>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

13 kolejka Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
spinache 96

spinache

Forum VIP
Polonia Warszawa - Piast Gliwice

typ 2 Goście Strzelą Bramkę ? Nie ==&gt; 7/10

kurs 1.62



Najwazniejszym argumentem dla mnie jest dotychczasowa gra Piasta w wyjazdowych spotkaniach. Otóż w 7 meczach udało im się strzelić tylko 2 bramki, co jest bardzo słabym rezultatem. Jedna z bramek padła w ostatnim spotkaniu, a w jakich okolicznościach padła wiele osób napewno widziało. Bramke strzelil Koczon, nota bene zawodnik do niedawno Motoru Lublin, który może chciał sie zemscic za porazke w ostatnim sezonu Motoru ze Slaskiem 10:1 ;)

Z drugiej strony Polonia, która gra dosc dobrze w obronie, tracac dotychczas 3 bramki na własnym boisku w tym 2 z Wisła, co mogło być do przewidzenia i jeszcze jedną z Cracovią w 3. minucie spotkania. Pozostałe spotkania u siebie Polonia kończyła &quot; na zero z tyłu &quot; i nie sądzę, żeby w dzisiejszym spotkaniu mogło by się to zmienić.

Drugim dobrym typem może być Under 2.5, jednak nie jestem pewien czy zawodnicy Zielinskiego nie beda chcieli odbić sobie ostatniego dość pechowego remisu z Jagą i wygrać jak najwyzszą roznica bramek.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Polonia Warszawa - Piast Gliwice (Handicap 0:1) ⛔
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: bwin

Analiza: Dziś o 17.30 przy Konwiktorskiej rozpocznie się spotkanie 13. kolejki polskiej Ekstraklasy, w którym liderująca w ligowej tabeli Polonia Warszawa podejmować będzię drużynę Piasta Gliwice.
Piłkarze Jacka Zielińskiego nie przegrali już 10 kolejnych spotkań, co nie znaczy, że nie tracili po drodze punktów. Bezbramkowy remis przed własną publicznością z Jagiellonią Białystok w poprzedniej kolejce nie pozwolił Czarnym Koszulom na zwiększenie przewagi na Legią i Wisłą, które również niespodziewanie straciły punkty. Dlatego też w dzisiejszym meczu Polonię interesują tylko i wyłącznie 3 punkty.
Natomiast drużyna prowadzona przez Marka Wleciałowskiego w sobotę niespodziewanie 1:0 pokonała na wyjeździe Śląsk Wrocław (było to drugie z rzędu zwycięstwo) i zapewne liczy na kolejny dobry wynik.
W drużynie gości z powodu kartek nie zagra Marek Sokołowski, którego zastąpić może Piotr Piechniak. Możliwe również, że Jacka Kosmalskiego zastąpi w ataku Krzysztof Gajtkowski. Najprawdopodobniej wystąpi już Marcin Bojarski, a do obrony powróci wracający po zawieszeniu Kamil Glik.
Moim zdaniem zwycięstwo i to pewne odniosą gospodarze, którzy nie mogą po raz kolejny stracić punktów, bo wiązałoby się to ze stratą pozycji lidera.
Mój typ: 2:0 dla Czarnych Koszul.
 
rodebert 0

rodebert

Użytkownik
jak narazie Polonia 45 min bezbarwnej gry. schamtyczne ataki (wrzutki w pole karne) ktore niestety nie zaskakuja dobrze broniacego sie Piasta. Goscie mieli kilka niezlych akcji po ktorych przy odrobinine szczescia mogla wpasc bramka. Oby Polonia zmienila swoja gre po przerwie.
 
szary 0

szary

Użytkownik
Albo nasza liga przerzuciła się na catenaccio, albo u nas już nikt nie potrafi strzelać goli. Zapowiada się 2 z rzędu kolejka bezbramkowych remisów... :/
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
Spotkanie: Lechia Gdańsk - ŁKS Łódź (czy obie drużyny strzelą gola ?)
Typ: NIE
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Lechia to obecnie 12 drużyna naszej ligi, ŁKS plasuje się na 14 miejscu w lidze...zapowiada się bardzo ciekawy mecz w Gdańsku...Gospdoarze liczą na przełamanie się, gdyż ostatnie trzy mecze nie były najlepsze w wykonaniu Lechii:
09/11/2008 Orange Ekstraklasa Lechia Gdansk vs. Lech Poznan L - 0:3 02/11/2008 Orange Ekstraklasa Legia Warszaw vs. Lechia Gdansk L - 3:0 24/10/2008 Orange Ekstraklasa Jagiellonia Bialystok vs. Lechia Gdansk L - 2:0
Jak widzimy Lechia w ostatnich trzech meczach nie zdobyła punktu...baaaa nie zdobyła nawet gola !!!
Faworytem wszystkich jest jutro Lechia...ale czy niedoceniany ŁKS nie ma szansy zapunktować w Gdańsku ?
Oto forma ekipy gości:
08/11/2008 Orange Ekstraklasa Wisla Krakow vs. LKS Lodz D - 0:0 31/10/2008 Orange Ekstraklasa LKS Lodz vs. Slask Wroclaw D - 0:0 28/10/2008 REMES Puchar Polski Cracovia Krakow vs. LKS Lodz L - 3:0Porażka z Cracovią w Pucharze Polski na pewno była bolesna ale wiadomo puchar jak to puchar...mecze ligowe zagrane na remis i udało się...w ostatniej kolejce walka i ambicja pozwoliły ełkaesiakom na remis z mistrzem Polski - Wisłą !!!!
Widać, że tak drużyna jest tylko nastawiona na walkę...ale to dobrze o nich świadczy, jutro czeka nas naprawdę ciekawy mecz...oto kilka moich ustaleń dotyczących mojego typu:
* Lechia jak i ŁKS nie zdobyły gola w ostatnich 3 meczach...nie sądzę aby jutro nagle się rozstrzelały...
* jest to typowy mecz na remis gdzie jedna ze stron jeśli popełni błąd może przegrać ten ważny mecz, nie sądzę zatem aby obie ekipy od razu ruszyły do ataku
* ŁKS po remisie z Wisłą jedzie w dobrych nastrojach na przygnębionych piłkarzy z Gdańska...piłkarze z Łodzi na pewno mają wielką szansę na wyjście ze strefy spadkowej i możliwe, że już jutro im się to uda...dla mnie na pewno Lechia nie ejst faworytem bo poza atutem własnego boiska nie przemawia za nimi nic...
dla spokoju sądzę, iż jest to mecz underowy dlatego też typuję, że gola zdobędzie tylko jedna z ekip :wink:
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dziś nos typerski mnie nie zawiódł i udało się zarobić te pare groszy ;) Dobrze, ze zostawilem ten mecz Ruchu ze Śląskiem bo na prawde tam mogl pasc kazdy wynik. Pamietam jak przed tygodniem piatek i niedziela dla mnie byly ok, a sobota katastrofalna, w zwiazku z tym w srode szalec z typami raczej nie będę i chyba skupię się tylko na wspominanym już na poprzedniej stronie typie na over 2,5 w meczu Polonii Bytom z Lechem Poznań.

Typ na środę: Polonia Bytom - Lech Poznań over 2,5 - 1,95 w Unibet
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze (under/over 2.5) ✅
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Dziś o 19.45 rozpocznie się w Białymstoku ostatnie spotkanie 13. kolejki polskiej Ekstraklasy, w którym miejscowa Jagiellonia podejmować będzie piłkarzy Górnika Zabrze.
Zawodnicy Michała Probierza prezentują się z każdą ligową kolejką coraz lepiej. Widać, że po nienajlepszym początku sezonu, co było do przewidzenia, biorąc pod uwagę prawdziwą kadrową rewolucję, kiedy wymieniono nie tylko trenera, ale również niemal całą pierwszą jedenastkę, zawodnicy białostockiej Jagi rozumieją się na boisku coraz lepiej i widać tego efekty w uzyskiwanych wynikach (6 kolejnych spotkań bez porażki).
Piłkarze z Zabrza nie radzą sobie najlepiej w obecnych rozgrywkach, zwłaszcza w spotkaniach wyjazdowych, w których nie odnieśli jeszcze zwycięstwa, o które naprawdę ciężko, kiedy nie zdobywa się ani jednej bramki.
Szkoleniowcy obu drużyn nie mogą narzekać na jakiekolwiek kadrowe braki. Trener Jagiellonii będzie miał dzisiaj do dyspozycji cały skład, gdyż do gry powrócił już Tomas Pesir. Natomiast w składzie Górnika nie zobaczymy jedynie zawieszonego Tomasza Hajty (krótki rozbrat z piłką powinien mu pomóc ochłonąć i zastanowić się na swoją grą).
Moim zdaniem w dzisiejszym meczu piłkarze drużyny gości nie mają co liczyć na przezwyciężenie niemocy, jaka ich dopadła, gdyż, jak widać, nawet osoba Henryka Kasperczyka na niewiele się zdała, wobec niezrozumiałej postawy zawodników.
Z pewnością o zwycięstwo nie będzie łatwo, ale na przynajmniej jedno oczko gospodarzy stać.
Mój typ: 0:0.
 
szary 0

szary

Użytkownik
Ja dziś stawiam na remis w meczu Polonia - Lech. Poznaniacy na wyjeździe jeszcze nie remisowali. Polonia też ma tylko 1 remis w całym sezonie i to uzyskany 11 kolejek temu. Grają bardzo solidnie czego wynikiem pokonanie Legii do zera. 2-go meczu z rzędu u siebie nie wygrają, ale też Lech chyba nie ma tyle sił by co kilka dni grać fantastyczny mecz.
Polonia Bytom - Lech Poznań X
Pozostałe propozycje:
Odra - Wisła 2
Lechia - ŁKS 1
Jagiellonia - Górnik 1
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

Polonia Bytom - Lech Poznań
1:1​



Dzisiaj czekają nas kolejne spotkania 13 kolejki Ekstraklasy. Ciekawie zapowiada się pojedynek Polonii Bytom z Lechem Poznań. W ostatniej kolejce Bytomianie niespodziewanie pokonali Legię Warszawa 1:0 a kolejkę wcześniej ulegli Piastowi Gliwice 1:0. Ostatnio gospodarze prezentują się bardzo dobrze co tylko potwierdza ich wysoka pozycja w tabeli – aktualnie 7. Myślę, że warto przypomnieć, że w zeszłym sezonie ta sama Polonia była wskazywana jako pewny kandydat do spadku. Teraz o podobnej sytuacji nie może być mowy. Poloniści podbudowani zwycięstwem nad drużyną ze ścisłej polskiej czołówki na pewno i dziś zagrają odważnie przeciwko Lechitom. Przecież w przypadku porażki nic wielkiego się nie stanie. Jeśli chodzi o drużynę Franciszka Smudy – to im punkty są potrzebne. Aktualnie zajmują 5 pozycję w tabeli i jeśli poważnie myślą o tytule to nie mogą pozwalać sobie na wpadki W ostatnim ligowym spotkaniu Kolejorz pewnie pokonał na wyjeździe Lechię Gdańsk 0:3 a kolejkę wcześniej (tym razem na własnym obiekcie) Odrę Wodzisław (3:1). Dzisiaj również liczą na pewne zwycięstwo choć będą musieli poradzić sobie bez Sławomira Peszki (pauzuje za żółte kartki), Ivana Djurdjevica (czerwona kartka) oraz Rafała Murawskiego. Natomiast trener Polonii będzie mógł wystawić najsilniejszy skład. W ubiegłym sezonie Polonia wywalczyła z Lechem na własnym boisku remis 2:2. W tym sezonie gdy Poloniści grają dobrze jednak wierzę, że Lech kolejny raz potwierdzi , że jest rozpędzoną lokomotywą nie do zatrzymania i zdobędzie 3 punkty. Poza tym uważam, że tak jak w niedzielnym spotkaniu Kolejorza tak i dziś zobaczymy kilka bramek.
Moje propozycje:
Lech⛔⛔⛔
over
⛔⛔⛔

/super .../
 
ycho 9

ycho

Użytkownik
Jagiellonia - Górnik
Typ:1(0:1)
Kurs:3.70
Buk:Expekt
Analiza:
Jagiellonia jest gospodarzem tego meczu , co już daje jej jakąś przewagę na przeciwnikiem.
Rywal niegdyś wielki i do teraz najbardziej utytułowany zespół w Polsce , ale mimo wielkich chęci i przyzwoitych pieniędzy , jak na razie nasz kochany klub nie trafił z transferami , czego efektem będzie w tym sezonie walka o utrzymanie (znowu?).
Górnikowi idzie fatalnie. Mieli walczyć o miejsca 1-5 a tymczasem mają po 12 kolejkach na swoim koncie zaledwie 9 punktów i zajmują przedostatnie miejsce.
Jegiellonia start też miała nie najlepszy , ale później zaczęła zdobywać punkty i teraz ma przewagę nad strefą spadkową , jest na 11 miejscu z 14 punktami.
Ważne jest to o czym już mówiłem , Jagiellonia ostatnio znacznie podwyższyła loty i już od 5 spotkań w lidze jest niepokonana , w tym czasie zdobyła 8 punktów .
Rywale z drugiego końca Polski zdobyli w 5 ostatnich potyczkach 5 punktów , co też jest małą poprawą w stosunku do początku , ale wciąż jest katastrofalnie .
Najgorsze jest to , że przeważnie zwycięstwa czy remisy były bardzo szczęśliwe , jak ostatni remis na Odrze , czy zwycięstwo sprezentowane przez Bodzia W. z ŁKS -em.
Jagiellonie ostatnio u siebie wygrywała dwukrotnie po 2:0 z Lechią i Cracovia , a zatem drużyny pokroju Górnika. Myślę, że dziś niestety będzie podobnie .
 
D 0

domelinho1701

Użytkownik
Spotkanie: Polonia Bytom - Lech Poznań
Typ: 1X
Kurs: 1,80
Buk: expekt
Analiza:
Dziś o godzinie 17.30 w lidze polskiej odbędzie się bardzo ciekawe spotkanie. Polonia Bytom będąca w gazie podejmuje na własnych śmieciach poznańskiego Lecha. Faworytem bukmacherów jest Lech jednak analizując wiele aspektów wpływających wpływających na to spotkanie doszedłem do wniosku że Polonia nie przegra dzisiejszego spotkania. Trener Smuda ma problem z zestawieniem optymalnego składu. Za żółte kartki pauzować musi Sławomir Peszko. Za czerwoną kartkę zawieszony jest Ivan Djurdjević. Do Bytomia nie pojechał też wciąż mający problem z mięśniem dwugłowym, Rafał Murawski. Takich problemów nie ma natomiast trener zespołu gospodarzy. W Polonii nikt nie pauzuje za kartki i nikt nie narzeka na kontuzje. Do tego zespół jest podbudowany po zwycięstwie na Legią Warszawa. Lech musi grać ostatnio co trzy dni co na pewno odczuwają w kościach. Uważam że w dzisiejszym spotkaniu zawodnicy Lecha wysiądą kondycyjnie i nie dadzą rady ambitnym Bytomianom.
Oto otatnie wyniki Lecha w lidze:
Lechia - Lech 0:3 09.11.2008
Lech - Odra 3:1 31.10.2008
Lech - Slask 1:1 25.10.2008
Ruch - Lech 2:0 19.10.2008
Lech - Legia 0:0 05.10.2008
LKS - Lech 0:3 28.09.2008
Lech - Piast 1:0 21.09.2008
Wisla - Lech 1:4 14.09.2008
Arka - Lech 2:1 31.08.2008
Lech - Gornik 3:0 23.08.2008
Jagia - Lech 0:3 17.08.2008
A oto bilans Bytomian:
Polonia B. - Legia 1:0 07.11.2008
Piast - Polonia B. 1:0 31.10.2008
Arka - Polonia B. 1:3 25.10.2008
Polonia - Belchatow 1:2 18.10.2008
Cracovia - Polonia B. 0:1 03.10.2008
Polonia B. - Gornik Z. 2:0 26.09.2008
Odra W. - Polonia B. 4:1 20.09.2008
Polonia B - Polonia W. 0:4 13.09.2008
Polonia B. - Lechia 4:1 30.08.2008
Ruch - Polonia B. 2:1 22.08.2008
 
k@jtek 0

k@jtek

Użytkownik
Jagiellonia - Górnik Zabrze
Żeby nie przynudzać napisze zwięźle i na temat, Jaga nie przegrała 6 ligowych spotkań a bramkarz &quot;żółto - czerwonych&quot; Lech nie puścił gola od 342 minut! brakuje mu tylko 27 min bez straty gola do rekordu klubu. Choć jak sam Lech przyznaje, dla niego nie są ważne statystyki, to myślę, że na pewno chciałby sie zapisać w historii klubu.
Mój typ: 1 połowa x ⛔
beznadzieja ????Górnik całą połowę ciśnie a tu nagle jedna akcja Jagi i karny no i bęc :kwasny4565:. Jaga miała tylko 1 celny strzał oddany na bramkę Pitrego i to był właśnie karny :kwasny4565:, to się nazywa nie fart.
Natomiast wielką nie wiadomą jest mecz Odry Wodzisław z Wisła, Odra po zmianie trenera zagrała bardzo dobry mecz z Górnikiem, brakowało tylko a może aż skuteczności ale widać dużą poprawę gry zespołu. Zawodnicy są bardzo zmotywowani grają coraz lepiej a u siebie są naprawdę mocni co (wygrana 2:0 z Legią). Z drugiej strony Wisła nie może pozwolić sobie na kolejną stratę punktów bo czołówka będzie się coraz bardziej oddalać a i tak już Wisła znajduję sie na 4 miejscu. Walczymy jednak o trzy punkty - zapewnia Maciej Skorża, trener Wisły.
A wy co sądzicie o tym meczu ?!
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Odra - Wisła to dla mnie mecz z gatunku no bet. Nie od dziś Wisła ma problemy z wygrywaniem w Wodzisławiu i nawet za najlepszych lat Biała Gwiazda potrafila tam stracic punkty. Gdyby na Wisłę był kurs ponad 2 to moze bym się skusił, ale w takim wypadku jak jest teraz nie ruszam tego meczu.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Polonia Bytom zagrała podobnie jak w meczu przeciwko Legii wyłączając tym samym sporo atutów Lecha. Kiedy w akcje Polonii lewą stroną włączał się Komorowski to były to tworzyly sie ogolnie ciekawe sytuacje i po jednej z nich padla bramka. A Lech atakował raz z wiekszym entuzjazmem innym razem jakby bez wiary w mozliwosci rozbicia defensywy Polonii... Widac wyraznie, ze Lech ma jakąs nieustabilizowaną forme i po super meczu trafia im sie slabszy dzien. Mimo to uwazalem, ze Lech powinien ograc Polonie no ale się zawiodłem.

Wisle mimo, ze wygrala to dobrze, ze sobie odpuscilem bo ogladajac mecz i widzac niewykorzystane okazje Wisly moje serce chyba by nie wytrzymało ;P Ostatecznie Wislakom udalo sie strzelic nawet dwa gole juz w doliczonym czasie gry, ktore pozwolily siegnac po trzy punkty.

Krotko podsumowujac tą kolejke okiem typera, jak dla mnie wtorek wspaniały wszystko wchodziło &quot;jak w masło&quot;, natomiast środa dużo gorsza i nie obyło się bez strat. Jednakze bilans tej 13 kolejki ogolnie na szczęście na plus.
 
szary 0

szary

Użytkownik
Ja dziś stawiam na remis w meczu Polonia - Lech. Poznaniacy na wyjeździe jeszcze nie remisowali. Polonia też ma tylko 1 remis w całym sezonie i to uzyskany 11 kolejek temu. Grają bardzo solidnie czego wynikiem pokonanie Legii do zera. 2-go meczu z rzędu u siebie nie wygrają, ale też Lech chyba nie ma tyle sił by co kilka dni grać fantastyczny mecz.
Polonia Bytom - Lech Poznań X ✅
Pozostałe propozycje:
Odra - Wisła 2 ✅
Lechia - ŁKS 1 ✅
Jagiellonia - Górnik 1 ✅
Jakby to puścił na jednym kuponie to by niezły kursik ok.17 wpadł :spokodfhgfh:
I oby więcej takich kolejek. Polonia - Lech to był mój pewniaczek na dziś. Wisła też musiała wygrać po ostatnich słabszych występach, tym bardziej że miała okazję odjechać Legii. ŁKS ostatnio zaskoczył remisując w Krakowie z Wisłą, ale to wciąż jeden z najsłabszych klubów ekstraklasy. Górnik u nas to dokładnie ten sam typ co Manchester City w Anglii. Co z tego że mają bogatego sponsora jak póki co w ogóle tego nie wykorzystali. City przynajmniej kupiło Robinho, który potrafi sam wygrywać mecze, a czy Górnik kupił kogokolwiek wartościowego? Z tego co wiem to tylko sprzedawali dobrych graczy. Nawet Kasperczak z pustego nie naleje. Dopiero po przerwie zimowej można się spodziewać lepszych wyników Zabrza, oczywiście o ile zaczną działać na rynku transferowym
 
szary 0

szary

Użytkownik
Jakby nie patrzeć ta kolejka dla mnie była niesamowicie udana. Dzisiaj wszystkie mecze trafione, wczoraj Polonia i Śląsk również na plus, meczu Cracovii nie typowałem i tylko Legia zawiodła bo miała zremisować. Już się nie mogę doczekać następnej kolejki ????
 
k@jtek 0

k@jtek

Użytkownik
Szkoda mi Górnika, Jaga miała tylko 2 celne strzały na bramkę a jeden z nich to karny a Górnik strzelał 14 razy z tego 6 celnie. Zdecydowanie należał mu się choć jeden gol. Lech miał dużo szczęścia i wywiózł 1 pkt z Bytomia. Wisła zasłużenie cały mecz kontrolowała grę, stwarzała sobie sytuacje bramkowe choć marnowała je raz po raz dlatego dość późno strzeliła gole.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom