>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10 spinow Unibet - Groovy Sixties

Status
Zamknięty.
K 5

kamil6109

Użytkownik
przeciez nie musisz pytac na live chacie, dajesz tylko w to okienko wymiany żetonów i wyskakuje taka chmurka z obrotem .
achaś wielkie dzieki obrocilem dopiero 400 euro wiec wyplacam bo musial bym jeszcze obrocic za 2500. A wysylac im skan czy nie
 
kksg 6

kksg

Użytkownik
achaś wielkie dzieki obrocilem dopiero 400 euro wiec wyplacam bo musial bym jeszcze obrocic za 2500. A wysylac im skan czy nie
Jak chcesz , jak cie poprosza to wtedy wyślesz.
Ale ostatnio bez skanów wypłacają.
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
edytuj posty jak jeden pod drugim , przy mb depozyt , ale opłaca się od razu na konto bankowe ponieważ idzie to szybciej , bo tu musi dojść na mb , niby błyskawicznie ale nie zawsze , i z mb na konto. TO w sumie jeden czort , tyle że tu bez depozytu a tam z ..
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
słownik zgubiłeś?
Człowieku po co ty się wypisujesz na forum ? Bo to żeby kogoś za ortografię zjechać ? Posty nabijasz?
To nie jest forum j.polskiego tylko bukmacherskie , nie każdy potrafi doskonale władać ortografią.

Bonus można anulować tylko poprzez kontakt na live chacie.
 
C 174

cezi77

Użytkownik
a ja wam powiem ze po wygraniu ze spinow 18zl wszedl kupon na 170zl i wyplacili w ciagu 7h na mb takze nie ma problemu. Zaznacze ze obrocilem kwote ze spinow moze raz a nadwyzke (czyt. 18zl) przelalem na bukmacherke ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
O widzę, że się tu nie pochwaliłem :p




Dziś kasa już na koncie ;)
Ponad 2000zł
Gratulacje, mi się niestety nie udało zbyt wiele wygrać, ale widzę, że parę osób powypłacało pieniądze z Unibetu, a promocjami ostatnio nie grzeszą, także czekamy na następne promocje tego typu.
 
delpotro 7

delpotro

Użytkownik
Ja nie rozumiem jak mozna miec tyle szczescia zeby wygrywac po kilka tys PLN na promocjach bez depozytu :-D:-D Mogliby czesciej dawac powiedzmy nawet po 3 spiny ale na pelnych liniach
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
ja trafilem 26.6 ojro ????
potem na ruletkę i rozsądną progresją na kolory udało się ugrać 315 PLN.
Super promo, kasa za darmo - to lubię !!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom