pkt.
Jeżeli chodzi o mecz w Zielonej Górze to także pobrałem handi na Gorzów +8pkt po 1,7 na Tobet i dołożyłem +6,5pkt po 1,90 na Unibet za mniejszą stawkę. Różnica tylko 2pkt, ale wiem że czasami te 2 pkt decydują o wygranym zakładzie. Mecz powinien być na styku ale jakoś nie jestem do końca pewny że Gorzów się postawi. Za dużo zagadek jest ostatnio w tym zespole, jak wszyscy pojadą na swoim poziomie z Gollobem na czele to powinno być dobrze, ale jeżeli znowu ktoś zawali mecz to wcale się nie zdziwię jak Falubaz wygra ponad 10pkt. Ale mimo wszystko trzeba być dobrej myśli.
Mecz w Lesznie jest bardzo trudny do grania. Jakby była to faza play-off to bez wahania postawiłbym na Tarnów po kursie 2,15. Ale jak wszyscy wiemy Leszno musi ten mecz wygrać, Tarnów może zadowolić się punktem bonusowym dlatego raczej odpuszczam ten mecz.
 
U 0

ul1938

Użytkownik
Konkretnie to Kołodziej i Janowski. Madsen na szwedzkich hopkach daje radę to w Lesznie też sobie poradzi, a Hancock nawet przy słabszej dyspozycji to te dwójki jest w stanie przywozić. To była odpowiedź na analizę kolegi. Jednak moim zdaniem tor nie będzie przyczepny a bardziej twardawy. W Lesznie padało, więc pewnie ta maź zostanie ściągnięta i zostanie to co było pod spodem, a więc mieszanka taka. Obserwator jest to nie ma opcji aby Romek mógł sobie poorać.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Ja tam nie szukałbym jakiś teorii spiskowych, że Tarnów ten mecz odpuści by mieć Leszno w 1-4, o odpuszczaniu meczu &quot;bo wystarczy im tylko bonus&quot; też nie ma mowy.
 
J 13

jofranco

Użytkownik
Po wypowiedzi Cieslaka nie zastanawialbym sie i zagral za nie za duza stawke na Leszno! mysle ze Tarnów odpusci mecz
moje typy to
Rzeszów -8,5 1.75unibet
Unia 1.7 unibet

i mam pyt co jest z Holderem, jedzie? czemu bydgoszcz az takim faworytem unibet +6,5 dla torunia ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom