>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10€ za darmo

M 0

mkiller

Użytkownik
LOL. SKoro przedstawiciel firmy pisze, ze bonus bedzie dopisywany do 48 godzin, to znaczy, ze ta kwlasnie bedzie. Gdyby minęło 48h wtedy moglibyscie pisac, ze jest po promocji. Czytanie ze zrozumieniem nie boli. ????
 
R 125

roger12

Użytkownik
LOL. SKoro przedstawiciel firmy pisze, ze bonus bedzie dopisywany do 48 godzin, to znaczy, ze ta kwlasnie bedzie. Gdyby minęło 48h wtedy moglibyscie pisac, ze jest po promocji. Czytanie ze zrozumieniem nie boli. ????
gościu spokojnie wyżej panowie dostali szybciej niż 48H wiec tylko zapytałem czy promo aktualne ale zahaczyłem do Live czatu i powiedzieli mi że bonus do 48h jest także promo jak najbardziej aktualne
 
C 0

checkraiser_pl

Użytkownik
Witam
W zwiazku z dużą ilością chętnych do otrzymania bonusa , czas weryfikacji sie wydłuża. Proszę także zauważyć, że każde konto jest weryfikowane z osobna, ponieważ użytkownicy zakładają po kilka kont. Zgodnie z regulaminem czas oczekiwania na bonus wynosi 48 H (WYKLUCZAJĄC WEEKENDY) Proszę się uzbroić w cierpliwość.
Pozdrawiam
Checkraiser_polska
 
H 0

hadart

Użytkownik
Wiem, ze pisalo iz promocja dla nowozarejestrowanych ale spytam.

Czy ktos jesli nie zdazyl sie załapac na poprzednia promocje, spoznil sie doslownie o kilka h ale i tak wyslal dokumenty itd moze w jakis sposob skorzystac z w/w promocji?

Pozdrawiam
 
nales 2

nales

Użytkownik
Promocja ok, pieniądze w 24 h po wysłaniu maila. Punkty FPP dość szybko się ugrywa na stawkach 0,25/0,50. Goście szastają tam hajsem i daja all in z niczym, łatwo można wygrać jak także i przegrać ???? ugrałem wczoraj 30 euro i 100 fpp w 30 min, jeden all in z mojej strony i stracone wszystko ???? bywa ;)) Polecam, dobre promo.
 
R 125

roger12

Użytkownik
sorki że pytam ale nickname to to samo co user name bo ja podalem user name czyli mój login bo nickname nigdzie nie ma ale to chyba to samo?
sorki pomyłka była
 
R 125

roger12

Użytkownik
ja też od czwartku pisałem do supportu i powiedzieli że w poniedzialek kasa bedzie bo w weekendy bonusów nie zapisują
 
C 0

checkraiser_pl

Użytkownik
Witam
Proszę sie uzboić w cierpliwość. Z powodu dużej ilości chetnych, czas oczekiwania sie wydłuża. Za opóznienia serdecznie przepraszamy.
Pozdrawiam
 
Q 16

qzdee

Użytkownik
???? a po co wy to piszecie nie dosc ze daja 10 euro to marudzicie .... czekać jak powiedziano .... mają dać to dadzą
 
R 125

roger12

Użytkownik
dobra ludzie spokojnie ja też czekam do środy ale dostałem od nich piątkową wiadomość ze ten bonus od 72H będzie wypłacalny bo za duże zainteresowanie jest maja straszne zamieszanie czyli poczekajcie jeszcze parę h dostać to na pewno dostaniemy ponieważ ta promocja tra prawdopodobnie do końca czerwca
edit. jak podałem User Name to to samo chyba co Nick Name?
 
Do góry Bottom