>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10 spinow Unibet - Groovy Sixties

Status
Zamknięty.
K 5

kamil6109

Użytkownik
Rowniez potwiedzam ale nawet na glownej stronie jest napisane o tych spinach

wygralem 1.2 euro

Ale fuks puscilem pozniej na mega fortune i trafilem prawie 5 euro i z tym przeszlem na gre ta co byl spiny i puscilem za 4 euro trafilem free spiny i z tego ugralem 116 euro trafilem prawie 4 paski wildow
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
Zasady,
Wszystkie wygrane z darmowych spinów traktowane są jak bonus.
Bonus może być wykorzystany tylko w kasynie i podlega warunkom obrotu, zanim będzie można go wypłacić. Minimalny obrót 25 razy.
Tylko gracze, którzy otworzyli konta do 19 maja są uprawnieni do otrzymania darmowych spinów.
Gra na ruletce, craps, baccarat, blackjack nie spełnia warunków obrotu.
Tylko jeden bonus na klienta
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
udało mi sie 7 E ograć z tych spinów! teraz to 25 razy trzeba obrócić!
sorki za post pod postem ale nie zauważyłem
 
K 5

kamil6109

Użytkownik
Obrot tak jak wczesniej pisano x25 poniewaz pytalem na livechacie i po tym obrocie mozna spokonie wyplacac mi kazala obrocic za prawie 2900 euro
 
D 0

dziczyzna

Użytkownik
Ugrałem 13,75 e ze spinów, potem dograłem na bj i hot city do 37 euro i nadwyzke przelalem na zaklady - o dziwo bonus nie zniknal i za 13.75 euro moglem grac dalej ale przegralem. Ogolnie + 102 pln na koncie wiec promo na plus!!!✅
 
delpotro 7

delpotro

Użytkownik
Na czacie powiedziano mi ze NIE MOZNA PRZELEWAC NADWYZKI NA ZAKLADY !!! Takze wasza podnieta byla przedwczesna
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
38 euro wpadło teraz tylko przelać na zakłady jakąś nadwyżke ale pewnie przegram znając zycie :d
wyskoczył mi komunikat że jeżeli przeleje to bonus mi przepadnie ale cóż zaryzykuje..
Nie przepadło , ciekawe czy nie będzie z tego jakiś konsekwencji i nie będą się czepiać bo wyraźnie napisali że przepada..
 
delpotro 7

delpotro

Użytkownik
38 euro wpadło teraz tylko przelać na zakłady jakąś nadwyżke ale pewnie przegram znając zycie :d
wyskoczył mi komunikat że jeżeli przeleje to bonus mi przepadnie ale cóż zaryzykuje..
Nie przepadło , ciekawe czy nie będzie z tego jakiś konsekwencji i nie będą się czepiać bo wyraźnie napisali że przepada..
Czy Ty chlopie czytasz chociaz posty wszystkie????? NAPISALEM ZE NIE MOZNA PRZELEWAC NADWYZKI! PYTALEM NA LIVECHACIE!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom