>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

10€ za darmo

W 27

witekp20

Użytkownik
chyba cos ci sie pomylilo bo ja za cholere nie widze takowego turnieju, jak mozesz to napisz dokladniej gdzie go moge znalezc bo nawet pytalem sie suportu o takie cos i nie wiedzieli:jezora:
Przepraszam
Oczywiście chodziło o EasyRoll z pulą 200E
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Przepraszam
Oczywiście chodziło o EasyRoll z pulą 200E
tak tak juz to znalazlem i nawet znalazlem ciebie jak ci poszlo;)
Tylko to nie jest tak cacy poniewaz w tym turku zrobiono ponad 100rebuyow i to dlatego pula byla tak okazala. No ale jak kto lubi, ja jeszcze czekam na kase
 
G 0

godel

Użytkownik
ha :d ja wlasnie wygralem EasyFreeRoll-a ale z 100€ gwarantowana;d
1/39 40 do przodu i dostalem ponad 30 pkt;d 50 taki turnieji wygranych i mamy obrót ;d
 
W 27

witekp20

Użytkownik
tak tak juz to znalazlem i nawet znalazlem ciebie jak ci poszlo;)
Tylko to nie jest tak cacy poniewaz w tym turku zrobiono ponad 100rebuyow i to dlatego pula byla tak okazala. No ale jak kto lubi, ja jeszcze czekam na kase
Pula jest gwarantowana 200E i ilość Re-buy nie ma tu nic do rzeczy, aczkolwiek przez to wolniej idzie oczywiście.
 
F 24

fibak90

Użytkownik
Soft faworyzuje szwabow gralem z nimi na stole wczoraj mialem 25 euro i aa na reku dalem all in a szwabowi doszly 4 karty do koloru i jak tu sie nie wkurzyc
 
W 27

witekp20

Użytkownik
Soft faworyzuje szwabow gralem z nimi na stole wczoraj mialem 25 euro i aa na reku dalem all in a szwabowi doszly 4 karty do koloru i jak tu sie nie wkurzyc
A mi gra się właśnie z nimi najlepiej zwłaszcza gdy wchodzą 20E z kartami 56 i to w innych kolorach.
 
rafal08 0

rafal08

Użytkownik
Soft faworyzuje szwabow gralem z nimi na stole wczoraj mialem 25 euro i aa na reku dalem all in a szwabowi doszly 4 karty do koloru i jak tu sie nie wkurzyc

Swietne .Szkoda,ze nie ma na forum tematu z najbardziej idiotycznymi wypowiedziami . Miałbys szanse na TOP 5
 
mareko15 0

mareko15

Użytkownik
Koledzy, zrobilem wstepna rejestracje i wyslalem maila ale za cholere nie wiem gdzie mam dokonczyc rejestracje (tj. podanie adresu, daty urodzenia itp.). Prosze o info
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
ha :d ja wlasnie wygralem EasyFreeRoll-a ale z 100€ gwarantowana;d
1/39 40 do przodu i dostalem ponad 30 pkt;d 50 taki turnieji wygranych i mamy obrót ;d
To czy wygrasz czy przegrasz jest mało istotne jęsli chodzi o punkty które się dostaje bo zawsze dostaniesz tyle samo, chodzi o to ile ugrasz rake, lub jakie jest wpisowe do Turka np: 10$+1$ ten jesden jest dla pokerromu i i dostajesz za to ileś tam punktów..
 
americano96 209

americano96

Użytkownik
Jak nic mi to wygląda na program polecających - sprawdźcie na stronie w zakładce affiliate (a tak w ogóle to już sam mail na który trzeba skan wysłać ma &#39;affiliate&#39; w nazwie).
Gość musi ładną kasę za każdego z was trzepać... Pewnie już w setkach liczy i się śmieje
 
staszi 0

staszi

Użytkownik
Jak nic mi to wygląda na program polecających - sprawdźcie na stronie w zakładce affiliate (a tak w ogóle to już sam mail na który trzeba skan wysłać ma &#39;affiliate&#39; w nazwie).

Gość musi ładną kasę za każdego z was trzepać... Pewnie już w setkach liczy i się śmieje
Poki co, to smiac sie mozna jedynie z Ciebie, a raczej z Twoich idiotyzmow...:-D
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Jak nic mi to wygląda na program polecających - sprawdźcie na stronie w zakładce affiliate (a tak w ogóle to już sam mail na który trzeba skan wysłać ma &#39;affiliate&#39; w nazwie).
Gość musi ładną kasę za każdego z was trzepać... Pewnie już w setkach liczy i się śmieje
śmiać się chce czytając takie głupoty, no ale co może napisać osoba na poziomie tego użytkownika, tak więc nie ma się co dziwić, w adresie e-mail nie ma zupełnie nic podejrzanego, a osoba która podała to info to przedstawiciel firmy Chekreaiser na Polske.
 
R 125

roger12

Użytkownik
witam
Panowie jakieś potwierdzenie na pocztę przychodzi że otrzymało się te 10E czy tylko dopisują długo czekaliście na dopisanie?
 
americano96 209

americano96

Użytkownik
Poki co, to smiac sie mozna jedynie z Ciebie, a raczej z Twoich idiotyzmow...:-D
Affiliate
So don&#39;t hesitate and apply now!
1. Open an Checkraiser account (unless you already got one)
2. Fill in the web form
3. Get your personal affiliate ID
4. Send out your code to friends and list it on websites and blogs
5. Get the money flowing!

Takim &#39;przedstawicielem&#39; to każdy może być - wystarczy konto założyć i zapisać się do programu polecających... Kod samemu sobie wymyślasz i rozsyłasz go po forach podając się za szychę :-?

Mówicie że z mailem też wszystko ok?

[email protected] General comments
[email protected] Game related inquiries
[email protected] Tournament related inquiries
[email protected] To contact our marketing department
[email protected] Feedback, comments, and suggestions

To są jedyne maile podane na stronie. Adres zaczynający się od &#39;affiliate&#39; daje jasno do zrozumienia z czym mamy do czynienia. I odnosi się tylko do spraw związanych z polecaniem nowych graczy i uzyskiwania z tego korzyści przed tzw &#39;naganiacza&#39;. Przynajmniej nie wciskałby kitu ludziom... A wy go jeszcze bronicie :kwasny4565:
 
Do góry Bottom