>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

10 $ no deposit

djarek18 0

djarek18

Użytkownik
powiedzcie mi koledzy mili bo tak teraz dopiero czytam o tym co tu piszecie... i miałem ugrane 45USD i dałem wypłate na konto tak do jaj i kasa mi znikła cos tam napisali ze na email wysla mi. jak to teraz bedzie wygladac kase wysla na co na adres poczta czy co??? jak cofnac ta wypłate???napisac do nich czy nie
 
lipek14 0

lipek14

Użytkownik
dajcie sobie spokój z tym badziewiem. http://www.totalfreelance.com/projects/show/182 jak oni kupili projekt od programisty, który robi taki projekt w miesiac czasu za 600 dolarów to chyba wiadomo co to jest za firma. Zbierają maile, zebyście mieli dostep do nowych amerykańskich specyfików na potencje lol.gif
Naprawdę jest tyle solidnych bukmacherów na rynku, wystarczy w tym dziale przeglądnąć ze nie ma co sobie takim czymś głowy zawracać, wygracie a później żal, że nie chcą wypłacić.
 
vipsunny 0

vipsunny

Użytkownik
poczekamy do uruchomienia moneybookers które ma nastąpić w przeciągu 2 tygodni i potem sie okaże czy ten bukmacher to fake czy wypłacalny..;)
 
ziomek9mc 5

ziomek9mc

Użytkownik
poczekamy do uruchomienia moneybookers które ma nastąpić w przeciągu 2 tygodni i potem sie okaże czy ten bukmacher to fake czy wypłacalny..;)
Zgadzam sie ???? poczekajmy az uaktywnia MB i wtedy bedzie mozna powiedziec czy wypłacalny czy nie ????
 
M 0

marcinello16

Użytkownik
ja nie wiem jak oni to rozliczają straszny żal postawiłem sobie kupon i jeden mecz z 4 został odwołany i zamiast odliczyć tylko ten kurs wrócili mi tylko stawke za ten kupon
a powinienem po odliczeniu kursu wygrać 74 $$
jak narazie mam 62 a powinno być 124
 
M 41

mrzoob

Użytkownik
Heh to jest badziewny buk 2 tygodnie temu obstawiłem koszykowke sama do wygrania miałem 130$ kupon siadł rozliczyli go ale kasy na koncie nie ma.Wyslalem z 10 meili ale nie odpisują.
 
lukasz21 11

lukasz21

Użytkownik
I cancelled your withdraw. Yes we will have moneybookers. We are
integrating the new moneybookers software and should be available in less than 2
weeks.
Anulowali mi wyplate ale napisali ze w mniej niz 2 tygodnie powinna byc dostepna Opcja MB wiec czekamy dalej ????
 
D 0

damian_97

Użytkownik
No ja dostałem maila, że do końca przyszłego tygodnia ma już być MB... Wtedy się okaże czy buk wypłacalny... :p
I było jeszcze o tym, że jak wprowadzą to każdemu wyślą info na maile...
 
djarek18 0

djarek18

Użytkownik
HTML:
BetOnline247.com Support do mnie 
	pokaż szczegóły 08:23 (10 godzin temu) 			Odpowiedz		


Dear Customer,

We will have moneybookers by end of next week and you will be able to withdraw very fast.  You will receive an email when it is ready.  Everyone is asking.
to mi napisali bo pytałem jak mozna wypłacic inaczej lub kiedy bedzie otwarte moneybokers....wiec jest jakas nadzieja a mam 53USD na koncie hehe ZOBACZYMY
 
D 0

damian_97

Użytkownik
Podobną wiadomość dostałem... :p Z tym że nie było zdania o tym, że &quot;wszyscy pytają&quot;. ???? Ja mam ponad 230$ i jeden kupon w grze, więc może być całkiem przyjemnie jak będą wypłacalni. ;)
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
to nieżle jak wam wypłaca.ja mialem 350$ i wiliams za 1.01 mi wmoczyła kupon.heheh mogłem poczekać ale łatwo przyszło jescze łatwiej poszło
 
Do góry Bottom