>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10€ za darmo

benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Taaa ja wysłałem skan dowodu, zarejestrowałem się z kodem i zablokowali konto w dodatku na maile nie odpisują, wcześniej tak samo z betraiserem miałem i stwierdzam, iż to ta sama elita oszustów.
jak sie zakłada po 5 kont to na co ty liczysz....,no chyba za oszustwa ci niebędą płacili.......
 
C 0

checkraiser_pl

Użytkownik
Witam

Z powodu nadużyć ze strony polskich graczy,
warunki bonusu uległy zmianie.
Każda osoba , która złoży depozyt na swoje konto pokerowe
otrzyma bonus 10€.


Pozdrawiam,

Checkraiser Polska
 
M 0

mundur

Użytkownik
ale chyba jak się dostaje bonus od wpłaty to już nie trzeba wyrabiac 1500FPP przed wypłata?
Czyli jak wpłaca 20E to będę miał 30E na koncie i wejscie do turnieju dla depozytorów?
 
C 0

checkraiser_pl

Użytkownik
ale chyba jak się dostaje bonus od wpłaty to już nie trzeba wyrabiac 1500FPP przed wypłata?
Czyli jak wpłaca 20E to będę miał 30E na koncie i wejscie do turnieju dla depozytorów?
Nie nie trzeba.
Wplacając 20€ gracz dostanie 10€ + wejście do freerolla 20.000€
 
B 0

browar112

Użytkownik
Boże co za imbecyle z tych polaków.Czy na tym forum są same dzieci,które zakładają po 10 kont,na babcie,dziadka,kota,psa.
A później sie dziwić że promocje są blokowane dla polaków ????
 
M 0

mundur

Użytkownik
dawno nie widziałem takiej obsługi nie polecam tego pokerrooma oni chyba nie chcą zeby kto kolwiek u nich grał
wpłaciłem 20E pisze o instant on pisze ze mi nie da ja mu pisze ze wypłacam kase a ten do mnie ze musze czekac 10dni do wyplaty????????????????
najlepiej proponuje zamknac temat bo to naciagacze
edit:jeszcze będę musiał poniesc koszty tranzakcji ????
 
C 0

checkraiser_pl

Użytkownik
dawno nie widziałem takiej obsługi nie polecam tego pokerrooma oni chyba nie chcą zeby kto kolwiek u nich grał
wpłaciłem 20E pisze o instant on pisze ze mi nie da ja mu pisze ze wypłacam kase a ten do mnie ze musze czekac 10dni do wyplaty????????????????
najlepiej proponuje zamknac temat bo to naciagacze
edit:jeszcze będę musiał poniesc koszty tranzakcji ????
Witam,

Jeżeli wplaciles 20€ bez problemu pownieneś dostać swoje 10€.
Podeślij mi nickname na emaila. Żadnych kosztów gracz nie ponosi przy próbie wypłaty.

Pozdrawiam
 
D 0

dcmoo

Użytkownik
A ja czekam już dobre 3 tyg na kase i nadal jej nie widać , support też nie odpisuje , live chat mnie spławia :p Więc ja nie polecam .
 
P 12

polak13

Użytkownik
Ludzie w co wy się się bawicie?jest tyle pożądnych firm a wy gracie w czekraisera ? hahaha pozdro jak to w ogóle brzmi czekraiser hehehe powinno być KITraiser
 
K 5

kamil6109

Użytkownik
Ludzie w co wy się się bawicie?jest tyle pożądnych firm a wy gracie w czekraisera ? hahaha pozdro jak to w ogóle brzmi czekraiser hehehe powinno być KITraiser
Dla twojej wiadomosci byla promocje gdzie dawali 10 euro za wyslanie do nich emaila nikt zadnej kasy do nich nie wplacał (chyba)
 
staszi 0

staszi

Użytkownik
Ale oszustami w pewnym sensie sa ! Specjalnie wplacilem 20e, zeby miec wejscie do freerolla o 20.000e, a oni dzisiaj go anulowali (mial odbyc sie jutro), poniewaz nie bylo minimum 300 takich wplat na te kwote w maju (nie wierze, ze Niemcy tyle nie wplacili - wystarczy spojrzec na frekwencje we freerollach). Czyste kpiny, pieprze ich i ich pokera, czekali tylko na depozyty, a pozniej zachowali sie jak zwykle chamy...Nie grajcie w tym gownie !
 
M 0

mundur

Użytkownik
oni to na pewno wszystko zaplanowali żeby przyciagnąc klijętów i zarobic temat powinien byc zamkniety a support polski zbanowany
 
Do góry Bottom