>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

10$ free | butlersbingo.com | MG

brzeku 19

brzeku

Użytkownik
bezcenny mówili ci żebyś obrót robił w bingo czy w kasynie?
Ja w dalszym ciągu nie mogę się z nimi dogadać..
Jak wygrałem full housa na bingo 10funtów powinienem zrobić obrót tym 3x co zrobiłem na samym slocie ten obrót grałem jeszcze na ruletce w pierwszym mailu napisali mi że jest ok a kilka gdzin później że jednak nie...to zapytałem wprost ile mam obrócić zostawiłem sobie po obrocie równe 50 funtów (z już wpłaconym depozytem)i napisali mi że mam robić obrót 150 funtów zagrałem za jakieś 30 funtów na slotach ugrałem z 50 na 70 i wysłałem mail z zapytaniem jaki obrót to mi napisali że mam zrobić 210 funtów obrotu..Troche się zdenerwowałem i im napisałem pare słow i napisali że jednak odbót mam zrobiony.
Zleciłem wypłate w piątek zobacze co z tym będzie...,nie polecam nikomu takich perypetii z nimi ????
 
bezcenny 2,3K

bezcenny

Użytkownik
ja sam napisałem że zrobie obrót 30x swojego depozytu na slocie i mi koleś odpisał że to świetnie, ale później się okazało ze trzeba 7 dni czekać więc czekamy.
Z tego co wyczytałem w regulaminie to obrót 3x jest na bingo a na kasynie 30x
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
W piątek zleciłem 2/4 kwoty jaką miałem (na karte/konto bankowe)teraz sprawdzając konto widzę że pieniądze dotarły na konto..w weekend chyba banki nie przyjmują pieniędzy,więc pewnie w piątek wieczorem je już miałem..chyba że się myle.
Ciekawe co będzie jak zlece reszte jak komus nie chca wyplacic to ostre maile im slijcie bo widac ze nie zbyt sie klapia do tych wypłat i sami nie wiedza jakie maja obroty ????
 
S 42

sebek15

Użytkownik
A jak zlecaliście wypłatę to nie było jej widać? Chodzi mi o to że wczoraj o 17 zlecałem wypłatę i nie mam jej w oczekujących transakcjach ani na koncie głównym... Martwi mnie to trochę bo depozyt poszedł do nich....
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Jak zlecasz wypłatę to masz ją widoczną i możesz ją cofnąć do 24 godzin po 24h ją rozpatrzają czy coś w tym stylu.
Mimo że udało się po ciężkich bojach wypłacić część kasy teraz robią problemy,wiadomo że raz na tydzień można zlecić wypłatę.Ale mi odpisali że niestety nie mogą mi zlecić reszty ponieważ co?Nie zrobiłem obrotu..Dziś mija tydzień zlecę wypłatę i zobaczę co i jak czy cofną mi ją jutro czy też nie :}
Wydaje się że ich support bardziej ściemnia tymi mailami niż coś chce pomóc byle by nie stracili hajsu :}
Szkoda że to microgaming i są takie problemy z nimi oczywiście nie polecam nikomu tego binga. szkoda nerwów
 
Do góry Bottom