>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10$ free | butlersbingo.com | MG

K 0

kosa001111

Użytkownik
do mnie napisali, na maila, żebym w celu potwierdzenia wycofania potwierdził im swój username. No dziwnie się trochę zachowują. Odpisałem i zapytałem kiedy moge sie spodziewać pieniędzy na mb;]
 
P 323

przemoks

Użytkownik
do mnie napisali, na maila, żebym w celu potwierdzenia wycofania potwierdził im swój username. No dziwnie się trochę zachowują. Odpisałem i zapytałem kiedy moge sie spodziewać pieniędzy na mb;]
To niedlugo kase dostaniesz ????
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
I am having a nightmare with Moneybookers; I cannot upload the payment
details...
They are looking in to the matter and will get back to me.
Not sure if it is a problem my end or theirs!
Ciekawe po czyjej stronie leży wina. Czy to rzeczywiście MB ma problemy czy oni coś kręcą...
&lt;/pre&gt;
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Ja zleciłem na kartę i na razie też pieniędzy brak,wiadomo że ja jeśli już to dłużej muszę poczekać...jak był wypłacał na Mb.
 
K 0

kosa001111

Użytkownik
do mnie napisali, na maila, żebym w celu potwierdzenia wycofania potwierdził im swój username. No dziwnie się trochę zachowują. Odpisałem i zapytałem kiedy moge sie spodziewać pieniędzy na mb;]
Wczoraj wieczorem napisali mi, że dziękują za potwierdzenie username, a kase wyślą jutro czyli chyba dzisiaj. No to czekam... Wypłaty też już nie mogę odwrócic. Czuje, że to naprawdę wina MB:/
A jednak pisałem z supportem MB i okazało się, że kasa z buka do mb idzie normalnie. Tylko z mb do banków Polskich mają problemy.
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Ja przed 20 minutami otrzymałem kasę na MB ???? Dużo męczyłem support, ale jak widać są wypłacalni. Mam nadzieję, że wy też dostaniecie ;)


 
S 11

sharki

Użytkownik
kosa a tobie wyplacili ??? ten bonus nie mial zadnego wymaganego obrotu ? wszystko co sie wygralo na bingo i pojawilo sie w cash balance jest nasze wystarczy dokumenty i minimum depo i mozna zlecca wyplate ?
 
K 0

kosa001111

Użytkownik
Mi nie wypłacili jeszcze, ale zapewnili, że pieniądze wkrótce będą na MB, a zlecałem je w Piątek. Żadnych skanów ode mnie nie wymagali.
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Poczekajmy 2 dni i zobaczymy co się dzieje, nie ma co się denerwować... ????
Ogólnie Microgaming jest zawsze wypłacalny tylko czasami niektóre binga kasyna,bardzo mozolnie podchodzą do wypłacania pieniążków.
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
To withdraw money you must meet our play through requirements which are detailed in Section 7 of the Terms &amp; Conditions.
Astrid
To ładnie sobie w kulki polecieli..........
 
Do góry Bottom