>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

10 $ no deposit

ziomek9mc 5

ziomek9mc

Użytkownik
Hehe to widze ze ładnie nad wydymali wszystkich... niby uaktualniaja MB a tak napHehe to widze ze ładnie nad wydymali wszystkich... niby uaktualniaja MB a tak nap[rawde to stronka juz nigdy nie bedzie funkcjonowac... :/ obym sie mylił ale zobaczymy jak to bedzie...
 
D 0

damian_97

Użytkownik
Pisząc im maila spytałem czy to prawda, że betonline247.com zamierza zniknąć ze sceny, bo wyczytałem tak na pewnych stronach... :p Odpisali, że to nie jest prawdą i stronka jest aktualizowana i zajmie im to jeszcze ok. tygodnia... Ale czy można im wierzyć to się przekonamy za jakiś czas... ????
 
D 0

damian_97

Użytkownik
Na maile odpisują, więc może jednak robią coś z tym serwisem i chcą zagościć na dłużej na arenie... ???? Podam Wam treść maila, którego mi przysłali, po moim zapytaniu, o którym napisałem wyżej:
This is absolutely not true. Site should be fully operational in about two weeks.
A wiadomość dostałem w sobotę z rana, więc trochę musimy poczekać by się wszystko wyjaśniło. Napisałem im czemu tak długo trzeba czekać, ale odpowiedzi jeszcze nie otrzymałem...
 
djarek18 0

djarek18

Użytkownik
ludzie dajcie juz spokoj z tym WALA Scieme...tez mam u nich 55USD i trudno...jak daja to super a jak nie to po co przeklinac i sie denerwowac.
 
M 0

marcinello16

Użytkownik
hej znalazlem sposob jaks ie dostac do tego buka i mozna se obstawiac
wchodzicie na https://betonline247.com/bet_place.php?page=
i tam sie zalogowac i wszystko ok tylko nie wchodzic na glowna strone ani w wyplaty bo bedzie dalej to samo


EDIT:
jak wejdziecie w ten link to potem wejdzcie sobie w soocer albo inna dysypline i dopiero wtedy sie logujcie wtedy dziala
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Dajcie sobie spokój z tym pseudo bukmacherem bo kasy od niego nie zobaczycie. Poważny bukmacher już dawno by załatwił te wszystkie problemy techniczne.
 
D 0

damian_97

Użytkownik
hej znalazlem sposob jaks ie dostac do tego buka i mozna se obstawiac
wchodzicie na https://betonline247.com/bet_place.php?page=
i tam sie zalogowac i wszystko ok tylko nie wchodzic na glowna strone ani w wyplaty bo bedzie dalej to samo

EDIT:
jak wejdziecie w ten link to potem wejdzcie sobie w soocer albo inna dysypline i dopiero wtedy sie logujcie wtedy dziala
wszedłem na stronę, którą podałeś i wszedłem do FAQ i jak na moje oko zmienili kilka/kilkanaście pozycji, więc może coś jednak robią...:jezora:
 
Do góry Bottom