>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

10$ free | butlersbingo.com | MG

ciurwa 6

ciurwa

Użytkownik
hmmmmm zleciłem wypłate 3 dni temu i od 2 dni nie mam tych pieniedzy na koncie binga i nie ma mozliwosci wycofania wyplaty...
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
hmmmmm zleciłem wypłate 3 dni temu i od 2 dni nie mam tych pieniedzy na koncie binga i nie ma mozliwosci wycofania wyplaty...
A wpłacałeś Depozyt?Czy bawiłeś się dłużej na slotach,ruletce żeby zrobić jakiś obrót?Zobacz czy ci nie cofnęli tej wypłaty.
Ja osobiście wszedłem postawiłem 9f na karty wpadł fullhouse,zagrałem 2x na ruletce i jest 40F..
I teraz co mam wpłacić te minimum 10 funtów i wypłacą mi 50?Bo wątpię,pytał się ktoś ich na czacie o warunki wypłaty? ;/
Na razie bez depo spróbowałem zlecić te 40 ale na bank nic z tego nie będzie. :cool:
 
B 79

brauner

Użytkownik
A wpłacałeś Depozyt?Czy bawiłeś się dłużej na slotach,ruletce żeby zrobić jakiś obrót?Zobacz czy ci nie cofnęli tej wypłaty.
Ja osobiście wszedłem postawiłem 9f na karty wpadł fullhouse,zagrałem 2x na ruletce i jest 40F..
I teraz co mam wpłacić te minimum 10 funtów i wypłacą mi 50?Bo wątpię,pytał się ktoś ich na czacie o warunki wypłaty? ;/
Na razie bez depo spróbowałem zlecić te 40 ale na bank nic z tego nie będzie. :cool:
Na mikołajkaxh a potem na ruletce. Obrotu żadnego niema bo to real money. Na czacie babka powiedziała, że trzeba wpłacic depozyt.
Ja spróbowałem bez i kasy już nie można wycofać.
 
R 125

roger12

Użytkownik
hmm troche nie czaje tego bingo wchodzę w home potem go to the lobby czy jakoś tak i pisze zaloguj sie i podaje dane i pisze zły login jak w to wejsc ?
 
ciurwa 6

ciurwa

Użytkownik
A wpłacałeś Depozyt?Czy bawiłeś się dłużej na slotach,ruletce żeby zrobić jakiś obrót?Zobacz czy ci nie cofnęli tej wypłaty.
Ja osobiście wszedłem postawiłem 9f na karty wpadł fullhouse,zagrałem 2x na ruletce i jest 40F..
I teraz co mam wpłacić te minimum 10 funtów i wypłacą mi 50?Bo wątpię,pytał się ktoś ich na czacie o warunki wypłaty? ;/
Na razie bez depo spróbowałem zlecić te 40 ale na bank nic z tego nie będzie. :cool:
nie wplacalem depozytu, wygralem na bingo jakies 3 funty i gralem na zdrapkach dobilem do 20 i zlecilem wyplate, juz pare dni kasy tam nie mam (brak mozliwosci wycofania) no i nie wiem co dalej
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
jak wam to wypłacą to się ukatrupię bo dobiłem na slotach do 170 euro i wtopiłem później ???? a mogłem jednak zlecić wypłatę lub poczekać na rozwój sytuacji no ale celowałem w min 500.
 
P 323

przemoks

Użytkownik
jak wam to wypłacą to się ukatrupię bo dobiłem na slotach do 170 euro i wtopiłem później ???? a mogłem jednak zlecić wypłatę lub poczekać na rozwój sytuacji no ale celowałem w min 500.
Ja ugralem 50 euro, wplacilem minimalny depozyt przez MB i wyplacilem :p
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Ci co nie zrobili depozytu, a zlecili wypłatę mogą zapomnieć o pieniądzach. Trochę to chore, bo wypłata powinna być zablokowana, albo ewentualnie pieniądze zwrócone na konto. A tak oni sobie je zabrali i już nie oddadzą ;) Trochę się zawiodłem, bo to jednak microgaming. A tu potwierdzenie tego co pisze w mailu od supportu:
Unfortunately, since you have not made any deposit, and since you have not
met with our other conditions as detailed in section 7 of our T&amp;Cs, you are
not eligible to cash in.
P.S.
Pogadałem trochę z supportem i wyżej podane informacje wyglądają jednak na nieprawdziwe.
If you can give me a chance I can explain. We certainly have not stolen any
money and you will shortly see it reflected back in your account at Butlers
Bingo.
For some reason you were allowed to select the &quot;withdraw&quot; button due to a
technical error which is being worked on. This is unfortunate, but things
like that can happen with a new site some times. This is being fixed.
All your money will be returned to your account at butlers Bingo, together
with any BBzs that you might have lost.
Please bear with us whilst we correct this.
Wygląda więc na to, że zwrócą pieniądze, a potem po depozycie będzie można wypłacić wygraną. Pożyjemy, zobaczymy ????
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Dostałem teraz wiadomość:
Hi Adrian,
Unfortunately I am unable to process your recent withdrawal request due to you not having made a cash deposit to your Butlers Bingo account. Therefore your withdrawal request will be reversed within the next 24hrs.

For further information on the withdrawal requirements please see The Butler&#39;s Terms &amp; Conditions and Bonus Money Rules, displayed on http://butlersbingo.com/

Astrid
x
 
Do góry Bottom