>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13 kolejka Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Jutro i pojutrze kolejne emocje, związane z naszą ligą. Cóż: zawodnicy przemęczeni, więc po raz kolejny, sądzę że będą niespodzianki.
Pierwsze co mi do głowy przyszło - zagrać X2 w meczu Polonia-Piast. Kurs na gospodarzy śmiesznie niski, ponadto nie są w jakiejś mega formie. Beniaminek z Gliwic w piłkę grać potrafi, o czym świadczy wygrana ze Śląskiem na ich terenie, więc myślę, że w Wa-wie powalczą chociażby o 1 punkcik.
Ruch-Śląsk - no bet... chociaż :] over 2.5 całkiem prawdopodobny
Lechia-ŁKS. Po sromotnej porażce z Lechem, myślę że Lechia się już otrząsnęła i teraz nie da plamy w meczu z ŁKS-em.
No i typ który jest dla mnie najważniejszy : Polonia Bytom - Lech Poznań. (W bet at home kurs 2.00) Jeśli walczy się o Majstra, przegrać z Polonią nie można. Kadrowo widać, że Smuda ma kim zastąpić m.in. Murawskiego, Rengifo czy też Injacia. Liczę na kolejne zwycięstwo Kolejorza.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja poczekam jeszcze na doniesienia kadrowe i jakis kupon zapewne skonstruuje jutro, ale pierwsze co przychodzi mi na mysl to over 2,5 w meczu Polonii Bytom z Lechem Poznań. Polonia jako, ze specjalnie nie moze polegac na swojej defensywie to musi grac w mare otwartą pilke nawet z ligowymi potentatami. W meczu przeciwko Legii, Bytomianie udowodnili, ze potrafią sobie stwarzac sytuacje i wydaje mi sie, ze podobnie bedzie w meczu z Lechem, z tym, ze Kolejorz jest z natury druzyną ofensywną i lepiej sobie z tym atakiem radzi w zwiazku z czym w przeciwienstwie do Legii bramki strzelal będzie. Wedlug mnie obok GKS - Legia moze to byc najciekawszy mecz kolejki, w ktorym kibice obejrzą kilka bramek. Z typem poki co jednak chwilowo sie wstrzymuje ;)
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Ciekawa kolejka ... Jeśli chodzi o Polonie to ciekawie wygląda under 2.5 po kursie 1.70 pewnie można znaleźć i wyższy. Polonia ostatnio zdecydowanie złapała zadyszkę. W ostatniej kolejce zaledwie zremisowała bezbramkowo na własnym boisku z Jagiellonią, natomiast Piast ostatnio w bardzo dobrej formie. W ostatnich 3 kolejkach zdobyli 7 pkt, a w żadnym z meczy nie padło więcej niż dwie bramki. Myślę że to będzie mecz w którym Polonia będzie atakowała ale nie sądzę by strzeliła więcej niż 2 bramki. Nie gram czystej 1 bo na prawdę realny jest remis. GKS Bełchatów - Legia ... Jak dla mnie lepiej ten mecz odpuścić. Bełchatów ostatnio w niezłej formie natomiast Legia ? Trochę mnie zawiodła w ostatni piątek, jednak myślałem że w Bytomiu wygrają ... Myślę że Bełchatów może sprawić niespodziankę. Lechia - Łódzki Klub Sportowy - wydaje mi się że to jest typowy mecz na remis. Lechia u siebie gra ... nieźle choć ostatnio złapała &#39;&#39;zadyszkę&#39;&#39;. ŁKS ostatnio 2 remisy bezbramkowe - kolejno ze Śląskiem i Wisłą. Myślę że Lechia będzie stroną przeważającą ale nie wygra ... Nie często gram czyste remisy ale tutaj chyba zaryzykuję. Jaga - Górnik Zabrze - tutaj myślę że Jagiellonia powinna wygrać ale ... Górnik jest na tyle nieobliczalną drużyną że ja jednak wole ten mecz sobie odpuścić. Zagram jeszcze na Wisłę bo jednak nie sądzę by stracili punkty w dwóch kolejnych meczach z rzędu z drużynami ... drugiego planu. Mnie tutaj kurs 1.70 jak najbardziej satysfakcjonuje. I ostatni mecz jak dla mnie &#39;&#39;typ kolejki&#39;&#39; to oczywiście Polonia Bytom - Lech - 2 po kursie w okolicach 2.00 ? Dlaczego ? A prawdopodobnie dlatego że Polonia pokonała w piątek Legie. W tamtym meczu może i zagrali dobrze ale Legia też zagrała bardzo słabo ... Myślę że Lech już wyszedł z tego &#39;&#39;dołka&#39;&#39; w którym znajdował się jeszcze przed kilkoma tygodniami i w środę odniesie ważne zwycięstwo ...
 
H 0

hyrek

Użytkownik
Moim zdaniem Polonia wcale nie zagrała rewelacyjnie z Legią, trochę szczęścia, i skromne zwycięstwo 1:0. Sytuacji też nie było za wiele, a piękna bramka z dystansu hmm, w przypadku Polonii wydaje mi sie, że taki strzał wpada raz na 100, więc dla mnie Lech jest tu murowanym faworytem, na pewno postawie na ten mecz.
Wisła Kraków też powinna wygrać, to jest dobra drużyna i choć zdarzają jej się wpadki, są one rzadkością, Odra co najwyżej wymęcza remisy. Tutaj dal bym typ 2, albo under, bo Wodzisław traci niewiele bramek, a i Wisła na wyjeździe ostrożnie podejdzie do rywala.
To dwa mecze które zagram, ale warto zaryzykować chyba też typ na Legię. Po pierwsze chęć zatarcia złego wrażenia po porażce w Bytomiu. Po drugie to drużyny które są bardzo blisko siebie w tabeli więc jest to mecz bardzo prestiżowy, a Legia lubi takie mecze, szczególnie jak rywal jest wymagający (wygrana w tym sezonie z Polonią i Wisłą, remis z Lechem), a Bełchatów niespecjalnie (porażka z Polonią).
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Odra - Wisła
Wiśle z Odrą gra się ciężko, zwłaszcza w Wodzisławiu. W poprzednim sezonie dwa remisy pomiędzy tymi drużynami. W Odrze nowy trener ktory jest mimo wszystko dobrym wachowcem. W meczu z Górnikiem Odra była bliższa zwycięstwa i widać że ze stwarzaniem akcji Wodzisławianie nie mają problemu.
Jak dla mnie Odra może urwać punkty Wiśle (bo ta choć gra dobrze nie jest już tym zespołem co rok temu) ale pokusze się o typ, że Odra trafi do siatki
Typ:Odra strzeli
kurs:1,35 (myślałem że będzie wyższy no ale najgorzej nie jest)

Polonia - Piast
Zadyszka jest tutaj czystym faktem aczkolwiek Polonia stwarza sobie sytuacje i tylko brakuje kogoś kto by wykończył akcje. Jednak licze że &quot;snajper&quot; Ivanovski znów dobije do pustej bramki lub jakimś fartem trafi nogą w piłkę i ta wpadnie do siatki. Wyniki Piasta mnie nie mylą bo np. gdyby Śląsk miał troche szczęścia to wynik byłby nieco inny.
Typ:1
kurs:1,35 (jak na taki mecz to i tak nie jest najgorzej)

Jagiellonia - Górnik
Jak dla mnie pewna jedyneczka. Dla mniej odważnych z podpórką.
Co prezentuje Górnik? Wystarczy spojrzeć na tabele;d a jeśli to mało to skróty lub mecze Górnika. Chaos jakich mało. Akcje Górnika to szybkie dwa podania celne i jedno katastrofalne. Coś tam szarpią skrzydłami ale skrzydłowi nie potrafią dograć na głowę tylko tak o na przypał wbijają. Hajto nie umie nerwów opanować i nie będzie go. Obrona będzie osłabiona.
Natomiast Jagiellonia od jakiegoś czasu prezentuję bardzo dobrą formę. Piotr Lech mimo średnio jednego kiksu na mecz i tak jest wiodąca postacia. Dobrze współpracuje z obrońcami. Warto zwrócić uwagę na Kojasevica ktory do szybkości dołącza nienajgorsza technike. Górnik jeśli myśli o utrzymaniu niech tak jak Cracovia wymieni kadre a dopiero potem upatruje możliwości sukcesu w osobie trenera.
Typ:1
kurs:2,15
 
komaro 0

komaro

Użytkownik
Ja dołożę może dwa zdania na temat meczu Jagiellonia-Górnik. Otóż białostocczanie po kiepskim początku sezonu złapali wiatr w żagle co owocuje w postaci passy 10 nieprzegranych meczy (włączając PP w którym Jaga rezerwowym składem przegrała po karnych z Legią). Widać, że zespół się zgrywa, bo to oczywiste, że potrzeba trochę czasu, aby z 16 nowych graczy zrobić kolektyw. Na szczególne wyróżnienie zasługuje środek obrony ze Skerlą i Stano, którzy w sobotnim meczu z Polonią zaprezentowali się znakomicie. Nie można zapomnieć o weteranie naszych boisk czyli Piotrku Lechu, który w Białymstoku przeżywa swoją drugą młodość. Akcje ofensywne napędzają głównie Kojasević ze Sczczotem, którzy biorą grę na swoje barki. Martwi mnie trochę skuteczność i gra Arifovicia, jednak mam nadzieję, że zostanie on zastąpiony przez wracającego po pauzie Pesira. Jeżeli chodzi o Górnika, to ich gra przypomina mi walenie głową w mur. Henio Kasperczak nie tak wyobrażał sobie pewnie powrót na krajowe boiska. Gra Zabrzan nie wygląda najlepiej, brakuje skuteczności, obrona też nie gra porywająco. Zabraknie pauzującego za kartki Hajty, który będzie niewątpliwym osłabieniem defensywy. Przewiduję tu nudne widowisko, jednak zwycięskie dla Jagi.
Jagiellonia-Gornik Z. - 1 2.05
poniżej 2.5 gola- 1.65
goście strzelą bramke?- NIE 2.50
 
zeus99 0

zeus99

Użytkownik
Jutro i pojutrze kolejne emocje, związane z naszą ligą. Cóż: zawodnicy przemęczeni, więc po raz kolejny, sądzę że będą niespodzianki.

Pierwsze co mi do głowy przyszło - zagrać X2 w meczu Polonia-Piast. Kurs na gospodarzy śmiesznie niski, ponadto nie są w jakiejś mega formie. Beniaminek z Gliwic w piłkę grać potrafi, o czym świadczy wygrana ze Śląskiem na ich terenie, więc myślę, że w Wa-wie powalczą chociażby o 1 punkcik.
Ruch-Śląsk - no bet... chociaż :] over 2.5 całkiem prawdopodobny
Lechia-ŁKS. Po sromotnej porażce z Lechem, myślę że Lechia się już otrząsnęła i teraz nie da plamy w meczu z ŁKS-em.
No i typ który jest dla mnie najważniejszy : Polonia Bytom - Lech Poznań. (W bet at home kurs 2.00) Jeśli walczy się o Majstra, przegrać z Polonią nie można. Kadrowo widać, że Smuda ma kim zastąpić m.in. Murawskiego, Rengifo czy też Injacia. Liczę na kolejne zwycięstwo Kolejorza.
Widze że nie widziałeś tego meczu:zoltakartka:
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Widze że nie widziałeś tego meczu:zoltakartka:
O dziwo oglądałem to spotkanie (oprócz pierwszego kwadransu).
Oczywiście, że Piast nie grał ofensywnie, no bo przecież z takim przeciwnikiem jakim jest Śląsk, najlepiej się głupio nie odkrywać. Ekipa Wleciałowskiego skrzętnie wykorzystywała błędy defensywy Śląska no i w końcu strzeliła bramkę. Później ograniczyli się do kontrataków no i wtedy bodajże Koczon mógł strzelić drugą bramkę.
PS. Z tego co widzę jesteś z Wrocławia, więc obiektywizm kolego obiektywizm ????
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Jestem obiektywny to śląsk dał d**y a nie piast grał dobrze.
W pełni się z tym zgadzam. Po prostu mecz z rzędu tych w którym jeden zespół miał niesamowitego pecha a drugi niesamowite szczęście. Bo gdyby był tu wynik 3:1 4:1 to żadnego zaskoczenia by nie było. Dlatego nie widzę żadnych ale to żadnych podstaw by ZE STRONY PIASTA dopatrywać sie jakichs pozytywów przed meczem z Polonia Warszawa. Polonia raziła nieskutecznością więc choćby na siłe powinna cos tym razem strzelic natomiast szczerze watpie by Piast wogole powaznie zagroził bramce Polonii
 
daniel_g-ce 0

daniel_g-ce

Użytkownik
Chociaż kibicuje Piastowi z przykrością stwierdzam że wcale nie zagrali dobrze, a mówiąc więcej jest to jedna z najgorzej grających drużyn w naszej lidze. Muszą walczyć o utrzymanie, ale będzie bardzo ciężko. Myśle ze zarówno Górnik jak i Cracovia wkońcu wskoczą na właściwe tory i zaraz obok Piasta będzie tylko ŁKS ????
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

GKS Bełchatów - Legia Warszawa
1:0​


Jutro pierwsze mecze w ramach trzynastej kolejki polskiej Ekstraklasy. Po dwunastej na pewno jesteśmy zawiedzeni. Nie chodzi tu o typy lecz o brak bramek, które jak wiemy są celem każdego meczu piłkarskiego. Dlatego liczę (pewnie nie tylko ja), że we wtorek środę piłkarze zrehabilitują się i zobaczymy dużą ilość goli. Jeśli o same mecze to na pierwszy rzut oka ciekawym spotkaniem wydaje się być pojedynek GKSu Bełchatów z Legią Warszawa. Legioniści zajmują w tabeli drugą pozycję z dorobkiem 24 punktów. GKS jest na piątej z 22 punktami. Więc zwycięstwo w jutrzejszym spotkaniu pozwoli gospodarzom przeskoczyć wojskowych w tabeli. GKS radzi sobie w ostatnich spotkaniach bardzo dobrze. W jedenastej kolejce pokonał na wyjeździe po emocjonującym meczu Górnik Zabrze 2:3. A w dwunastej rozprawił się u siebie ze słabą Cracovią 3:0. Z kolei Legioniści po świetnym meczu z Wisłą i pewnym zwycięstwie z Lechią (3:0) niespodziewanie przegrali w ostatniej kolejce z Polonią Bytom. Warszawiacy zagrali słabo w tym spotkaniu. W pierwszej połowie oddali sześc strzałów na bramkę rywala z czego tylko jeden celny. Nie dziwi więc fakt, że z taką skutecznością nie zdołali zdobyć nawet bramki. Jutro jeśli nie zmienią swojej postawy nie będą mieć większych szans z będącą na fali drużyną prowadzoną przez Pawła Janasa. Jednak to nie będzie takie proste ponieważ zabraknie jednego z filarów Legionistów Dicksona Choto, który nabawił się kontuzji w spotkaniu z Polonią. Ma go zastąpić Pance Kumbev, który powraca po przerwie spowodowanej kontuzją. Nie można więc od niego wymagać by był w wysokiej dyspozycji. W Bełchatowie panuje pełna mobilizacja. Piłkarze zdają sobie sprawę jak ważny i prestiżowy jest ten mecz. Ostatni ligowy pojedynek między tymi drużynami w Bełchatowie zakończył się podziałem punktów po remisie 2:2. Jutro remis też wydaje się dość prawdopodobny. Będący na fali piłkarze GKSu kontra chcący się zrewanżować zawodnicy warszawskiej Legii. Którzy okażą się lepsi; czy może będzie podział punktów. Ja na pewno liczę na inny obraz spotkań niż w 12 kolejce czyli na bramki. W tym spotkaniu wydaje się to mocno prawdopodobne. Obie drużyny zagrają ofensywnie o pełną pulę.

Przewidywane składy:

GKS: Kozik - Jarzębowski, Pietrasiak, Cecot, Popek - Nowak, Rachwał, Gol, Kuklis, Garguła - Ujek

Legia: Mucha - Rzeźniczak, Astiz, Kumbev, Wawrzyniak - Radović, Iwański, Vuković, Roger, Edson - Chinyama

Moje propozycje:

over 2,5⛔⛔⛔
remis lub Legia⛔⛔⛔


/A jaka jest Wasza opinia na temat tego spotkania? /
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ciężki mecz do wytypowania jeśli chodzi o 1x2 według mnie choć również jak flamaster skłaniałbym się ku overovi. W Bełchatowie jest bardzo dobrze współpracujący ze sobą duet Garguła-Nowak, w Legii jest Roger,Iwański,Radović i Chinyama a obie drużyny mają słabe punkty w defensywie. Uważam że obie drużyny będą chciały ten mecz wygrać, nikogo remis w tym meczu nie będzie zadowalał
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Moje propozycje na wtorek:

Cracovia Kraków - Arka Gdynia - under 2,5 - 1,60 w bet365
Arka zagra bez duetu Zakrzewski - Wachowicz, a wiec w sumie nie ma kim straszyc w ataku. Co prawda szanse mają dostac Chmiest, Nawrocik czy tez Niciński, ale nie sądzę aby dali oni jakis popis strzelecki w tym meczu. Cracovia juz dlugi czas bez zdobyczy punktowej, a więc w tym meczu zagra mocno skoncentrowana nie na hurra atakowaniu lecz przede wszystkim na zdobyciu punktów. Pasy bez Barana i Kłusa, a wiec w srodku pola dominowala raczej bedzie Arka, ale mimo to uwazam, ze ten mecz do najciekawszych należał nie będzie, dojdzie w nim do podziału punktów lub minimalnej wygranej którejś ze stron, ale ogolnie to padnie w nim mało bramek ;)

Polonia Warszawa - Piast Gliwice 1 - 1,36 w bet365
Polonia przy Konwiktorskiej zaliczyła juz dwie wpadki z nizej notowanymi rywalami. Czas najwyższy powrocić na zwycięską drogę. Co prawda Piast do Warszawy przyjedzie murować się już od pierwszej minuty, ale jestem zdania, że tym razem Czarne Koszule odniosą zwycięstwo, bo na prawdę są niezłą ekipą, która w piłkę grać potrafi.

GKS Bełchatów - Legia Warszawa 1x - 1,50 w bet365
Legia po dobrych meczach z Lechem, Wisłą czy też Lechią znalazla sie w jakims kryzysie i przegrala z Polonią Bytom. Teraz znów czas na rywala z gornej polki, z ktorymi Legionisci radzili sobie w tym sezonie bardzo dobrze. Jednakze czy tym razem tez tak będzie ? Gieksa wkoncu zaczela punktować u siebie i choc pare tygodni temu przegrala z Polonią 1:2 to warto zauwazyc, ze tamte zwyciestwo Czarnych Koszul bylo szczesliwe i niezasluzone z przebiegu gry. Bełchatów gra już od kilku kolejek na prawde solidnie i według mnie w tym meczu nie odda łatwo trzech punktów Legii, zwłaszcza, że w przypadku zwycięstwa może przeskoczyć ją w tabeli. W mojej ocenie GKS prezentuje na tyle dobrą forme, że jest wstanie powstrzymać Legię i jeśli nie zwyciężyć to przynajmniej z nią zremisować. Ogólnie zapowiada nam się ciekawe spotkanie ;)

Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław - no bet
Śląsk to nieobliczalna drużyna. Po dobrym meczu choćby z Poznania, przychodzi słabszy dzień i oddają całą pulę w meczu u siebie z Piastem w ten sposób tracąc kontakt ze ścisłą czołówką ligi. Ruch punktuje głównie u siebie, ale tym razem nie podejmuje się typowania wyniku tego spotkania, jakoś nie mam pomysłu co tutaj zatypować... ;)

Cracovia Kraków - Arka Gdynia under 2,5 - 1,60
Polonia Warszawa - Piast Gliwice 1 - 1,36
GKS Bełchatów - Legia Warszawa 1x - 1,50
AKO: 3,26
*kursy z bet365
 
B 0

bicek

Użytkownik
POLONIA BYTOM - LECH POZNAŃ
TYP : 2
Kurs : 1.9
Pretendujący do tytułu mistrza Lech Poznań , zmierzy się na wyjeździe z przeciętną drużyną Polonii Bytom , która sprawiła ostatnio sporą niespodziankę na własnym terenie wygrywając w meczu z Legią . Nie powinniśmy jednak sugerować się tym zdarzeniem . Podopieczni trenera F. Smudy są ostatnio na fali , co prawda remis z Nancy nie był wynikiem odzwierciedlającym przebieg gry , ale pewna wygrana 3:0 po 3 dniach w grodzie Neptuna przywróciła wszystko na swoje miejsce . Typ wydaje się oczywisty , Lech chcąc ubiegać się mistrza kraju nie może pozwolić sobie na stratę punktów . Zauważalny jest spadek kursu , wczorajszy sięgał 2 , dziś jest to już 1.9 .
 
k@jtek 0

k@jtek

Użytkownik
Cracovia - Arka Gdynia Żeby nie zabrakło nam emocji a przede wszystkim nerwów ???? Polska Ekstraklasa się nie oszczędza i zagra również w tygodniu. ????
W taki oto sposób Cracovia przed własną publicznością podejmować będzie Arkę. Cracovia po zmianie trenera dalej nie może się obudzić i po zwycięstwie w Pucharze Polski 3:0 z ŁKSem, przegrała dwa kolejne spotkania tracąc 5 goli i nie strzelając żadnego. Z powodu kontuzji Artur Płatek zmuszony był wystawić z GKSem po raz pierwszy w tym sezonie tylko jednego napastnika i mimo porażki 3:0 twierdzi, że Cracovia zagrała jak dotąd najlepszy mecz odkąd ją prowadzi. Jest w tym ziarno prawdy GKS strzelił pod koniec 1 połowy bramkę a później trochę odpuścił dał więcej miejsca zawodnikom Cracovii, którzy stworzyli parę ładnych akcji. Co zadziałało jak zimny prysznic na zawodników GKS i szybko dorzucili jeszcze 2 bramki.
O ile Cracovia mogła zagrozić bramce GKSu tak Arka CUDEM zremisowała z Ruchem. Który po prostu marnował każdą nadążająca się sytuacje, bez wyjątków. Arka oddała zaledwie 2 celne strzały w światło bramki to mówi samo za siebie.
Jak zapowiada Artur Płatek
Jak zagramy na 120 proc. naszych umiejętności, to wygramy. No w końcu by się przydało, jest ku temu okazja bo kolejny napastnik Arki wypadł ze składu tym razem to Wąchowicz, teraz to dopiero Michniewicz będzie miał problem z dobrem ataku.( Jeśli tak słabo działał atak Arki w meczu z Ruchem, to nie chcę myśleć co będzie teraz)
Choć Arka przerwała fatalną serię 5 porażek i teraz liczy na następne punkty to jednak, mogą się przeliczyć. Z tak okrojonym atakiem mogą wiele nie zdziałać a Cracovianie nie będą strzelali jak z karabinku i przypuszczam, że jeśli strzelą to 1 max 2 bramki.
Mój typ: under 2.5 ✅✅ pięknie wchodzi jak w masło ???? no stress :p
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Moim zdaniem TBM najlepszym rozwiązaniem w meczu Chorzowian ze Śląskiem jest under 2,5 goli. Kurs na to dostaniemy 1.65. Chorzowianie w tym sezonie grają piłkę zdecydowanie mniej ofensywną, bilans bramek to tylko 8 strzelonych i 11 straconych. Na pewno w defensywie spisują się dobrze, tylko, że już w ofensywie zgoła odmiennie. Ruch ma serię aż 6 meczy z rzędu zakończonych wynikiem poniżej 2,5 goli. Śląsk w tym sezonie w ofensywie spisuje sie zdeycowanie lepiej, jednak w ostatnich meczach złapali zadyszkę, tylko 1 gola udało im się strzelić w 3 ostatnich meczach. A dodatkowo do Chorzowa przyjeżdżają w kiepskich nastrojach, gdyż w weekend ulegli u siebie z Piastem. Patrząc też na tabalę, to Śląsk oraz Ruch utrzymuja miejsca w środku tabeli i mecz może zakończyć się remisem, aby nikt nie był poszkodowany.
Under 2,5 1.65 Unibet
 
ycho 9

ycho

Użytkownik
GKS Bełchatów - Legia Warszawa
Typ: X
Buk:Expekt
Kurs:3.30
Analiza:
W dzień największego święta narodowego w Polsce , w Bełchatowie na stadionie PGE gospodarze zmierzą się z Legią Warszawa i będzie to szlagier tej kolejki.
Obie drużyny plasują się w czołowej 5 tabeli , obie wygrywając dzisiaj mogą doścignąć , Legia nawet wyprzedzić lidera.
Legia jest 2 ma na koncie 24 punkty i do największych rywali , czyli Polonii tracą 1 punkt.
Bełchatów jest na 5 miejscu , ale do tej samej Polonii traci zaledwie 3 punkty, to pokazuje jak ciasno jest w szpicy tabeli.
W ostatnich meczach lepiej prezentowali się piłkarze PGE , ostatnio są zresztą w najlepszej formie z wszystkich zespołów , wygrali 4 krotnie i tylko raz przegrali z Polonią Warszawa.Legia gra nieco gorzej ostatnio odniosła dwa zwycięstwa , 2 remisy i jedną porażkę.
Bełchatów ma atut w postaci własnego boiska , Legia zaś mimo wszystko dysponuje zdecydowanie lepszymi piłkarzami a na pewno ma szerszą kadrę przez co w czasie meczu mogą wprowadzać świeżych piłkarzy nie tracąc na jakości np . Rybus i Giza.
W mojej analizie wyszło mi że po dwa argumenty przemawiają za każdym zespołem , Bełchatów to ostatnia forma i własne boisko , a Legia lepsza kadra i wyższe miejsce w tabeli . Stawiam więc &quot;X&quot;.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Spotkanie: Cracovia - Arka
Typ: 2 [remis - nie ma zakładu]
Kurs: 2.14
Analiza:
Spotkanie najgorszych zespołów ostatnich kolejek. Fatalnie grające Pasy mierzą się ze zdecydowanie spowolnioną Arką. Oba zespoły liczą na przełamanie w tym meczu. Gospodarze w tym sezonie wygrali zaledwie raz, w 2 kolejce i to z ŁKS;em!!! Możnaby sądzić że Krakowianie po prostu nie potrafią wygrywać. Zmienili nawet trenera. Tan jednak niewiele zdziałał jak na razie. Niby zrobił zmiany, grać chce tak samo... chyba za wcześnie by jego obecność zaczęła przynosić Pasom pozytywne rezultaty. On jeszcze nie specjalnie zna ten zespół. Ponadto dzisiejszy mecz będzie oglądał z trybun. A do bramki wracaj mój ulubiony Cabaj więc mecz moze być bardzo widowiskowy:smile: Co chyba jest jednak osłabieniem dla gospodarzy, tak zresztą chyba sądzą też ich kibice. Jeszcze nie nadeszła pora na łapanie trójek.
Arka natomiast przerwała w ubiegły weekend passe porażek i zgarnęła punkcik na chorzowskim stadionie. Meczu nie widziałem ale z tego co słyszałem to grali całkiem solidny futbol i troszkę przeważali na boisku, co łatwe nie jest bo Ruch u siebie chłopcem do bicia nie jest.
Myślę ze ten mecz należeć będzie to mimo wszystko lepszej Arki, która chyba wraca do swojej wyjściowej formy. Wolałem się jednak zabezpieczyć DNB bo mecz jest ważny dla obu ekip i zapewne dadzą z siebie wszystko. Padają nawet zapowiedzi że to spotkanie o życie lub 6 punktów. A takie mecze kończą się różnie. 2DNB jest moim zdaniem najrozsądniejszym typem na ten mecz a i kurs zachęcający.
Spotkanie: Polonia W. - Piast Gliwice
Typ: 1
Kurs: 1.35
Analiza:
Polonia jest obecnie liderem, choć wskoczyła na tą pozycję dzięki mega padacznemu wynikowi jakim niewątpliwie był remis z Jagą. No ale jesli Legia przegrywa z Polonią Bytom to co tu się dziwić że takimi wynikami zdobywa się lidera... Cała tamta kolejka była usiana kosmicznymi wynikami. Myślę że ta istna paranoja była tylko ozdobą jednaj kolejki i w tej wszystko już wróci do normy, czyli czołówka tabeli będzie walczyć o kolejność w top3 poprzez wygrywanie swoich meczy. Polonia ma tutaj ułatwione zadanie bo spotyka się dziś z bardzo słabym Piastem. A dodatkowym atutem będzie zapewne gra przy Konwiktorskiej... wynik moze być tylko jeden, nawet uwzględniając spadek formy Polonii to i tak powinni to wygrać
Spotkanie: GKS Bełchatów - Legia Warszawa
Typ: X2
Kurs: 1.38
Analiza:
Warszawiacy skompromitowali się w piątek przegrywajac z Polonią Bytom i w ten sposób stracili pozycję lidera. Walka jednak trwa a proporcje nie uległy większym zmianom, bowiem Wisła i Polonia W. zremisowały zaledwnie swoje spotkania. Tak więc 3 najlepsze zespoły nadal są bardzo blisko siebie w punktach a ich kazdy mecz jest emocjonujący bo decyduje o pozycji. Legia dała ciała na całej linii i to na dodatek grając mocnym składem. Myślę że trener Urban zbeształ ich dostatecznie i wyciągnął jakieś konstruktywne wnioski po tej tragedii. Piłkarze grają dziś z myślą o zatarciu fatalnego wrażenia i walce o tabelę. Skład jaki Urban ma dziś wystawić jest bardzo skutecczny w ataku co daje nadzieję na zdobywanie goli. Osobiście liczę na kolejne gole Chyniamy i moze coś od Iwańskiego. Nie zagra jednak Choto co jest sporym osłabieniem w linii obrony, zwłaszcza ze jego miejsce zajmie Kumbev... szkoda. Moze to co Kumbev spartaczy bedzie bronił walczący o reprezentację Mucha - na to liczę. Co ciekawe od pierwszej minuty ma grać Vuko i tu również liczę na ładną postawę.
Nie gram czystej 2 z uwagi na gole Ujka dla zespołu gospodarzy, przewagę stadionu i formę Bełchatowa... Jednak więcej niż punktu te czynniki im dać nie mogą.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Ruch Chorzow - Slask Wroclaw​


Spotkania Ruchu ze Slaskiem od roku 1990:
1990/91 Śląsk – Ruch 1:2 1:1 Mandziejewicz 85 - Bednarz 35, Jaworek 72 / Grieczniew 15 - Jaworek 33
1991/92 Ruch – Śląsk 0:0 0:3 Grieczniew 41, 89, Tęsiorowski 8
1992/93 Ruch – Śląsk 5:0 2:0 R.Dąbrowski 57, Probierz 75, Posiłek 76, M.Szewczyk 80r, Gilewicz 86 / Posiłek 66, R.Dąbrowski 70
Śląsk – Ruch 1:1 1:4 Basow 39 – Probierz 69 / Basow 65 - Gilewicz 48, 84, Posiłek 10, R.Dąbrowski 75
1996/97 Ruch – Śląsk 1:1 1:1 Śrutwa 85 – T.Moskal 61 / Gaca 11 - Kasperek 79
Ruch – Śląsk 3:2 M.Bąk 50, Jaworski 98, Mizia 108 – I.Kowalski 3, D.Wojciechowski 112
2000/01 Śląsk – Ruch 3:2 1:3 Stokowiec 56, Maciej Kowalczyk 59, Janus 80k – Gorawski 81, 83 / Paszulewicz 90 - Gorawski 19, Woś 31k, Grzelak 50
2001/02 Ruch – Śląsk 2:2 0:1 Bizacki 4, Śrutwa 74 – K.Szewczyk 42, Naskręt 83 / Jezierski 14
2005/06 Śląsk – Ruch 3:1 2:0 Marek Kowal 58, 72, Sztylka 87 - Łudziński 59 / Egharevba 63, Budka 86
2006/07 Ruch – Śląsk 3:0 0:1 Ćwielong 5, 51, Bonk 61 / Szewczuk 25
Calosc: http://www.slaskwroclaw.pl/wiadomosc.php?id=1307
W skladzie gosci zabraknie Tadeusza Sochy, z powodu kontuzji nie zagra takze Vladimir Ćap. Za kartki pauzuje Ulatowski. Zagraja juz jednak Wojciech Górski, Zbigniew Wójcik oraz Remigiusz Sobociński. Slask bedzie liczyl z pewnoscia na znajomosc zagran obroncow Przemysława Łudzińskiego, ktory ma cos do udowodnienia dzialaczom Ruchu. Oba zespoly to typowi underwocy: Ruch w tym sezonie 8 z 12 spotkan zakonczyl underem (19 z 30 w poprzednim sezonie) Slask dokladnie polowe. Ostatnie 6 spotkan to 1 zwyciestwo i az 4 remisy Slaska, tylko 6 strzelonych i 6 straconych bramek. Ruch jeszcze gorzej - 3 remisy i tylko 1 zwyciestwo, 2 stzrelone gole i 3 stracone. Spodziewam sie spotkania remisowego, nudnego i bez goli.

Ruch Chorzow - Slask Wroclaw X 3,50 (5/10)
Ruch Chorzow - Slask Wroclaw DW 0:0 7,00 (2/10)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom