>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

1 Runda eliminacji do Ligi Europejskiej (30.06.2011 - 7.07.2011)

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP

The New Saints FC - Cliftonville FC 1:1
Typ: 1
Kurs: 2.00

Liga Europejska zaczyna swoje zmagania więc ruszamy z pierwszymi typami. Dwa spotkania wpadły mi w oko na pierwszą kolejkę. Zażarty bój o wygraną stoczą zespoły The New Saints FC oraz Cliftonville FC. Gospodarze to to walijski klub piłkarski reprezentujący miejscowość Llansantffraid-ym-Mechain grający w walijskiej pierwszej lidze. The New Saints w poprzednim sezonie grali w kwalifikacjach do LM. Bez problemu uporali się w 2 rundzie kwalifikacyjnej z Bohemians FC. Potem trafili nieco pechowo bo na RSC Anderlecht.. zwycięzca mógł być tylko jeden. W tym sezonie LM już nie była w zasięgu The New Saints, więc pozostaje walka w Lidze Europejskiej. Rywal jak na początek wydaje się do ogrania przez jednego z najbardziej utytułowanych zespołów walijskich. Na własnym boisku byli w tym sezonie najlepiej grającą drużyną w całej lidze! W 16 meczach tylko 1 raz przegrali. To powinno budzić respekt gości, którzy w lidze Irlandii Północnej zajęli w tym sezonie dopiero 4 miejsce. Bilans meczy wyjazdowych 6-5-5, więc bez rewelacji. Pod tym względem byli średniakiem ligowym. Wracając nieco do przeszłości pamiętam jak drużyna Cliftonville FC wyeliminowała w poprzednim sezonie Cibalia Vinkovci (Chorwacja) w 2 rundzie kwalifikacji LE. Była to mała niespodzianka bo nikt nie przewidywał że ekipa z Irlandii Północnej może wyeliminować mimo wszystko chyba lepszy zespół chorwacki. Ale w 3 rundzie CSKA Sofia (Bułgaria) sprowadziła ich na ziemię i zakończyli swoją przygodę z pucharami. Teraz trafili na drużynę, która lubi dominować grając u siebie. Nie wyobrażam sobie scenariusza iż stroną przeważającą mógłby być zespół Cliftonville. W rewanżu może być trudniej i na pewno wiedzą o tym piłkarze TNS, dlatego zaliczka w postaci co najmniej dwóch bramek jest niezbędna. A to wydaje się jak najbardziej do osiągnięcia. Kurs zachęca do zagrania na gospodarzy i raczej warto to zrobić. Święci powinni świętować zwycięstwo w pierwszym meczu kwalifikacyjnym.

Spartak Trnava - Zeta Golubovci 3:0
Typ: 1
Kurs: 1.40

Pięćdziesiąt drużyn zainauguruje w czwartek 30 czerwca rywalizację w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej UEFA sezonu 2011/12. Chyba łatwiej trafić nie mógł słowacki zespół. Mogli się cieszyć wszyscy sympatycy Spatraka kiedy usłyszeli z kim przyjdzie im się zmierzyć. Rozczarowanie jednak i tak było na zakończenie obecnego sezonu który Spartak zakończył dopiero na 4 pozycji w Corgon liga. Do kwalifikacji LE dostali się z Slovakian Cup 2010/2011, w którym odpadli w półfinale, lecz na ich szczęście zwycięzca pucharu i wicemistrz pucharu Słowacji mieli zapewniony awans poprzez mistrzostwo i 3 miejsce w lidze. Więc Spartak Trnava wśliznął się fartem do rozgrywek Ligi Europejskiej. Jest to ich jedyna szansa na poprawienie wizerunku po nieudanym sezonie i zakończenie go w sposób przyzwoity. Na start mamy drużynę Zeta Golubovci. Drużyna piłkarska mająca siedzibę na przedmieściach stolicy Czarnogóry - o nazwie Golubovci. Wszyscy zawodnicy tej drużyny są Czarnogórcami. Generalnie drużyna nie spisywała się w tym sezonie jakoś nadzwyczajnie, zajęła 4 pozycję na koniec rozgrywek w rodzimej lidze z dorobkiem 49 punktów, mistrzostwo Czarnogóry wywalczyła ekipa Mogren z 73 punktami na koncie, więc dość sporo brakowało jak widać drużynie Zeta. Warto powiedzieć, że drużyna przyjezdnych Zeta Golubovci wybitnie nie potrafi grać w spotkaniach wyjazdowych. Na 16 meczy w lidze tylko 1 raz wygrała. To jeden z najgorszych wyników w całej i tak dość słabo stojącej poziomem lidze Czarnogóry. Spartak Trnava jest drużyną zdecydowanie bardziej ograną, która jest faworytem w tym dwumeczu i powinna wykorzystać ten fakt. . To już 6 występ Spartaka Trnava w rozgrywkach LE, natomiast zawodnicy z Czarnogóry o połowę mniej zaliczyli występów. Menadżer Spartaka jest zadowolony z przygotowania jego piłkarzy do meczu z Zeta. Jest przekonany, że wszyscy czterej napastnicy: Lubomir Bernath, Konie Koro, Martin Guldan i Ladislav Tomaček staną na wysokości zadania aby wykonać powierzone im cele. Wszystko wskazuje na to że w bardzo dobrym świetle zaprezentuje się cała drużyna. Ważne jest, aby być odpowiednio nastawionym w dniu meczu. Nie interesuje nasz przeciwnik, musimy wyjść na ten mecz i wygrać gładko. Po takich słowach jedynka po kursie 1.40 ciśnie się bez wahania.

 
Otrzymane punkty reputacji: +4
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Mała korekta...
Radolsky nie jest już trenerem Spartaka Trnava (i to od paru miesięcy), obecnie jest szkoleniowcem Niecieczy. ;)
Słowacki zespół prowadzi w tym sezonie Pavel Hoftych.

Edit: Racja racja, małe niedopatrzenie ????
 
madman01 13,6K

madman01

Użytkownik
Banga - Qarabag
Wybrałem mecz pomiędzy Litewskim Banga Gargżdai, a azerskim Qarabag Agdam. Mecz może wydawac się trudny do wytypowania, jednak jakby przypatrzec się bliżej obu tym zespołom, to widać że drużyna azerska zrobiła duzy postęp. W tamtym sezonie z powodzeniem radziła sobie z Wisła Kraków oraz w następnej fazie z innymi rywalami tez wypadła dobrze. Qarabag może postraszyć bramkostrzelnym Gordanem Adamią, który jest bardzo szybki i może zrobic spustoszenie w defensywie rywali. Litewski zespól zajal dopiero 5 miejsce w swojej lidze co moze mieć duze odzwierciedlenie. Qarabag ma juz doświadczenie w europejskich pucharach i jest druzyną nieobliczalna dlatego myśle że poradzi sobie z Bangą.

Typ: 2✅
Kurs: 1,80
Bukmacher: Betclic
 
quatro 4

quatro

Użytkownik
A mnie kusi żeby zagrać jutro typowego tasiemca który powinien bez problemu wejść
FK Rad Belgrad (Serbia)-Tre Penne(San Marino) over 2,5 @1.30 ✅✅✅
Elfsborg (Szwe)-Fola Esch (Lux) @1.08 ✅✅✅
Varteks Varazdin (Chorw)-FC Lusitanos (Andora) @1.05
Spartak Trnava (Słow)-FK Zeta (Czarn) @1.45
UE Santa Coloma (Andora)-Paksi (Węg) @1.30
Un Kaerjeng (Lux)-Hacken (Szwe) @1.30
IF Fuglajordur (W.Owcze)-KR Reykjavik (Isl) @1.42
Fulham-NSI Runavik(W.Owcze) LB 2,5 @1.25
Ako @6,41
W dwóch meczach dałbym handi ale niema takiej możliwości więc wybrałem overy (amatorzy z San Marino spokojnie powinni dostać ze 3 bramki a może coś ustrzelą, a o Fulham to się nawet nie wypowiem bo liga Wysp Owczych a Premier League - no cóż niema porównania)
Reszta meczy grana jest przeciwko ogórkom z takich krajów jak Andora, Wyspy Owcze, Czarnogóra (liga słaba) czy Luxemburg
Jak dla mnie kurs 6,41 na takie zdarzenie to naprawdę dobra okazja i nic tylko zagrać za grubszą kasę.
 
quatro 4

quatro

Użytkownik
UE Santa Coloma (Andora)-Paksi (Węgry) @1,30
No tutaj to nic tylko dziękować za taki świetny kurs (może dla niektórych stwierdzenie, że 1,30 to świetny kurs będzie dziwne ale ja w tym meczu spodziewałbym się max 1,10). 1,30 na mecz amatorów z Andory przeciwko graczom z solidnej ligi węgierskiej!!?? Nic tylko grać. Przecież w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów dopiero co mieliśmy drużyny z Andory, a mianowicie FC Santa Coloma - czyli mistrza tego kraju co wskazuje, że powinna to być drużyna silniejsza od UE Santa Coloma. Dla przypomnienia dodam, że w kwalifikacjach LM drużyna z tego małego kraju przegrała również u siebie ale z drużyną z Luksemburga 0-2, tak więc węgierskie Paksi nie powinno mieć kłopotu z gładkim ograniem rywala co najmniej dwoma bramkami. Handi narazie nie gram bo nie mam dostępnego w ofercie ale jeżeli się pojawi z chęcią zagram po kursie zapewne w okolicach 1,70.​
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Fulham - Runavik over 3,5 @1,57 bwin

Miałem grać linię o gola wyższą, ale na razie ostrożnie. Jest kilka czynników, które motywują mnie do postawienia na over. Przede wszystkim wiadomo, różnica kilku klas między zespołami. Poza tym goście ostatnio grają w kratkę, w lidze stracili co by nie mówić sporo bramek. Dzisiaj na pewno postawią autobus w polu karnym, ale jeśli zawodnikom z tamtejszej ligi udaje się dosyć regularnie strzelać NSI bramki, to co dopiero powiedzieć o &#39;Anglikach&#39;? Do klubu przybył nowy trener, więc każdy zawodnik zaczyna z czystą kartką, nie będzie więc nowy o odpuszczaniu, bo właśnie w takich meczach można wedrzeć się do pierwszej jedenastki na nowy sezon. Z resztą sam Holender przyznaje, że piłkarze pracują bardzo ciężko i jest z nich zadowolony. Jutro bez większych ubytków, bez odpoczywających Dempseya i Salcido, nie wiadomo, czy od pierwszych minut zagra Zamora. Mimo wszystko uważam, że typ godny uwagi, bo ekipa z Craven Cottage u siebie gromiła już dużo lepsze zespoły niż ci, z którymi przyjdzie im się zmierzyć jutro.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Taka ciekawa koncepcja przyszła mi do głowy, po wtorkowych spotkaniach kwalifikacyjnych do LM... Proponuję zagrać przeciwko ekipom z San Marino i Andory. Niby nic wielkiego nie odkryłem, ale patrząc po wynikach LM widać, że drużyny z tych krajów naprawdę mocno odbiegają poziomem od innych &quot;słabeuszy&quot; z Malty, Luksemburga itd itp.
A przecież w LE grają teoretycznie słabsze drużyny z poprzedniego sezonu. Co dalej idzie, drużyny te mają za przeciwników ekipy z krajów piłkarsko silniejszych, a wiec co za tym idzie, nie powinno być problemu z odniesieniem łatwego i przekonywującego zwycięstwa
Pierwsza para:
FK Rad Belgrad (Serbia) -Tre Penne(San Marino)
Serbowie debiutują w tych rozgrywkach, nie są najsilniejszą drużyną w swojej lidze, jednak piłkarze to zawodowcy i jakikolwiek pisanie o nich jest zbędne. Wszyscy wiedzą, co prezentują gracze z San Marino którzy powinni dostać solidne lanie. Tre Penne w tamtym roku dwukrotnie ulegli Zrinskiemu Mostarowi z Bośni (2-9 dom i 1-3 wyjazd). Proponuje zatem typ: Rad Belgrad (-2) @ 1,45 ✅
Druga para:
UE Santa Coloma (Andora)- Paksi (Węgry)
Węgrzy tutaj również nie powinni mieć problemu, mimo iż spotkanie wyjazdowe, początek sezonu to są o wiele lepszą piłkarsko drużyną w porządnej europejskie lidze
Santa Coloma w tamtym roku próbowała ograć Budwę z Czarnogóry, ale bezskutecznie, 0-3 u siebie i 0-2 w Czarnogórze. Dalszy Komentarz zbędny. Proponuje zatem typ: Paksi @ 1,25 ✅
Trzecia para:
Varteks Varazdin (Chorwacja) - FC Lusitanos (Andora)
Kolejna bałkańska drużyna dostaje za przeciwnika totalnego kopciuszka. Varteks to znany team z występów w europejskich pucharach. Wielkiego show nigdy nie zrobili, ale takie drużyny jak ta dzisiaj nie stanowią wielkiej przeszkody w dalszej przygodzie w europejskimi pucharami. Andora - no cuż, kolejny raz gra z tym samym skutkiem co zawsze, w tamtym roku z Robotnickimi Skopje 0-5 i 0-6. Teraz też coś koło tego się skończy. Proponuje typ: Varteks (-1)* @ 1,13 ✅
* Jakby był większy handi, zagrałbym większy, ale Tobet dał taki skromny handicap
Kupon:✅
FK Rad Beograd - SP Tre Penne H(0 - 2) @ 1,45
UE Santa Coloma - Paksi FC @ 1,25
NK Varteks Varazdin - Lusitanos H(0 - 1) @ 1,13
AKO 2,05 Kursy z Tobet
Stawka 8/10
Polecam gorąco :smile:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Dziś pierwsze mecze I rundy Ligi Europejskiej. Wydaje sie najłatwiejszej do typowania bo dużo ekip z Andory, Wysp Owczych itp.. Ja znalazłem kilka par które w połączeniu dają fajne AKO..
VS
ÍF Fuglafjørðu - KR Reykjavik
TYP:KR Reykjavik 1.40​


Starcie po między ekipą ÍF Fuglafjørour z Wysp Owczych a KR Reykjavik z Islandii. Oba kraje do mocarstw nie należą. Jednak ekipa z Wysp Owczych nie ma chyba o czym mówić w starciu z ekipą ze Stolicy Islandii. ÍF Fuglafjørour do pucharów dostali się z czwartego miejsca dzięki wygraniu pucharu przez w-ce mistrza kraju EB/Streymur. Obecnie liga już trwa w najlepsze i po 13 kolejkach zajmują przedostatnie 9 miejsce z dorobkiem 12 pkt. i do lidera tracą już 19 pkt. u siebie też słabo zdobyli tylko 4 pkt 1-1-4. Ogólnie ekipa złożona głównie z graczy mieszkających na wyspach owczych wyjątkiem jest dwóch Serbów i Nigeryjczyk. Warto dodać że to będzie debiut w Europie tej drużyny. Ekipa z Reykjaviku do pucharów dostała się po dość słabym sezonie i zajęciu 4 miejsca ze stratą do mistrza 6 pkt. Sezon w lidze Islandzkiej w której obecnie gra 12 drużyn również trwa po 8 kolejkach KR Reykjavik jest liderem z dorobkiem 20 pkt 6-2-0. Czyli druga strona tabeli niż ich rywale..Ogólnie ekipa z Wysp Owczych to kopciuszek. KR gra co roku w pucharach z różnym skutkiem ale od kilku lat pierwszą rundę przechodzą spokojnie wygrywając ze swoimi rywalami. Na Faroe Islands nie mają daleko. Mecz rozegrany będzie w Torshavn bo stadion &quot;gospodarzy&quot; nie spełnia wymogów na I rundę LE.. Klub malutki nic nie grają.. KR Reykjavik na fali wygrali ostatnie mecze w lidze będą chcieli spokojnie przejechać się po ekipie z Wysp Owczych..



VS

Fulham - NSÍ Runavík
TYP: Fulham wygra do zera 1.25​


Tutaj krótko. Fulham chyba każdy zna dobra Angielska firma która na pewno nie zlekceważy takiego rywala. Pewnie będą chcieli powtórzyć sukces z roku 2010 czyli finał LE . Wtedy zaczynali od III rundy ale te dwie pierwsze powinni bez problemu przejść. Typ że wygrają do zera wydaje mi się pewniejszy od OVER 2.5 bramki stracić nie powinni a mogą wygrać np. 2:0 i wtedy OVER W plecy a kurs bardzo podobny. W ostatnim sezonie zajęli 3 miejsce co dało im prawo do pucharów. Teraz po 13 kolejkach 4 miejsce. Ligi Wysp Owczych i Angielskiej chyba nie trzeba porównywać.


VS


UE Santa Coloma - Paks
TYP:paks 1.30

Typ już dobrze opisany. Węgrzy którzy w tamtym sezonie zajęli 2 miejsce ze stratą tylko 5 pkt. do mistrza. Jak wiadomo kilka ekip z Węgier często miesza w pierwszych rundach pucharów. Jednak tutaj nie ma co mieszać ekipa która staje naprzeciw im to pół amatorska ekipa z Andory. Mimo że są mistrzem wiele tutaj nie powinni szukać. W tamtym roku piłkarze z Andory oberwali baty od FK Mogren z Czarnogóry 0:2 0:3. Kurs fajny POLECAM



ŁACZNE AKO: 2.28
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
FK Banga Gargzdai - FK Karabakh Agdam 2 @ 1,85 ✅ 0:4
Typ można wyjaśnić na podstawie ubiegłorocznych poczynać Wisły Kraków. Z litewskim przeciętniakiem z Sialuai krakowianie poradzili sobie bez problemu, jednak potem z kretesem ulegli Karabachowi. Drużyna Bangi to podobny poziom do ubiegłorocznego rywala Wisły, więc jest to zespół, z którym Karanach powinien sobie poradzić bez żadnego problemu.
FC Dinamo Tbilisi (-1) - FC Milsami 1 @ 1,60 ✅ 2:0
Z tego co mi wiadomo FC Milsami to słabiutki zespół. Oprócz Daci Kiszyniów i Sheriffa Tyraspol reszta zespołów w Mołdawii reprezentuje bardzo niski poziom. Doświadczone w bojach pucharowych Dinamo powinno bez problemu uporac się z przeciwnikiem.
UE Santa Coloma - Paksi FC 2 @ 1,30 ✅ 0:1
Już pojawiło się w tym temacie kilka opinii na temat tego spotkania i wszystkie są takie same. Kluby z Andory są amatorskie, przyjeżdża do nich solidny zespół z Węgier i po prostu musi wygrać, bo prezentuje poziom o kilka klas wyższy. Nie wiem czym spowodowany jest tak wysoki kurs. Może dlatego, że zespół Paksi nie jest zbyt znany i niedoświadczony w bojach pucharowych?
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Polsat wybrane mecze koduje - bunt kibiców
Grupa Polsat większość meczów polskich drużyn w ramach pucharowych eliminacji będzie pokazywała w systemie zakodowanym. Odkoduje jedynie mecze Śląska Wrocław, w którym udziały ma Zygmunt Solorz-Żak. Kibice pozostałych klubów urządzili w internecie protest.

Telewizja Polsat na swoich sportowych antenach będzie pokazywała mecze eliminacyjne polskich drużyn do Ligi Europejskiej. Nadawca jednak niektóre mecze (Śląska Wrocław) pokaże w kanale otwartym, pozostałe zakoduje.
Mecze Jagiellonii Białystok będzie można obejrzeć w kodowanych kanałach Polsat Futbol i Polsat Sport Extra, mecze Wisły Kraków w kodowanym Polsacie sport oraz Polsacie Futbol. Jedynie mecze Śląska Wrocław zostaną pokazane na otwartej antenie Polsatu. To nie tylko atrakcja dla widzów, ale dla także dla promocji samego klubu.

Władze Polsatu decyzje zakodowania meczów tłumaczą sporymi kosztami wytworzenia transmisji - informuje Onet.pl. Jednak decyzja Polsatu o odkodowaniu meczów tylko jednej drużyny (Śląska Wrocław) rozzłościła kibiców pozostałych drużyn. Najgłośniej protestują kibice z Krakowa, którzy upatrują podstęp zarządu Polsatu. Przypominają, że udziałowcem Śląska Wrocław jest Zygmunt Solorz-Żak.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Wiadomości na temat meczu Siroki Brijeg - Olimpia Ljubljana:

Zabraknie obrońcy Olimpii, niejakiego Delamei, który ma opuchnięte kolano, do tego goście mają problem z atakiem:

Szukamy napastnika, to nie jest tajemnicą. Prawdą jest, że nie mamy wiele czasu, ale pracujemy nad tym.
- M. Acimović, dyrektor sportowy

No i nie zagra prawy obrońca Jović, ale nie znalazłem, dlaczego.

Optymistycznie nastawiony jest również Wagner, jeden z czterech brazylijskich zawodników Siroki Brijeg. Podkreśla, że gospodarze zachowali większość zawodników z wygranego dwumeczu (5-0) z Olimpią sprzed roku. Widzi przewagę w doświadczeniu, wyszkoleniu technicznym i pomocy publiczności.
Trener Siroki Brijeg jasno daje do zrozumienia, że będą walczyć o zwycięstwo, że muszą pokazać, kto rządzi na tym stadionie.

Według mnie po kursie ok. 2,30 można spróbować.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Trudno jest mi powiedziec co kolwiek o tych spotkaniach poprostu inna liga :grin: Niż tą co ja preferuje. Jednak martwi mnie niski kurs na Jagę,mimo iż gra z mało znanym zespołem,powinny być na nich wyższy kurs,Jaga nie jest jakąs super potęgą a wiemy dobrze jak nasze kluby grają w europie,także przeszczegałbym przed graniem dużych pieniędzy na jagę.
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Kosa248 w dyskusjach mnie zainspirował do poszukania typu, więc krótko
NK Siroki Brijeg - Olimpia Ljubljana, typ: over 2,5 kurs:@2,00

Kursy na zwycięstwo są wyrównane, i faktycznie zawyżone trochę na NK Siroki Brijeg, ale tu nie o tym.
Bośniacy u siebie grają bardzo dobrze, jednakże studiując nawet samą tabelę bośniackiej ligi widać, iż tam niemal wszyscy grają dobrze, trzecia od końca drużyna ma więcej punktów u siebie niż 2. drużyna licząc punkty tylko wyjazdowe (i to o 5!).
Warto jednak się przyjrzeć właśnie tej tabeli u siebie. Siroki Brijeg zajmuje w niej 6. pozycję, ma jednak bilans bramkowy 42-18! To sumarycznie zdecydowanie najwięcej bramek w całej lidze. W całym sezonie kibice Sirokiego Brijeg ani razu nie zobaczyli mniej niż 3 bramek w lidze! Dlaczego teraz miałoby być inaczej? Olimpia to drużyna o podobnym poziomie jak inne drużyny z bośniackiej ligi.
Olimpia na wyjazdach także strzela (i traci) sporo bramek, tylko dwa razy w całym sezonie ani razu nie trafili do siatki rywali, a żaden ich mecz o punkty w lidze nie zakończył się z mniejszą ilością bramek niż 3 od 30.10.2010.
Myślę, że aż tak bardzo specyfika gry obu drużyn się nie zmieniła i myślę, że za jakieś drobne warto spróbować.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Próbując ominąć niespodzianki...
Santa Coloma - Paks [handicap 1:0]@ Paks -1 - 1,75 w Tobet ⛔ 0:1
Paks to systematycznie rozwijający się zespół. Z sezonu na sezon uzyskują coraz lepsze wyniki, w poprzednim sezonie zdobywajac wicemistrzostwo kraju. Zespół budowany z rozwagą i z nadziejami na sukcesy w nowym sezonie. Zespoły z Andorry nie stanowią przeszkody nawet dla klubów z Luksemburga, tym bardziej nie powinny torować drogi ambitnym Węgrom.
Rad Belgrad - Tre Penne [handicap 0:2] @ Rad Belgrad -2 - 1,45 w Tobet ✅ 6:0
Rad to zespół opierający się głównie na młodych zawodnikach. Nie stanowi zagrożenia dla tercetu Vojvodina, Partizan, Crvena Zvezda, ale poprzedni sezon i tak należy zaliczyć do udanych. Teraz szansa na pokazanie się w europejskich pucharach i na dzień dobry &#39;kelnerzy&#39; z San Marino. Tre Penne przed rokiem rozbite przez klub z Bośni 9-1 i 4-1. I choć do dwucyfrowki tym razem powinno zabraknąć to i tak minimum trzema bramkami młodzi Serbowie odprawić rywali powinni.
Elfsborg - Fola [handicap 0:1] @ Elfsborg -1 - 1,20 w Tobet ✅ 4:0
Elfsborg to jedna z czołowych ekip obecnego sezonu w lidze szwedzkiej. Bardzo dobra gra na własnym stadionie w Boras, gdzie piłkarze rozgrywają swoje mecze na sztucznej trawie. Kluby z Luksemburga potrafią sprawiać niespodzianki, ale głównie np. w meczach rewanżowych, gdzie rywale są już teoretycznie pewni awansu. Tutaj o ewentualnej niespodziance raczej nie moze być mowy. Elfsborg to team zdecydowanie lepszy i pewnie ten mecz wygra aby zapewnić sobie spokój przed rewanżem.
Jagiellonia - Irtysz Pawłodar @ Jagiellonia - 1,25 w Tobet ✅ 1:0
Wzbraniałem się przed stawianiem na Jagę, ale uległem... Przekonała mnie pewność Michała Probierza. Zanim zagramy w Europie trzeba przejśc Puchar Azji. No a Irtysz trzeba przyznać do mocarzy nie należy. Drużyna, w której w ostatnim tygodniu miały miejsce zawirowania kadrowe i wcale nie przyjeżdża do Białegostoku mocniejsza, a raczej osłabiona. Jaga może i nie wygra wysoko, ale mimo wszystko zwycięstwo jest tutaj obowiązkiem Żubrów i tak też stać się powinno.
Można złożyć z tego kupon 4-zdarzeniowy. AKO: 3,81 w Tobet ⛔
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem warto dziś poszukać wyższych kursów w DW do przerwy drużyn o dużo wyższym potencjale grających z &quot;amatorami i słabiakami&quot;. Osobiście puszcze jakiś rozpis z typów:
Aalesund - Neath - DW HT 1:0 - 3,0 ⛔
Santa Coloma - Paks - DW HT 0:2 - 6,0 ⛔
Dinamo Tibilisi - Milsami Orhei - DW HT 1:0 - 3,2 ✅
Honka - Nomme Kalju- DW HT 1:0 - 3,0 ⛔
Trnava - Zeta - DW HT 1:0 - 3,2 ✅
Buducnost - Flamutari - DW HT 2:0 - 7,0
TNS - Cliftonville - DW HT 1:0 - 3,8 ⛔
Ferencvaros - Ulisses - DW HT 2:0 - 5,2 ✅
2 lub 3 z 8 jak znalazł ;)
Mimo wszystko najlepszy będzie na dziś dubel Paks + TNS (ok. 2). Kurs na Węgrów grubo przesadzony. TNS jak napisał Groven również powinno być zdecydowanym faworytem spotkania. Badziewi po 1,05 nie ma co grać...
 
quatro 4

quatro

Użytkownik
Jak dla mnie najlepsze typy na dziś to:
Rad - Tre Penne typ: over2,5 @1,20✅✅✅ 13 minuta i już 3-0 ????
UE Santa Coloma (1,5)-Paksi (0) typ:2 @1,75
Fulham - Runavik typ: over 2,5 @1,25
Fuglafjordur - KR Reykjavik typ:2 @1,35
Siroki Brijeg - O. Ljubljana typ:1 dnb @1,65
Spartak Trnava - Zeta typ:1 dnb @1,13
Ako: @6,61

Do tej Trnavy coś niemam przekonania i wolę zagrać dnb, Siroki również wolę zabezpieczyć, a dalej to już mecze kelnerów z solidnymi drużynami. Jak dla mnie naprawdę warto na takie Ako postawić porządną kasę.
Powyżej jest już jeden mój post apropo kuponu na dzisiejsze mecze jednak to były typy wstępne na szybko zaś dziś po przeanalizowaniu wszystkiego postanowiłem zagrać właśnie taką kombinację.
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Michał Probierz ma do swojej dyspozycji kilku nowych zawodników. Latem drużynę zasilili bowiem Grzegorz Bartczak, Dawid Plizga i Vladimir Kukol. Z wypożyczenia do Piasta Gliwice wrócił także brazylijski napastnik Maycon. W drużynie nie ma już natomiast Tadasa Kijanskasa i Jarosława Laty.
Jagiellonia może jednak wystąpić osłabiona w defensywie. Na pewno na boisku zabraknie Roberta Arzumanjana i Mladena Kascelana, natomiast pod znakiem zapytania stoją występ El Mehdiego Sidqy i Luki Pejovicia.
Widocznie na oparciu o tą wiadomośc Bwin wystawił kurs na to że Irtysh Pavlodar strzeli bramkę na 1.85 - wczoraj kurs na to samo zdarzenie kurs wynosił 1.48. Jednak moim zdaniem dzisiaj defensywa Jagiellonii nie pozwoli sobie na stratę gola.
Typ: Irtysh Pavlodar nie strzeli bramki 1.85 7/10 Bwin
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
IBV- St Patrcik&#39;s 1-0⛔
Typ: X2
Kurs: 1,5( bet365)
Mecz wicelidera ligi islandzkiej z liderem ligi irlandzkiej. Gospodarze nie zagrają na swoim boisku, które nie spełnia wymogów UEFA. Mecz odbędzie się na stadionie Vodafone w stolicy Islandii, Reykjaviku.
Znalazłem info, że w kadrze IBV zabraknie dziś jednego z nich najlepszych zawodników, Anglika Iana Jeffsa( 8/5) z powodu zawieszenia za czerwoną kartkę...sprzed 6 lat! Fakt faktem, to spotkanie musi jeszcze odcierpieć, natomiast w rewanżu będzie już mógł zagrać. A o tym, że jego strata może okazać się znacząca niech świadczy to, że strzelił te 5 bramek w każdym z ostatnich 5 spotkań swojej drużyny, w których wystapił.
Sądzę, że remis jest jak najbardziej w zasięgu St Patrick&#39;s. A kurs 1,5 moim zdaniem dobry.
 
quatro 4

quatro

Użytkownik
No i już w 13 minucie Rad gromi Tre Penne z San Marino 3-0 to mnie nastraja sporym optymizmem przed kolejnymi meczami.
Tym którzy jeszcze nie dali Paksi -1,5 po @1.75 naprawdę polecałbym się pośpieszyć. Santa Coloma to drużyna pokroju Tre Penne zaś Paksi raczej nie odstaje poziomem od Rad
Edit: Spokojnie, nie róbmy czatu..
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Oto wyniki meczów chorwackich drużyn ze słabeuszami w europejskich pucharach w ostatnich latach:
Slaven Koprivnica 2009/10 EL Q1: Birkirkara FC (MLT), 1-0 &amp; 0-0*
2008/09 EL Q1: Marsaxlokk FC (MLT), 4-0* &amp; 4-0
NK Rijeka 2009/10 EL Q2: FC Differdange 03 (LUX), 0-1* &amp; 3-0
NK Sibenik 2010/11 EL Q1: Sliema Wanderers (MLT), 0-0 &amp; 3-0*
2008/09 EL Q1: Birkirkara FC (MLT), 4-0 &amp; 3-0*
1999/00 EL Q1: F91 Dudelange (LUX), 5-0 &amp; 1-1*
1997/98 EL Q1: CS Grevenmacher (LUX), 4-1* &amp; 2-0
Varteks Varazdin 2006/07 EL Q1: KF Tirana (ALB), 1-1 &amp; 0-2*
Cibalia Vinkovci 2010/11 EL Q2: Cliftonville Belfast (NIR), 0-1* &amp; 0-0
Dinamo Zagreb 2008/09 CL Q1: Linfield Belfast (NIR), 2-0* &amp; 1-1
2007/08 CL Q1: Khazar Lenkoran (AAZE), 1-1* &amp; 3-1/aet
Niezbyt wiele tu spodziewanych wysokich pogromów.
Znając nieco baardzo szeroko pojęte &quot;realia&quot; chorwackiej piłki może to być spowodowane .... Kumaci wiedzą czym.
Dlatego gram dziś:
Varteks Varażdin - Lusitanos FC poniżej 3,5 gola @ 2,04 Redbet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom