>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10 spinow Unibet - Groovy Sixties

Status
Zamknięty.
delpotro 7

delpotro

Użytkownik
&quot;Drogi XXX XXX&quot;,

Poniższa transakcja wypłaty pieniędzy z Twojego konta została przeprowadzona:

Data: 2009-05-20 18:25
Kwota: 98.87 PLN
Wypłata przez: Bank
Numer transakcji: XXXXXXXX

Jeśli potrzebujesz pomocy lub porady dotyczącej, jakiegokolwiek aspektu gry w Unibet, nie zwlekaj i skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.&quot;

Zlecilem wyplate godzine temu. Wczesniej napisali ze jak
zatwierdza to wysla maila. No i zatwierdzili. No prosze, solidna firma ????
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
&quot;Drogi XXX XXX&quot;,
Poniższa transakcja wypłaty pieniędzy z Twojego konta została przeprowadzona:
Data: 2009-05-20 18:25
Kwota: 98.87 PLN
Wypłata przez: Bank
Numer transakcji: XXXXXXXX
Jeśli potrzebujesz pomocy lub porady dotyczącej, jakiegokolwiek aspektu gry w Unibet, nie zwlekaj i skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.&quot;
Zlecilem wyplate godzine temu. Wczesniej napisali ze jak
zatwierdza to wysla maila. No i zatwierdzili. No prosze, solidna firma ????
Na czym zrobiłes obrót ? Ja obracam na Texas Holdem i całkiem dobrze to idzie .
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Drogi xxx,
Poniższa transakcja wypłaty pieniędzy z Twojego konta została przeprowadzona:
Data: 2009-05-20 18:22
Kwota: 472.50 PLN
Wypłata przez: Bank
Numer transakcji: 466633313
Jeśli potrzebujesz pomocy lub porady dotyczącej, jakiegokolwiek aspektu gry w Unibet, nie zwlekaj i skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.
Pozdrawiam UNIBET zero problemów , teraz czekać aż dojdzie ????
 
D 0

dziczyzna

Użytkownik
Panowie u mnie jak u Kolegi, info z unibet przyszlo na maila, przeprowadzili wyplate pieniazkow, 102 zeta z promocji zostanie wyplacone, dzieki ✅
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Czyli jak mam prawie 180 euro z tego 116 to bonus czyli jak che to moge 64 euro wyplacic a bonus mi usuna
Przelej co możesz do góry i napisz na live chacie żeby ci skasowali bonus , ponieważ sam się powinien usunąć a został. Napis o skasowaniu bonusu widnieje przy przelewaniu pieniędzy do góry na zakłady.
 
K 5

kamil6109

Użytkownik
Przelej co możesz do góry i napisz na live chacie żeby ci skasowali bonus , ponieważ sam się powinien usunąć a został. Napis o skasowaniu bonusu widnieje przy przelewaniu pieniędzy do góry na zakłady.
ok ale czat obecnie jest niedostepny jak nie przegram do jutra to tak zrobie
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
nie kasuj bonusu ???? przelej co możesz przelac, a potem za all na bj naprzykład, jak siądzie to przelejesz drugie tyle ????
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Niby można nie kasować bonusa , próbować wybrać więcej , ale co jak zaczną robić problemy z tego ? Nie lepiej mniej a bezproblemowo niż więcej a nie wiadomo czy dojdzie?
 
S 0

szpila1910

Użytkownik
dokładnie , w opcji wypłaty jest możliwość wypłaty nadwyżki. Mnie udało się ściągnąć 10 euro z gry pożniej sprórowałem Blood Suckers i na grze premiowej wpadł wampir za 20 euro ???? wypłacone na konto podstawowe ???? pozdro i z fartem !!!
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Teraz jest ważny wybór w twoim życiu albo skończyć grę i wypłacić albo probowac dalej może da więcej xD Ja wiele razy podjąłem tą drugą decyzję i żałowałem , dziś tą pierwszą i jestem szczęśliwy xD więc nie graj dalej ????
 
K 5

kamil6109

Użytkownik
Teraz jest ważny wybór w twoim życiu albo skończyć grę i wypłacić albo probowac dalej może da więcej xD Ja wiele razy podjąłem tą drugą decyzję i żałowałem , dziś tą pierwszą i jestem szczęśliwy xD więc nie graj dalej ????
Ja sprobuje wyciagnac calosc przeciez kasa mam za darmo nie to ze musialem cos wplacac wiec moge sprobowac obecnie moglym wyplacic 70 euro czyli 300 zł ale przy odrobinie szczescia ponad 800
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
No obecnie mam 190 euro szkoda ze juiz nie ma live chata poniewaz bym zapytal ile jeszcze mam obrocic ( mialem obrocic 2900 euro )
przeciez nie musisz pytac na live chacie, dajesz tylko w to okienko wymiany żetonów i wyskakuje taka chmurka z obrotem .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom