>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

14. Kolejka Speedway Ekstraligi - 29 lipca + mecze zaległe 7 sierpnia

Status
Zamknięty.
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Miałem nic nie grać i skupić się na EL, ale jest fajny typ, który po głębszym zastanowieniu zagrać warto. Oferta uboga, bo tylko Tobet daje coś konkretnego, ale zestawienie bydgoskich młodzieżowców jest kuszącą opcją pogrania na Szymona. Handi tylko -0.5 także wystarczy jeden punkt więcej. Co mnie skłania do grania na młodego Woźniaka?
a) wewnętrzne pole w biegu juniorskim;
b) w 4 biegu pojedzie z Gaschką/Kretem natomiast Curyło w 12tym z Sówką;
c) jeśli chodzi o seniorów to Woźniak w 8mym ma szansę zapunktować na Kuciapie, natomiast Curyło z tej drugiej linii otrzymał Fina;
d) nieznacznie lepsza dyspozycja podczas mistrzostw Polski juniorów w parach -&gt; http://speedwayresults.com/result.php?type=945&amp;amp;season=2012 ;
e) dotychczasowe mecze w Bydgoszczy:
- Woźniak kolejno: (9,1,5,9,7)
- Curyło kolejno: (1,5,3,-,6)
przez co nasuwa się wniosek, że tylko w jednym spotkaniu Mikołaj był lepszy od drugiego juniora bydgoskiej Polonii;
f) występy Woźniaka w ligach zagraniczych, bardzo dobre spotkanie wczoraj w Allsvenskan;
g) prawdopodobne zmiany za Kułakowa przypadną lepszemu juniorowi (czyt. Woźniakowi);
h) intuicja;
i) w moim uznaniu Szymon jest zawodnikiem o pół klasy lepszym, zatem po takim kursie trzeba spróbować.
Woźniak -0.5 v Curyło @ 1.6
Tobet
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Emil poniżej 10,5 @2,64 milenium ⛔ 13 ????
poniżej 11,5 11,5 @2,30 tobet ⛔

Emil w tym sezonie już pare razy narzekał na kondycję i zmeczenie. Wczoraj zawody w lidze rosyjskiej, dluga podroz, dlugi lot itp. Uwazam, że dziś będzie zmęczony i nie pojedzie jakoś rewelacyjnie. Ma z kim przegrywać bo i z Crumpem Walaskiem i Okonie. To dobrzy zawodnicy 2 z nich jeździło w Bydzi i znają ten tor. Emil w jakiejś super formie nie jest u siebie stać go na 12, ale mam przeczucie w przeciwieństwie do kolegi który pisał, że Emil nie będzie dziś błyszczał. Over 11,5 po kursie 1,50 ? Nie warto wystarczy spojrzeć na niektóre występy Rosjanina gdzie nie przekraczał tej linii
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
a Emil lider Gryfów nie jest w najlepszej formie.
TSSSOOOO??? ????
Woźniak -0.5 v Curyło @ 1.6
w betsyfie jest to za 1,80.

Grzegorz Walasek -1 - Rafał Okoniewski 1 @ 1,96 Betsafe

W Tobecie na ten typ jest 1,50 i tam nie warto tego grać ale po 1,96 to już jest konkretne value na Grzecha. To że zjebał na SWC nie oznacza że dzisiaj nie będzie punktował dla Marmy. Grzesiu rok temu jeździł przecież w barwach Polonii i zanotował średnią domową 2,6. Co jest rewelacyjnym wynikiem. Walasek ogólnie jest w formie i dzisiaj spokojnie można liczyć że przekroczy granice 10 punktów. Jedzie z juniorami więc punktów nie będzie tracił. Okoń też jest w formie ale to głównie na swoim torze w Rzeszowie. Też jeździł przed laty w Bydzi ale jakoś do niego w tym roku na wyjazdach nie mam przekonania. Potwierdzają to też średnie obu zawodników w tym roku w meczach wyjazdowych. Co prawda po wymieszaniu par ma łatwiejszy bieg ale to nie powinno mieć wpływu na wynik tej pary. Stawiam na Walaska że wygra przynajmniej 2 punktami.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Polonia Bydgoszcz - Marma Rzeszów (0-10,5) 2 1,85 Betsafe ⛔ NC Walasek, NC Śledż taktyku ;)

Długo myślałem co zagrać z tego meczu i w końcu zdecydowanie się na dodatni handicap na gości. Gospodarze to na pewno Emil, Buczkowski i Kościecha ;) Tak Robert pokazuje ostatnio bardzo dobrą formę szczególnie na torze w Bydgoszczy. Moim zdaniem Artiom był by lepszą postacią niż ten jego dzisiejszy zmiennik Kułakow. Gapiński myślę, że parę punktów przywiezie ale widać, że po kontuzji z początku sezonu nie może się Tomek pozbierać. Juniorzy to na pewno handicap gospodarzy, Sówka może coś powalczy ale na nic wielkiego nie liczę ze strony juniorów gości. Za to Walasek, Crump i Okoniewski dzisiaj powinni bardzo pokażnie zapunktować dla gości. Myślę, że Joonas kilka punktów przywiezie a Maciek z tym Kułakowem też powinien wygrać. Później mogą być za niego stosowane rezerwy taktyczne. Myślę, że goście przyjadą do Bydgoszczy głównie po bonus ale o zwycięstwo również powalczą skoro na prawdę jeszcze myślą o play offach. Stąd mój typ na dodatni handicap w kierunku gości.
 
mz88 0

mz88

Użytkownik
Grzegorz Walasek -1 - Rafał Okoniewski 1 @ 1,96 Betsafe

W Tobecie na ten typ jest 1,50
W Tobecie Okoniewski ma tylko 0,5pkt handi i stąd ta różnica w kursie. Tak samo w przypadku Woźniaka i Curyły.

Osobiście zgadzam się z graniem na Walaska, złapałem jeszcze po 1.96, spadło już do 1.85. Poza tym, nie grałbym overu Sajfutdinowa, już zawodził w tym roku, ale jak ktoś już bardzo chce to w bet365 jego over 11 jest po 1.66 a nie 1.5.
 
S 310

slawek-80

Użytkownik
Napisał Feekus -&gt;

Woźniak -0.5 v Curyło @ 1.6

w betsyfie jest to za 1,80.
Tylko że przy wygranej Woźniaka jednym punktem w Tobet wygrywamy, a w Betsafe mamy zwot więc nie ma co porównywać. Osobiście decydując się na ten typ wolałbym -0,5 po mniejszym kursie.
Również zagrałem na Walaska w betsafe po 1,85 ale niestety mogłem postawić tylko 142zł bo limity...
 
vitoss 18

vitoss

Użytkownik
Ryzyk fizyk ;) Rzeszów czysta 2 ;] Jeśli popada/ło to może być różnie, na papierze składy są wyrównane, Bydzia według mnie jest za bardzo faworyzowana, a jeśli stracili atut własnego toru mogą ten mecz przegrać minimalnie. Osobiście stawiam wynik w granicach remisu.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
W Tobecie Okoniewski ma tylko 0,5pkt handi i stąd ta różnica w kursie.
No wiadoma sprawa ???? , jednak chyba lepiej zaryzykować w najgorszym przypadku zwrotem skoro możemy wygrać prawie jeszcze razy tyle przy tym samym typie. W Tobiecie po kursie 1,50 na Walaska kompletnie nie było value, a w Betsafe po 1,96 to z kolei spore value więc według mojej kalkulacji lepiej było zagrać w Betsyfie.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Zaległe 3 spotkania w ramach rozgrywek Ekstraligi:
Polonia Bydgoszcz - Apator Toruń godz. 18.30
Unia Leszno - Unia Tarnów godz. 19.00
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów godz. 20.30

Zapraszam do podawania typów wraz z analizami.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
I już na pierwszy rzut oka można napotkać bardzo dobry typ w ofercie Tobetu. Over Saletry przy takiej linii wydaje się oczywistą oczywistością. 9 punktów zawodnika takiej klasy? 3 razy jedzie z Ząbikiem i raz z dwójką juniorów i Buczkiem także układ biegów zdecydowanie na jego korzyść. Poza Krzyśkiem i Emilem powinien wszystkich objeżdżać, wystarczy 2,2,2,2,1 a jest w stanie spokojnie wygrać niejeden wyścig. Dla mnie bomba.
Sullivan over 8.5 @ 1.6
Tobet
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Polonia Bydgoszcz - Unibax Toruń H(0 - 2.5) 1 @ 1.72 w Tobet ✅ ✅ ✅ izzziii
Taki handicap to praktycznie żaden handicap. Nie rozumiem dlaczego w ciągu zaledwie tygodnia oddsmakerzy tak go zmnieszyli. Po takim kursie aż trzeba to pobrać. Polonia na swoim torze jest niesamowicie silna, z kolei Toruń na wyjazdach traci dużo na wartości. Owszem wygrali parę spotkań, ale zawsze odbywało to się wtedy gdy protestowali odnośnie warunków torowych i sędzia nakazywał ubicie toru. Na betonie rzeczywiście Torunia może się bać każdy, ale na bardzo przyczepnym i trudnym torze bydgoskim problemy miały już znacznie lepsze drużyny (Gorzów, Zielona Góra) a i Tarnów się męczył. Bydgoszczanie mają lepszych juniorów i drugą linię, która na swoim torze pojadą swoje. Sullivana na takim torze szczerze mówiąc nie widzę i wątpię by zdobył nawet 9-10 punktów (we Wrocławiu w 7 startach zdobył 7 pkt). Holder ostatnio też nie jest sobą. Chyba jednak ten wypadek w Gorican zrobił swoje. Ward co prawda zaczął już jeździć lepiej ale będę się upierał, że to jeszcze nie ta forma co w poprzednim sezonie. W Polonii znakomity Sayfutdinow i Buczkowski. Kościecha na swoim torze też pojedzie swoje.
Jak dla mnie pewne zwycięstwo gospodarzy, różnicą przynajmniej 6-8 pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Emil Sayfutdinov over 10,5 @ 1,55 Tobet✅13
Wtedy tzn. przy pierwszym podejściu też linia taka sama, a i kurs praktycznie taki sam. Kopiować tamtego nie będę, bo nie ma sensu ale coś napiszę. Emil u siebie super super mocny, co pokazuję z meczu na mecz. Dzisiaj w parze z Kulakovem, którego też pewnie juniorzy będą zastępować, a potem jedzie z Gapińskim. Już więc widać, że punktów na swoich tracić nie powinien. Fakt, że w biegu 13 jedzie przeciwko bliźniakom ale Holder po kontuzji słabiej jeździ, a poza tym Emil u siebie może wygrać z każdym. Dzisiaj na dobrą sprawę wystarczy mu 4x 2pkt i raz wygrać. Ale zobaczmy, że Miedziński czy Saletra na wyjazdach to już nie są tacy mocni zawodnicy jak u siebie na MA. Moim zdaniem Emil dzisiaj nie bardzo ma z kim przegrywać, bo jednak Apator na wyjazdach nie zachwyca i nie się co oszukiwać, że jednak to Holder i Ward często te wyjazdy trzymają w ryzach. Ale jak już pisałem Holder po kontuzji jeździ słabiej, Ward wiadomo zagrożenie ale też nie jest nie do pokonania więc moim zdaniem Emil tutaj powinien bez problemu te 11pkt uzbierać.
Tomasz Gollob under 9,5 @ 2,20 Tobet⛔12 ale się obudzil nasz Mistrz
Trzeci raz z rzędu gram under Tomka i może wreszcie się rozegra mecz z udziałem Stali... W pierwszym podejściu była linia na Tomka 8,5 i wtedy też chciałem grać under, a dzisiaj jako że linia wyższa to już się nie zastanawiam. Gollob jak pisałem wiele razy lubi jeździć drużynowo i nie wykluczone, że będzie pomagał MJJ. W czwartym swoim biegu jedzie w parze z Pukiem więc na nim punkty też może tracić. Do tego dwa razy przeciwko AJ i to co najmniej, do tego jest Pepe, Dudek, który po kontuzji pokazuję, że jest w formie oraz para Loktaev i Holta, która u siebie w ZG jest strasznie nieobliczalna i też jest w stanie każdemu punkty urwać. Dzisiaj czeka Stalowców trudny mecz i raczej jeśli ktoś ma tam liderować to będzie to Puk, który tor w ZG zna spośród wszystkich gości chyba najlepiej.
 
r_gonzo 7,3K

r_gonzo

Użytkownik
Typy z Millenium na dziś:
A.Jonsson +9.5 @1.27 ✅ (10 pkt)
R.Holta -8.5 @1.65 ✅ (3 pkt)
J.Pavlic(+1) - J.Kołodziej 2 @1.65 ⛔ (4-4pkt) Kołodziej problemy sprzętowe ????
P.Dudek - B.Zmarzlik(+3) 1 @1.80 ⛔ (9-8pkt) Zmarzlik ???? Jak nie ogarnie stylu jazdy to prędzej czy później szpital wita...
Kurs ogólny: 6.22
-20 zł
AJ jedzie u siebie, 10 pkt robi z zamkniętymi oczami. Kurs mały, jako dodatek w sam raz.
Holta w parze z Łoktajewem, który pozytywnie zaskakuje w tym sezonie. Rune nie ma tej formy, z której słynął jak jeździł jeszcze w GP, a punkty ma na kim tracić, bo w Gorzowie cieniasy nie jeżdżą. 9 punktów to może być dla niego problem dzisiaj.
Jurica nie zachwycił w meczu w niedzielę. Kołodziej wraca na swój ulubiony tor i dzisiaj będzie nie do ugryzienia. Handicap pokryty będzie już w pierwszym starcie.
Ostatni typ najbardziej niepewny. Zmarzlik wydaje mi się, że pojedzie tylko trzy razy, a Dudek na pewno będzie zastępował Jankowskiego, dzięki czemu ma gwarantowane pięć startów, czyli handicap do pokrycia. Jeżeli jeszcze wygra ze Zmarzlikiem w pierwszym biegu to powinno być dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
F 79

fafa-87435

Użytkownik
Jak myślicie jest szansa na wygraną?
Bydgoszcz-Toruń H(0-4) 2
Sajfutdinov-Sullivan H(0-1) KL1 1
A.Jonsson 11 PKT 2
Kołodziej 11 PKT 2
Leszno-Tarnów H (2-0) 2
Polonia przegrała w tym sezonie tylko raz u siebie, z Tarnowem. Emil to bezsprzeczny lider Bydgoszczy, więc powinien Ryana pokonać. AJ jest w tym sezonie świetny. Kołodziej wraca do Leszna, więc sądzę, że będzie latał po torze. Tarnów bezproblemowo powinien bez Hampela pokonać Unie.
Kursy z totolotka
 
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Bydgoszcz 1.72- Toruń(+2.5) Tobet ✅✅

Co tu dużo pisać. Polonia bardzo mocna na swoim torze. Jedynie Tarnów dał radę wywieźć punkty z Bydgoszczy. Inne mocne drużyny jak Gorzów, ZG czy Leszno miały tutaj spore problemy. Toruń co prawda ostatnio ma delikatną zwyżkę formy, ale na Bydgoszcz to będzie raczej mało. Zwłaszcza, że można się spodziewać kartofliska, a wiadomo, że na takim torze Unibax ma spore problemy. Szczególnie dotyczy to Sullivana. Miedziński cały czas mnie nie przekonuje, u siebie może sobie wozić dwucyfrówki z outsiderami, ale gdy przyjdzie do trudniejszego wyjazdu to spodziewam się 6-7 pkt max. Holder też jakby ostatnio słabiej po upadkach. Juniorzy na remis, ale ze względu na tor to przewaga wydaje się być po stronie Polonii. Do tego czwórka liderów na swoim obiekcie powinna zapunktować na bardzo dobrym poziomie. Nie widzę argumentów na zwycięstwo Torunia i tak jak napisał Jacques hc -2.5 to żaden hc i ja ten typ pobieram.

Protasiewicz over 10.5 1.80 tobet✅✅
Jak na mój gust prezent. Protas jest ostatnio w fenomenalnej formie. W Lesznie wypadł znakomicie, a tym razem jeszcze dojdzie atut swojego toru. Nie wyobrażam sobie, by Piotrek nie dał rady dzisiaj zrobić 11 pkt, ba moim zdaniem dzisiaj zakręci się koło kompletu.

Falubaz ZG 1.85 - Stal Gorzów(+6.5) tobet⛔⛔

Falubaz jak to ma w zwyczaju rozkręca się z meczu na mecz. Zaszokowali mnie zwycięstwem w Lesznie, a u siebie ta drużyna jest zdecydowanie mocniejsza. Jonsson, Protasiewicz to pewniacy na ponad 10 pkt. Do tego dochodzą Dudek u którego nie widać śladu po kontuzji, Loktajev którego wartość w ZG wzrasta o połowę i zawsze nieobliczalny Holta. Stal wg mnie spuściła ostatnio trochę z tonu. Nie jest to już ta maszynka do wygrywania co na początku sezonu. Na wyjazdach Gorzów traci sporo ze swojej wartości co pokazał choćby przegrany wysoko mecz w Lesznie. IMO dzisiaj bardzo prawdopodobne jest zwycięstwo gospodarzy w granicach 10-14 pkt.
 
S 310

slawek-80

Użytkownik
Jak myślicie jest szansa na wygraną?
Bydgoszcz-Toruń H(0-4) 2
Sajfutdinov-Sullivan H(0-1) KL1 1
A.Jonsson 11 PKT 2
Kołodziej 11 PKT 2
Leszno-Tarnów H (2-0) 2
Mam się domyślać że zagrałeś handi +4pkt na Toruń, wygraną Sajfutdinova z handi -1pkt w starciu z Sullivanem, over? Jonssona i Kołodzieja oraz handi -2pkt na Tarnów tak??
Najbardziej pewny dla mnie jest zakład na Sajfutdinowa. Jeżeli przy wygranej dokładnie 1pkt mamy zwrot to tym bardziej bym to grał (zależy jeszcze jaki kurs). Jeżeli Emil nie będzie miał defektu lub upadku to spokojnie według mnie zdobędzie więcej punktów od Sullivana który jest mocny tylko u siebie, na wyjazdach jest słaby, tym bardziej na trudnych przyczepnych torach, a taki będzie w Bydgoszczy.
 
S 13

spiskowiec

Użytkownik
Leszno- Tarnow jak przypatrzyłem się spotkaniu z Falubazem to nie widzę szans dla Leszna. w Lesznie mają wyraźnie kłopoty z jechaniem za 3 punkty. Obstawiam że Tarnów nie zawiedzie i wygra1,8 . Kolejne spotkanie to Falubaz- Stal co prawda Falubaz przegrał na wyjeździe jednak tamto spotkanie wyglądało jak by pojechali po porażkę 44-21 Zero jazdy Falubazu u siebie nie będą skłonni do braku walki dlatego obstawiam Falubaz że wygra 1,3 do tego dodam trzecie bo gram w fortunie dysk Harting R.-Malachovski P. za 1,14 i mam 2,67

Falubaz dno Tarnów źle ----------
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom