>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1 kolejka Ekstraklasy [31.07 - 02.08.2009r.]

Status
Zamknięty.
flamaster 875

flamaster

Forum VIP



W końcu po przerwie mogę zaprezentować pary jakie zmierzą się w inauguracji sezonu 2009/2010 naszej polskiej Ekstraklasy:

31-07-2009

Polonia Bytom - GKS Bełchatów
2.70 3.05 2.50

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
2.15 3.15 3.15

01-08-2009

Wisła Kraków - Ruch Chorzów
1.25 4.85 10.50

Jagiellonia Białystok - Odra Wodzisław
1.70 3.40 4.50

Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków
1.55 3.55 5.65

02-08-2009

Piast Gliwice - Lech Poznań
3.75 3.25 1.90

Korona Kielce - Polonia Warszawa
3.15 3.15 2.15

Legia Warszawa - KGHM Zagłębie
1.40 3.55 5.65

bwin.com

Jak dobrze wiemy 1 kolejka to kolejka niewiadomych. Jak do tej pory mieliśmy okazję zobaczyć (?!) w grze tylko 3 zespoły, które rozegrały spotkania w ramach europejskich pucharów. Reszta grała tylko mecze towarzyskie. Ciekawie na pierwszy rzut oka zapowiadają się pojedynki beniaminków z naszymi reprezentantami w Europie. Jak sądzicie: Korona i Zagłębie są w stanie pokonać 2 i 4 drużynę z poprzedniego sezonu? A jak się zaprezentuje Wisła Kraków? Czy potwierdzi, że w klubie jest kryzys czy może jednak uświadomi nas (poprzez swoją dobrą grę przeciw Ruchowi), że nasza piłka jest w kiepskim stanie?
Serdecznie zapraszam do analiz ;)

ps
Kursy dodam gdy pojawią się w ofertach bukmacherów​
 
majkelangelo 5

majkelangelo

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 1
Lechia mocna u siebie. Wydaje sie, ze transfery lepsze niz Arka. Ostatnio wygrali Lechici dosc wyraznie z Arka, ktora byla w kryzysie trzeba dodac. Jedyny plus Arki jak dla mnie to trener Chojnacki. Mysle, ze to dobry fachowiec i tylko w nim nadzieja dla Gdyni.
Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 1
Slask u siebie grozny dla wszystkich. Cracovia cieniuja na wyjazdach. Tak bylo do tej pory... Patrzac na transfery, raczej niewiele sie zmienilo...
Korona Kielce - Polonia Warszawa x2
Korona mnie nie przekonywala w 1 lidze. Nie przekonuje mnie trener Motyka. Nie przekonuja mnie transfery. Polonia solidna firma, zadko slabe momenty maja. Pograli juz w pucharach z niezlym skutkiem. Zaryzykuje moze nawet czysta 2.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
no to chyba mamy odpowiedz co jest tego powodem...dosc ze wiekszosc rodakow ma male pojecie co w lidze piszczy to nalezy dolaczyc obcokrajowcow no a Wiselka byla zawsze pewniaczkiem na wlasnym terenie ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
no to chyba mamy odpowiedz co jest tego powodem...dosc ze wiekszosc rodakow ma male pojecie co w lidze piszczy to nalezy dolaczyc obcokrajowcow no a Wiselka byla zawsze pewniaczkiem na wlasnym terenie ;)
W niedzielę z braku innych opcji obejrzałem wieczorem Szybką Piłkę i tam też mówili, że Wisła zagra w Krakowie ;P My jednak dobrze wiemy, że będzie inaczej. Atut własnego boiska zanika zgadzam się z Tobą, że przy Reymonta było znacznie inaczej i inaczej będzie w Sosnowcu. Jednak fakt,faktem Wisła jest faworytem i to raczej zdecydowanym.

W pierwszej kolejce z typowaniem wstrzymam się raczej do piątku, poczekam na najświeższe informacje. Jednakże na pierwszy rzut oka wróżę problemy Lechowi Poznań. Piast moim zdaniem wzmocnił się ciekawymi graczami, mają dobry skauting w niższych ligach i choć stracił Kasprzika w bramce to w Gliwicach Lechowi może urwać punkty.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
No wszystko sie zgadza nie prognozuje masy remisow czy porazek jednak w Sosnowcu pojedynki nie beda juz tak jednostronne ...nie wykluczam opcji ze to gra na wyjazdach bedzie lepiej wygladac ...poczekamy zobaczymy....ja na takie kursy sie wstrzymam przynajmniej na kilka meczy

Co do innych spotkan to zagrałem Korone k:3.1 ....w Kielcach jest cisnienie na pilke komplet na trybunach raczej pewny tak samo jak chec udowodnienia czegos po znanym epizodzie ???? (takze za posrednictwem dzialaczy) szykuje sie spora motywacja... przy takim podejsciu teoretycznie słabsza druzyna zyskuje sporo atutow i jest w stanie pokonac bardziej notowanego rywala co juz nie raz obserwowalismy nie tylko na krajowym podworku, zreszta obu ekip nie nazwal bym ,,róznym pozimem,, co prawda po stronie Wawy wyglada to lepiej ale znajac zespol Polonii jest to bardziej twor skierowany na sukces niz konsekwencje wiec licze na bierne podejscie Poloni ktora myslami raczej bedzie przy wycieczce do Holandi..w tym upatruje sukces gospodarzy ... nie wiem jak potocza sie ich dalsze losy ale tak widze debiut Korony
Kielczanie maja przyzwoitą paczkę w ostatniej grze kontrolnej zremisowali z Legia 3-3 przegrywając 29 minut przed koncem 0-3...sądze że ta druzyna będzie miała dobry przebojowy start (podobnie jak 2 lata temu) jednak w trakcie sezonu moze zejsc troche powietrza....
Ostatecznie po zastanowieniu zagralem także Lech Poznań k:1.9 powiem ze nie liczylem na dobra gre tego zepolu, w pojedynku o SPP wygladali dobrze zreszta ich domena jest dobry start z finish&#39;em jak widzielismy w zeszlym sezonie jest nie co gorzej do tego nie odpuszczaja ligi kosztem pucharow co zreszta tez pokazywali jezeli chca walczyc o majstra no to od poczatku kazdy punkt powinien byc traktowany na wage zlota
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Polonia Bytom - GKS Bełchatów

Już w piątek nastąpi inauguracja 76 sezonu Polskiej Ekstraklasy, W pierwszej kolejce nowego sezonu w piątkowe późne popołudnie o godzinie 17:45 w Bytomie wystąpi miejsce Polonia która podejmie GKS Bełchatów. Obie ekipy w ekstraklasie na boisku w Bytomiu obie drużyny zmierzyły się już ze sobą dwukrotnie raz padł remis i raz wygrał Bełchatów 1:2. Polonia Bytom dokonała wzmocnień którymi są Juraj Balaż , Miroslav Barczik , Kotrys , Sawala , Skaba oraz Strugarek jednak te wzmocnienia nie powalają na kolana natomiast goście z Bełchatowa dokonali bardzo ciekawych wzmocnień przybyli : Gregorek , Kisiel , Korzym , Małkowski , Szyndrowski. Jeżeli trener Rafał Ulatowski potrafi z tych piłkarzy ‘’Wydusić’’ trochę energii istnieje duża szansa na wygraną w piątkowym spotkaniu. Jeżeli piłkarze zagrają taktycznie jak w spotkaniach sparingowych o wynik tego spotkania jestem spokojny. Patrząc na możliwości obu drużyn typuję tutaj zwycięstwo Bełchatowa po kursie 2,45.
 
rubens17 0

rubens17

Użytkownik
no to chyba mamy odpowiedz co jest tego powodem...dosc ze wiekszosc rodakow ma male pojecie co w lidze piszczy to nalezy dolaczyc obcokrajowcow no a Wiselka byla zawsze pewniaczkiem na wlasnym terenie ;)
Nie wiem czy to uprzejmość Buka czy taka informacje na zrobienie zamieszania ale w Tobet zaznaczyli że mecz odbędzie się w Sosnowcu.:spokodfhgfh:
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
nie wiem jak wy ale ja przewiduje ze w 1 kolejce padnie wiele underów...

mysle ze po rozegranych sparingach zawodnicy nie maja jeszcze uregulowany celowników i będą mieli kłopoty z trafianiem do bramki (a nawet w bramkę) pokazały to mecze w pierwszych 2 kolejkach poprzedniego sezonu gdzie padło odpowiednio 15 i 16 goli co daje lichą średnią 1,93 gola na mecz dopiero w 3 i pozostałych kolejkach rozstrzelali się nasi piłkarze, przewiduje że nie padnie dużo goli w pierwszej kolejce, nie wiem jeszcze które mecze zagram na under poczekam do piątku ale myślę że warto zagrać te zakłady szczególnie na początku sezonu bo piłkarze nie są jeszcze w rytmie meczowym i zamiast oglądać dużo goli będziemy oglądać dużo kiksów , zespoły nie są ze sobą zbytnio zgrane (po czasie urlopów) i dla większości zespołów są to pierwsze mecze o stawkę dlatego jak to u nas w kopanej dużo goli nie padnie...na pierwszy rzut oka najlepiej wyglądają underki:

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia

Wisła Kraków - Ruch Chorzów

Piast Gliwice - Lech Poznań
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Kielczanie maja przyzwoitą paczkę w ostatniej grze kontrolnej zremisowali z Legia 3-3 przegrywając 29 minut przed koncem 0-3...sądze że ta druzyna będzie miała dobry przebojowy start (podobnie jak 2 lata temu) jednak w trakcie sezonu moze zejsc troche powietrza....
Mmm... Legia w tym meczu grała rezerwami i Korona dogonila wynik jeszcze po dodatkowych zmianach. Charakter mają, bo taki rezultat nie łatwo podciągnąć, ale sami zawodnicy i trener mówią, że wiele w ich grze brakuje.

Typ z wygraną na otwarcie jest ciekawy, ale ja wstrzymałbym się do momentu kiedy Polonia Warszawa będzie po pierwszym meczu z NAC Breda ;)

---

buzero

Nie będę ukrywał, że zainteresowałeś mnie tymi underami w meczach Piast - Lech i Lechia - Arka. Przyjrzę się tym spotkaniom bliżej.
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia X2 1.58 bwin
Już w ten piątek rozpocznie się kolejny sezon w polskiej ekstraklasie, po długiej przerwie na pierwszy ogień idzie bardzo ważne spotkanie dla obu ekip z pomorza. Derby - a co za tym idzie ? Każdy chcę się zaprezentować jak najlepiej, tak samo piłkarsko jak i kibicosko. O publiczność w Gdańsku nie muszą się martwic, na takie mecze zawsze jest dużo chętnych i całkiem możliwe że frekwencja przekroczy 10 tyś. Ale do rzeczy, wczoraj w Gdyni podobnie jak i w Gdańsku miały miejsce prezentacje drużyn, zarządu i wszystkich osób związanych z Arką i pomagających kreować jej wizerunek. Do Arki przybyło kilku nowych zawodników, nie są to jakieś ekstra wzmocnienia ale zawsze nowa twarz kojarzy się z nowymi nadziejami że będzie to dobre wzocnienie, jak będzie w praktyce czas pokaże. Do drużyny kierowanej przez Marka Chojnackiego dołączyli - Maciej Szmatiuk, Filip Burkhardt, Adrian Mrowiec, Tadas Labukas, Emil Drozdowicz, Mateusz Siebert. Tak więc z każdej formacji nie licząc bramkarza pojawiła się osoba która będzie starała się pomóc w budowaniu Arki w tym sezonie, z tych transferów liczę osobiście najbardziej na Burkhardta, który jest zawodnikiem młodym, kreatywnym i miał całkiem udany poprzedni sezon który spędził w Warcie Poznań, reszta graczy jak na przykład Mateusz Siebert który jest zawodnikiem młodym gdyż ma dopiero 20 lat, to został sprowadzony z francuskiego FC Metz. Na francuskich boiskach dużo nie grał, ale miejmy nadzieje że będzie to udana transakcja żółto-niebieskich. Jest to obrońca i myślę że będzie zawodnikiem pożytecznym ale mogę się mylić, różnie bywa. Dlatego też ci wszyscy nowi zawodnicy którzy dostaną szanse gry w piątek będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony by zostać w pierwszej 11-nastce na dłużej. Jest to mecz tym bardziej ważny ponieważ w poprzednim sezonie derby przez Arkę zostały dwa razy przegrane, teraz nie może mieć miejsca taka sytuacja. Nasi piłkarze będą wspierani przez ponad 600 osobową grupę kibiców która na pewno nie będzie szczędzić gardeł na doping tego dnia. W Lechii również ogromne ciśnienie towarzyszy temu spotkaniu. Trener Kafarski sprowadził do Gdańska - Tomasz Brzyski, Rafał Kosznik, Sergejs Kožans , Piotr Kwietniewski, Ivans Lukjanovs, Mateusz Łuczak, Paweł Nowak, Krzysztof Nykiel , Marcin Pietrowski, Tomasz Sajdak, Marcin Smoliński, Radosław Stępień, Mateusz Żytko, Tomasz Preizner. Info z portalu 90minut.pl więc nie musi być to wszystko zgodne z prawdą ale mniejsza z tym. Lechia jest według bukmacherów faworytem tego meczu, z pewnościa jest to spowodowane tym że grają przed własną publicznością. Ja jednak myślę że właśnie ten aspekt sparaliżuje gdańskich piłkarzy i nie wygrają oni tego spotkania. Remis jest jak najbardziej w zasięgu Arki, kurs na to zdarzenie również przyzwoity. Spotkanie to będzie meczem do pierwszej bramki (tak to widzę), kto pierwszy strzeli wygra. Oby była to Arka. Można powiedzieć że to spotkanie to niewiadoma bo to dopiero początek, jednak mimo wszystko zaryzykuje i postawię X2, i będę czekał na korzystne rostrzygnięcie. Transmisje z tego spotkania przeprowadzi Canal +. Emocji tego dnia nie powinno zabraknąć pod każdym względem. Do Boju Arkowcy !
Sory za składnie :p
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Z typem na Lecha sie zgadzam co do pierwszego czytam i slysze ze sporo kuponow przyozdobil typ na Jage a kursy jak staly tak stoją ???? ja tego nie gram wyborny mecz na tzw,,wypuche dnia&#39;&#39; zwlaszcza ze Odra jest druzyną ktora lubi zaskakiwac zreszta z tego co pamietam Wodzislawianie wygrali 1-2 w koncowce sezonu (niby Odra walczyla o zycie no ale wynik wynikiem)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jagiellonia Białystok - Odra Wodzisław 1 =&gt; 1,70 bwin
Gospodarze do rywalizacji startują z minus 10 punktami, zatem od pierwszego meczu mają &quot;nóż na gardle&quot;, a gdzie i z kim mają zdobywać punkty, jak nie u siebie z rywalami o podobnym potencjale. W Odrze był latem pory zamęt i trudno określić, czy zespół skupił się tylko na treningach.

co myślicie o tych typach?
Nie zgodzę się z tym typem spójrz w statystyki spotkań pomiędzy tymi drużynami 2 razy wygrywała Odra uważam że można zaryzykować za małą stawkę tutaj X , Odra to nie będą chłopcy do bicia Jaga jak nie trafi z formą to szybko z tych ⛔ 10 pkt. się nie wydostanie dlatego omijałbym to spotkanie.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik


Legia Warszawa - Zaglebie Lublin
Juz na Inauguracje Sezonu dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku w ktorym Legia w roli Gospodarza podejmie Beniaminka Ekstraklasy Zaglebie Lublin.Legionisci dzis zagraja na wyjezdzie z Dunskim Brondby i uwazam ze kosztem tego meczu moga slabiej wypasc w 1 kolejce Polskiej Ekstraklasy.Wszystko bedzie zalezec od wyniku dzisiejszego meczu w Lidze Europejskiej bowiem jezeli Legia Warszawa niewywalczy korzystnego dla siebie rezultatu to calkiem prawdodobne jest to ze Legionisci niedzielny mecz zagraja na pol gwizdka oszczedzajac najwazniejsze ogniwa druzyny.Goscie juz w 1 kolejce sa wstanie pokusic sie o niespodzianke pokonujac Legie.Zaglebie okres przygtowawczy spedzilo w niemieckim Barsinghausen gdzie mieli okazje dobrze przygotowac sie do nadchodzacego sezonu oraz meczu.Trener Lesiak przeciwko Legii wystawi najmocniejszy sklad i sadze ze pilkarze Zaglebia conajmiej urwa punkty Legii Warszawa. 3-2-1 tak przedstawia sie bilans ostatnich meczy pomiedzy tymi druzynami gdy Legia byla gospodarzem.Uwazam ze Zaglebie w 1 kolejce bedzie mialo dobry start i wywalczy chocby punkt przy Lazienkowskiej a moze nawet pokusi sie o zwyciestwo
Jako ze w Ekstraklasie czesto bywa ze obie druzyny napoczatku sezonu sa w niemocy strzeleckiej bardzo prawdodobne jest to iz nie zobaczymy ani jednego gola.

Moje propozycje:
Legia Warszawa - Zaglebie Lublin Zakład na wynik - Typ: 0:0 @ 8.00
Legia Warszawa - Zaglebie Lublin(0:1) 2 @ 2.70
under 2.5 @ 1.75
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Jeżeli nie wiesz z kim gra dany klub, i jak się piszę jego nazwę to nie bierz się za pisanie o danym klubie.
Kopenhaga jest w DANII :!:
Pisze się LEGII :!:
nie pozdrawiam. ????
+ Zagłębie Lubin ! (nie Lublin :p)

żeby nie było OT, zgadzam się z typami.
Legia może być lekko zmęczona po meczu pucharowym.
Zagłębie po roku przerwy wraca do Ekstraklasy, więc będą się chcieli już na wejściu pokazać i przypomnieć o sobie.
Z kim innym jak nie z drużyną walczącą o mistrza ?
X2 dobry typ po dobrym kursie !
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP


Wielkie derby Trójmiasta -&gt; Lechia Gdańsk - Arka Gdynia! 2,10 ✅

Już jutro pierwsze spotkania otwierające nowy sezon w polskiej Ekstraklasie. O godzinie 17:45 rozpocznie się mecz w Bytomiu gdzie Polonia zmierzy się z Bełchatowem i będzie to przedsmak emocji, które czekają nas w Gdańsku, Lechia - Arka, wielkie derby Trójmiasta, tego spotkania nie trzeba w żaden sposób reklamować, kibice jednych i drugich i nie tylko już od dłuższego czasu czekają na to wydarzenie. W Gdyni wiele zmieniło się po ubiegłym sezonie, w okresie przygotowawczym.. ubyło kilku ważnych dla drużyny zawodników, można wymienić między innymi Żurawia, Telichowskiego, Zakrzewskiego czy Scherfchena, łącznie około 11 zawodników nie zagra już w barwach Arki w tym sezonie... do drużyny dołączyli jednak tacy piłkarze jak Filip Burkhart, Robert Bednarek czy Tadas Labukas. Tak więc zółto-niebiescy w mocno zmienionym składzie i nie wiem ta rewolucja wyjdzie na dobre zespołowi z Gdyni, wszystko okaże się zapewne już niebawem. Arka zagra w jutrzejszym spotkaniu bez kontuzjowanych: Bartosza Karwana i Tomasza Sokołowskiego, to również poważne osłabienie przyjezdnych. Lechię z kolei wzmocnił Paweł Nowak, doświadczony zawodnik grający wcześniej w krakowskiej Cracovii, a także Ivans Lukjanovs oraz Sergejs Kozans. Ważniejszym faktem jest jednak to, że drużyna nie straciła żadnego z piłkarzy podstawowego składu. Przed sezonem obie drużyny przygotowywały się między innymi w Gutowie Małym. Lechia nie doznała porażki w meczach z Widzewem, Wisłą Płock i Pelikanem Łowicz, z kolei Arka słabiej zaprezentowała się z tym samym Pelikanem i przegrała 2:0. W innych ciekawszych towarzyskich meczach Arka zremisowała z Energie Cotbus 2:2, wygrała 9:1 z Gryfem Słupsk.. Lechia z kolei zremisowała z Bełchatowem 1:1, pokonała Znicz Pruszków 1:0 oraz Wartę Poznań 3:2 W spotkaniach sparingowych obie ekipy prezentowały mimo wszystko wyrównaną formę. Ostatnie derby Trójmiasta rozgrywane na stadionie w Gdańsku zakończyły się zwycięstwem gospodarzy 2:1. Jutro nie powinno zabraknąć emocji, walki na boisku do ostatnich sekund, moim faworytem jest zdecydowanie Lechia Gdańsk, myślę, że to właśnie gospodarze będą mogli cieszyć się z pierwszych trzech punktów w nowym sezonie.
 
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Wisła,Lech
Gadacie tu o Wiśle jakbyście się dopiero co obudzili po śnie zimowym, już z Levadia grali w sosnowcu, wtedy też byli faworytem jak przed meczem z ruchem, Lech jak zagra dobry mecz następny nagle ma fatalny więc bałbym się stawiać na nich chociaż w Piaście nie gra już ten dobry bramkarz tylko w ...Lechu
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
vs

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
na wstępie powiem, że są jaja :cry:
miałem już dłuuuuuuugą analizę, a to wszystko szlag trafił.
więc teraz krótko, bo zdenerwowałem się.

Już w niedzielę przy Łazienkowskiej dojdzie do spotkania Legii Warszawa z Zagłębiem Lubin.
Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie.
Legia - aspiracje na tytuł
Zagłębie Lubin - na pewno nie ekipa do spadku, górna część tabeli.
Gracze z Warszawy, chcący walczyć o mistrza, nie mogą sobie pozwolić już na starcie na stratę jakiś punktów.
Mecz z Zagłębiem nie będzie jednak łatwy. Nie są to przysłowiowi &quot;kelnerzy&quot; czy też &quot;chłopcy do bicia&quot;
Jest to ekipa która bez problemu i w niezłym stylu, zapewniła sobie awans do Ekstraklasy. Czy Legia więc da z siebie wszystko i zażarcie będzie walczyć o 3 pkt ? Nie wydaje mi się z prostego powodu.
Legioniści walczą o awans do dalszej fazy europejskich pucharów.
Wczoraj w Kopenhadze grali z tamtejszym Brondby. Wynik jaki wywieźli jest jak najbardziej korzystny - 1:1. Powinni się cieszyc z tego rezultatu. Gdyby nie fenomenalna dyspozycja Muchy i błędy zawodników gospodarzy w ofensywie ... na pewno nie było by tak kolorowo. Legioniści nie mogą być zadowoleni ze swojej gry. Stworzyli sobie mało sytuacji bramkowych, a to co robili w obronie woła o pomstę do nieba. To włąśnie ta formacja jest w Legii najsłabsza. Zagłębie jest druzyną, ktora doskonale potrafi wykorzystac błedy w obronie. Dlatego, jesli zagra ofensywnie, podejdzie wysoko do graczy Legii, moze byc ciekawie.
Lubinanie maja gracza, ktory bez skrupułów wykorzysta nadażające się okazje - mowa o Micanski.
Jest to zawodnik bez którego Zagłębie dosłownie leży i kwiczy. Gracz, ktory strzelił 26 bramek w poprzednim sezonie, co stanowi ok 40-43% calego dorobku Zagłębia. Jest to gracz wrzechstornny ... jeśli będize w formie, bez problemu wykorzysta błedy Legionistów.
W druzynie gosci jest rowniez Golinski, zawodnik z bardzo dobrym uderzeniem. Na boku Pawłowski, szybki młody i utalentowany zawodnik, z którym Legia na pewno nie będzie miała łatwo.
W obronie, dobrze zbudowany i agresywnie grający Sretenovic. Zawodnik, ktory zostal zakupiony w okienku transferowym. Juz kiedys wystepowal w Lubinie, wiec doskonale zna zespół.
Tak wiec Zagłebie ma czym straszyc, kwestia tego jak wyjda na boisko. W I lidze grali ofensywnie, z przodu Micanski, tuz za nim Golinski. Po boku Pawłowski i Kolendowicz. Jesli w meczu w Warszawie podejda wysoko i zagraja agresywnie, maja duze szanse na to, ze legionisci popelnia bład, co byc moze wykorzysta chocby niezawodny Bułgar.
Ale ... teraz troche o Legii, bo ona rowniez ma czym straszyc i to chyba jeszcze bardziej :p
Zaglebie bedzie sie musialo przebic przez niezwykle dobrze grajacy srodek.
Iwanski z Giza, wysuniety Roger ... po bokach Radovic i Szłachowski. Zawodnicy ktorzy lubia zweżać grę i schodzić do środka. Tak wyszli we wczorajszym spotkaniu z Brondby.
Tak wiec gra srodkie zawodnikow z Lubina to chyba nie najlepszy pomysl.
Choc nie wiem do konca jak graja bo ich nie widzialem :p Golanski moze walczyc bo ma waruny ... nie wiem jak reszta zawodnikow i jak im idzie gra srodkiem, na malej przestrzeni ...
Tak czy siak, Legia grajac szybka pilka i krotkimi podaniami moze rozmontowac defensywe Zaglebia i dac oakzje Mięcielowi.
Ale czy Sretenovic i Stasiak na to pozwola ?? i czy Legia bedzie grala na maksa ?
jak juz mowilem - nie wydaje mi sie.
NIebawem czeka ich rewanzowe spotkanie z Brondby, o byc albo nie byc na arenie miedzynarodowej.
NIe sadze, ze w meczu z lubinianami Legia wlozy maximum sil. Na pewno beda sie oszczedzac na spotkanie z dunczykami. Dlatego tez, Zaglebie ma duze szanse na korzystny rezultat.
Legia ma już przetarcie. Zagrali 2 spotkania w ramach el. z Olimpia Rustavi.
Zagłebie - okres przygotowawczy spedzilo w NIemczech.
Tam rozegrali 3 spotkania prezentujac &quot;sredni&quot; futbol.
Ostatnio rozegrali sparing ze Śląskiem Wrocłąw. Zaprezentowlai się nieźle i wygrali spotkanie 1-0.
w meczu tym w obu ekipach gral raczej skald &quot;ligowy&quot;, wiec wynik jest satysfakcjonujacy.
wiec tak ... podsumowanie krótkie.
Legia juz pograla, weszli jakby w sezon. Słaba defensywa, czeka ich rewanz z Brondby.
Zaglebie - dobra gra ofensywna, chec pokazania sie ponownie w Ekstraklasie.
Uwazam, ze spotkanie bedzie bardzo wyrownane. O wyniku meczu moze zadecydowac jeden blad, jedna akcja.
Dlatego tez, mecz ten oceniam na remis z lekkim wskazaniem na Zagłębie.
Głownym argumentem jest fakt, ze Legie czeka ten mecz z Brondby wiec teraz zagraja na pol gwizdka, a Zaglebie chce sie pokazac.
Kurs na X2 jest niesamowicie zachęcający, bo az 2,70.

Legia Warszawa-Zagłębie Lubin X 4.00
Legia Warszawa-Zagłębie Lubin X2 2.70




Mam nadzieję, że obejrzymy ciekawe widowisko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom