>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

10 $ no deposit

D 319

defox

Użytkownik
Ja napisałem wczoraj, odpowiedź była po godzinie i 62USD znowu pojawiło się na moim koncie ???? Support sprawnie działa, więc jest nadzieja, że buk jest poważny.
 
P 0

piotrek92

Użytkownik
Pisaliscie z ich strony do supportu czy na poczte??
Witam. Ja pisałem z ich strony i tak samo anulowali moje zlecenie o wypłacie i również dostałem informacje, że będzie można korzystać z moneybookers, więc bądźmy dobrej myśli bo kurs USD idzie w górę ????

Pozdr.
 
lukasz21 11

lukasz21

Użytkownik
z tego co widze to juz dwa tyg temu pisales ze flote wyplacasz. wiec co nie doszla? czyli by wychodzilo ze buk to sciema a muneybukers to gra na czas
TAk zleciłem ale jakos sie nie doczekalem wiec jak bedzie mozliwos wyplaty na MB to wole ten sposob wyplaty o ile zwroca mi kase..
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
czyli widać coś tną w wacka. napiisz może do nich czemu ci tego czeku nie wyslali mi mówili ze do 2 weeks.bo jak by ci anulwoali wyplate zrobiona 2 tyg temu to juz woogle by swiadczylo ze to amatorka.
 
O 0

oojahoo

Użytkownik
mam takie pytanie dotyczące moneybookers: czy przy zakładaniu konta na moneybookers trzeba wysylać jakis skan dowodu osobistego albo jakies inne dokumenty? albo przy wpłacanu badz wypłacasniu pieniedzy dopominają się o skan???
 
czar3k00 0

czar3k00

Użytkownik
Zeby wypłacić pieniądze z MB bedziesz musiał zweryfikowac swoje konto.Możesz poprosić, żeby Ci wysłali list z kodem lub po prostu mozesz zrobic do nich przelew (min. 3,50 zł. o ile dobrze pamiętam), by potwierdzić ,że Twoje dane z konta w MB zgadzaja się z tymi na koncie w banku.

Pozdro
 
D 0

damian_97

Użytkownik
Ile najdłużej rozliczali Wam kupon? Bo juz prawie doba, a tego meczu (ostatni na kuponie) nie rozliczyli... I po jakim czasie odpisywał Wam support? Napisałem do nich w sprawie tego meczu i o inne formy wypłaty spytałem, bo wcześniej była mowa o tym, że MB mają wprowadzić...
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Ja już czekam ponad 24h ???? Mecz rosyjskiego hokeja był wczoraj o 15 i do teraz kupon nie jest rozliczony ????
 
M 672

martinmix

Użytkownik
Witam,
ja niestety już przegrałem swój bonus, ale podzielę się z Wami spostrzeżeniami na temat tego bukmachera.
Otóż to co pewnie każdy zauważył to bardzo uboga szata graficzna raczej rzadko spotykana w tego typu serwisach. Widać już po tym że jest młody bukmacher który dopiero wchodzi na rynek(stąd darmowe freebety). Oferta bukmachera też jest uboga w porównaniu do innych, dodatkowy minus przypada dla nich za brak relacji Live oraz mało możliwości sposobów wpłat i oraz wypłat. Ponadto stawka minimalna ustawiona na 10$ to trochę za wysoko(przynajmniej według mnie).
Zauważyłem ponadto że kupony są rozliczane zazwyczaj na następny dzień, po zebraniu wszystkich wyników z dnia poprzedniego czyli:
jeśli mecz odbył się o godzinie 15 we wtorek to w środę wraz z uzupełnieniem wyników za cały wtorkowy dzień rozliczane są kupony(całość zestawienia wyników dnia poprzedniego jest wstawianych do serwisu w różnych godzinach dnia) ja na rozliczenie kuponu czekałem około doby. Jeżeli mecz odbywa się o 2 w nocy to raczej nie ma co liczyć że zostanie rozliczony tego samego dnia np. po południu lub na wieczór.
Ogólnie to jeszcze dużo pracy przed nimi praktycznie nad wszystkim.
 
M 4

mariuszxxx6

Użytkownik
Panowie dajcie sobie spokój. Ja czekałem 2 dni na rozliczenia a jak mi rozliczyli to tak że kupon mam w historii a kasy nie dodali. Nie wierze w to że oni komukolwiek wysłali czek. Jak dla mnie ta &quot;szajka&quot; co to otworzyła powinna szybko to zamknąć lub najlepiej zostać zamknięta. Wielka ???? dla nich ..
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Rozliczyli mi kupon, ale...
Postawiłem mecz Salavat Ufa vs Severstal Cherepovec na 1. Wynik był 4-3, a ja mam rozliczony, ale kasy mi nie dodali i mam 0$.
 
Do góry Bottom