>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

10 $ no deposit

D 319

defox

Użytkownik
Ja napisałem wczoraj, odpowiedź była po godzinie i 62USD znowu pojawiło się na moim koncie ???? Support sprawnie działa, więc jest nadzieja, że buk jest poważny.
 
P 0

piotrek92

Użytkownik
Pisaliscie z ich strony do supportu czy na poczte??
Witam. Ja pisałem z ich strony i tak samo anulowali moje zlecenie o wypłacie i również dostałem informacje, że będzie można korzystać z moneybookers, więc bądźmy dobrej myśli bo kurs USD idzie w górę ????

Pozdr.
 
lukasz21 11

lukasz21

Użytkownik
z tego co widze to juz dwa tyg temu pisales ze flote wyplacasz. wiec co nie doszla? czyli by wychodzilo ze buk to sciema a muneybukers to gra na czas
TAk zleciłem ale jakos sie nie doczekalem wiec jak bedzie mozliwos wyplaty na MB to wole ten sposob wyplaty o ile zwroca mi kase..
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
czyli widać coś tną w wacka. napiisz może do nich czemu ci tego czeku nie wyslali mi mówili ze do 2 weeks.bo jak by ci anulwoali wyplate zrobiona 2 tyg temu to juz woogle by swiadczylo ze to amatorka.
 
O 0

oojahoo

Użytkownik
mam takie pytanie dotyczące moneybookers: czy przy zakładaniu konta na moneybookers trzeba wysylać jakis skan dowodu osobistego albo jakies inne dokumenty? albo przy wpłacanu badz wypłacasniu pieniedzy dopominają się o skan???
 
czar3k00 0

czar3k00

Użytkownik
Zeby wypłacić pieniądze z MB bedziesz musiał zweryfikowac swoje konto.Możesz poprosić, żeby Ci wysłali list z kodem lub po prostu mozesz zrobic do nich przelew (min. 3,50 zł. o ile dobrze pamiętam), by potwierdzić ,że Twoje dane z konta w MB zgadzaja się z tymi na koncie w banku.

Pozdro
 
D 0

damian_97

Użytkownik
Ile najdłużej rozliczali Wam kupon? Bo juz prawie doba, a tego meczu (ostatni na kuponie) nie rozliczyli... I po jakim czasie odpisywał Wam support? Napisałem do nich w sprawie tego meczu i o inne formy wypłaty spytałem, bo wcześniej była mowa o tym, że MB mają wprowadzić...
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Ja już czekam ponad 24h ???? Mecz rosyjskiego hokeja był wczoraj o 15 i do teraz kupon nie jest rozliczony ????
 
M 672

martinmix

Użytkownik
Witam,
ja niestety już przegrałem swój bonus, ale podzielę się z Wami spostrzeżeniami na temat tego bukmachera.
Otóż to co pewnie każdy zauważył to bardzo uboga szata graficzna raczej rzadko spotykana w tego typu serwisach. Widać już po tym że jest młody bukmacher który dopiero wchodzi na rynek(stąd darmowe freebety). Oferta bukmachera też jest uboga w porównaniu do innych, dodatkowy minus przypada dla nich za brak relacji Live oraz mało możliwości sposobów wpłat i oraz wypłat. Ponadto stawka minimalna ustawiona na 10$ to trochę za wysoko(przynajmniej według mnie).
Zauważyłem ponadto że kupony są rozliczane zazwyczaj na następny dzień, po zebraniu wszystkich wyników z dnia poprzedniego czyli:
jeśli mecz odbył się o godzinie 15 we wtorek to w środę wraz z uzupełnieniem wyników za cały wtorkowy dzień rozliczane są kupony(całość zestawienia wyników dnia poprzedniego jest wstawianych do serwisu w różnych godzinach dnia) ja na rozliczenie kuponu czekałem około doby. Jeżeli mecz odbywa się o 2 w nocy to raczej nie ma co liczyć że zostanie rozliczony tego samego dnia np. po południu lub na wieczór.
Ogólnie to jeszcze dużo pracy przed nimi praktycznie nad wszystkim.
 
M 4

mariuszxxx6

Użytkownik
Panowie dajcie sobie spokój. Ja czekałem 2 dni na rozliczenia a jak mi rozliczyli to tak że kupon mam w historii a kasy nie dodali. Nie wierze w to że oni komukolwiek wysłali czek. Jak dla mnie ta &quot;szajka&quot; co to otworzyła powinna szybko to zamknąć lub najlepiej zostać zamknięta. Wielka ???? dla nich ..
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Rozliczyli mi kupon, ale...
Postawiłem mecz Salavat Ufa vs Severstal Cherepovec na 1. Wynik był 4-3, a ja mam rozliczony, ale kasy mi nie dodali i mam 0$.
 
Do góry Bottom