>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

10€ za darmo

F 24

fibak90

Użytkownik
Najpierw na livechacie napisałem im że czekam już 1 godzinę i nie dostałem meila aktywującego z kodem. Napisał mi koleś że wysłali ponownie ale również nic nie dostałem. Dlatego kazali wysłać meila do ich supportu.
Ja mam to smao na jaki adres wysylales?
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
A mi np. zostało na kocie 0.51 euro po odpadnięciu z turnieju i już sobie nie po gram gdyż na najniższym limicie buy-in wynosi bodajże 1 euro, tak więc koniec mojej przygody z tym poker roomem ????
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
mi email nie przyhcodzil wiec napisalem do supprotu na live czacie i po chwili mialem juz 2 emaile od nich na poczcie ????
czekam cieprliwie na kase ????
 
I 0

igorynka

Użytkownik
A czy trzeba koniecznie dowód tożsamości wysyłać ?
co to za pytanie w ogóle? ???? Kolega albo z tych tzw. &quot;kombinatorów&quot;, albo chroni swe dane osobowe za wszelką cene ????

Chłopie - napisane jest w pierwszym poście że trzeba? Wydaje mi się że tak, a więc pytanie Twoje zbędne. Ja wiem że Ty rozdawałbyś darmowe 10€ każdemu, na słowo honoru ???? , ale nie wszyscy lubią jak sie ich stuka od tyłu :p

edit: dziwna sprawa z tymi 300FPP potzrebnymi do wypłaty... w pierwszym poście tematu przedstawiciel checkraiser napisał ze 1500, w dodatku zapytałem sie podobnie jak Wy gościa na czacie ile tych FPP ma być - potwierdził ze 1500, wiec nie wiem skad Wam sie wzielo te 300...
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
wypłata możliwa po zdobyciu 1500FPP

Dobrze zrozumiałem ? Wypłata jest możliwa po zdobyciu 1500 euro ?? ????
nie 1500e tylko 3x1500e bo jeden FPP to 3e
A wiec zbieraj 4500e:spokodfhgfh:
Ja juz wyslalem maila i czekam na kase
 
W 27

witekp20

Użytkownik
co to za pytanie w ogóle? ???? Kolega albo z tych tzw. &quot;kombinatorów&quot;, albo chroni swe dane osobowe za wszelką cene ????

Chłopie - napisane jest w pierwszym poście że trzeba? Wydaje mi się że tak, a więc pytanie Twoje zbędne. Ja wiem że Ty rozdawałbyś darmowe 10€ każdemu, na słowo honoru ???? , ale nie wszyscy lubią jak sie ich stuka od tyłu :p

edit: dziwna sprawa z tymi 300FPP potzrebnymi do wypłaty... w pierwszym poście tematu przedstawiciel checkraiser napisał ze 1500, w dodatku zapytałem sie podobnie jak Wy gościa na czacie ile tych FPP ma być - potwierdził ze 1500, wiec nie wiem skad Wam sie wzielo te 300...
Rano rozmawiałem z supportem i powiedzieli mi, że 300FPP należy uzbierać.
A teraz zapytałem się jeszcze raz i faktycznie 1500FPP wymagają.

Naprawdę polecam turnieje na tym roomie.
Najlepszy jest Extraroll(jakoś tak) Buy-in 1.5 a gwarantowana pula 200E, jak grałem dziś to zarejestrowało się 29 osób, a 5 pierwszych miejsc było płatne. Za 1 miejsce 100E, za 5 16E.

Bardzo wielu fish&#39;ów ????

Ogólnie gra się całkiem przyjemnie.
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Rano rozmawiałem z supportem i powiedzieli mi, że 300FPP należy uzbierać.
A teraz zapytałem się jeszcze raz i faktycznie 1500FPP wymagają.

Naprawdę polecam turnieje na tym roomie.
Najlepszy jest Extraroll(jakoś tak) Buy-in 1.5 a gwarantowana pula 200E, jak grałem dziś to zarejestrowało się 29 osób, a 5 pierwszych miejsc było płatne. Za 1 miejsce 100E, za 5 16E.

Bardzo wielu fish&#39;ów ????

Ogólnie gra się całkiem przyjemnie.
chyba cos ci sie pomylilo bo ja za cholere nie widze takowego turnieju, jak mozesz to napisz dokladniej gdzie go moge znalezc bo nawet pytalem sie suportu o takie cos i nie wiedzieli:jezora:
 
G 0

godel

Użytkownik
ja obecnie gram easyrolla 100€gwarantowane
wpisowe 2 + 50 €
59 osob ale to pewnie bo dobra godzina;d rano/w nocy pewnie mniej osob gra;d = łatwiejsza kaska
 
Do góry Bottom