>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13 kolejka Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
sieku 31

sieku

Użytkownik
Wszystko było by pięknie gdyby nie to że zdanie &quot;w następnym roku.......&quot; w Warszawie pojawia się prawie co rok (wyjątkiem sezon mistrzowski - jaki był ten mistrz mieliśmy okazję się przekonać). W Legii cele są zależne od sytuacji a ta bywa mało stabilna.
Więcej bukmacherki a mniej emocji proponuję. Bo chodzi tu o analizę spotkania Ruch-Legia a nie o bezgraniczne krytykowanie Wojskowych. A śledząc ostatnie lata to te sezony mistrzowskie jakoś częściej się zdarzały Legii niż Ruchowi...
&quot;prawie co rok&quot; ... ????

Spotkanie: Ruch Chorzow - Legia Warszawa
Typ: Drużyna gości wygrywa i utrzymuje czyste konto [TAK]
Kurs: 3.2
Buk: Betsson
Analiza:
Ciężko mi tu wiele pisać bo zespoły z naszego, polskiego poletka każdy raczej zna dobrze. Legia walczy i mistrza, Ruch o przyzwoitą pozycję w środku tabeli. Wyjściowy kurs na Legię jest dziś dość wysoki i jest to zapewne spowodowane ostatnimi potknięciami oraz niezłą postawą Chorzowiam na własnym stadionie. I przyznaję, ostatnie wyniki Wojskowych były żenujące, jednak mecz ze Śląskiem może wskazywać na to że otrząsnęli się z krótkiego załamania formy i znowu grają na swoim poziomie. Rzut oka na planowany przez Urbana skład wskazuje na to że zespół ze stolicy wystąpi w niemal optymalnym składzie... zresztą przy roszadach Urbana to już ciężko coś o kopaczach powiedzieć bo trener nie zawsze się chyba sugeruje tym co widać.
Odnośnie siły Ruchu na ich własnym obiekcie to istotnie nieźle sobie tam poczynają jednak pamiętać nalezy że to nadal &#39;tylko&#39; Ruch, więc zdecydowanie jest w zasięgu najlepszych ekip polskiej ligii. Zwłaszcza że komplet punktów z tej twierdzy wywiózł już [rozgromiony przez Legionistów] Śląsk Wrocław.
Postanowiłem jednak podbić jeszcze kursik zakładając że Warszawiacy wygrają nie tracąc przy tym gola. I uważam że jest to dość oczywiste kiedy typuje się zwycięstwo zespołu, który w lidze stracił najmniej goli. Dobra postawa defensywy i bramkarza powinna zapewnić gościom zwycięstwo z zerem z tyłu.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Noi przeczucie mnie nie myliło cd ŁKS-u. Nikt nie będzie wiecznie grał słabo ani wiecznie grał dobrze. Natomiast Legia under tez zaliczony. I tylko żal ze nie zagrałem.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Spotkanie: Odra Wodzisław - Arka Gdynia
Typ: 2
Kurs: 3.15
Buk: Bwin
Analiza:
Szczerze mówiąc to zdziwiłem się że jeszcze nikt nie podał tego typu... co jednak mnie bardzo cieszy:p Również typ bukmacherów wyrażony kursem jest dla mnie dość zaskakujący. Faworyta tego spotkania upatruje się w Odrze, czemu?
Odra ostatni raz wygrała z Piastem, z innymi słabymi zespołami zaliczała remisy a z kimkolwiek mocniejszym porażki. Bilans 4-4-6 i 12 pozycja w tabeli to nic imponującego. Na ostatnie 10 meczy zdobyli zaledwie 5 goli i stracili aż 10. I jeszcze co ciekawe, wygrana z Piastem 15.11 była przełomem po 10 meczach bez zwycięstwa. Czy stanowiła przełamanie passy/formy? Nie sądze, bo Piast to przeciwnik z którym wygrana nie musi o niczym świadczyć, nie mówiąc już o słabym występie w Pucharze Ligii z Górnikiem. Jednym słowem formę Odry uważam za słabiuteńką.
Co innego Arka, która po bradzo udanym starcie złapała wyraźnie czkawkę. Zaczęła się seria porażek, aż stopniowo forma wzrastała. Ładny występ przeciwko Polonii W. [jednak przegrany 1-0] a potem dwa remisy 0-0 z Ruchem i Cracovią by w końcu zdobyć pierwsze bramki [po trzech meczach bez gola] przeciwko Bełchotowi i wygrać 2-0. Ostatnio w Pucharze Ligii wygrali derby z Lechią 1-0. W efekcie te perypetnie trójmiejskiego zespołu uplasowały go nieopodal Odry, bo na 10 miejscu w tabeli z podobnym bilansem z-r-p. To jednak moim zdaniem nie jest dziś ważne bo obserwuje u nich wyraźny wzrost formy. Ponad to z ostatnich wypowiedzi wnioskuję że nabrali troszkę wiatru w żagle a przecież właśnie forma i dyspozycja jest najważniejsza. Ponadto myślę że skład Arki ma jednak trochę lepiej wyszkolonych piłkarzy.
Podsumowując, moim faworytem w tym spotkaniu jest zdecydowanie Arka za czym przemawia jej forma w ostatnich meczach. A kursik bardzo ciekawy.
Polecam!
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Spotkanie: Odra Wodzisław - Arka Gdynia
Typ: 2
Kurs: 3.15
Buk: Bwin
Analiza:
Szczerze mówiąc to zdziwiłem się że jeszcze nikt nie podał tego typu... co jednak mnie bardzo cieszy:p Również typ bukmacherów wyrażony kursem jest dla mnie dość zaskakujący. Faworyta tego spotkania upatruje się w Odrze, czemu?
Odra ostatni raz wygrała z Piastem, z innymi słabymi zespołami zaliczała remisy a z kimkolwiek mocniejszym porażki. Bilans 4-4-6 i 12 pozycja w tabeli to nic imponującego. Na ostatnie 10 meczy zdobyli zaledwie 5 goli i stracili aż 10. I jeszcze co ciekawe, wygrana z Piastem 15.11 była przełomem po 10 meczach bez zwycięstwa. Czy stanowiła przełamanie passy/formy? Nie sądze, bo Piast to przeciwnik z którym wygrana nie musi o niczym świadczyć, nie mówiąc już o słabym występie w Pucharze Ligii z Górnikiem. Jednym słowem formę Odry uważam za słabiuteńką.
Co innego Arka, która po bradzo udanym starcie złapała wyraźnie czkawkę. Zaczęła się seria porażek, aż stopniowo forma wzrastała. Ładny występ przeciwko Polonii W. [jednak przegrany 1-0] a potem dwa remisy 0-0 z Ruchem i Cracovią by w końcu zdobyć pierwsze bramki [po trzech meczach bez gola] przeciwko Bełchotowi i wygrać 2-0. Ostatnio w Pucharze Ligii wygrali derby z Lechią 1-0. W efekcie te perypetnie trójmiejskiego zespołu uplasowały go nieopodal Odry, bo na 10 miejscu w tabeli z podobnym bilansem z-r-p. To jednak moim zdaniem nie jest dziś ważne bo obserwuje u nich wyraźny wzrost formy. Ponad to z ostatnich wypowiedzi wnioskuję że nabrali troszkę wiatru w żagle a przecież właśnie forma i dyspozycja jest najważniejsza. Ponadto myślę że skład Arki ma jednak trochę lepiej wyszkolonych piłkarzy.
Podsumowując, moim faworytem w tym spotkaniu jest zdecydowanie Arka za czym przemawia jej forma w ostatnich meczach. A kursik bardzo ciekawy.
Polecam!
No ja bym nie powiedział że forma ich jest słabiuteńka. Odsyłam do obejrzenia meczy. Natomiast w tym meczu znow nie sklanialbym sie do typu 1x2 bo zaden wynik zadziwiajacym nie bedzie. Over mi tu pasuje
 
T 0

tomaszl

Użytkownik
LECHIA GDAŃSK - PIAST GLIWICE

TYP 1

Lechia to drużyna własnego boiska, prawie wszystkie punkty zdobyła grając na własnym obiekcie. Poza nielicznymi wyjątkami przebieg ich gry w tym sezonie wygląda następująco: mecz u siebie dopisujemy 3pkt, wyjazd i bilans punktowy bez zmian. Piast podobnie jak Lechia u siebie jest grożny, a z wyjazdów wraca bez punktów. Czyli wychodzi 1.
 
J 19

jajo

Użytkownik
zgadzam się z Typerem36. Dla mnie Odra gra całkiem ciekawą piłkę, natomiast na pewno dzisiaj zabraknie Janka Wosia. Dzisiaj zastanawia mnie opcja gry na Jagę przeciwko Bełchatowowi.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok ✅
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Dziś o 14.15 w pierwszym sobotnim spotkaniu 15. kolejki polskiej Ekstraklasy bełchatowski GKS przed własną publicznością podejmować będzie białostocką Jagiellonię. Mecz sędziował będzie swojak dla miejscowych - Zabrzanin Robert Małek.
Podopieczni Pawła Janasa, którzy przed tygodniem przegrali z powracającą do formy Arką Gdynia, w ostatnich 2 spotkaniach na własnym stadionie wygrywali zachowując czyste konto (spotkania z Cracovią i Legią Warszawa (!)).
Z kolei wysoką formę zespołu Michała Probierza potwierdza przede wszystkim passa 8 kolejnych spotkań bez porażki. Jaga nie przegrała również ostatnich 3 wyjazdowych spotkań. Ale każda passa musi kiedyś mieć swój koniec. Czy będzie tak dzisiaj?
W obu drużynach nie ma kontuzji i moim zdaniem spotkanie wygrają, dysponujący dużo lepszym składem i grający dobrze na własnym stadionie, Bełchatowianie i przerwą, tym samym, wspaniałą passę Jagi.
Mój typ: 2:0 dla Gieksy.


Za GKS przemawia również bilans spotkań z Jagiellonią:
29.03.2008 Jagiellonia - GKS Bełchatów 0:1
22.09.2007 GKS Bełchatów - Jagiellonia 2:0
20.03.2005 GKS Bełchatów - Jagiellonia 2:0
07.08.2004 Jagiellonia - GKS Bełchatów 1:2
02.05.2004 Jagiellonia - GKS Bełchatów 1:3
20.09.2003 GKS Bełchatów - Jagiellonia 3:2
14.11.2001 GKS Bełchatów - Jagiellonia 2:1
22.07.2001 Jagiellonia - GKS Bełchatów 0:2
 
K 0

korasek25

Użytkownik
LECHIA GDAŃSK - PIAST GLIWICE

TYP 1

Lechia to drużyna własnego boiska, prawie wszystkie punkty zdobyła grając na własnym obiekcie. Poza nielicznymi wyjątkami przebieg ich gry w tym sezonie wygląda następująco: mecz u siebie dopisujemy 3pkt, wyjazd i bilans punktowy bez zmian. Piast podobnie jak Lechia u siebie jest grożny, a z wyjazdów wraca bez punktów. Czyli wychodzi 1.
Piast z wyjazdów nie przywozi punktów? Przypomne wygral we Wroclawiu, nastepnie przegral z Polonia w stolicy 1:0 . Wydaje mi sie ze Lechia nie bedzie miala latwego zadania.. Niby pokonuja slabszych rywali, no ale to jest Polska liga i tu pewnym nie mozna byc niczego. Przyklad wczorajszego zwyciestwa Łksu w Bytomiu ( przypomne Legia tam polegla, a Lech rzutem na tasme zdobyl oczko w tym spotkaniu ). Ja bym wybral bardziej bezpieczny wariant 1X, ale po tak slabym kursie to szkoda stawiac ????
 
K 0

korasek25

Użytkownik
Cracovia - Lech Poznań X 3,30

Juz dzis rozegrany zostanie mecz gdzie teoretycznie slabia Cracovia zagra z naszym reprezentantem w pucharach UEFA i kandydatem do mistrzostwa kraju Poznanskim Lechem. Cracovia w ostatnim spotakniu przelamala fatalna passe i wywiozla 3 pkt z Zabrza, odnoszac tym samym pierwsze wyjazdowe zwyciesto w tym sezonie. Atmosfera w druzynie na pewno w jakims stopniu sie poprawila. Dodac nalezy takze ze ostatnie 2 druzyny ktore przyjechaly do Krakowa nie byly w stanie strzelic bramki ( mowa tu o Odrze i Arce . Dodatkowo zawodnicy Lecha reprezentowali nasz kraj w towarzyskim meczu z Irladnia płn, co moze oznaczac ze nie bede w 100% wypoczeci, co rowniez moze miec wplyw na przebieg spotkania. Lech jest silny, ale wydaje mi sie ze Cracovia bedzie chciala udwodnic ze potrafia grac w pilke. Po dobrym kursie mysle ze warto zaryzykowac ????
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP


Odra Wodzisław - Arka Gdynia
0:0​


Dzisiaj ze spotkań Ekstraklasy wybrałem pojedynek Odry Wodzisław z Arką Gdynia. Gospodarze w tabeli są dopiero na 12 miejscu. Goście po dobrym początku sezonu przestali grac na tak dobrym poziomie i obecnie są na 10 lokacie. W ostatnim ligowym spotkaniu Odra pokonała Piast Gliwice 1:0. Arka natomiast wygrała 2:0 z GKSem Bełchatów. Wcześniejsze dwa spotkania Arki zakończyły się bezbramkowymi remisami. Obie drużyny są podbudowane ostatnimi zwycięstwami. Więc będą chciały i dzisiaj powalczyć o zwycięstwo. Odra pod wodzą „nowego” trenera jakby odżyła. Arka natomiast wydaje się, że już pokazała w tej rundzie wszystko na co było ją stać i stąd teraz przyszła słabsza dyspozycja. Do drużyny z Gdyni powracają Wachowicz, Karwan i Zakrzewski. Natomiast w drużynie gospodarzy zabraknie kontuzjowanego Jana Wosia.
W tym spotkaniu ciężko wskazać jednoznacznie faworyta. Obie drużyny mają podobne szanse na zwycięstwo. Tak więc wydaje się, że najlepszym rozwiązaniem jest gra na remis. Warto również spróbować zagrać na Odrę ale z wyłączeniem remisu (dnb).

Przypuszczalne składy:

Odra: Stachowiak - Radler, Dymkowski, Hinc, Szary - Rygel, Gierczak, Malinowski, Małkowski - Aleksander, Korzym.

Arka: Witkowski - Sokołowski, Anderson, Żuraw, Łabędzki - Pietroń, Ulanowski, Przytuła, Karwan, Ława – Nicińsk

Moje propozycje:
Odra (remis nie ma zakładu) ▶
remis
✅✅✅
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Piast z wyjazdów nie przywozi punktów? Przypomne wygral we Wroclawiu, nastepnie przegral z Polonia w stolicy 1:0 . Wydaje mi sie ze Lechia nie bedzie miala latwego zadania.. Niby pokonuja slabszych rywali, no ale to jest Polska liga i tu pewnym nie mozna byc niczego. Przyklad wczorajszego zwyciestwa Łksu w Bytomiu ( przypomne Legia tam polegla, a Lech rzutem na tasme zdobyl oczko w tym spotkaniu ). Ja bym wybral bardziej bezpieczny wariant 1X, ale po tak slabym kursie to szkoda stawiac ????
Ja jednak stawiałbym na Lechię. I oczywiście, że Piast z wyjazdów nie przywozi punktów. Podajesz przykład wygranej we Wrocławiu. Ale można to nazwać wypadkiem przy pracy ;) Bo zagrał Piast 9 spotkań na wyjazdach, gdzie zdobył zaledwie 4 punkty, a bilans bramkowy wynosi 2-11. Poza tym Lechia w drugiej lidze w ostatnich dwóch sezonach wygrywała u siebie z Piastem i myślę, że dzisiaj będzie podobnie ????
LECHIA - PIAST
TYP: 1
KURS: 1.80 bwin
 
ycho 9

ycho

Użytkownik
Śląsk - Wisła

Typ:2
Kurs:2.00
Buk:Expekt
Analiza:
Ostatnia kolejka rundy jesiennej w polskiej ekstraklasie i pojedynek beniaminka z mistrzem kraju.
Śląsk jest na 6 miejscu po 14 meczach i zdobył w nich 21 punktów , Wisła do tej kolejki była liderem z 30 punktami na koncie.
Forma obu drużyn w ostatnich 5 kolejkach przemawia na korzyść Wisły , a dokładnie wygląda to tak :
Śląsk dwukrotnie przegrywał , dwukrotnie remisował i raz tylko zdołał wygrać ,
Wisła wygrywała aż trzykrotnie , raz zremisowała i poniosła jedną pamiętną porażkę na Łazienkowskiej.
Śląsk gra u siebie , ale w tym sezonie na własnym stadionie zdobyli dokładnie tyle punktów co Wisła na wyjazdach, zatem na słabość wyjazdową Wisły nie ma co liczyć .
Drużyny te nie grały w ostatnich latach ze sobą w lidze z powodu gry Wrocławian w niższych ligach , przez co nie można się odnieść do ligowych potyczek tych drużyn.
Inną sprawą , która może przeważyć szalę na korzyść Wisły są kadry zespołów.
Wisła dysponuje długą i mocną ławką rezerwowych , bo tacy zawodnicy na ławce jak Cleber , Zieńczuk , Łobodziński , Diaz w innych zespołach byli by kluczowymi punktami , a w Krakowie muszą walczyć o miejsce w składzie i to dobrze robi i drużynie i im .
Śląsk ma z ławką problem , zazwyczaj zmiennicy którzy wchodzą na boisko nie dorównują umiejętnościami i ograniem piłkarzom z podstawowej jedenastki.
Myślę , że Wisła wygra , ale będą to ciężko wywalczone 3 punkty.
 
lebron89 0

lebron89

Użytkownik
Lechia - Piast Gliwice - tu bym dał remis bezbramkowy, obie drużyny nie za bardzo grają ofensywnie i tu remis nikogo nie skrzywdzi w tabeli.
Typ : x
Kurs : 3.30

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków - W tym pojedynku widzę zwycięstwo gości, którzy stracili lidera i będą chcieli te miejsce w tabeli odzyskać jak najszybciej i jest już okazja dzisiaj na powrót na miejsce 1.Wisła bardzo chce obronić tytuł mistrzowski i nie może pozwolić sobie na stratę punktów z takimi zespołami. Paweł Brożek jest w formie i rozstrzygnie spotkanie.
Typ : 2
Kurs : 2.00
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Spotkanie:Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
Typ: over 3.5
Kurs: 3.55
Buk: gamebookers
Analiza:
Ciężko mi tu napisać jakąś merytoryczną analizę, oprzeć się na statystykach, kontuzjach lub formach. Pradwą jest że Śląsk ostatnio dostał 4-0 a Wisła wygrała 3-0 jednak spadek formu obrońcy tytułu jest ewidentny... Śląsk natomiast słabiakiem nie jest.
Ja szansy na over upatruję w pogodzie. Nagły atak zimy, padający śnieg i już na murawie dzieją się cuda. Tak naogół jest w pierwszym meczu w takiej pogodzie, zwłaszcza że treningów w śniegu przed tą kolejką wielu nie było bo pada od 2 dni zaledwie.
I właśnie na takie cuda [czyt. kiksy] liczę po obu stronach. A nawet troszkę bardziej po stronie Wisły, która wystąpi w roli faworyta a jak widać schyłek rundy jest czasem w którym faworytom i liderom tabeli spada forma w naszej lidze...
Zakładając że już w pierwszej połowie padnie bramka, worek się rozwiąże i będziemy mieli niezłe widowisko piłkarskie. Jeśli Śląsk strzeli pierwszy to over murowany - Wisła stanie na głowie by nadrobić i wygrać, bo przecież Lech, Legia i Polonia wygrały swoje mecze.
Jeśli Wisła pierwsza walnie to też będzie spora szansa na over bo Śląsk nie odpuści jednak z jego ataków może polecieć zarówno jakiś ładny gol jak i bardzo skuteczna kontra.
Tak czy siak upatruję to bardzo zaciętego meczu i sporego wpływu pogody na kluczowe momenty meczu. Myślę że warto zaryzykować ten kursik.
 
K 0

korasek25

Użytkownik
Ja jednak stawiałbym na Lechię. I oczywiście, że Piast z wyjazdów nie przywozi punktów. Podajesz przykład wygranej we Wrocławiu. Ale można to nazwać wypadkiem przy pracy ;) Bo zagrał Piast 9 spotkań na wyjazdach, gdzie zdobył zaledwie 4 punkty, a bilans bramkowy wynosi 2-11. Poza tym Lechia w drugiej lidze w ostatnich dwóch sezonach wygrywała u siebie z Piastem i myślę, że dzisiaj będzie podobnie ????

LECHIA - PIAST

TYP: 1

KURS: 1.80 bwin
No a jednak Lechia nie byla w stanie pokonac Piasta. To sa mecze w lidze Polskiej i tak jak wspominalem przy obstawianiu warto o tym pamietac. Pozdrawiam
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Czyli, ze uwazasz iz na lidze polskiej nie da rady zarobić ? Liga Polska odkąd bawie sie w bukmacherke zawsze przynosiła mi największe zyski obok hiszpanskiej Primera Division ;) A to ze wzgledu iz znam ją najlepiej, mam mozliwosc ogladania spotkan Ekstraklasy co jest przydatne przy typowaniu. Oczywiscie niespodzianki typu Wisla - ŁKS X ciezko jest przewidziec, ale znowu czy np. warto bylo grac taki mecz po kursie 1,15 na Wisle ? Wszystko trzeba grac tez z głową i choc nie zawsze to jednak przewaznie mozna wychodzic z typowania Ekstraklasy na plus ;)
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Czyli, ze uwazasz iz na lidze polskiej nie da rady zarobić ? Liga Polska odkąd bawie sie w bukmacherke zawsze przynosiła mi największe zyski obok hiszpanskiej Primera Division ;) A to ze wzgledu iz znam ją najlepiej, mam mozliwosc ogladania spotkan Ekstraklasy co jest przydatne przy typowaniu. Oczywiscie niespodzianki typu Wisla - ŁKS X ciezko jest przewidziec, ale znowu czy np. warto bylo grac taki mecz po kursie 1,15 na Wisle ? Wszystko trzeba grac tez z głową i choc nie zawsze to jednak przewaznie mozna wychodzic z typowania Ekstraklasy na plus ;)
A zaraz dowiemy się, że jesteś synem Fryzjera ???? hehe
Zgadzam się z TBM. Na &quot;własnym podwórku&quot; idzie ładnie zarobić, trzeba tylko uważnie wszyściutko śledzić: począwszy od statystyk, a skończywszy na pogodzie :] Niespodzianki zawsze się zdarzają, taki urok futbolu.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Podstawowe pytanie; gdzie nie ma niespodzianek? Najświeższy przykład z ligi hiszpanieńskiej. Barca kurs 1,30 i remisuje. To jest sport i nie zawsze uda się trafnie przewidziec przebieg meczu. Wszystko może wskazywac, że jedna drużyna powinna zdecydowanie wygrac ale nagle na boisku okaże się, że rozkład siły jest całkiem inny. Co po ostatnich kolejkach można stwierdzic? To, że napastnicy wzieli wolne i nie chce im się strzelac bramek ale nie musi to oznaczac, że w dwóch zaległych też nie zobaczymy dużo goli. Przykładów można mnożyc - co nie oznacza, że nie idzie zarobic na naszej &quot;domowej&quot; piłce ;)
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Ja się jeszcze dorzucę. Wielu graczy patrzy wyłącznie na kurs i na pozycję w tabeli a to jest jakieś 20% obrazu danego meczu. Czasem warto też przyjrzeć się i sędziemu zwłaszcza jeśli mówimy o naszej lidze bo sędziów troszkę znamy i wiemy że ten i ten często jakiś cyrk przedstawia a inny raczej spokojnie i bez cudów &quot;odprawia&quot; mecz. Teraz w tym okresie ważna jest pogoda (na stronach klubów można znaleźć info o stanie murawy itp.) Niektórzy lekceważą też coś takiego jak &quot;zespół X nie leży zespołowi Y&quot;. Owszem czasami passa się przełamie ale często też można na tym wpaść. Przykładem mecz Deportivo - Real (typujących na Real nie brakowało a po sprawdzeniu historii liczba tak typujących gwałtownie by się zredukowała). Kolejna sprawa jeśli chodzi o pewniaki... Warto zwrócić uwagę na wpadki liderów. Wiadomo że jak np taka Wisła remisuje z ŁKS (jak wyżej wymieniono) to w następnym meczu jest już mało/mniej prawdopodobne ze straci punkty. Tez może się zdarzyć ale znacznie rzadziej. Podobnych aspektów jest znacznie więcej i warto się temu przyjrzeć.

W meczach liderów odradzam także handicapy. Zwłaszcza te wyższe. Bo prawdą mówiąc to wiele zespołów nie spina się po to żeby wygrać jak najwyżej tylko żeby wygrać. Zależy od zespołu.

No i warto zauważyć ze jak jest okrojona oferta to z pewniakami trzeba uwazać. Łatwo wtedy o niespodziankę choć pomyślne dni też się trafiają.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Do tego co napisał Typer36 dodam tylko, że podobnie jest z druzynami teoretycznie słabszymi. Np. taka Jagiellonia miała serie 8 spotkań bez porażki i mozna bylo przypuszczac, ze ta seria zostanie przerwana stąd m.in mozna bylo zarobic na typie na Bełchatów w miniony piątek ;P

No dobra, ale mniejsza oto... ;) Kazdy zapewne będzie miał swoje zdanie nt. tego czy opłaca się stawiać naszą ligę czy nie, dlatego najlepiej abysmy przeszli do analizowania następnej kolejki ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom