>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

14. Kolejka Speedway Ekstraligi - 29 lipca + mecze zaległe 7 sierpnia

Status
Zamknięty.
vitoss 18

vitoss

Użytkownik
Ktoś się orientuje czy Holder jedzie w Toruniu ? I czy czasem nie ma jakieś z/z w Gdańsku gdyż over 14,5 na Pedersena jakiś taki duży jak na regulaminowe 5 startów.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Unia Leszno - Tauron Azoty Tarnów H(0 - 2) 2 1,85 Tobet

Tarnów bardzo mocna i wyrównana ekipa.Janowski na pozycji juniora to bardzo duży atut bo może zastąpić Lamparta który pojedzie słabszy bieg. Leszno bez Jarka i tak radzi sobie nadspodziewanie dobrze jednak w meczu z takim rywalem będzie piekielnie ciężko o korzystny wynik.Przemek,Pavlic Baliński to są zawodnicy którzy na chwilę obecna są w stanie powalczyć z Tarnowianami.
Janowski w poniedziałek 3x latał po torze w lidze angielskiej, we wtorek z/z za niego w lidze szwedzkiej także, tak przekonany co do jego postawy to bym nie był. Gorzów w Lesznie też był faworytem, Unia Leszno jest niedocenianą przez wiele osób ekipą, mimo że młodą to bardzo mocną, granie Tarnowa na wyjeździe w Lesznie raczej odradzam.
 
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Konkretnie to Kołodziej i Janowski. Madsen na szwedzkich hopkach daje radę to w Lesznie też sobie poradzi, a Hancock nawet przy słabszej dyspozycji to te dwójki jest w stanie przywozić. To była odpowiedź na analizę kolegi.
Rozumiem, ale napisałeś, że Tarnów preferuje tory przyczepne. Tarnów jako drużyna. Moim zdaniem nie jest to prawdą, bo Azoty u siebie śmigają na twardym i większy potencjał ta drużyna ma twardszych nawierzchniach. No, ale nieważne ;).
Ja tam nie szukałbym jakiś teorii spiskowych, że Tarnów ten mecz odpuści by mieć Leszno w 1-4, o odpuszczaniu meczu &quot;bo wystarczy im tylko bonus&quot; też nie ma mowy.
Nie chodzi o odpuszczanie, ale o fakt, że nie będą się spinać na 100%, bo i nie muszą, a Leszno owszem. Porażka może ich wykreślić z walki o PO.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Nie chodzi o odpuszczanie, ale o fakt, że nie będą się spinać na 100%, bo i nie muszą, a Leszno owszem. Porażka może ich wykreślić z walki o PO.
Na dobrą sprawę można powiedzieć, że Tarnów do końca sezonu nie musi się spinać, bo mają już praktycznie play-offy.
Z drugiej strony można powiedzieć, że Tarnów jedzie bez presji, na większym luzie i to jest plus dla nich.
Dla mnie argument, że ktoś musi, a drugi nie musi, to żaden argument ????
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Ktoś się orientuje czy Holder jedzie w Toruniu ? I czy czasem nie ma jakieś z/z w Gdańsku gdyż over 14,5 na Pedersena jakiś taki duży jak na regulaminowe 5 startów.
to jest zakład w Tobecie, więc liczą wszystkie biegi zawodnika. Nie ma THJ, nie ma z/z więc pewnie będzie możliwość rezerwy taktycznej dla Nickiego. 15 punktów na 18 możliwych bardzo realne po 1,95.. ;)

W Bydgoszczy się dość mocno rozpadało ???? :? ale bądżmy dobrej myśli, do meczu 5 godzin.
eee taka nawałnica teraz w Bydgoszczy co chyba już teraz uniemożliwi derby Pomorza :/
levy mocno pada?
u mnie, a ja mieszkam dalej od stadionu niż Levy właśnie burza przechodzi bo złapała mi sygnał Cyfra. Co do deszczu to zdecydowanie się zmniejszył, ale taki kapuśniak jak będzie lał jeszcze trochę + ta ulewa, to tor może być bardzo zmoczony i nie do zrobienia na 18.
 
S 310

slawek-80

Użytkownik
i mam pyt co jest z Holderem, jedzie? czemu bydgoszcz az takim faworytem unibet +6,5 dla torunia ?
Holder jedzie ale nawet on pewnie sam nie wie jak pojedzie. Może być tak że będzie wszystko dobrze, a może juz po pierwszym starcie się wycofać bo nie będzie w stanie przejechać nawet 4 kółek. Miedzinski zawsze słabo jeździł w Bydgoszczy, Sulivan na wyjazdach jeździ przeciętnie, juniorzy bydgoscy na swoim torze są lepsi od swoich rówieśników z Torunia, jedynie Ward bardzo dorze czuje się na tym torze ale ostatnio też nie zachwyca. Więc wcale się nie zdziwię jak przy słabszej postawie Holdera Bydgoszcz nie tylko wygra, ale nawet zdobędzie punkt bonusowy. Wygraną Torunia upatruje tylko w przypadku odpuszczenia meczu przez bydgoszczan, ale w to nie wierze. Za bardzo prestiżowe są te pojedynki, zawodnicy jeżdza dla kasy i w żadnych układów tu nie będzie.
Więc do wcześniejszych moich typów moge dołożyć wygraną Bydgoszczy po 1,40 Tobet.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Darcy Ward - Adrian Miedziński 1 @ 1,65 Tobet ▶ odwołany
Dawno w moich typach nie przewijał się Darky więc trzeba to zmienić. Australijczyk wrócił po kontuzji i wydaje mi się że po urazie nie ma już śladu, gdzie się nie pojawi punktuje bardzo solidnie. Dzisiaj według mnie to on będzie liderem Unibaxu w Bydgoszczy. Przy Sportowej czuje się bardzo dobrze, czego potwierdzeniem są jego występy w poprzednich latach. Do tego wygrał na początku sezonu Kryterium Asów. Miedziński bo słabym początku zaczyna się odbudowywać jednak to jeszcze nie jest to co ma do zaoferowania Miedziak. Pomoc psychologa mu pomaga, ale ja tak myślę że szczyt jego formy przyjedzie na PO. Dzisiaj jadą w jednej parze i uważam że to Darcy będzie jej liderem, pomimo tego że to Miedziak jest prowadzącym parę.
Marma Rzeszów -8,5 - Sparta Wrocław 1 @ 1,75 Unibet ✅ 53-37 dobre i to :razz:
Handicap na Marme do przyjęcia. Rzeszowianie na swoim torze są skuteczni. Bardzo dobry sezon notują Walasek i Okoniewski i to właśnie oni powinni być liderami drużyny w tym spotkaniu. Crump jeśli nie da ciała i zrobi te 10 punktów to będzie dobrze, bo ostatnio w SE jeździ jak Kuciapson. Maciek i Kilokarpi u siebie potrafią jeździć i z drugą linią gości nie mogą przegrać, na juniorce jedzie Sówka więc będzie najlepszym młodzieżowcem dnia. A Gaschka też nie powinien 0 wozić na juniorach gości. Wrocław to drużyna własnego toru. Chyba liderem jest Lindgren który notuje najlepszy sezon w karierze. Woffinden niby ostatnio wygląda dobrze ale jak nie widzę go dzisiaj na tym torze, maks to 3 punkty. Ułamek ostatnio słabiej, nie wiem czy to oznaka spadku formy czy może jednodniowa niedyspozycja. Monberg to raczej z drugą linią gospodarzy wygrywać nie będzie. Jędrzejak jest w gazie, ale dzisiaj też jest z kim przegrywać. Juniorka słabsza od gospodarzy i to będzie przyczyna porażki w tym meczu. 50-40 to według mnie bardzo optymalny wynik w tym meczu.
Unia Leszno - Unia Tarnów 1 @ 1,75 Unibet ▶ odwołany
Chyba szlagierowe spotkanie, w Lesznie spotkają się dwie Unie, dla mnie faworytem są gospodarze. Jeśli będzie kopa po same jaja to Leszno wygra gdzieś tak 8 punktami. Jeśli będzie normalnie to będzie mecz na styku. Gospodarze na swoim torze są bardzo solidni. Mocna para Baliński i Batchelor powinni robić różnicę. Bo Bally na swoich śmieciach jest bardzo równy i solidny a Troy ostatnio widać złapał fajną formę. Pawlicki i Adamczewski to para która nie może dzisiaj przegrywać biegów. Pavlic wczoraj w GP genialnie i dzisiaj liczę na powtórkę. Na juniorce Musielak i Pawlicki i według mnie to oni są lepsi niż para juniorska z Tarnowa. Tarnowianie ostatnio w Gorzowie dali niezłą plamę. Coś mi się wydaje żę Hancock obniżył loty, za dużo ma tych wpadek, takich jak wczoraj w GP czy w Szwecji a nawet ze Stalą w Gorzowie. Madsen to startowiec i jak będzie kopa będzie miał ciężkie życie. Vaculik jest solidny chociaż ostatnio w Lesznie za dużo punktów nie zdobył. Kołodziej raczej nie będzie miał problemów z Leszczyńskim torem. Janowski niby na torze w Lesznie dobry ale nie wiem ja mam takie wrażenie że Maćka stać na więcej. Dalej zaczynają się schody bo Lampart jeździ słabo w Lesznie a drugi junior obojętnie kto by to nie był będzie raczej oglądał plecy rywali. Dla mnie wygrana coraz to bardziej rozkręcającej się Unii z Leszna.
 
S 310

slawek-80

Użytkownik
Nie chodzi o odpuszczanie, ale o fakt, że nie będą się spinać na 100%, bo i nie muszą, a Leszno owszem. Porażka może ich wykreślić z walki o PO.
W zupełności zgodzę się z tym stwierdzeniem. Dlatego będzie mecz na styku, może nawet Tarnów będzie prowadzić, ale w decydujących biegach Leszno wygra. Za dużo kombinacji jest ostatnio ze strony Cieślaka abym miał nadzieje na pełne zaangażowanie zawodników z Tarnowa.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Na Błoniach w Bydgoszczy przyszła ulewa właśnie,więc różnie może być z tym meczem dziś,ale najwyżej będzie zwrot:

Apator +6,5 @1,75 Unibet

Derby to oczywiście dodatkowa mobilizacja w obu ekipach,jednak z tego co mi wiadomo to w obozie Polonii ta mobilizacja nie dotyczy wszystkich zawodników.Ekipa nie ma już praktycznie szans na TOP 4,a żeby się nie utrzymać musieliby przegrać u siebie kolejno z Rzeszowem,Gdańskiem i Częstochową a to jest mission imposible;) Toruń z kolei mocno walczy o tą czwórkę i dziś powinni skasować 3 pkt.Co prawda Holder poobijany,a Ward dopiero się rozjeżdża po kontuzji,jednak Miedziński notuje duży wzrost formy,podobnie jak Kamil Pulczyński. No i jest jeszcze Sullivan,który przy Sportowej jeździ prawie tak skutecznie jak w Toruniu.Myślę,że te 42 pkt Toruń zdobędzie dość spokojnie.
 
J 13

jofranco

Użytkownik
WZB MILLENIUM

P.Protasiewicz (10,5 pkt) powyżej 1.80

Protas jezdzi dobrze i to tylko w ZG na ostatnim meczu z Gdanskiem co wyrabial to poezja jest masakrycznie szybki z 4 pozycji przechodził na 1 Komentator w radiu zachod byl zaszokowany jazda Protasa jest spasowany idealnie z torem juz od kilku meczy i sadze ze 11 pkt spokojnie zrobi
 
J 13

jofranco

Użytkownik
E.Sajfutdinov (10,5 pkt) over 1.6 tobet
Emil w Bydgoszczy musi pojechac jesli myślą o wygranej, napewno jest podrazniony wczorajsza słabą jazdą w GP. 8 srednia w lidze i srednia w DOMU na poziomie 2,440 PKT mówi o czyms, ostatnio Emil notuje bardzo dobre wystepy w naszej lidze
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
E.Sajfutdinov (10,5 pkt) over 1.42 millenium
To już lepiej pograć w Tobet over 10.5 po kursie @1.60, liczą się wszystkie biegi i to bez podatku... Różnica jest tak miażdżąca jakby postawić wóz strażacki z drabiną i obok Wieżę Eiffla.
levy mocno pada?
Raport pogodowy od kolegi forumowego z Bydzi: &quot;Jest ulewa mocna i chmury z każdej strony. 500m od stadionu drogi zalane. Na moje są małe szanse przy tym torze co teraz robią&quot;.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
dla mnie 50/50 że pojadą.teraz już słońce zaświeciło,godzinkę tak będzie i ulice suche.Pytanie jak tor to przyjmie i czy obie ekipy chcą dziś jechać..
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Rzeszów (-10) -Wrocław 1 @ 1,8 tobet ✅ 53-37
Jędzejak (-1) - Lindgren 1 @ 1,7 tobet ⛔ 3-7
Rzeszów jeżeli chce zachować szanse na pierwszą czwórkę to musi dziś zgarnąć bonusa, czyli zgromadzić przynajmniej 51 punktów. Według mnie jest to zadanie do wykonania. Po ubiegłotygodniowej wygranej z Mistrzem Polski zawodnicy na pewno będą zmotywowani. Wraca Crump, który jednak nie wiadomo w jakiej będzie formie, ale jeżeli obojczyk nie będzie mu bardzo przeszkadzał to powinien się zakręcić wokół 10 punktów. Dwaj krajowi liderzy na swoim torze: Greg i Okoń nie powinni mieć problemów ze zdobywaniem trójek. Kylmaekorpi podobno coraz bardziej dogaduje się z motorami i dziś już raczej nie będzie musiał ich pożyczać od Walaska. Wraca także Łukasz Sówka, który będzie dużym wzmocnieniem na pozycji juniorskiej i razem z Kretem mogą pokusić się o 5:1 w pierwszym biegu. Po stronie Sparty widzę jeden pewny punkt drużyny. Ogór na rzeszowskim torze od zawsze bardzo ładnie śmigał. Ułamek jest dobrym zawodnikiem, ale raz mu mecz wyjdzie a raz nie. Ciekawą parą może być para Fredka-Tai, jednak nie wydaje mi się żeby była lepszą od pary Okoń-Kuciapa. Tak więc wygrana różnicą 12 punktów jest w Rzeszowie koniecznością i myślę że tak się stanie.
Drugi typ to para Jędrzejak z Lindgrenem. Ogór to lider wrocławskiej drużyny, zajmuje 11 miejsce pod względem średniej w Ekstralidze (przed takimi nazwiskami jak Protasiewicz, Crump czy Sullivan). Fredka jest 31. a na wyjeździe ma średnią zaledwie 1,241 pkt/bieg. Dodatkowo plusem do tego typu jest to że Tomasz jedzie w parze z Monbergiem, który raczej dziś nie będzie szalał a Szwed jedzie z Woffindenem, który zawsze może zaskoczyć i wygrać start. Nie mówię o tym że Lindgren jest dzień po GP, bo to dla żużlowca normalna sprawa startować dzień po dniu. Ogór w razie słabej postawy drużyny i straty min. 6 punktów do Rzeszowian pojedzie zapewne jako rezerwa taktyczna i będzie miał jeden start więcej.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tai Woffinden under 7 @ 1,60 Tobet⛔14 czyli dwa razy overa zrobił praktycznie...:grin:
Jak dla mnie peffa, chociaż może kurs nie najwyższy. O ile Stali Rzeszów nie lubię, to jednak trzeba przyznać, że dzisiaj raczej nie powinni mieć problemów z wygraną. Ja wybieram under Tajskiego z kilku powodów. Sparta na wyjazdach nie istnieje i widać, że zawodnikom z Wrocławia ciężko idzie poza stadionem olimpijskim. Tajski co prawda tydzień temu pokazał się z dobrej strony ale to było u siebie. Dzisiaj ma rywali trudniejszych, bo jedzie 2x przeciwko Walaskowi i po razie przeciwko Okoniowi i Crumpowi. Z nimi moim zdaniem wygrywać nie powinien i nie wygra, gdyż są to zawodnicy o wiele lepsi od niego, a u siebie przy Hetmańskiej to już w ogóle ciężcy do objechania przez dużo lepszych riderów. Do tego jedzie w parze z Fredem i na nim też możliwe, a nawet bardzo prawdopodobne, że punkty będzie tracił. W czwartym swoim starcie jedzie z Jędrzejakiem i tutaj też powinien być gorszy od swojego kolegi z pary. Nie zdziwi mnie też gdy Tajski w ogóle nie będzie punktował i za niego pójdzie jakiś taktyk.
Jason Crump over 9,5 @ 1,75 Tobet✅15 izzi jak to mówią
Niska linia na Rudego ale to spowodowane kontuzją. Jednak wczoraj pojechał w GP i jak na zawodnika po kontuzji wyglądał całkiem całkiem. Dlatego ja wierzę, że dzisiaj nie powinno być źle. Dzisiaj jedzie w parze z Kylmakorpim więc na nim nie powinien tracić punktów, a swój ostatni bieg ma z juniorem. Na rywalach też raczej nie powinien punktów tracić, gdyż nie ma zbytnio na kim. Może jedynie Ogór z Ułamkiem mogą mu zagrozić ale żeby go wozić to też będą musieli się mocno postarać. Rudy w tym sezonie tylko raz nie przekroczył tej linii ale to było w starciu z Unią Tarnów, a tam wiemy, że są o wiele lepsi zawodnicy niż w składzie Sparty.
Emil Sayfutdinov over 10,5 @ 1,60 Tobet
Emil u siebie to naprawdę mega mocny gość. Dzisiaj to w głównej mierze od jego postawy zależy czy Polonia sięgnie po 2pkt czy też nie. Jedzie w parze Kułakovem ale nie ma co się oszukiwać, pewnie on będzie zastępowany przez któregoś z juniorów. Emil tak po prawdzie dzisiaj nie bardzo z kim ma przegrywać. Wiadomo, że jest w składzie Apatora kilku dobrych zawodników ale pamiętajmy, że Saletra czy Miedziak na wyjazdach jeżdżą dużo gorzej niż na MA, Holder wczoraj zaliczył solidnego dzwona, a w środę w Anglii też miał wypadek więc zostaje mi tutaj Ward. Do tej pory u siebie Emil nie zawodził, a jedynie w starciu ze Stalą Gorzów nie pokrył tej linii, gdyż zdobył 8pkt ale miał wtedy jeden defekt. Moim zdaniem dzisiaj nie powinno być problemem pokrycie tej linii, gdyż wystarcz jedno zwycięstwo i 4x po 2pkt, a to dla niego w Bydzi żaden problem.
Tomasz Gollob under 8,5 @ 1,90 Tobet
Ciekawy i trochę ryzykowny bet ale moim zdaniem warto pograć. Dzisiaj Tomek jedzie w parze MJJ więc na nim może punkty tracić. W czwartym biegu pojedzie z Pukiem w parze więc też na nim punkty może tracić. Do tego 2x jedzie przeciwko AJ, a raz przeciwko Pepe, a z nimi będzie baaardzo ciężko wygrywać, bo w ZG są niesamowicie mocni. Do tego liczę, że ktoś z trójki Loktajev, Holta czy Dudek też są w stanie Golloba przywieźć. Niby bet jak pisałem ryzykowny, to jednak ja uważam, że jedna jaskółka wiosny nie czyni i jakoś nie wierzę by dzisiaj Tomek miał śmigać na wysokim poziomie i ogrywać największe armaty Falubazu. Szkoda, że linia nie jest wyższa tak o jeden punkt ale mimo wszystko uważam, że warto pograć nawet patrząc, że Gollob na wyjazdach jeździ lepiej niż u siebie ale też występy w Gdańsku czy Czewie nie przedstawiają większej wartości przy dzisiejszym meczu.
Do tego pobieram od Dawida bet na Warda, bo uważam, że to peffa na dzisiaj.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Do tego pobieram od Dawida bet na Warda, bo uważam, że to peffa na dzisiaj.
wcale nie taka peffa, bo Miedziak ma bieg z Kościechą, Kułakowem i Ząbikiem (to jest bodajże 12 gonitwa), a Ward w 13tej jedzie z Emilem, Gapińskim i Holderem - w dużej mierze właśnie taki rozkład spowodował, że kurs i zdarzenie jest wystawione tak, a nie inaczej, bo Darcy dostał naprawdę ciężki bieg.
W Częstochowie bez problemu pojadą, delikatny wiaterek, kilka białych chmur. Wieczorem ma być burza, ale mecz zaczyna się o 16.30 także powinni zdążyć ;)
 
J 13

jofranco

Użytkownik
Tomasz Gollob under 8,5 @ 1,90 Tobet

Ciekawy i trochę ryzykowny bet ale moim zdaniem warto pograć. Dzisiaj Tomek jedzie w parze MJJ więc na nim może punkty tracić. W czwartym biegu pojedzie z Pukiem w parze więc też na nim punkty może tracić. Do tego 2x jedzie przeciwko AJ, a raz przeciwko Pepe, a z nimi będzie baaardzo ciężko wygrywać, bo w ZG są niesamowicie mocni. Do tego liczę, że ktoś z trójki Loktajev, Holta czy Dudek też są w stanie Golloba przywieźć. Niby bet jak pisałem ryzykowny, to jednak ja uważam, że jedna jaskółka wiosny nie czyni i jakoś nie wierzę by dzisiaj Tomek miał śmigać na wysokim poziomie i ogrywać największe armaty Falubazu. Szkoda, że linia nie jest wyższa tak o jeden punkt ale mimo wszystko uważam, że warto pograć nawet patrząc, że Gollob na wyjazdach jeździ lepiej niż u siebie ale też występy w Gdańsku czy Czewie nie przedstawiają większej wartości przy dzisiejszym meczu.

Do tego pobieram od Dawida bet na Warda, bo uważam, że to peffa na dzisiaj.
chociaz calym sercem za falubazem i marze zeby zrobil mniej to boje sie tego typu ; ) MJJ w zg jeszcze nie jezdzil a gollop jak to on roznie bywa moze akurat pojedzie dobrze http://falubaz.com/Falubaz-LIVE/Falubaz-Zielona-Gora-Stal-Gorzow-Live od 12:00 juz w zg motory szykuje !
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
track update:
- Jest jeszcze półtorej godziny do meczu. Tor jest bardzo dobrze przygotowany. Jeśli nie zaskoczy nas kolejna ulewa, to mecz odbędzie się bez problemu - powiedział sędzia Wojciech Grodzki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom