>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

100% Bonus od pierwszego zakładu

Status
Zamknięty.
michau 84

michau

Forum VIP
kombinują jak mogą w tym Expekcie!!!
wpłaciłem 150pln i upomniałem sie o bonus to oni oczywiście napisali,że ktoś jeszcze gra z mojego adresu IP,co jest kompletną bzdurą, i kazali mi przysłać skana...Dostaną czego chcą,ale niesmak pozostaje...
Dostawalem podobne wiadomosci od nich... wystarczy odeslac im grzecznie zeby to sprawdzili jeszcze raz, albo ze jestes w jakiejs zespolonej sieci i poprawiaja.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
To jest rutynowa procedura. Od dawna proszą o dowód. Standardowy szablon wysyłają. W podpisie chyba nawet zawsze jest Pan Marcin z expekta...
Nie ma się czym przejmować.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Dostawalem podobne wiadomosci od nich... wystarczy odeslac im grzecznie zeby to sprawdzili jeszcze raz, albo ze jestes w jakiejs zespolonej sieci i poprawiaja.
Spróbuję napisać,bo żeby zrobić skana to muszę do kumpla iść...ale wątpię czy bez skana mi dopiszą tego bonusa

Vader // bez skana nie masz szans. To już lepiej idź do kolegi.
 
glu1337 0

glu1337

Użytkownik
Siemano tutaj wszystkim.
Mam pewne pytania bo się pogubiłem lekko w tym wszystkim i poszukuje pomocnej dłoni ;F
Tez skorzystalem z promocji 100% i uzyskalem dzieki temu na koncie 300 zł.
Pogralem troszke, zlecialem az do 50 zł, ale się potem odbilem i po dzisiejszym kuponie powinienem mieć ogólnie 500 zł.
A teraz zapytanie:
1.Czy w takim wypadku skoro podobno depozyt yest najpierw liczony a potem bonus co wynika z obecnego regulaminu tej promocji, to czy to oznacza ze gram teraz tym bonusem i wszystkie obecne pieniądze na koncie to są te uzyskane z niego?
2.Czy w tym momencie nie posiadam juz depozytu?
3.I co za tym idzie, czy muszę mieć jedynie te 750 zł na koncie aby móc je wypłacić ?
4.I czy to musi być ta kwota 750 zł obrócona w taki oto sposób = 5*150 ,czy może to być rozbite jak np. taka ilość kuponów z AKO wynoszącym 1,5 aby dojsc do 750 zł i nie koniecznie za każdym razem obracana kwota 150 złotych na takim kuponie ? ;F
Naprawdę wybaczcie jeżeli odpowiedzi na te pytania były do zauważenia we wcześniejszych postach ale juz zdołałem się pogubic okropniei moja orientacja w tym wszystkim spadla na podloge ;F
Proszę o pomoc z zewnątrz ;P dzięki z góry wszystkim odpowiadającym na posta !
 
loky 0

loky

Użytkownik
Siemano tutaj wszystkim.
Mam pewne pytania bo się pogubiłem lekko w tym wszystkim i poszukuje pomocnej dłoni ;F

Tez skorzystalem z promocji 100% i uzyskalem dzieki temu na koncie 300 zł.
Pogralem troszke, zlecialem az do 50 zł, ale się potem odbilem i po dzisiejszym kuponie powinienem mieć ogólnie 500 zł.

A teraz zapytanie:
1.Czy w takim wypadku skoro podobno depozyt yest najpierw liczony a potem bonus co wynika z obecnego regulaminu tej promocji, to czy to oznacza ze gram teraz tym bonusem i wszystkie obecne pieniądze na koncie to są te uzyskane z niego?
2.Czy w tym momencie nie posiadam juz depozytu?
3.I co za tym idzie, czy muszę mieć jedynie te 750 zł na koncie aby móc je wypłacić ?
4.I czy to musi być ta kwota 750 zł obrócona w taki oto sposób = 5*150 ,czy może to być rozbite jak np. taka ilość kuponów z AKO wynoszącym 1,5 aby dojsc do 750 zł i nie koniecznie za każdym razem obracana kwota 150 złotych na takim kuponie ? ;F

Naprawdę wybaczcie jeżeli odpowiedzi na te pytania były do zauważenia we wcześniejszych postach ale juz zdołałem się pogubic okropniei moja orientacja w tym wszystkim spadla na podloge ;F

Proszę o pomoc z zewnątrz ;P dzięki z góry wszystkim odpowiadającym na posta !
[wpłaciłeś 150zł +150zł bonus]*3 (po kursie 1,5 i więcej)
Czyli suma twoich stawek na zakłady musi być równa 900zł (oczywiście liczysz tylko te po odpowiednim kursie)
wygrana nie ma tu nic do rzeczy:-D
 
tmkmzo 2

tmkmzo

Użytkownik
Dostawalem podobne wiadomosci od nich... wystarczy odesłac im grzecznie zeby to sprawdzili jeszcze raz, albo ze jestes w jakiejs zespolonej sieci i poprawiają.
Witam, mam tą samą sytuację, wysłałem im skan dowodu i wyjaśnienie że jestem w sieci lokalnej, no i już tak 3 dni czekam, wcześniej po godzinie odpisywali, ma to tyle trwać? Czy trzeba do nich się jeszcze dobijać?
 
T 0

termi

Użytkownik
Sorry że się zapytam jeszcze raz to ale jakoś nie mogę tego pojąć a support expekta odpowidział mi na wszystkie pytania prócz tego a więc do rzeczy:

Mamy pytanie co do bonusu pierwszej wpłaty.
Mam zamiar wysłać 40zł to od razu dostanę bonus +40zł tyle że tutaj już robi się problem
z tego co rozumiem w takim przypadku muszę zrobić 3 zakłady na łączną sumę 240 zł ? ale niby dlaczego jak bonus jest 40zł ? a 40+40= 80zł to skąd wzieło się te 240zł ? no dobra ale jeżeli jest to prawda to mogę to podzielić na więcej zakładów ? przykładowo na 6 zakładów po 40zł ? A jeżeli przykładowo wygram z 6 zakładów 3 zakłady po kursie 1,5 to załóżmy że wygram z tego 180zł to te pieniądze przechodzą na moje konto i mogę wykorzystać je bez bonusu tzn. nie musi być kurs 1,5 ?
A jeżeli przegram ten bonus ( 240zł ) to 40zł które wpłaciłem to będą do użycia ? czy tutaj właśnie jest ten &#39; haczyk&#39; ?
Z góry dzięki za wyjaśnienie.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Twoja kasa plus bonus równa się 80
Twoje 80 trzeba obrócićtrzy razy czyli równa się 240.
Za tyle łącznie musisz postawić aby móc wyplacić pieniądze.
Tak możesz stawiać kupony za jaką chcesz stawke byle kurs był odpowiedni.
Jesli pzregrasz bonus(i to nie ejst 240 zł jak napisałeś) to nie masz co wyplacić bo masz puste konto ;)
 
mariantsw 0

mariantsw

Użytkownik
Witam Wszystkich Forumowiczów!
Jestem tu nowy i mam kilka pytań...
Chcę założyć konto na ekspekt.com i mam takie pytanie...
Czy jesli otrzymam bonusa i przegram wszystkie zakłady i go nie obróce to go strace?
Czy jeśli strace bonusa, a te pieniądze które wpłaciłem na konto ekspekt wykorzystam, tzn. jeżeli będę miał 0zł na koncie, to blokują mi konto???
Proszę o odpowiedź...
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Czy jesli otrzymam bonusa i przegram wszystkie zakłady i go nie obróce to go strace?
Eeee mistrzu ty się na pewno słyszysz????
No skoro przegrasz wszytskie zakłady to jak możesz jeszcze mieć bonusa na koncie...
 
T 0

termi

Użytkownik
Witam przedchwilą dostałem bonus i na jakiej zasadzie to jest tzn jak wpłaciłem 50zł to z tego co się doczytałem powinienem dostać bonus +50 zł do wykożystania 3 raz czyli 100*3=300 zł a w depozycie widnieje suma 100 zł ... Czy nie mam sie patrzeć jaka suma widnieje w depozycie i poprostu wydać te 300 zł po kursie minimalnie 1,5 ?
 
L 0

lookaz_86

Użytkownik
Jesli ten depozyt z bonusem przegram (odpukać :p ) i nie zrobie wymaganego obrotu to przy nastepnej wplacie mnie juz ten obrot nie obowiazuje ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom