>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

14. Kolejka Speedway Ekstraligi - 29 lipca + mecze zaległe 7 sierpnia

Status
Zamknięty.
B 41,5K

bosky

Użytkownik
U mnie dzisiaj dwa kupony:
totomix
Protasiewicz - Jensen (0-2) 1 1,85 ZAWODY ODWOŁANE
Crump - Ułamek (0-2) 1 1,85 ✅

Pepe jedzie w parze z Jankowskim, co prawda nigdy w derbach nie był najlepszym zawodnikiem swojej ekipy, ale dzisiaj to właśnie na nim powinien się opierać wynik zespołu. Jeśli idzie zaś o Jensena, to polowałem na zakład przeciwko niemu. Pierwszy raz w ZG, nie wie czego się spodziewać. W parze jedzie z Gollobem, więc chyba trener Paluch go pokarał najbardziej jak tylko mógł ;-) wszak Gollob w derbach zawsze jeździł dobrze, na torze w ZG również, tutaj widać, że siedzi od 12 i stara się ustawić sprzęt.
Crump w Rzeszowie zawsze niezwykle groźny, z drugiej strony zawsze po GP jeździ cienizne. Podejrzewam jednak, że przy takim rywalu trochę sobie dorobi i okręci się w okolicy kompletu. Co innego Ułamek, w tym sezonie miernota, zwłaszcza na wyjazdach. Niby jedzie z nr 5, ale tylko w pierwszych 3 startach może liczyć na łatwe punkty, swój ostatni start już zbyt łatwy nie będzie.
efortuna
Rzeszów - Wrocław (0-9,5) 1 1,8 ✅
Leszno - Tarnów (0-2,5) 2 1,7 ZAWODY ODWOŁANE

Wiele już zostało na temat tych spotkań powiedziane, więc ja tylko dodam, że Wrocław jest dla mnie dramatycznie słaby na wyjazdach. Najsłabsza rzeszowska strona to juniorzy, ale nawet tutaj spodziewam się 4:2 lub 5:1 dla miejscowych.
W przypadku tarnowian przekonał mnie argument o obserwatorze zawodów. Leszno jest słabe, wykorzystuje genialne spasowanie z przyczepnym torem, ale podejrzewam że Cieślak zrobił jakieś specjalne przygotowania do tego meczu.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Nicki Pedersen ( 0 ) - Grisza Laguta @1,36 betsafe
Jedyny zawodnik, który się przeciwstawi gospodarzom vs lider. Na korzyść Nickiego przemawia to, że na 99% pojedzie 6x dzisiaj. Dodatkowy bieg to tak jakby dać mu handi +3. Duńczyk zna ten tor, jeździ we Włókniarzu, więc problemów nie spodziewałbym się. Wczoraj wygrana w Gorican da mu pewnie dodatkowego powera.
Na niekorzyść Rosjanina przemawia, kontuzja i późniejsze upadki. Sam mówił, że go bolało, że nie czuł radości z jazdy, był przemęczony. Tydzień temu w Toruniu mieliśmy tego przykład. We wtorek odpuścił Szwecje i odpoczywał z rodziną. Nie twierdzę, że dziś pojedzie tak samo fatalnie, pojedzie dobrze, ale czy będzie fruwał i walnie komplet? Nie sądzę, z Nickim ma szanse w bezpośrednich bojach wygrać, ale mimo wszystko to Nicki jest faworytem. Być może jak będą wysoko prowadzić to nie ujrzymy Rosjanina w nominowanym. Nawet jeśli to w 5 biegach zdobędzie 13pkt, to Nicki w 6 - 14 oczek powinien spokojnie wykręcić.

Oczywiście pod warunkiem, że mecz dojdzie do skutku bo w Czewie pada
 
matheo1985 8

matheo1985

Użytkownik
Panowie nie grajcie nic z meczu Częstochowa - Gdańsk... Leje w najlepsze, nie ma szans na rozegranie meczu. Pozdrawiam.
 
S 310

slawek-80

Użytkownik
Panowie nie grajcie nic z meczu Częstochowa - Gdańsk... Leje w najlepsze, nie ma szans na rozegranie meczu. Pozdrawiam.
To dziwne bo na sportowych faktach piszą cyt. &quot;Wielka ulewa nad Częstochową, ale mecz niezagrożony&quot;.
To jak wkońcu jest z tym meczem??
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Byłem od godziny 14 jakieś 2 km od stadionu i słońce świeciło cały czas, czasami chowało się za chmurki. Moim zdaniem pojadą.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Polonia Bydgoszcz - Unibax Toruń (0-8) 2 1,80 Bet365 NC ????
Mecz dla jednych tak na prawdę o nic a dla drugich o wiele. Goście cały czas walczą z Falubazem i Unią z Leszna o przepustkę do play off 2012. Wczoraj jeden z liderów gości miał grożny upadek w Chorwacji podczas Grand Prix. Jednak Cholder mówił, że wszystko jest okey tylko po prostu nie chce ryzykować dlatego wycofał się z zawodów. Dzisiaj myślę, że będzie jednym z filarów Unibaxu. Ryan w Bydgoszczy spisuje się z reguły bardzo dobrze. To samo tyczy się Warda które wrócił po kontuzji i dzisiaj na pewno będzie bardzo grożny dla gospodarzy. Juniorzy jednych i drugich na dość równym poziomie. Jeśli chodzi o gości to na pewno Emil i &quot;Buczek&quot; oraz Kościecha będą dzisiaj ciągnąc wynik dla Polonii. Na pewno jedna dziura w składzie. Nie wiem kto pojedzie za Artem, ale obojętnie kto to będzie to jednak wielu punktów nie przywiezie. Zresztą jedną taką dziurę też mają goście. Wiele będzie dzisiaj zależało od postawy Gapińskiego i Miedzińskiego. Ja stawiam jednak w tym meczu na gości z Torunia..

Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów (0-8) 2 1,75 Tobet
pogoda.. ????
Teraz już i linia i kursy inne. Ale ja grałem zaraz po tym gdy pojawiła się oferta. Oooogromna masówka na Gorzów dzisiaj. W Fortunie kurs spadł chyba z 4,3 na 3,5 ???? No fakt jest taki, że mają kim straszyć a gospodarze w Rzeszowie się nie popisali. Stracone pieniądze to zatrudnienie Rune w tym sezonie. Myślę, że Holta w przyszłym sezonie będzie już jeżdził na zapleczu Ekstraligi. Wraca Dudek po kontuzji więc zobaczymy jak w pojedynku z Bartkiem sobie poradzi. Mają na pewno dwóch pewniaków na torze w Zielonej Górze czyli Jonssona i Protasiewicza. Swoje na pewno pojedzie Loktajev. Ale co zrobi Holta, Dudek i reszta to ogromny znak zapytania. W Gorzowie na pewno jest pytanie czy Tomek się przebudził na dobre czy dzisiaj zrobi po raz kolejny 3-4 punkty? Iversen będzie liderem to nie podlega wątpliwości. Zagar i Jensen swoje punkty zrobią. Kasprzak też na pewno z ojcem ostro pracował przy &quot;furach&quot;, żeby w derbach pojechać na poziomie. Ja jednak tak odważny nie jestem żeby stawiać czysty win gości dlatego gram dodatni handicap.

Grałem jeszcze over Nickiego Pedersena (14,5 punktów) ⛔ z tego względu, że dzisiaj Nicki pojedzie pewnie 6 razy a w jakiej formie jest nikomu nie trzeba mówić. Wczoraj wygrał w Grand Prix Chorwacji w imponującym stylu. Dzisiaj myślę, że w 6 biegach zrobi te 15 punktów tym bardziej, że parę lat temu ścigał się dla &quot;Lwów&quot; i tor zna bardzo dobrze.

Oberwanie chmury w Bydgoszczy! to już raczej koniec nadziei na dzisiejszy mecz :/
 
x_design 450

x_design

Użytkownik

Tor w Lesznie, godzina 16.
Obecnie w Lesznie słonecznie, ciepło i wietrznie.
Będzie przyczepnie i potoczne powiedzenie &quot;kopa po jaja&quot; nabierze dosłownego sensu. Oby tylko sędzia i drużyna przyjezdna pozwoliła na rozegranie tych zawodów.
Idę na stadion.
edit: od 17:55 do 18:10 istne oberwanie chmury. Powtórka 7 sierpnia.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Najpierw Zielona Góra teraz Bydgoszcz kolejny mecz odwołany. Ciekawy jestem Leszna bo też nie jest za optymistycznie.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Unia Leszno - No i ta niby też Unia 2 bet365 kurs 2,37
Masówna na Leszno niemożliwa i kurs na Azoty zrobił się już niepoważny wręcz. O co Wam chodzi z tym, że Leszno ma wygrać? Tarnów pokazał w Gorzowie, że gdyby nie ustawka (mam nadzieje, że nie ma już ludzi, którzy wierzą w sportowe rozstrzygnięcie tamtego meczu) to by spokojnie wygrali. Niby geniusz Marka Cieślaka mówi, że wolałby Leszno w play offach ale on dużo rzeczy mówi i specjalnie bym się tym nie przejmował. Poza pozycją juniorską Tarnów na papierze ma na każdej pozycji lepszego zawodnika w obecnej sytuacji poza tym nie są płaczkami jak Toruń i Gorzów i na kopie jechać umieją. Wczoraj spodziewałem się kursu koło 1,7 a tu nawet plusowe handi można na nich grać - obłęd jakiś.
 
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
Dzisiaj zaległe spotkanie 14 rundy ENEA Ekstraligi.
Polonia Bydgoszcz - Marma Rzeszów godz19:00
Polonia:
9 E. Sajfutdinow
10 W. Kułakow
11 K. Buczkowski
12 T. Gapiński
13 R. Kościecha
14 M. Curyło
15 Sz. Woźniak
Marma:
1 R. Okoniewski
2 M. Kuciapa
3 J. Crump
4 J. Kylmaekorpi
5 G. Walasek
6 Ł. Sówka
7 M. Gaschka
Będzie ciekawie :).Do Bydgoszczy po nieudanym DPŚ wraca Walasek.Crump po kontuzji obojczyka tez sobie bardzo dobrze radzi a Emil lider Gryfów nie jest w najlepszej formie.Wielką niewiadomą wydaje się też występ młodego Rosjanina W.Kułakowa.W drużynie Polonii spokojny jestem tylko o występ juniorów którzy ostatnio naprawdę świetnie sobie radzą.Zobaczymy jakie na dzisiaj zaproponują kursy na to spotkanie...
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Czekałem i się doczekałem;)
Polonia Bydgoszcz - PGE Marma Rzeszow H(0 - 12) 2 1,85 Tobet⛔

Tak po cichu liczyłem na handi+10 w strone Rzeszowa jest 12 wiec skorzystam z mila checia;) Bydgoszczanie maja dwoch pewniakow:Sajfutdinow i Buczkowski. Kościecha teoretycznie na swoim torze tez zazwyczaj ok10 oczek zdobywa ale z Nim to moze byc roznie.Gapinski to solidna druga linia a Kulakow?Niby Emil Go poleca ale jak narazie dla mnie to jest zawodnik nie na E-lige.
Rzeszowianie maja Crumpa ktory w ostatnim meczu odpalil niesamowicie, dalej Walasek wiem wiem pewnie zaraz znajda sie tacy co beda pisac ze zawalil reprezentacji zawody to i teraz slabo pojedzie ale ja w to poprostu nie wierzę. Okoniewski również zawodnik który z każdym może wygrać. Kilokarpi i Kuciapa z Kułakowem przegrywać nie powinni. Juniorka na plus dla gosp.
Jak dla mnie mecz rozstrzygnie się w nominowanych a +12 wyglada bardzo fajnie.
 
marcin_4don 22

marcin_4don

Użytkownik
Właśnie zaczęło padać w Bydgoszczy, póki co bez tragedii ale prognozy na wieczór też są nieciekawe...


edit: popadało tylko z 10 min, aktualnie pochmurno ale mecz niezagrożony
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Właśnie zaczęło padać w Bydgoszczy, póki co bez tragedii ale prognozy na wieczór też są nieciekawe...
Tym bardziej warto grać na gości bo atut własnego toru się rozpływa...Mam nadzieję że zawody objadą cało i zdrowo. W nd w Toruniu chce Rzeszowian zobaczyć;)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Emil Sayfutdinov over 11,5 @ 1,55 Tobet✅13
Jak dla mnie najlepszy zakład na dzisiejszy mecz. Pomijam handi, bo troszkę za wysokie, ale gdyby było -8 to pewnie bym pobrał gospodarzy, a tak wybieram Emila. Rosjanin w tym sezonie to prawdziwy lider Gryfów, a w Bydgoszczy, to już w ogóle bryluje, co pokazuję średnia 2,440 oraz jego występ podczas DPŚ, gdzie zdobył 16pkt, a przegrał dopiero w ostatnim biegu z Hancockiem i Gollobem. Dzisiaj rywale w mojej ocenie nie są zbyt mocni. Walasek myślę, że drugiej takiej kompromitacji jak podczas wspomnianego DPŚ nie zrobi i może tutaj być groźnym rywalem dla Emila, a obaj dwa razy się spotkają, co wynika z rozpiski biegów, a i pewnie w ostatnim biegu pewnie dojdzie trzeci ich pojedynek. Poza tym jeszcze rywalami trudnymi są Okoniewski i Crump. Obaj trochę gorzej jeżdżą na wyjazdach, a do tego Crump ma problem jeszcze z tym obojczykiem, bo o ile wyniki osiągane po kontuzji są naprawdę świetne, o tyle jak udało się wyczytać, to jednak sprawia to mu ból i każda kraksa będzie problemem, a jako że dzisiaj pada w Bydzi to może być trudny tor i wtedy Rudy w ogóle może nie poszaleć. O porażkach z takimi zawodnikami i Kylmakorpi, Kuciapa czy juniorzy to nie ma mowy... Jeśli chodzi o układ par, to Emil też ma korzystny, bo 3x jedzie z Kulakovem, chociaż zapewne Curyło i Woźniak będą go zastępować, a w czwartym swoim starcie jedzie z Gapińskim, który lekko mówiąc w formie nie jest. W mojej ocenie nie bardzo ma z kim dzisiaj przegrywać i powinien zakręcić się w okolicach 13pkt i ten over pokryć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom