>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

10 spinow Unibet - Groovy Sixties

Status
Zamknięty.
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Wie ktoś czy trzeba coś wysyłać im przed wypłata z dokumentów ?
Zlecilem wypłatę 500 na nettlera i nie wiem czy dojdzie czy coś wysyłac...
 
davvid89 0

davvid89

Użytkownik
jaka ściema ???? wygrałem ze spinów 0.75 ustukałem 20ojro pytam na live chacie czy obrót wykonany a ona do mnie że jeszcze 10.25 do obrotu hahaha
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Ten koleś coś bierze nie wiem o co mu chodzi , normalnie pytam czy dokumenty trzeba bo nie wypłacałem jeszcze , ale nic innego ..
A tak pozatym to numer nettelera to mail czy jakiś inny bo nie wiem co wpisać.. ?
 
E 0

ej-no-xd

Użytkownik
Na 1 koncie trafilem tylko 0.40 euro ale na 2 koncie juz mialem 5Euro ale przegralem na BJ wiec na 3 koncie sprobowalem jeszcze i tam ugralem 23Euro! I pomnozylem to do 140Euro! super promocja
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Na 1 koncie trafilem tylko 0.40 euro ale na 2 koncie juz mialem 5Euro ale przegralem na BJ wiec na 3 koncie sprobowalem jeszcze i tam ugralem 23Euro! I pomnozylem to do 140Euro! super promocja
To odpal jeszcze na czwartym koncie, które masz na psa, a zobaczysz, że trafisz więcej:spokodfhgfh:
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Na 1 koncie trafilem tylko 0.40 euro ale na 2 koncie juz mialem 5Euro ale przegralem na BJ wiec na 3 koncie sprobowalem jeszcze i tam ugralem 23Euro! I pomnozylem to do 140Euro! super promocja
I oby Ci te wszystkie konta poblokowali jak najszybciej !
 
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik
Na 1 koncie trafilem tylko 0.40 euro ale na 2 koncie juz mialem 5Euro ale przegralem na BJ wiec na 3 koncie sprobowalem jeszcze i tam ugralem 23Euro! I pomnozylem to do 140Euro! super promocja

ile kont miales jeszcze w zapasie? :-|

promo ciekawe ;) Unibet jak już daje to porządnie.
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Nie mogę wyplacić &quot;Wypłata nie może być zrealizowana. Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Kienta.&quot; , napisałem już do nich na livechacie i czekam na odpowiedź , zedytuje co napiszą...
 
delpotro 7

delpotro

Użytkownik
Matheenn napisalem wczesniej ze nie mozna przelewac nadwyzki na zaklady tak mi powiedzieli na livechacie. Sam cos bierzesz koleś. Albo jestes slepy i nie czytasz wszystkich postow
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Matheenn napisalem wczesniej ze nie mozna przelewac nadwyzki na zaklady tak mi powiedzieli na livechacie. Sam cos bierzesz koleś. Albo jestes slepy i nie czytasz wszystkich postow
A co mnie to że ty napisałeś ? Ty nie jesteś Unibet , wygrane traktowane są jak bonus a bonus można przelewać więc nie mogą z tego robić problemów. W prawdzie powinien on zniknąć , nie wiem czemu został...
Odpisała mi że mogę wypłacić tylko poprzez przelew na konto ponieważ nie wpłacałem tam nigdy , bądź wpłacic minimalny depozyt i normalnie na mb lub nettelera.
edit
Ale ty nie rozumiesz , ja przelałem nadwyżkę raz , a potem już nie przelewałem i nie grałem na bonusie , tylko zleciłem wypłatę , przyjeli do realizacji poczekamy zobaczymy.
 
delpotro 7

delpotro

Użytkownik
Pfff i Ty masz nadzieje ze Ci te pieniadze wyplaca? Gratuluje optymizmu

Mi napisali ze nie moge wyplacic nawet nadwyzki. Zaraz do nich jeszcze raz napisze. Moze maja jedna osobe jakas niepojetna co wprowadza graczy w blad
 
D 0

dziczyzna

Użytkownik
Oczywiscie ze na konto bankowe, dam znac jak sprawy potocza sie dalej.

W unibet gram od dawna, wplacalem tam i wyplacalem stamtad, lubie tego buka, wiec nie zdziwilbym sie jesli oni lubia mnie i widocznie zasluzylem na VIPowskie traktowanie. Bez napinki prosze :-D
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Wreszcie jakieś promo na Unibet i jakaś kaska !
ze spinów TYLKO 1,20E
pograłem trochę na HI LO Switch i 50 PLN na koncie ????

extra promo !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom