>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami 1. Liga Żużlowa w szonie 2023

Status
Zamknięty.
C 9,9K

Carola

Użytkownik
Daniel Kaczmarek (Gdańsk) 4.5 pkt over 1.94 (Fortuna) 01.06 godz. 18

Ta linia niedoszacowana o 1-2 pkt. I kurs zdecydowanie za wysoki (w sts jest nieco ponad 1.50). Kaczmarek w tym sezonie przeszedł z 2 do 1 ligi. Po początkowych problemach w trzech ostatnich meczach wszedł na właściwy poziom i zdobywał odpowiednio: 8 punktów (w Rybniku), 7 punktów (u siebie z Landshut) i 9+2 (w Poznaniu). Jak widzimy forma rośnie w górę i w każdym z trzech meczów bez problemu linię 4 punktów w meczu przekraczał. Układ biegów ma też dobry - jedzie raz na Buszkiewicza, punkt ma z urzędu. Potrzeba 4 punktów (nie licząc gwarantowanego punktu na Buszkiewiczu) co daje jakieś 85 % - 90 % (gdy nie będzie defektów i wykluczeń), że ten typ wejdzie. Bo po prostu buki niedoszacowały linii pod formę zawodnika i jego układ par w meczu.

Powodzenia!
3Kaczmarek 3,5 po 1,725 masz u ruska
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Na szybko bo mecz niedługo ja dziś pograłem win Bydzi kurs 1.27
Bydzia (-3.5)po 4 biegach kurs 1.57
Bydzia win -.6.5 kurs 1.75
Wszystko Fortuna
Typy STS
Bjerre over 9.5 sts kurs 1.7
Przyjemski over 10.5 STS kurs 1.75 był😉
Teraz już widziałem pozdejmowane ale jak na innych bukach to śmiało można grac jeśli są takie linie...
Rew under 7.5 kurs 1.85 Fortuna
Zdjęty widzę z oferty fortuny niewiem czemu, ciekawe jak inne buki....tak widzę ten mecz...
Dziś bez składu i ładu bo z trasy,ale myślę że Gdańsk więcej niż 41 nie ujedzie...zobaczymy
Rew widzę awizowany również w Anglii jest....więc zapewne tam pojedzie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2681
C 9,9K

Carola

Użytkownik
Ipswich Witches = 00

1. Jason Doyle
2. Keynan Rew R/R
3. Danny King
4. Ben Barker
5. Emil Sayfutdinov
6. Danyon Hume
7. Joe Thompson

z/z-ka w Anglii za niego Adams
 
Otrzymane punkty reputacji: +184
C 9,9K

Carola

Użytkownik
Trochę of topic pytanie ale jest tu akurat teraz najwiecej ludzi interesujących się żuzlem. Nikogo nie dziwi kurs na Kings Lynn-Scheffield 1 po 3,10 a handi +2,5 po 1,8 ...odds żle wystawił 1x2 . Przy kursie 3 handi powinno być większe niż 2 pkt a dziś debiut Łaguty . z/z już wiem : ellis, kerr, howarth i gikes :)

King's Lynn Stars = 00

1. Artem Laguta
2. Thomas Jørgensen
3. Frederik Jakobsen
4. Nick Morris (G)
5. Michael Palm Toft
6. Kye Thomson
7. Jason Edwards

Sheffield Tigers = 00

1. Tobiasz Musielak
2. Lewis Kerr
3. Adam Ellis
4. David Bellego R/R (
5. Jack Holder
6. Kyle Howarth
7. Dan Gilkes

już wszystko jasne , może kogoś to zainteresuje odds sts skopiował kursy z angielskiego buka a handi tam to 6 więc tu zrobił błąd albo tak sie podjarał Łagutą, że zamiast 6,5 dał 2,5
 
Ostatnia edycja:
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Zielona Gora (-22,5) - Łodz 1 @1.57
Becker powyzej 7,5 pkt @1.7


Dzis to bedzie prawdopodobnie "dzien wyplaty" dla zawodnikow druzyny z ZG.
Spodziewam sie wysokiego wyniku i nie bylbym taki pewny czy taki Buczkowski czy Pawlicki wystartuja 5 razy. Becker pwowoli dochodzi do formy, jemu z kolei by sie przydalo wiecej jady, wiec liczylbym na jego 5 startow i lepszy wynik punktowy.
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Jamrog under 9.5 kurs 1.88 Fortuna
Linia i kurs to jakiś żart,mimo że jamroga nie ma w awizowanym to wzielem to bo jakby się pojawił to może być super bet...
Thungate over 8.5 kurs 1.6 Fortuna
Przeciwko Witkowi zawsze się spina
Gapiński under 5.5 kurs 1.8 Fortuna
Tu delikatnie tylko

Rew under 7.5 kurs 1.88 Fortuna
3 imprezy w 3 dni?liczę na zmęczenie
Poznań +3.5 po 4 biegach kurs 1.57 Fortuna ....tu na przeczuciu że Poznań od początku przytrzyma wynik...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +782
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Miłosz Wysocki powyżej 3.5 pkt. @1.85 forbet
Typuję tak, ponieważ w biegu juniorskim spodziewam się trzech punktów Miłosza. Praktycznie mecz w mecz dojeżdża on bez problemu do mety przed swoim kolegą Sewerynem Orgackim, a para PSŻ Poznań tylko raz w tym sezonie zdobyła trójkę w biegu juniorskim. Miłosz w domowych meczach balansował na granicy 3-4 pkt., więc linia nie może dziwić, ale miał trudniejsze zadanie, bo np. w ostatnim meczu domowym jeździł na Blodorna. Nie zmienia to faktu, że potencjał jest, bo choćby w meczu z Malesą potrafił objechać Szostaka i Pocztę, który tego dnia spisywał się całkiem nieźle na torze w Gdańsku. W 12 biegu Miłosz ma pojechać jeszcze raz na Kacpra Teskę i 4 pkt. na juniorach jest jak najbardziej w stanie zrobić. Do tego wiadomo zawsze jest szansa na jakiś defekt czy wypadek rywala, ale i bez tego liczę, że junior Gdańska sobie poradzi, bo przynajmniej na papierze słabszej formacji od poznańskiej w tym roku na torze w Gdańsku jeszcze nie było.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1908
B 38K

bosky

Użytkownik
Bet365:
Wysocki - Zupinski 1 2,00
Rozumiem o co chodzi bukmacherów, Zupinski wraca na domowy tor. Mimo wszystko, poziom sportowy obu panów w tym momencie zobowiązuje do tego, żeby spróbować 1. Nie rozpisuję się, bo nie ma o czym, zdecyduje bieg juniorski, w którym obaj jadą spod kredy
 
Otrzymane punkty reputacji: +960
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Spotkanie z gatunku o być albo nie być dla obu drużyn. Dorobek dotychczasowy mizerny i każda kolejna porażka z bezpośrednim rywalem w walce o ligowy byt przybliża do spadku. Można powiedzieć, że obie drużyny dzisiaj "na wyjeździe". Spotkanie również z podtekstami. Do spotkania wybrałem kilka typów.

Kaczmarek over 5,5 @ 1,70 STS 10+2 (2,1*,1*,3,3)

U konkurencji linia o oczko wyżej z jeszcze fajniejszym kursem (1,95 forBet). Daniels po dwóch pierwszych słabych kolejkach mocno przepracował okres na torze i w warsztacie. Efektem jest dobra, a nawet bardzo dobra jazda jak na zawodnika drugiej linii. Ostatnie spotkania to:
6+2 w Bydgoszczy
9+2 w Poznaniu
7 z Diabłami
8 w Rybniku
6+3 w Łodzi.
Dobry startowiec, potrafi umiejętnie się bronić. Wg mnie niedoceniony trochę zawodnik i linia do pokrycia.

Gała over 6,5 @ 1,95 forBet 0(W,-,W) Obawy o gorącą głowę nieuzasadnione. Adrian jej nawet z Poznania nie wziął...

Miałem tego nie ruszać bo w STS tylko 1,57, a do samego typu już tak przekonany nie jestem. Przy takim kursie jednak zaryzykuję. Adrian w tym sezonie jedzie słabo, bardzo słabo. U siebie to dramat wyjazdy takie sobie. Pierwszy zazwyczaj do zmiany przez JSS. Dziś jednak Salk będzie wskakiwał wg plotek za Lindbaecka, który zmaga się z infekcją. To da może trochę wytchnienia gorącej głowie Adriana i skupi się tylko na jeździe. Obawiam się tej gorącej głowy bo będą i gwizdy, będzie chęć udowodnienia Zdunkowi tego i owego. Dobre starty jednak to podstawa w Gdańsku, a te zazwyczaj miał przyjeżdżając z drużynami przeciwnymi.

Żupiński over 2,5 @ 1,75 forBet 3(W,2,1)

Nie wiem czy dobrze robię ruszając to zdarzenie. Granie czegokolwiek gdzie punkty będą rozgrywały się między takimi asami jak...
Karol - średnia wyjazdowa 0,273...
Teska - średnia wyjazdowa 1,125 nabita głównie tym, że pokonywał Żupińskiego
Orgacki - zdobyte w całym dotychczasowym sezonie dwa punkty w tym jeden chyba na trupie.

...to szukanie kłopotów na siłę.

Bez analizowania na siłę i pod typ. Liczę po prostu że ilość kółek przejechanych na tym torze zrobi swoje. Dwa razy na Orgackiego, plus punkt na "lepszym w statystykach" Tesce.

Pozdro!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1618
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Ja rozumiem, ze Przyjemski to talent i ostatnio wykręcił 14 pkt, ale linia 12.5 pkt nie za dużo ? Myśle, ze zakręci się właśnie 10-12. On nie ma wcale łatwych wyścigów. Walasek wie jak się tam jeździ, Lyager tak samo dochodzi 14 bieg, czy pojedzie wszystkie biegi równo ? No nie chcę mi się wierzyć ..
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Palovara under 2.5 kurs 2.22 STS
Wow!według mnie dwa biegi i pod prysznic powiem krótko tak to widzę...czy słusznie się okaże...
Przyjemski under 12.5 kurs 1.7 Fortuna
Nie no aż tyle to nie....będzie pewnie coś koło 10-12 ale myślę że warto
Bertnzon under 7.5 kurs 1.88 Fortuna
Walasek under 8.5 kurs 1.75 Fortuna[/ICONPLUS]
Oboje jadą razem w 11 biegu i stracą punkty może i w nominowanym też....
Ryzykuje z nadzieją że jeden spokojnie wejdzie....
K.Huckenbeack under 9.5 kurs 1.6 Fortuna do dubla...kurs podejrzanie spadł ale w sumie i tak chciałem grać under...ten typ na luzie
J.Kvech under 8.5 kurs 1.7 Fortuna
Ciężkie biegi ma bardzo...
 
Ostatnia edycja:
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Na dzisiaj dwa szybkie typy

ROW - Landshut +8,5 @ 1,65 forBet
N. Blödorn over 6,5 @ 1,84 STS 3,3,1,0,2,1



Tor właśnie ubijany i jeszcze nie przyjęty. Zapewne będzie się różnił od tego co gospodarze chcieli przygotować.
Norick pojedzie swoje juniorskie, a potem zapewne trzy kolejne zmieniając Hillebrandta. Dwa, a być może nawet trzy razy na Tkocza, z którym nie powinien przegrywać.

Pozdro!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +464
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Dziś mecz w Łodzi na tapetę wchodzi...rozczytuje go w ten sposób zobaczymy czy słusznie...
Rybnik +6.5 kurs rano 1.5 Fortuna
Do dubla idealnie
Kurtz over 9.5 kurs 1.8 Fortuna
Liczyłem po cichu na 8.5 ale trudno trzeba spróbować
Lahti over 8.5 kurs 1.55 Fortuna
Lahti na silnikach Hollowaya i sam jestem ciekaw czy wielka lipa z tego wyjdzie czy wróci do swojej dyspozycji...
Tonder under 6.5 kurs 2.01 Fortuna
Typ ryzykowny ale w sumie trudne biegi ma plus linia podbita meczem w ZG trochę...w sumie sam niewiem czego się spodziewać ale jeśli Rybnik ma powalczyć to ktoś w Łodzi musi under zrobic
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1411
B 38K

bosky

Użytkownik
Lahti - Kurtz (-1.5) 2 1.72 forbet

Bardzo obiecujacy zestaw. Panowie na dwoch roznych biegunach, moim zdaniem - jesli zuzlowiec jest bez formy, to dodatkowymi inwestycjami tylko miesza sobie bardziej w glowie. Lahti w takiej formie zestawiony z Kurtzem, ktory scigal sie przez trzy sezony w Lodzi, zawsze tutaj robi solidny wynik. Wydaje mi sie, ze Lahti w takiej parze nie ma za bardzo argumentow.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1191
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Kolejna niedziela z dużą dawką emocji żużlowych. Kolejny raz pójdę w over punktowy młodzieżowego Diabełka z Landshut.

Bloedorn over 7,5 @ 1,80 STS

Kurs na to zdarzenie cudowny, choć już skorygowany dość mocno. Bachhuber kontuzjowany i w jego miejsce pojedzie jeden z mało znanych i znaczących młodzianów. Ma więc "zagwarantowany" punkt więcej na koledze z pary. Do tego fajny wyścig XII.

II - Bloedorn, Wysocki,????,Orgacki
VI - Berge, REW, Bloedorn, Kaczmarek
XII - REW, Bloedorn,Orgacki,Hillebrandt

Już po tych trzech wyścigach podchodzimy pod tą linię. Dodatkowe dwa biegi za słabszego zawodnika... Nie widzę innej możliwości jak dobicie do 8 punktów.


Przyjemski under 10,5 @ 1,80 STS

Spotkanie ogólnie ciężkie do typowania. Nie wiadomo co z Lyagerem. Duszo szachów taktycznych może być z użyciem zarówno Basso jak i Wiktora. Nie ma co dlatego tutaj rozpiski wrzucać. Przyjemski super jedzie, jest drugim zawodnikiem w generalce PLŻ1, ale średnią domową i wyjazdową dzielą lata świetlne - 2,739 - 1,778. Tor w Poznaniu specyficzny i nie jestem przekonany czy spodoba się Wiktorowi. JSS, Saszka, Kevin czy Krakowiak u siebie mogą odebrać trochę punktów. Zdobycie 11 w pięciu pierwszych swoich startach uważam, że może być za trudne nawet dla Przyjemskiego.

Pozdro!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +457
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie zaglądam tu ale pochodzę z żużlowego miasta. Dziś interesuje mnie mecz w Ostrowie. Lider z Zielonej Góry do tej pory można powiedzieć leje wszystkich równo, już przed sezonem patrząc na skład zgłosił aspiracje do awansu. Mocna kadra seniorska, solidna juniorka. Jednak wszedzie wygrac sie nie da. Rywal z Ostrowa ma pecha od poczatku sezonu, z jednej stronie kontuzje ktore mocno komplikowały zestawienie trenerowi Staszewskiemu. Nie pomaga tez plandeka która ostrowianie sa zobowiazani polozyc na tor w przypadku niepewnej pogody i nieststy po jej zdjeciu tor nie bywa atutem ostrowian, patrz mecze z PSŻ i Orłem Łódź. W Bydzi spodziewałem sie lania bo tamtejszy tor wyjatkowo nie lezy ostrowianom i mieli tez miesiac przerwy w startach . Dzis przyjezdza lider i jest mobilizacja , trenowali wszystcy zawodnicy, nawet Gusts , który byc moze pojedzie dzis w tym spotkaniu. Ostrów przed sezonem tez był wymieniany w waskim gronie kandydatów do awansu, solidna formacja juniorska i seniorzy z których kazdy moze pociagnac druzyne. Licze dzis na wyrównane spotkanie, tor w koncu powinien byc atutem ostrowian , pogoda jest stabilna przez cały tydzien i tor dzis powinien byc taki sam jak przez cały tydzien. Ja licze dzis na mała niespodzianke i pierwsza porazke Falubazu

Ostrów handi plus 6,5 kurs 2,01 ⛔
za mniej Ostrów wygra kurs 4,27⛔
oba STS
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom